Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Lishcelle Cannon
Ma 02:25-kor


Yamada Akio
Ma 01:49-kor


Usui Takumi
Ma 01:28-kor


Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%



Megosztás
 
Calista Evergreen
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCalista Evergreen Empty2023-07-31, 15:59

Calista Evergreen
Play by: Jenny Boyd



Becenév
Cal, Cally, Ms. Evergreen
Mesehõs
Cornelia Hale (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
A Meridian kozmetikai cég tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Akármennyire is igyekszem felvenni ezzel a nővel a kapcsolatot, ő még csak emberszámba se vesz. Holott értelmetlen egy ilyen ajánlatot visszautasítani, főképp úgy, hogy a divat kezd eluralkodni a környéken. Hát nem akarja egy icipicit is feldobni a csiricsáré rucijainak az értékét? Egy jó sminkkel csodákra képes az ember. Még a legrusnyább arcból is szépségkirálynőt varázsolunk. Főleg az én termékeimmel.
- Esküszöm, ennek a nőnek nincs ki a négy kereke... Talán nem szed elég vitamint. - sóhajtok fel, amint kilépek az irodámból egy újabb sikertelen hívás után. Szörnyellának bizonyára már az én nevemmel és leveleimmel lehet tele az e-mailje vagy csak szimplán kitörli őket. Vagy letiltott? Az azért durva lenne. Hiába nem tudok róla sokat, azért ez elég sokat elmond egy emberről, ha még csak el sem olvassa a leveleimet. Minek adni esélyt? Az ő vesztesége... Kissé fel is húzom magam ezen, hiszen sérti a büszkeségemet amilyen könnyen fittyet hány rám. Tudom jól, hogy a Meridian kozmetikai szerei utánozhatatlanok és tökéletesek, ugyanis én álltam velük elő. Ameddig én felépítettem ezt a céget, más kozmetikai üzletek bezártak, így könnyűszerrel elrabolhattam a hoppon maradt vásárlókat. A biotechnikámnak köszönhetően pedig hatalmas attrakcióvá is nőttük ki magunkat, ugyanis ehhez fogható sminkkészletek és krémek még nem kerültek piacra előtte.
- Köszi a mait is, ha nem bánod ma korábban bezárnék, így te is haza mehetsz. - mosolygok le Calebre a kasszánál, aki alkalomadtán besegít az üzletnél, pedig nem is kérlelem őt olyan sokat. Na jó, talán egy icipicit.
A mai forgalmat is viszonylag hamar lezavartuk, így ez a korai záróra nem fogja nagyon összekuszálni a normális menetrendet. Mindeközben a vállamra vetem ritikülömet, míg lágy mosollyal arcomon figyelem, ahogy Caleb távozik a holmijaival. Néha eljátszok a gondolattal, hogy mennyire emlékeztet arra a mesebeli fiúra az álmaimból. Meg voltam róla győződve, hogy az a fiú a tökéletes másik felem, hiába nem tudok hozzá egy normális arcot társítani még. Az érzések viszont már régen leülepedtek bennem az egykori barátaim emlékfoszlányaival együtt. Will, Taranee, Irma, Hay Lin, Elyon... A neveiket az utóbbi álmaim során elevenítettem fel, rögtön azután, hogy megpillantottam valós énemet a tükörben. Nem éreztem idegennek a látványt, sőt! Inkább megkönnyebbültem, szinte majd kicsattantam az örömtől! Aztán rájöttem, hogy egyedül vagyok. A fiú az álmaimban Meridian-t választotta helyettem, a többiek pedig eltűntek. De nem is kerestem őket igazán. A tudat, hogy ők nem kerültek Fata Morganaba velem együtt megrémisztett, így a fejem legmélyebb zugaiba temettem a gondolatukat, hogy még véletlenül se keseredjek el miattuk. Mi van akkor, ha tényleg magamra maradtam? Az itteni legjobb barátnőm is kerülni kezdett, holott én csak védeni akartam őt a gonosz bátyjától. Tudom, hogy valami nincs rendben! Érzem, mintha az ösztöneim sugallanák a közelgő veszélyforrást valahányszor meghallom a lány testvérének nevét. Talán ez nem tetszett neki? Hogy az örömében nem támogattam őt sem? Mint ahogyan szemet hunytam a barátaim létezése felett is?
- Túl sokat gondolkodsz ezen, te gyagyás. - rázom meg fejemet jóval azután, hogy Caleb már eltűnik az éterben. A "NYITVA" táblát szépen át is fordítom az üvegajtón, majd leoltva az összes lámpát lépek ki én is Stormreach utcájára. Kulcsomat előkotrom a táskám lemélyebb bugyraiból olyan pózokkal, melyek akár cirkuszi manővernek is jól mutatnának. Hosszú másodpercek, talán percek telhetnek el, miután kisebb szitkozódások és kifakadások után megtalálom az üzlet kulcsait, hogy végre bezárhassak. Az üvegajtón keresztül még átkukkantok a sminkasztalok és a készletespolcok sűrűjére, hogy aztán tekintetemet visszavezethessem a tükörképemre magam előtt. Keserű arckifejezés és könnyektől megcsillanó tekintet néz vissza rám. Ki tudom olvasni lefelé biggyesztett, résnyire nyitott ajkaiból a segélykiáltás első jeleit. A csalódottság, a céltalanság és a kétségeesés tart fogva minket. Egyedül viszont semmit sem tudunk ellene tenni, csak elfogadni azt. - Amit a sors néha összehoz, azt az élet szétválasztja, Cornelia... - suttogom a másik felemnek elcsukló hanggal.

Képességem

✦ Képes vagy a föld és a növények irányítására
Will közelében képes vagy átváltozni őrzővé, ilyenkor erősebb vagy és tudsz repülni a szárnyaidnak köszönhetően, de ehhez mind az öt őrzőre szükség van, a többiek viszont jelenleg délen tartózkodnak.
Axel Winchester

Lyndriana



Calista Evergreen
Nem szórt rá senki csillámport


Lina Wong, Devani Seaver, Cheryl Montgomery and Courtney Bardot csillámport hintett rá


Calista Evergreen
Hõsnõ
Hõsnõ
Calista Evergreen
Mesehõs :
Calista Evergreen Tumblr_p8gitzkP6X1ut0jmvo4_400
W.I.T.C.H.
Cornelia Hale
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
✦ ✦ ✦ :
Calista Evergreen 0f9feab9989574f3e76afa61c5532778fd7a6bd8
sarcasm isn't an attitude
Calista Evergreen 812b827002af558bfa0b1e6281886acfac1d1bec
Akinek az arcát viselem :
Jenny Boyd
✦ ✦ ✦ :
Calista Evergreen 20192879b847cce256c7d50108c0b63dcf33db53
it's an art
Calista Evergreen 35f030c46327464b818fc9192d811bd36c120b1e
A tükör mögött :
Lyndriana

Calista Evergreen Empty
TémanyitásCalista Evergreen Empty2023-08-16, 18:22

Csillámporos üdvözlet illet téged
Calista Evergreen ✦ Cornelia Hale


„Why are Men so noble when we Women are so little worthy of them?”

Kedves Calista!

Cornelia! Calista Evergreen 2067867876  Calista Evergreen 2067867876

Talán ez a lehető legrosszabb, ami történhetett veled. Elszakadtál a barátaidtól… vagyis a családodtól.  Calista Evergreen 2250790558 Mert mondjuk ki, az őrzőket mindig is összeköti valami megmagyarázhatatlan dolog. És ha nem is vagytok vér szerint egy család, mégis annak lehet Titeket tekinteni. Calista Evergreen 4028024232
Mondanám, hogy tudom milyen érzés… de nem, nem tudom. Ameddig megkövült állapotban voltam, az az idő nekem kiesett… viszont az evilági életben sem mondhatom, hogy nem voltak itt a testvéreim. Calista Evergreen 703152122
Mert ha elsőre nem is, de éreztem, hogy a közelemben lévők biztosan Ők azok. Calista Evergreen 1571939237

Ilyen értelemben, Te sem vagy egyedül! Calista Evergreen 1298976811 Ha már a kötelékről beszéltem, akkor ez itt is igaz. Hiába van ott a fal, attól még érzitek egymást. És ezt az egy dolgot ne feledd, nem csak neked hiányoznak a többiek, Te is hiányzol nekik. Calista Evergreen 2359898509  Calista Evergreen 1298976811

Apropó, nem vagy egyedül. Calista Evergreen 2426842179  Ha nem is tudod, de van egy személy a közeledben, akit ha felismernél (már érzed egy ideje Caleb-öt. Calista Evergreen 3375341651 ) akkor talán könnyítene a helyzeteden. Ebben biztos vagyok.  Calista Evergreen 3726835930  Calista Evergreen 1149350199



Nem is tartalak fel tovább, Szuper lappal érkeztél meg. Foglald le szépen az arcot és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk. Calista Evergreen 841472469  Calista Evergreen 841472469  Calista Evergreen 841472469  Calista Evergreen 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Calista Evergreen 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Calista Evergreen 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Calista Evergreen 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Calista Evergreen Empty
 

Calista Evergreen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal