Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Confusing men might be your specialty
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty2024-02-17, 19:19



Xing Cheng & Meiren



Ideje volna kiplakátolnom, hogy Shen Meiren tiltva van az egyesület területéről? Vagy az túl ódivatú volna? Mindenesetre minél többet játssza itt az eszét, annál erőteljesebben gondolkodom az arcképének kinyomtatásán, melyet később akár íjászati célokra is tudnánk használni, nem csak jelezni számára, hogy nincs itt szívesen látva. Mély levegőt veszek, hisz’ meg kell tartanom a hidegvéremet. Túl korán van még ahhoz, hogy füstölő fejjel ugorjak a munka mélyébe.
- Az én memóriámmal minden rendben van, köszönöm kérdésed. - erőltetett mosolyt vetítek vissza rá, s hajszálhíján majdnem kiesik számon, hogy talán ő felejtette el bevenni a reggeli gyógyszereit. Az megmagyarázná ezt a szeszélyes viselkedését.
Egyáltalán valaha meg fogja érteni a “nem” fogalmát? Kezdem azt hinni, hogy egy végtelen körforgás áldozataivá váltunk, mert ő sosem akar tágítani akárhányszor találja magát szembe velem. Túl sok kárt tett már a készletekben ahhoz, hogy félvállról vehessem a jelenlétét. Másrészt nők kezébe fegyver sem való. Tehát az a kicsinyes ürügye, hogy Junjie miatt jött, lassan kezd unalmassá és monotonná válni.
- Mégis itt vagy. És rám pazarlod az idődet. - szúrkálok vissza a saját fegyverével. - Illetve minden jogom meg van ahhoz, hogy sokat gondoljak magamról. - összefont karokkal hajolok le az arcához. Apró termete van és egyáltalán nem számít túl nagy fenyegetésnek. Szimplán egy irritáló szúnyog, ami nem akarja feladni a véremért való küzdelmet.
Utolsó esélyét kapja meg tőlem, így zöld útja van megtalálni Junjiet és közölni vele azt a sürgős ügyet. Nem nyelem be a kifogását, ezért még amikor fel is egyenesedek, s leengedem kezeimet magam mellé, csupán szúrós pillantást vetve nézek utána. Nagyon jól ért ahhoz, hogy az idegeimre menjen. Nem csak a hangja, de a gúnyos testbeszédjétől is a falra tudnék mászni. Mély levegőt veszek ismét, rendezem soraimat és visszatérek a puskacsövek takarításához. Még van egy kis idő, mielőtt a gyülekező megtörténik és az első vadászcsapat is útnak indul. Ezalatt az idő alatt befejezem a puskacsövekkel kapcsolatos foglalatosságokat, majd az irodámba térve öltözök át egy száraz felsőbe. Az izzadtságtól átitatott fehér polót pedig csak hanyagul a székem támlájára vetem. Az irodám mindig is a rendezettséget és tisztaságot képviselte. Ha valaki ide betért, egyértelművé tehette, hogy én magam szeretem a katonás rendet. Az a fehér póló viszont ma a dühömből fakadó hanyagság miatt telepedhet le a székem támláján. Meiren roppant jól ért ahhoz, melyik gombokat kell megnyomnia nálam, hogy teljesen kizökkentsen a normális kerékvágásokból.
Az egyesület épülete elé érve már látom, hogy Ping az első, mint mindig. Őt követve a távolban még látom Kenai-t is beszédelegni, aki felé mostanában nagyobb aggodalommal pillantok a megszokottnál. Valami nincs rendben a kölyökkel, s ez az arcára van írva.
- Reggelt’ Ping! - köszöntöm őt is egy félmosollyal, majd megállapodok előtte, tekintve, hogy egy jó reggeltnél is több mondandója van számomra. - Hát persze. - kárörvendő mosolyra húzom ajkaimat, majd csak fejcsóválva csapom össze két tenyeremet. - Ha legközelebb látod azt a nőt, Ping, értesíts róla. Ma volt az utolsó napja, hogy jó kedvemben talált. Számíthatok rád, igaz? - Ping mindig is értékes tagja volt az egyesületnek. A kezdeti zöldfülűség ellenére belenőtt a csizmájába és most már teljes vállszélességgel állíthatom, hogy ő az egyik legjobb tagunk.
- Őt is ugyanúgy megviselte, mint minket. Nicolas Renard egyelőre életképes állapotban van. A meglepettség nagyobb ijedelmet okozott, mint maga a baleset, szerencsére. Ha látod Junjie-t, szólj, hogy beszédem van vele. Az egyesület tagjai fontosak számomra, de egy ilyen mértékű puskalövés után többször át kell gondolnom melyik emberem kezébe adok fegyvert. - nem szívesen teszek így, hiszen aki az engedéllyel rendelkezik, az szabadon járhatja az erdőket. Viszont vadat és embert nem lehet összetéveszteni. Talán jobb is, ha Junjie-t kényszerpihenőre száműzöm.
- Ping, megtennéd, hogy elhozod az irodám asztaláról a fegyvertár kulcsát? Azt hiszem ott felejtettem. - tekintve, hogy a zsebeim nem csörögnek a kulcscsomótól, egyértelmű, hogy utolsó állomásomon felejtettem azt.

612 szó ❖ business ❖ note: remélem tetszik ❖ kredit






Nem szórt rá senki csillámport


Shen Meiren csillámport hintett rá


Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Confusing men might be your specialty Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Confusing men might be your specialty D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Confusing men might be your specialty 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Confusing men might be your specialty Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Confusing men might be your specialty Empty
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty2024-01-10, 00:29


xing cheng & meiren

Yan Xing Cheng... rettenetesen az agyamra mész! Nem bírom elviselni ezt az arroganciát és főnökösködést, ami vicces tekintve, hogy mégiscsak a főnökömről van szó - bár ez utóbbinak ő szerencsére nincs tudatában.
- Tényleg? - Meglepettséget színlelek, mint akinek ez teljesen új információ. - Nem lehet, hogy kis gond van a memóriáddal? - mosolygok rá, de nem épp a legbarátságosabban. Persze, tudom én, hogy nem vagyok itt szívesen látva, de sehol sem látom, hogy ki lenne ragasztva az arcképem tiltó felirattal, meg felikáltó jelekkel, pirossal áthúzva, vagy bármi hasonló.
Egyszerűen nem tudom megfejteni, mitől vált ki belőlem ennyire erős negatív érzéseket amikor külsősként állok vele szemben és miért viszonyulok hozzá teljesen másképp, amikor együtt vadászunk. Mintha teljesen kicserélnének minket, engem is és őt is. Amikor Ping vagyok, más emberként nézek rá, keresztül látok azon az idiótán, akivel csak veszekedni tudok és látom azt az oldalát, aki egy jó ember és talán még jobb vezető. Most viszont csak úgy tudok rá nézni, mint akit szeretnék kilyukasztani az után, hogy van képe gyakorlatilag haszontalan semmittevőnek titulálni.
- Kicsit sokat gondolsz magadról, ha azt hiszed, nincs annál jobb dolgom, mint rád pazarolni az időmet - szúrom oda nyersen, felhívva rá a figyelmét, hogy a világ nem körülötte forog és, hogy egyáltalán nem tud rólam semmit se.
Mielőtt még ennél is jobban elmerülhetnénk a vitatkozásban, inkább gyorsan elmondom a gondosan kifundált indokot, miért jöttem és reménykedem benne, hogy leszáll rólam végre. A sóhajából ítélve nyerésre állok, csak ennek az engedékenységének köszönhető, hogy kivételesen hajlandó vagyok normális választ adni a kíváncsiskodására és nem lerázni annyival, hogy semmi köze hozzá. - Eléggé sürgős ügyről van szó, ami nem várhat és egyszerűbb ott keresnem, ahol tudom, hogy biztosan felbukkan, mint bízni a szerencsében, hogy még otthon lesz, amikor odaérnék.
Várakozón figyelem, hogy elfogadja-e a válaszomat, és amikor ez megtörténik, egy apró győzelmi mosoly telepszik az arcomra. De épp csak egy pillanat erejéig hagyom látszódni.  
- Igenis, Kapitány! - még komisz mód szalutálok is neki, mielőtt megfordulnék, hogy tovább menjek a dolgomra. Valahogy furcsa ízt hagynak a számban a kiejtett szavak, nem tudom, hogy jó vagy rossz értelemben-e, de mintha egy rég elveszett emlék mozdulna meg a tudatom mélyén tőle
Nem vesztegetem az időt, ahogy Shang eltűnik a látómezőmből és megbizonyosodom róla, hogy egy perccel később sem jön utánam, bevetem magam az öltőzőbe. Szokásosan felmérem a terepet, meggyőződöm róla, hogy teljesen egyedül vagyok és utána neki is látok az átalakulási folyamatnak. Már rutinos vagyok ebben, így hamar átöltözöm és rejtem el nőies vonalaimat a vadászegyesület egyenruhája alatt, a hajamat konytba fogom a fejem tetjén, és némi smink segítségével valamivel férfiasabb vonásokat varázsolok az arcomra. Az összkép elég maszkulin ahhoz, hogy megtévesszem a környezetemet.
Az órámra nézek, ami szerint kicsivel több harminc percet töltöttem idebent. Most már lassan érkezni fognak a többiek is, ezért gyorsan elpakolok mindent magam után, gondosan bezáraom a cuccaimat a szekrényembe, majd kivonulok a gyülekezőbe, ahol általában egyedül, vagy Mushuval ketten szoktuk bevárni a társainkat.
A falat támasztva várakozom, mondhatni a szokásos helyemen, a hátammal teljesen neki dőlve, miközben a karom összefonom magam előtt és egyik térdem felhúzva, a bakancsom talpát a felületnek nyomom, de azonnal vigyázba vágom magam, ahogy meglátom Shangot közeledni. Nem hiányzik tőle egy újabb dorgálás, pláne nem azért, mert otthagytam a talpam nyomát a falon.
- 'Reggelt! - köszöntöm, egy félszeg mosollyal, mintha most találkoznék vele először a mai nap folyamán, ügyelve rá, hogy mélyítsek a hangomon épp csak annyira, hogy az még természetesnek hangzon. - Volt itt egy nő, Junt kereste, de őt ma még én se láttam, szóval megmondtam neki, hogy nem találkoztam vele, aztán le is lépett - mesélem csak úgy lazán, biztosítva róla, hogy Meiren miatt nem kell tovább fájjon a feje. - Szerinted jól van? Mármint Jun - célzok itt balesetre és, hogy ez milyen hatással lehetett rá. Mivel még nekem sem volt esélyem erről beszélni vele, kíváncsi vagyok, hogy ők beszéltek-e már esetleg.

|   remélem tetszik  Confusing men might be your specialty 1298976811   |   632  |




one alone is not enough, you need both together; winter, summer, moon and sun.

Nem szórt rá senki csillámport


Yan Xing Cheng csillámport hintett rá


Shen Meiren
Hõsnõ
Hõsnõ
Shen Meiren
Mesehõs :
Confusing men might be your specialty Tumblr_inline_pr0bquintb1s7fx81_250
Mulan
Fa Mulan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
❀ Lee Se-young ❀
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
❀ Bloomcrown ❀
✦ ✦ ✦ :
Confusing men might be your specialty Cf06336f96c6d21fb5ad25b35d8b9259315628b3
the flower that blooms in adversity is the most rare and beautiful of all ❀
Confusing men might be your specialty F6fc06c8d94aba4e64bde8a17c9bb53d95a0ce9f

A tükör mögött :
❀ Sunny ❀

Confusing men might be your specialty Empty
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty2023-11-24, 17:27



Xing Cheng & Meiren



Az egyesület nem a nők gyülekezőhelye. Nem nekik lett kitalálva a fegyverhasználat, a vadászat, a vérontás. Az ő feladatuk más formákban teljesedett ki, ezeket a normákat pedig apám is lefektette az egyesület szabályaként. Női tagok kizárva. Mulan már jó párszor próbálkozott, azt pedig hamar megtanultam, hogy a szép szóból mit sem ért. A ma reggeli látogatása is kellőképp felébreszti bennem a vad, csataösztönöket, hogy ismét elkergethessem a birtokról. Egyedül azzal nem számolok, hogy a mai nap ő felkelt és az erőszakot választotta a szótárából. Szemöldökeim az égig szaladnak, ahogy minden egyes szavával mellbevágóan támad. A tekintetét még állom, s hagyom, hogy elém lépjen, azt viszont nem fogom engedni, hogy szárazon megússza ezt a viselkedést.
- Talán emlékeztetnem kellene hol tartózkodsz most pontosan? Emlékeim szerint ki vagy tiltva az egyesület területéről, de valamiért még mindig ide esz a fene. - jelenleg nem fordul meg a fejemben, hogy esetleg Mushu látogatása érdekében jelent meg, ám akármilyen ostoba ürüggyel akar elém állni, nem fogom könnyedén elfogadni. Szemöldökeim szép fokozatosan húzódnak össze, ahogy kiejti a “nagyfiús cserkész klub” gúnynak szánt változtatát. - Mert egész nap lébecolni és mások idegeit feszegetni hihetetlenül fontos lehet a közösségnek, nem de bár? - fogalmam sincs mik Mulan feladatai az én idegeimen való táncoláson kívül, ám ha tippelnem kéne, nem sok pozitívum származhat belőle.
Érkezik is az ürügy, melyre csak egy mély sóhaj futja belőlem, de ez sem a fellélegzős fajta, hanem a visszafojtott indulat féle. - Miért nem keresed a munkaideje után? Vagy otthon? - nem értem miért érzi olyan nagy szükségét a találkozónak ebben a szent pillanatban. Egyáltalán nem támogatom a nő bárminemű viselkedését, ám most az egyszer megmasszírozom orrnyergemet, hogy némileg visszafojtsam magamba a kikívánkozó feszültséget.
- Rendben, de van öt perced elintézni az ügyeiteket, utána ha a területen látlak, én magam vonszollak ki, megértetted? - nem feltétlen érdekel, hogy nőről van szó a jelen állás szerint. Ha valaki nem követi a szabályaimat, azzal nem fogok kesztyűs kézzel bánni, ha férfi, ha nő. Mulan pedig már számtalanszor áthágta nem csak az egyesület, de a saját előírásaimat is. Érthető, ha nem állok nyugodt gyomorral elé, amikor a maihoz hasonló vizitet tart. Csupán remélni merem, hogy a Mushuval való társalgását rövidre fogja, ugyanis még nekem is el kell indítanom az első vadász csoportot, melyben hőn szeretett barátja is belecsúszik.
Sosem értettem, hogy Mushu miként tud egy levegőt szívni a lánnyal és olyan felhőtlenül kezelni őt. Nem feltétlenül zavar, csupán csak irritáló, hogy a Mushu felé mutatott Mulan tud emberibb és odaadóbb lenni, én pedig mindig a selejtet kapom. Ha csak egyszer engedné, hogy a szavaim eljuthassanak az apró eszéig…talán más lappal indíthatnánk a beszélgetést.

428 szó ❖ business ❖ note: remélem tetszik ❖ kredit






Nem szórt rá senki csillámport


Shen Meiren csillámport hintett rá


Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Confusing men might be your specialty Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Confusing men might be your specialty D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Confusing men might be your specialty 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Confusing men might be your specialty Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Confusing men might be your specialty Empty
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty2023-09-12, 20:50


xing cheng & meiren

Még mindig mérges vagyok magamra amiatt, ami történt. Nem lett volna szabad hagynom, hogy Mushu vállalja magára a felelősséget. Mardos a bűntudat, ráadásul még esélyem sem volt beszélni vele erről, pedig a legjobb barátom. Biztos vagyok benne, hogy őt is megviseli a dolog, és csak azért csinált magából bűnbakot, hogy én ne roppanjak össze még egy adag nyomás alatt. Rettentően hálás vagyok neki érte, de legszívesebben lekiabálnám a hajat a fejéről miatta. Így most ő lesz az, akit Xing Cheng górcső alatt fog nézegetni, az ő munkája került veszélybe és ő lesz az, akit felelősségre fognak vonni, ha bármi történik a meglőtt férfival. Ó, Mushu... ilyen áron nem szeretném, hogy védelmezz. Meglennék valahogy, ha úgy alakulna, hogy nem dolgozhatok tovább az egyesületben, egyesek amúgy sem látnának itt szívesen és már így is elég rizikós fenntartani a férfi álcámat. Fel vagyok rá vértezve, hogy egyszer kiderül az igazság és nem lesz itt maradásom, csak idő kérdése.
Apropó, késésben vagyok. Ezen áll vagy bukik a teljes álcám, hogy még mindenki előtt beérjek az egyesületbe és magamra tudjam ölteni Ping szerepét, mielőtt a többiek is megérkeznének. Nem hiányzik, hogy ne adj isten rajta kapjanak öltözködés közben, meg az se, hogy meztelen férfiakkal szoruljak egy öltözőbe.
Gyorsan szedem a lábaimat és már majdnem örülök is neki, hogy sikerül észrevétlenül eljutnom a célomig, amikor meghallom az ismerős hangot. Sejthettem volna, hogy ez túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen.
- Remek... - Már csak ő hiányzott. Kedvtelen arckifejezéssel fordulok a férfi irányába, aki a lépcsők felől közeledik felém. Ma valahogy nincs hangulatom a szexista hülyeségeit hallgatni. Azt hinné az ember, eleget vitatkoztam már vele ahhoz, hogy felfogja mennyire ellenzem az ő látásmódját, de csak belefog századszorra is. Nekem viszont nincs türelmem ehhez, szóval egyenesen a szavába vágok és vele egyszerre mondom a magamét: - Nahát, ez nagyon jó! Csak mert nő vagyok, hirtelen nem is értek semmihez? Ugye te se gondoltad komolyan, hogy majd pont neked fogok szót fogadni? - Kihúzva magam még közelebb is lépek hozzá, hogy érzékeltessem vele, mennyire nem hatnak meg a szigorú vonásai, sem az, ahogy fölém magasodva rám pillant. Van ebben a fickóban valami, amitől minden létező sejtem azt kiabálja, hogy fojtsam meg egy kis kanál vízben, de a józan eszem szerencsére figyelmeztet rá, hogy véletlenül már így is meglőttem valakit, nem lenne jó egy szándékos elkövetés vétkét is behúzni mellé.
- Ne aggódj, ma eszem ágában sincs megzavarni a nagyfiús cserkész klubbodat - olyan teljes átéléssel ejtem ki a szavakat, hogy még én is elhiszem, pedig pontosan azért vagyok itt, hogy részt vegyek rajta. De amiről ő nem tud, az nem is fáj. - Jun miatt jöttem, beszélnem kellene vele, abban reménykedtem, hogy már itt lesz, korán szokott jönni. - És még csak nem is kamuzok, helyesbítve, nem teljesen. Lehet tényleg inkább színésznőnek kellett volna lennem és nem vadásznak, nem kizárt, hogy még Oscart is kaphatnék a hihető férfi alakításomért is.

|      remélem jó lesz  Confusing men might be your specialty 1298976811       |   473  |




one alone is not enough, you need both together; winter, summer, moon and sun.

Nem szórt rá senki csillámport


Yan Xing Cheng csillámport hintett rá


Shen Meiren
Hõsnõ
Hõsnõ
Shen Meiren
Mesehõs :
Confusing men might be your specialty Tumblr_inline_pr0bquintb1s7fx81_250
Mulan
Fa Mulan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
❀ Lee Se-young ❀
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
❀ Bloomcrown ❀
✦ ✦ ✦ :
Confusing men might be your specialty Cf06336f96c6d21fb5ad25b35d8b9259315628b3
the flower that blooms in adversity is the most rare and beautiful of all ❀
Confusing men might be your specialty F6fc06c8d94aba4e64bde8a17c9bb53d95a0ce9f

A tükör mögött :
❀ Sunny ❀

Confusing men might be your specialty Empty
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty2023-08-10, 22:53



Xing Cheng & Meiren



Az egyesületre ismét egy csendes reggel köszönt. Szokásomhoz híven ismét korán érkeztem, hogy be tudjam olajozni a bőrszíjakat és leellenőrizhessem a fegyvereket még egyszer. Senki sem szeretné, ha egy puska beragadna vagy egy íj húrja szakadna el a megviseltségtől. Így legalább az ehhez hasonló baleseteket tudom megelőzni, bár még így is sikerült az egyik tagnak hibát vétenie. Egy pillanatra meg is állok az egyik puska ellenőrzése közben, mialatt térdemre fektetem a rongyot és a csőhöz való tisztítópálca is megáll a kezemben. Még nem sikerült leülnünk, hogy megtárgyaljuk a balesethez vezető lépéseit, ám minél tovább pörögnek rajta gondolataim, annál többet cikázok a szigorúbb megoldások irányába. Félő, hogyha nem kerül sor a mihamarabbi megbeszélésre, akkor Junjie jár majd pórul.
Végül csak megcsóválom a fejemet és folytatom a puskacső takarítását. Majd lesz még időm ilyeneken tanakodni, a mai cél az, hogy időben végezzek mire a tagok megérkeznek.
Így is sikerül túl sok időt elfecsérelnem egy íj újra húrozásával, s már hallom is a kint lépkedő illető érkezését. Félbehagyva munkámat lépek ki a fegyvertárból, hogy aztán a kint botorkálót figyelhessem meg magamnak jobban. Először azt hiszem Ping az, ám a nőies öltözékéből hamar kiderül, hogy nem az, akire gondoltam.
- Megint te? - hangom arckifejezésemmel együtt szigorodik el, miközben olajos kezemet a korábban használt rongyba törlöm. A lépcsőkről lelépve indulok el a nő irányába, közben már ismétlem fejemben ugyanazokat a szavakat, melyekkel már jó párszor szembesítenem kellett a múltban. - Mondtam már, hogy nem csatlakozhatsz az egyesülethez. Nem kvalifikálsz semmilyen téren és még szót sem tudsz fogadni. Mikor adod már fel? - állapodok meg Meiren előtt fegyelmezett, komor szempárral kutatva a józan észt benne. Egyáltalán már abban sem vagyok biztos, hogy szavakkal meg tudom majd értetni magam vele.
- Menj haza és hagyd, hogy a férfiak intézzék a vadászatokat. - utolsó szavaimat intézem felé. Ha ebből sem ért, akkor én magam fogom a vállamra kapni, hogy kicipeljem a vadászegyesület területéről. Amilyen pehelykönnyűnek néz ki, kétlem, hogy sok ellenállást tudna tanúsítani.

320 szó ❖ business ❖ note: remélem tetszik ❖ kredit






Nem szórt rá senki csillámport


Shen Meiren csillámport hintett rá


Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Confusing men might be your specialty Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Confusing men might be your specialty D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Confusing men might be your specialty 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Confusing men might be your specialty Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Confusing men might be your specialty Empty
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty2023-08-10, 21:36

Confusing men might be your specialty
Mulan && Shang





Nem szórt rá senki csillámport


Shen Meiren csillámport hintett rá


Yan Xing Cheng
Hõs
Hõs
Yan Xing Cheng
Mesehõs :
Confusing men might be your specialty Tumblr_p9zr005ENp1unmr6xo1_400
Mulan
Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
The Merciless Leader
A másik felem :
To love at all
Confusing men might be your specialty D826fd4475d29ae6bd8b77327d84f76f292dbe0c
is to be vulnerable
✦ ✦ ✦ :
Did they send me daughters
Confusing men might be your specialty 6a4b662461d5a6781f554b47fc0072ff57cffa4d
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Jun-Ho
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
when I asked for sons?
Confusing men might be your specialty Giphy
A tükör mögött :
Lyndriana

Confusing men might be your specialty Empty
TémanyitásConfusing men might be your specialty Empty

Ajánlott tartalom

Confusing men might be your specialty Empty
 

Confusing men might be your specialty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal