Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Leonard Joar Leifsson
Ma 18:11-kor


Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
A busy day
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásA busy day Empty2023-10-22, 13:42


A busy day

Eva Sharpe && Morinaga Shinju

Hogy volt-e más tervem a mai napra, mint a munka? Nem… azon túl, hogy a szobám mélyén agyalgattam volna azon, mit tegyek. Izaya nem akart nyitni felém, ugyanakkor ott volt Shouta, aki figyelmes volt és kedves. Segített anélkül, hogy ismert volna. Nem tudom, mi lett volna velem, ha nem segít. Jó, biztos órák múltán magamhoz tértem volna és ennyi, de akkor is. Jólesett, hogy volt valaki, aki segítőkészen, kedvesen fordult felém. De nekem Izaya kellett, az ő törődésére vágytam. A pokolba is, hogy elszúrtam! Vissza akartam forgatni az időt. Varázslat… bárcsak létezett volna!
Sürögtem-forogtam, magamat is meglepve, hisz sosem dolgoztam ilyen helyen, de azt hiszem, egészen belejöttem.
Eva hangjára eszméltem fel – annyira belemerültem a felszolgálásba és a gondolataim összességébe, hogy váratlanul ért. Elmosolyodtam.
- Ez a dolgom, nem? – Lepakoltam a tálcát a pultra, azzal a jó néhány pohárral, amit útközben felszedtem. – Persze, jól vagyok – Azt nem mondhattam, mennyire nem tudom, mit kezdjek magammal és az életemmel. Nem is azért jöttem ide, hogy letelepedjek és dolgozni kezdjek itt, Fata Morgana-ban. Egész egyszerűen Izaya miatt jöttem ide, de az az ügy nem haladt semerre sem.
Megtámaszkodtam a pulton, majd úgy néztem Eva felé. Elmosolyodtam újra.
- Nem butaság. De ha itt is lenne, nem hiszem, hogy bármi rossz történne. A szakács kiváló munkát végez, a felszolgálásra sem lehet panasz, hisz itt vagyok – Humornak szántam a magam fura módján. Nos, igen, én inkább voltam fásultabb, mint egy bolondozósabb lány. De ez most passzolt ide. Aztán megráztam a fejem. – A lényeg, hogy mi baj történhetne?
Elpillantottam arra, amerre ő is. Az idősebb párra. Egyből Izaya jutott eszembe, miért is ne? Elhúztam a számat. Vele képzeltem el mindent, és most sehol sincs. A kérdések hallatán újra a főnökasszonyomra nézek.
- Oké, szavadon foglak! – Hátha kelleni fog valamikor sürgősen… sosem lehet tudni. – Élő zene? – Elgondolkodtam. – Lehet idevonzana még több embert. Milyenre gondoltál? Mondjuk… Jazz? – A hely hangulata miatt jutott eszembe. Passzolt volna, legalábbis szerintem.

318 words ● Princesses Don't Cry ● note: legjobb főnökasszony A busy day 1115489239   




Nem szórt rá senki csillámport



Morinaga Shinju
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Morinaga Shinju
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
༄ Princess locked in a tower ༄
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
༄ Seo Ye-Ji ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
A busy day Fb3ad0e349573a6dc9d96ac0d3e26b6f9059c80a
You see me in hindsight:
Sweet Panda: Eliffe


A busy day Empty
TémanyitásA busy day Empty2023-10-05, 13:18



Shinju & Eva
a good meal brings people together and they can become a family without blood ties


Shinju jelenleg életet mentett amiért betudott jönni a nagy rohamra. Persze ez már csendesedett és kezdtünk a végére érni, szinte már most azon törtem fejemet miként hálálhatom meg mindezt. Talán lehet kipuhatolhatnám minek örülne jobban a plusz pénz mellett, amit majd adok bónuszként. Szabadnap? Valami más? Igazából már-már családtagnak éreztem őt is ahogy Hammettet. hiszen az étterem számomra egy olyan hely, ahol egy család lehetünk legyünk akár főnök, akár alkalmazott.
Sok dolog jön mindig szembe velünk, legyen az magánéleti probléma vagy éppen szakmai. Legnagyobb szívfájdalmam most mégis, hogy sosem tudhatjuk mikor bukkan fel az ételkritikus. Egy másodperc alatt képes lehet megkeseríteni az életünket. Ennek pedig egyáltalán nem örülök, nem szeretném, ha lehúzna minket. Hiszen tudom mennyit dolgoznak a többiek, mindenki a legjobbat nyújtja és még sokszor annál is többet, mint mondjuk ma.
Ahogy a pulthoz közeledett Shin rámosolyogtam.
- Pihenj egy kicsit! Nemsokára vége van a rohamnak, nem lehetek eléggé hálás amiért betudtál ma jönni! Ugye minden rendben? - kérdezek rá azért a biztonság kedvéért. Letettem neki egy pohár üdítőt és egy fánkot is, hogy tényleg nyugodtan pihenhessen. Én magam is kilépek a pult mögül és zsebre teszem a kis jegyzetfüzetemet.
- Tudom butaság… de megnyugtató, hogy ma sem volt itt a kritikus. - összébbpréselem az ajkaimat. Nem tudom eldönteni az tesz boldogabbá, ha nem jön vagy pedig az nyugtatna meg, ha túl lennénk ezen az egészen. Halk sóhaj szakadt fel belőlem majd szétnézek az elégedett vendégek apró kis csoportjain. - Jó ezt látni, nem mondom vannak extra rossz napok, de az ilyeneket szeretem. - egy kisgyerek éppen nagyban mesélt valamit az édesanyjának, egy másik asztalnál cuki idős pár üldögélt, beszélgettek a süteményük mellett. Mintha nosztalgiáznának, ez pedig megmelengeti a szívemet.
- Bármikor kell extra szabadnap szólj, oké? - pillantok újra Shinre. - Elgondolkodtam, hogy… talán egyszer lehetne itt élőzene. Mit gondolsz? - ötleteim kapcsán kiszoktam kérni a véleményét mindenkinek, olykor egy-egy kósza gondolat lehet a legjobb egy üzlet népszerűsítésére. Nem mintha nagy zenekart akartam volna vagy ilyesmi. Egyszerűen csak egy kis élőzene akár egy emberes fellépővel.


337 szó ••• megjegyzés ••• youtube



I believe that everyone is born a princess.
So dare to fight for your dreams and never give up! after all, you want to grow into a real queen. isn't  that right?
Nem szórt rá senki csillámport



Eva Sharpe
Hercegnõ
Hercegnõ
Eva Sharpe
Mesehõs :
A busy day Giphy.gif?cid=ecf05e47fkk3pq9jszn66ridz3fquliyvxjd3ei0zp2kha88&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
Hercegnő és a Béka
Tiana
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The secret princess
A másik felem :
you are my prince.
A busy day Fe822091df39d7c67a8379e6cc2a41dc
and I'm your lost princess.
✦ ✦ ✦ :
A busy day Tumblr_inline_plvm2pt9Lc1twd62e_500
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Samantha Logan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
A busy day 9657dad1371c3a31a9057a9e963b036f27afe5a2
A tükör mögött :
A busy day 31034e8e9d6184acd1e6c4eeb84d1582b20dd284
Dracarys

A busy day Empty
TémanyitásA busy day Empty2023-10-05, 13:14

a busy day


Shinju

Tiana




I believe that everyone is born a princess.
So dare to fight for your dreams and never give up! after all, you want to grow into a real queen. isn't  that right?
Nem szórt rá senki csillámport



Eva Sharpe
Hercegnõ
Hercegnõ
Eva Sharpe
Mesehõs :
A busy day Giphy.gif?cid=ecf05e47fkk3pq9jszn66ridz3fquliyvxjd3ei0zp2kha88&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
Hercegnő és a Béka
Tiana
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The secret princess
A másik felem :
you are my prince.
A busy day Fe822091df39d7c67a8379e6cc2a41dc
and I'm your lost princess.
✦ ✦ ✦ :
A busy day Tumblr_inline_plvm2pt9Lc1twd62e_500
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Samantha Logan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
A busy day 9657dad1371c3a31a9057a9e963b036f27afe5a2
A tükör mögött :
A busy day 31034e8e9d6184acd1e6c4eeb84d1582b20dd284
Dracarys

A busy day Empty
TémanyitásA busy day Empty

Ajánlott tartalom

A busy day Empty
 

A busy day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal