Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Shen Meiren
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásShen Meiren Empty2023-07-08, 14:54

Shen Mei Ren
Play by: Lee Se-young



Becenév
Mei
Mesehõs
Fa Mulan (Mulan)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
A vadászegyesület tagja
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Megfigyeltétek már, hogy a sors milyen furcsa utakra tudja terelni az embereket? Váratlan akadályaival olyan lavinákat indítva el, amik egész életeket változtatnak meg. Apám hirtelen megbetegedése is pont így zúdult ránk, teljesen felforgatva az addig megszokott mindennapjainkat. A nagy Fa Zhou megjárta a sereget is, s bár ott megsérült, amitől a mai napig is sántítva jár, az se volt elég, hogy megtörje őt, de most... szívproblémák, fáradékonyság és gyengeség nehezítik a napjait, anyámmal pedig mindent megteszünk, hogy sikerüljön megőrizni az egészségét. Mázli, hogy ebben is van segítségünk, hogy Mushu és Pocahontas támogatnak, amiben csak tudnak - ha a nagymamám még élne, biztosan azt mondaná, hogy egy szerencse tücsök bujkál valahol a közelünkben.
Ugyan én sosem hittem az öreglány babonáiban, kicsit mégis úgy érzem, mintha oltalmazna valami nagyobb erő, máskülönben fogalmam sincs, hogy bírtam volna férfinek öltözve átverni a vadászegyesület arrogáns és kibírhatatlan vezetőjét, hogy végül engedjen csatlakozni. Shang. Már csak az is idegesít, ha rágondolok. Még egy ilyen kiállhatatlan alakkal eddig nem találkoztam. Méghogy a nők nem alkalmasak az ő egyesületéhez... Majd én megmutatom!
Lehet, hogy nem ez életem legjobb ötlete, kereshettem volna valami másik munkát, de hajt a bizonyítási vágy, hogy igenis az orra alá dörgölhessem, hogy még jobb vadász is leszek, mint a férfi társai. Ha pedig ehhez az kell, hogy fickónak öltözve rohangáljak közöttük és kifejlesszek magamnak egy második személyazonosságot, hát legyen. Már látom lelki szemeim előtt azt a napot is, amikor lerántom a leplet erről a trükközésről - és valószínűleg kitiltanak az egyesületből -, a döbbent arcokat, Shang mérges fejének gondolatától pedig különös elégedettséget érzek.
Apám, ha ezt tudná, mit meg nem teszek azért, hogy gondját tudjam viselni, kitérne a hitéből. Bár, az lehet jobban zavarná, hogy férfiak között töltöm minden időm, mégsem sikerült még hazavinnem egy férj jelöltet se. Engem ezzel kerget az őrületbe, hogy örökösen amiatt aggódik, hogy esetleg nem láthatja majd az esküvőmet. De be kell vallanom, az azért vicces, amikor azzal szívja a vérem, hogy olyan férjet kéne szereznem, mint Mushu, mert ezt többnyire akkor teszi, amikor ő is jelen van és várja, hogy a nagy ellenkezés közepette egymással civakodjunk. Meg is tesszük; minden alkalmat megragadunk rá, hogy szeretetből egymás agyára menjünk.
Na persze, méghogy én, meg ő. Ki van csukva. Olyan nekem, mintha a testvérem lenne, a szüleim is családtagként tekintenek rá. Akkor már előbb kötném össze az életem Mr. Majd-én-vadászt-faragok-belőleddel. Csak arra kell vigyázzak, ezt a mondatot ne mondjam ki sose hangosan, mert még ötletet adnék nekik. Ez hiányozna még. Így is elég bonyolult vele a kapcsolatom, nem kell, hogy össze is akarjanak boronálni minket.

Képességem

✦ A katonai kiképzésen szerzett tudásom teljes birtokában vagyok.
✦ Az egyik legkiválóbb tagja vagyok a Vadászegyesületnek; jól bánok a karddal a lövészismeretem páratlan és lovagolni is tudok.
Narah Carreras

sunny




one alone is not enough, you need both together; winter, summer, moon and sun.

Nem szórt rá senki csillámport


Yan Xing Cheng and Xiang Shen csillámport hintett rá


Shen Meiren
Hõsnõ
Hõsnõ
Shen Meiren
Mesehõs :
Shen Meiren Tumblr_inline_pr0bquintb1s7fx81_250
Mulan
Fa Mulan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
❀ Lee Se-young ❀
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
❀ Bloomcrown ❀
✦ ✦ ✦ :
Shen Meiren Cf06336f96c6d21fb5ad25b35d8b9259315628b3
the flower that blooms in adversity is the most rare and beautiful of all ❀
Shen Meiren F6fc06c8d94aba4e64bde8a17c9bb53d95a0ce9f

A tükör mögött :
❀ Sunny ❀

Shen Meiren Empty
TémanyitásShen Meiren Empty2023-08-05, 00:27

Csillámporos üdvözlet illet téged
Shen Mei Ren ✦ Fa Mulan


„Egyetlen szem rizs átbillentheti a mérleget,
és egyetlen ember eldöntheti egy egész nemzet sorsát.”

Kedves Mei!

Whaa, végre megérkeztél Te is! Shen Meiren 2067867876  Shen Meiren 2067867876  Shen Meiren 2067867876 Mindig is imádtam Mulan-t, és végre itt is kiélhetem majd a rajongásom! Shen Meiren 2607835867 Főleg, hogy miképp már Shang a Fata Morgana utcáin garázdálkodik... Shen Meiren 140082809 hát hol jártál eddig, hm? Shen Meiren 3399021160 Lényeg, ideértél és most már nem fog senki sem megállítani téged abban, hogy új kalandokba vesd magad!
A lapod olvastatta magát. A stílusodat már ismerem és szeretem, egyet hiányoltam, méghozzá azt, hogy Mushu magára vállalt egy komoly hibát... amit te vétettél. Shen Meiren 1542743629  Shen Meiren 1115489239 Vagy lehet, hogy pont a bűntudatod miatt nem meséltél róla nekünk? Shen Meiren 2250790558 Könnyen megeshet! Ne is vedd ezt követelőzésnek...! Shen Meiren 841472469 Mushu nem mellesleg legalább annyira várt már, mint Shang, így sipirc, és légy FÉRFI! Shen Meiren 3375341651


Foglalókat ne feledd és tényleg érezd jól magad ebben a bőrödben is! Imádom, hogy multizol, főleg ennyit - ez nekem / nekünk pozitív visszajelzés ám, tudva, hogy te majdnem hogy csak egy karakteres user vagy alapból...  Shen Meiren 140082809  Shen Meiren 2607835867  Shen Meiren 841472469
Hajrá, Sunny! Shen Meiren 3632391667  Shen Meiren 1571939237






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Shen Meiren D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Shen Meiren 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Shen Meiren Empty
 

Shen Meiren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Xiang Shen