Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Put that down in the Complaints Log Book
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2024-04-06, 22:40


What if I don't put down
Butch & Tatiana
I prefer to be crazy and happy rather than normal and bitter.


Nem kérek én túl sokat csak azt, hogy kapjam meg ami engem illet. Ha képtelen jó minőségű árut tárolni a boltjában, akkor legyen olyan szíves és szolgáltassa vissza a pénzemet, ahogy minden más boltban tennék. Persze az ő boltja teljesen más és ha nem ez lenne a legközelebb a lakásomhoz, akkor biztosan nem ide járnék, de hát a kényelem eléggé nagyúr lett nálam. Megforgatom a szemeimet a szavai hallatán, mivel egyáltalán nem jókedvemből "mászok" az arcába, ahogy ő fogalmaz. Bele mehettem volna még egy értelmetlen vitába, hogy kettőn áll a vásár mert ő is előszeretettel mászik az aurámba, de kezdem azt hinni úgysem értené. Nem maradhat el a gúnyos félmosoly, amit akkor villant meg, ha jól szórakozik vagy fölényben érzi magát. Engem se dobtak a fejemre, az nem én vagyok a testvéreim közül... szegény Ed, vajon mi lehet vele? A gondolataimból az abszurd kérdései szakítanak ki, mire morranok egyet. Kicsit fején találta a szöget, de ha bezáratom ezt a putrit, akkor igy is úgy is másik boltba kell járnom, amellett pedig örömömet lelném benne.
- Térden csúszva? Minek néz engem? Nem az egyik alkalmi szajhája vagyok - szűröm ki a fogaim közül, bár van egy olyan érzésem, hogy amilyen zsugori még a szexért se fizetne...  Az egy dolog, hogy nem tisztel mint vásárlót, de az már a legalja, hogy nőként se. Igy egyértelműen megkapja a magáét. Gyilkos pillantást lövellek felé, de a kis játékunk itt még nem ért véget. Nem fogom hagyni neki, hogy nyerjen és az általa áhított távozás se lesz olyan egyszerű. A képembe mászik és fogalmam sincs, hogy egyből elment az esze azért nem fogja fel a szavaim lényegét vagy sose volt neki igazán.
- Persze minden vágyam! Itt és most, azonnal- iróniától tocsog a mondandóm, majd megforgatom a szemeimet. Mégis hogy gondolhat egyáltalán ilyesmit? - Bár, ha a mondandómból ennyi maradt meg, akkor kezdem azt hinni, hogy kettőnk közül nem én akarom annyira azt a csókot - kissé oldalra billentem a fejem és egy széles gúnyos vigyort meresztek rá. Ezt nem fogja lemosni magáról az biztos. Nálam az aduász és a blokk felmutatása eléggé elnémítja ahhoz, hogy visszavonulót fújjon. Hatalmas mosollyal az arcomon hallgatom, ahogy elismétli, hogy olcsóbban adja a tejem.
- Ezt? Ugyan, előbb írásban kérem, hogy lefarag az árból és rendel nekem friss árut. Természetesen aláírással együtt. Akkor itt helyben megsemmisítem a blokkot - mosolygok még mindig, hatalmas ártatlan szemekkel. Talán 5 kartonra nem lesz szükség hetente, de ha neki egy dobozzal számolok akkor azért kell minimum 3 belőle. Természetesen ez részlet kérdés. Várom mit lép az ajánlatomra, lehet megüti a guta, de az adu még mindig az én kezemben van.

xxx szó





A wise woman once said that every morning when you wake up you say a little prayer. After all, you never know what your day may hold.

Gossip Girl


Nem szórt rá senki csillámport



Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
Put that down in the Complaints Log Book Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
Put that down in the Complaints Log Book Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
Put that down in the Complaints Log Book A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2024-02-10, 21:37


Butch && Tatiana





Sosem érdekelt kinek van igaza addig, ameddig nekem volt. Oh, akkor várjunk csak! Mindig NEKEM van igazam. Na így már érdekel. Az, hogy az okostojás, tökfilkó vásárlók mit akarnak és mikért harcolnak, na az már nem érdekel. Mint ahogy ennek a nőnek a károgása sem, ami nem mellesleg roppant irritáló tényezővé kezd válni. Csak azt akarom, hogy forduljon szépen meg, csukja be maga mögött az ajtót és hagyjon kettesben a pénzemmel.
- Nem tud magácska semmit. - forgatom meg szemeimet rákontrázva a szavaira, mert hát mégis mit tudhatna ugyan? Ez a kölyök még mindig az én fellelőségem és úgy fogom nevelni, ahogy azt én akarom. Isten mentsen minket egy hozzá hasonló hiénától, aki majd itt mamásdit akar játszani. - Ha nem vagyunk közeli viszonyban, akkor miért tetszik állandóan az arcomba mászni? - tovább morgok a bajszom alatt, de a mondandóm kicsikar belőlem egy gúnyos félvigyort is. Egész jól szórakozok a saját szövegeimen, amibe ez a nő csak újra és újra beleáll. Fogalma sincs milyen háborút indított el ezzel.
- Mit akar ezzel mondani? Bezárat? És akkor honnan fogja begyűjteni a méregdrága mandulatejét, hm? Talán ha szépen kérné, térden csúszva. Akkor esetleg kedvezek magácskának. - ez egy játék. Az én szabályaim szerint. Mint ahogy a boltnak is saját szabályai vannak. Ennyiből tényleg szorult belé egy kis ész, bár az utóbbi szavaiból már nem ez süt napvilágosan.
- Ez még mindig az én boltom, az én területem, azt mondok magácskáról, amit csak akarok. Ha nem tetszik, akkor… - mutatok teljes tenyérrel az ajtó irányába. - …tudja hol a kijárat. - most már tényleg kezd elszaladni a ló velem is. Olyan pontokon döf belém, ahol nem csak irritál, hanem egyenesen előrántja belőlem a vadállatot. A boltomat és a pénzemet viszont a végsőkig védelmezni fogom.
- Azt akarja, hogy megcsókoljam? - szkeptikus döbbenet ül ki az arcomra. Láthatóan nem esett le a tantusz a mondandója lényegével kapcsolatosan. Nem mintha olyannyira érdekem lenne mindaz, amit mondd. Egészen addig, ameddig a blokkal nem lep meg. Az a fránya kölyök, hát nem megmondtam neki ezerszer, hogy nincs nyugta a vásárlóknak?!
- Lefaragok az árból… - szűröm a fogaim között nagy nehezen, mert Deannek hála sarokba lettem állítva. A bizonyíték a nő kezében van. Ezért még számolunk, kölyök. - Szóval dobja ki szépen a blokkot és már rendelem is magának az árut. De! Nem sokat! Mert hát mégis mennyi tejet iszik meg egy héten? Csak nincs szüksége öt kartonra, hetente. - legalább ennyiből legyen racionális, hogy nem vásároltat fel velem nevetséges számú dobozokat.



399 ✦ master of puppets ✦ note: for almond milk kitty ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Butch Thompson
Lázadó
Lázadó
Butch Thompson
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 426293c975e41534b41ac6a745c07f5b
Gravity Falls
Stan Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hivatásos Szélhámos
A másik felem :
I bet it's called almond milk Put that down in the Complaints Log Book 5b8a43e80028b15448eeb82d436ff4af1877c7a0
because nobody could say nut juice with a straight face

✦ ✦ ✦ :
Put that down in the Complaints Log Book A5ef816a830be43981291094e91d288479197d62
Er, this seems like the kind of thing a responsible parent wouldn't want you doing..
Put that down in the Complaints Log Book 52847c4fe97bb15fd383c4d85900f775604cb7ea
Good thing I'm an uncle!


Akinek az arcát viselem :
Karl Urban
A tükör mögött :
Lyndriana

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2024-01-04, 13:19


What if I don't put down
Butch & Tatiana
I prefer to be crazy and happy rather than normal and bitter.


Megint itt tartunk, hogy próbálom meggyőzni az igazságról ezt a csökönyös, vénembert, akinek a kedvenc elfoglaltsága, hogy velem pöröljön. Mennyivel könnyebb lenne, ha úgy tenne mint a legtöbb tulaj? Bocsánatot kérne s kiengesztelne valamivel, mivel mindig a vásárlónak van igaza vitás helyzetben. De nem! Ő és a bocsánatkérés? Szerintem bele is halna, ha ezt kellene tennie, így marad az a verzió, hogy egymás idegein ugrálunk.
- Nem hiszem, hanem tudom! Mindamellett szerintem nem tartozik magára, hogy miből tartanám el a gyereket vagy egyáltalán magamat. Nem vagyunk annyira közeli viszonyban - mutatok rá a tényre, hogy éppen a pénztárcámban próbál turkálni a romlott tej kapcsán. Nem mintha a kettőnek bármi köze lenne egymáshoz. Egyszerűen csak jó minőségű, friss tejet akarok, hogy tudjak enni és nyugodtan végezhessem a munkám. Persze mehetnék másik boltba is, de Butchy pechére ez van a legközelebb a lakásomhoz és nincs azaz isten, hogy 5 percnél többet menjek egy bevásárlás miatt. A szórakozott nevetésével csak még jobban felidegesít és tényleg nagyon szívesen keresztbe átharapnám a nyakát. De nem játszhatok el a gondolattal és nem mehetek át fenevadba, mert ezt a harcot máshogy kell megvívnom. Unottan néz rá, elutasító testtartással, miközben próbálok észérvekkel hatni rá. A könyv még mindig magasan a kezében vagy, levigyorog rám, mintha valami kisgyerek lennék, akit próbál móresre tanítani. Mély levegő.
- Ó, hogy ennek a boltnak saját szabályai vannak? Erről vajon tud az iparűzési kamara vagy a népegészségügyi szolgálat? Nem vagyok ügyvéd, csak tisztában vagyok a jogaimmal és bármilyen furcsa magának belém szorult ész is - szűröm ki a fogaim közül a választ. A következő kérdését hallva sértődötten sóhajtok egy hatalmasat és válaszra se méltatom igazán. Tényleg ennyire ostobának néz pillantást vetek rá. Majd ahogy szóba kerül a cirkusz nem vagyok rest frappánsan válaszolni neki, éppen olyan nyugodtan ahogy előtte ő tette. Nem fogom ennyire könnyen hagyni magam. Elkerekednek a szemeim, azon mégis hogy merészel hívni. Míg ő maga mögé hajítja a panaszkönyvet az én kezem emelkedik, hogy az arcán csattanjon.
- Hogy merészel ilyen jelzővel illetni? - felháborodottan kérdezek, de arra nem számítok, hogy ilyen közel kerül és az arcomba mászik. Folytatja a kis mondandóját és megereszt egy vigyort is mellé. Felém akar tornyosulni, hogy visszavonulót fújjak, de nem eszik ilyen forrón a kásást. Kihúzom magam és állom a tekintetét rezzenéstelenül.
- Haszontalan lenne? Akkor mégis miért mászott úgy az arcomba mint aki mindjárt megöl vagy megcsókol? - kérdezek vissza, hátha ezzel visszavonulóra tudom kényszeríteni. Ez egy olyan játék, amit képtelen vagyok megunni. Felvillanyoz, hogy valaki képes szembe szállni velem, hiszen a régi életemben is én volt a főnök Banzai és Ed kérdés nélkül követték a parancsaimat. Végül elő kerül a blokk, ami bizonyítja a vásárlásom és a jogom a kártérítésre.
- Talán a magáét kellene - vágok vissza a morgása közepette, majd újfent elkerekednek a szemeim. Képes a megalkuvásra?
- Hogy mondja? Nem hallottam kristálytisztán - most rajtam a sor, hogy kajánul vigyorogjak rá és várom, hogy megismételje a szavait. Teljesen elment az esze? Persze ebbe az alkuba könnyedén bele tudok menni, de az előbbiek után jobban esik még húzni egy kicsit a gyenge idegeit. Kiérdemelte a viselkedésével.

xxx szó





A wise woman once said that every morning when you wake up you say a little prayer. After all, you never know what your day may hold.

Gossip Girl


Nem szórt rá senki csillámport



Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
Put that down in the Complaints Log Book Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
Put that down in the Complaints Log Book Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
Put that down in the Complaints Log Book A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2023-12-01, 17:52


Butch && Tatiana





Egyértelmű, hogy mindig a vásárló a hibás. Néhány helyen lehetséges, hogy pont az ellenkezőjét állítják, ám épp azért is esnek csődbe a vállalkozások. A sarkadra kell állnod, ha egy piperkőc ujjat húz veled és nem hagyhatod, hogy a földbe döngölje a büszkeségedet és becsületedet. Ez a nőszemély pedig már számtalanszor beletenyerelt a dolgaimba és az idegeim vékonyka húrjain lejti táncocskáját, csak hogy újra és újra lefussuk a mandulatejjel foglalatos vitáinkat.
A szemeim meg-megrezzennek a bennük pattanó idegszálaktól, miközben tovább hallgatom a nő sípolását.
- Azt hiszi jobban nevelne egy tizenéves kölyköt? Azt megnézném. Ha már egy mandulatejért ekkora cécót vág ki, hogy tudná eltartani Deant? Ne röhögtessen! - egy kicsit azért a morgásom szórakozott nevetésre vált a végére. Ha csak el is képzelem ezt a fenevadat Dean közelében…nos, nem hiszem, hogy bármi jó születhetne belőle. A végén még az ő fejét is keresztbe akarja harapni. A különbség viszont csak annyi, hogy én képes vagyok hárítani a vadmacskánk támadásait. Bár jobb szeretném, ha ezt az üzleten kívül tehetnénk, ahol a portékáim is biztonságban vannak. Ki tudja mire képes. A végén még elkezd törni, zúz…oh, végül is van biztosítás a helyen. Borsos árat fizetnének a károkért. De ez már csak az előttem álló nőszemélyen múlik. Büszkén ki is húzom magam előtte, míg összefont karokkal hallgatom őt tovább a magam unott arckifejezésével.
- Látom szereti a saját boltom szabályait átírni. Had világosítsam fel, hogy ez nem egy egyszerű bolt és közel sem hasonlít a többi lepukkadt diszkontra, akik kinyalják a seggét. Amúgy is, mi a hétszentség maga? Ügyvéd? Úgy köpi a szamárságokat, mintha erővel tolták volna magába.- most már fölényesen vigyorgok le rá a panaszkönyvvel a kezemben. Ezt a hülyeséget pedig még ma este elégetem és megetetem Deannel a hamvait. Hihetetlen, hogy mennyi mindent megengedek ennek a kölyöknek.
- Felrázta egyáltalán bontás előtt? - pislogok rá, mint egy kisgyerekre, mert hát csak nem akarja elengedni a témát, az én türelmem pedig lassacskán végleg kifolyik a vederből. Nekem lenne ám dolgom, mint például megszámolni a szívem csücskének becézett dollárlapokat.
- Neveletlen céda. - szűröm a fogaim között, ahogy most már a hátam mögé hajítom a panaszkönyvet és egy lépéssel a nő arcába kerülök. - Mégis ide eszi a fene minden héten, nem igaz? Hiába hív majomnak, mindketten tudjuk, hogy magácska indítéka haszontalan.- lekicsinylő félvigyorral mászok az arcába, remélve, hogy kihátrál, de valamiért még se teljesen akarom, hogy feladja. Egész...szórakoztató ez az egész.
- És azzal mit akar csinálni? Betömi a száját? Azzal mindkettőnknek segítene. - morgom tovább, de aztán csak sikerül valamennyire átgondolnom a dolgokat. Úgy látszik nem akar békén hagyni, ha ezt a sztorit kikürtöli a helyi őrségnek is, akkor megint át kell esnem egy ellenőrzésen, ami sokkal, de sokkal több zavart hozna az éterbe. A rengeteg illegális áru és lejárt cucc valóban nem úszná meg szárazon.
- Akkor mégis mit akar? Friss mandulatejet minden héten? Lealkudom magának az…az…árat, ha cserébe kidobja a kukába a panaszait és befogja. - nagy nehezen sikerül csak kiköpnöm az árból való lefaragást, de most egy nagyobb kép áll előttem, ami sokkal több kárt tud okozni, mint az ő leértékelt mandulateje.



502 ✦ master of puppets ✦ note: for almond milk kitty ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Butch Thompson
Lázadó
Lázadó
Butch Thompson
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 426293c975e41534b41ac6a745c07f5b
Gravity Falls
Stan Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hivatásos Szélhámos
A másik felem :
I bet it's called almond milk Put that down in the Complaints Log Book 5b8a43e80028b15448eeb82d436ff4af1877c7a0
because nobody could say nut juice with a straight face

✦ ✦ ✦ :
Put that down in the Complaints Log Book A5ef816a830be43981291094e91d288479197d62
Er, this seems like the kind of thing a responsible parent wouldn't want you doing..
Put that down in the Complaints Log Book 52847c4fe97bb15fd383c4d85900f775604cb7ea
Good thing I'm an uncle!


Akinek az arcát viselem :
Karl Urban
A tükör mögött :
Lyndriana

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2023-11-09, 18:29


What if I don't put down
Butch & Tatiana
I prefer to be crazy and happy rather than normal and bitter.


Nincs sok időm, bármennyire úgy tűnik, hogy az életem könnyed és semmi dolgom sincs csak pletykák posztolása, de ez nem ilyen egyszerű. Meg kell szűrni a tippeket és a lehető legjobbat kiválasztani, hogy nagyot üssön. Napi 50 üzenetet kapok különböző rosszakaróktól, akik képesek olyan apró dolgokért is írni, hogy a másik véletlen böffentett egyet ebéd után. Azta mekkora sztori!!! Ja, nem. Éppen ezért nem mindegy, hogy mikor mi kerül ki. Vegyük például a legutóbbi posztot, azóta is attól hangos a média és szegény ártatlan gyerek itta meg a levét, aki csak barátnőt akart fogni magának. De mit hetetek én, ha olyan jó volt a tipp és ezzel a kis hercegnő apuciját is befeketíttethettem. Azóta is várja a közösség a minőségi tartalmakat. De ahelyett, hogy az üzeneteket böngészném itt vagyok megint a kis boltban, hogy helyre tegyem azt a szélhámost, aki tulajnak hívatja magát. Nagyon bizseregnek az ujjaim egy poszt után, amivel lejáratom, de az túlságosan feltűnő lenne és nem bukhatok le. Így marad a személyes verzió, amivel oly sűrűn meglepem.
- Ő még csak egy gyerek és lehet jobban járna velem, mint a drága vén nagybátyjával, aki nem becsüli eléggé - szűröm ki a fogaim közül én is, ami elmegy egy ragadozó vicsorgásának is. Biztos vagyok benne, hogy olyan sóher, hogy a gyereknek sem ad rendes zsebpénzt azért cserébe, hogy itt dolgoztatja. Igazi szemétláda. Épp, hogy befejezem a dátum leírását, amikor a tollam végig szántja a lapot, ahogy kikapja a kezemből a kék könyvet.
- Ebben téved, minden vásárlónak alanyi jogon jár a panaszkönyv, ha valamit helytelenek ítél meg. Ha kell legközelebbre elhozom a polgári törvénykönyvet és kiemelem a megfelelő paragrafust - kontrázok rá egyből, majd próbálok a könyv után nyúlni, de mint valami óvodás a feje fölé emeli, hogy ne érjem el. Francba, hogy ilyen nagyra nőtt. Kedvem lenne átharapni a torkát és hagyni, hogy kivérezzen, majd pár nap múlva a dög részét megenni. Oké, azt hiszem megszólalt a bennem élő vihogó fenevad.
- Ha már annyira érdekli Buchy, a mandulatejem megromlott mielőtt bele ihattam volna, mivel nem jól tárolja a drágalátos polcain - még mindig villámokat szórnak a szemeim, mert ha valamiért fizetek, akkor el is várom, hogy az jó, iható minőségű legyen. Nem azért költök ebben a koszfészekben, hogy csak szórjam a pénzem. Mérgesen morgok egyet, majd oldalra döntöm a fejem a nyugodt szavai hallatán.
- Ugyan minek játszanám a majmot, ha már van egy előttem. Vajon melyik fajba tartozik pontosan? Lehet, hogy védettek közé, azért ennyi zsugori. Biztos nem, ahhoz túlságosan ápolatlan... Jobban hasonlít egy ostoba bazári majomra, aki semmihez se ért - vágom hozzá ugyan olyan nyugodt hangon, ahogy ő tette az előbb. Nem fogom hagyni, hogy kihozzon a teljesen a sodromból.
- Követelem, hogy adja vissza a legutóbbi vásárlásom összegét, mert selejtes árut adott el. Ó nézze! Milyen véletlen, a blokk is nálam van - elő kapom a táskámból a megnevezett papírost, majd mielőtt azt is elvenné tőlem vissza is csúsztatom a helyére. Játszhatunk így is, de kettőnk közül ez neki fog jobban fájni.

xxx szó





A wise woman once said that every morning when you wake up you say a little prayer. After all, you never know what your day may hold.

Gossip Girl


Nem szórt rá senki csillámport


Axel Winchester csillámport hintett rá


Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
Put that down in the Complaints Log Book Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
Put that down in the Complaints Log Book Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
Put that down in the Complaints Log Book A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2023-11-05, 18:27


Butch && Tatiana





Mindig is nagyra becsültem a vagyonommal együtt töltött időt. A pénzkötegek rendezett látványa felemelő érzés, főleg, amikor újabb csapatot társítasz melléjük, hogy még nagyobb családot alkothassanak. Nem vagyok kőgazdag -még ha ez is az alapértelmezett terv-, ám van elég zsé a zsebben, ha esetleg szükségem lenne valamire.
Az idilli pillanatot a helyi vadmacska zavarja meg, s szinte majd kiugranak a szemeim az idegtől, ha nem is, egy ér biztosan elpattant bennük.
- Dean… - szűröm fogaim között. Az a kölyök pocsék biztonsági őr lenne. Azt hiszem meg is van a következő leckéje. Itt az ideje, hogy férfivá váljon és megtanulja miként állítsa meg az illetéktelen alakokat, ha esetleg épp a békés pillanatomra törnek rám. Még számolunk, kölyök. - És? Mit számít az magának mit csinálok az unokaöcsémmel? Hacsak nem akarja örökbefogadni, nincs mibe belekötnie. - morgolódok tovább, most már biztonságba helyezve a kincses ládikámat is. Legalább ennyit sikerült megúszni, ha már egy kisebb szívinfarktust okozott az öreg szervnek.
A mandulatejes kifakadására már fittyet hányok. Mit hisz? Majd úgy pattogok neki, mint egy gumilabda? Tudtommal még nem raktam ki magam az áruk közé, de akkor is megfizethetetlen összeg lennék.
- Magafajtáknak nem jut panaszkönyv. - rázom meg fejemet, s állítom is itt meg, mielőtt jobban belelendülne. A kék könyvet pedig el is csenem előle, ezzel a tolla szépen végigkaristolja a papír további felületeit. Nem mintha bárki elolvasná, de nekem nagyon is böki a szememet, amikor az éjszakai lámpafényben a dühtől csöpögő firkálásaikat olvasom. Ez a nő egyed pedig különösen sok üzenetet hagyott már nekem. A fenébe is, ki kell dobnom a francba ezt a szart. Ha nem a kölyök ötlete lett volna, már az elején betiltottam volna a panaszkönyvet. - Mi baja van megint? Nem volt elég édes a mandulateje? Vagy esetleg ez megint valami női ügy, amit én nem érthetek? - vonom összébb szemöldökömet. Ha esetleg próbálkozna a könyv visszaszerzésével, én csak szépen a fejem felé emelem azt, s addig nyújtom ameddig csak tudom, hogy még véletlenül se érhesse el. A magasság előny mindig is nekem kedvezett, drága vásárló.
- Ha még egyszer így rám tör, ki fogom tiltani a boltból. Ez nem egy cirkusz, ahol kedvére játszhatja a majmot. - okítom ki meglepően nyugodt hanggal, ami pusztán csak azért történik, mert roppant jól szórakozok a szavaimon.



367 ✦ master of puppets ✦ note: for almond milk kitty ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Butch Thompson
Lázadó
Lázadó
Butch Thompson
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 426293c975e41534b41ac6a745c07f5b
Gravity Falls
Stan Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hivatásos Szélhámos
A másik felem :
I bet it's called almond milk Put that down in the Complaints Log Book 5b8a43e80028b15448eeb82d436ff4af1877c7a0
because nobody could say nut juice with a straight face

✦ ✦ ✦ :
Put that down in the Complaints Log Book A5ef816a830be43981291094e91d288479197d62
Er, this seems like the kind of thing a responsible parent wouldn't want you doing..
Put that down in the Complaints Log Book 52847c4fe97bb15fd383c4d85900f775604cb7ea
Good thing I'm an uncle!


Akinek az arcát viselem :
Karl Urban
A tükör mögött :
Lyndriana

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2023-09-09, 12:29


What if I don't put down
Butch & Tatiana
I prefer to be crazy and happy rather than normal and bitter.


Elég sok privát üzenetet kaptam a mai nap folyamán, de még nem jutottam el odáig, hogy kiválasszam a legjobbat. Bár a divat mindig is érdekelt, így a hozzá fűződő pletykák kitüntetésben részesülnek, hiszen az előző posztom egy titkos románcról szólt. Persze egy kutya elvesztése eléggé szomorú hír, viszont úgy tűnik pozitív lecsengéssel fejeződött be. Talán, de csak talán szívesen cseréltem volna Deliahval, mert hát a vak is látja, hogy Miles mennyire jó bőr. Nem véletlen, hogy egy edzőtermet vezet. Persze talán a nőnek lehetne több esze, hiszen úgy hírlik a múzeum tárlatvezetője, aki igen csak okos... hát kezdek kételkedni benne. Ugyanakkor kíváncsian várom a további fejleményeket, melyekkel a legdrágább követően úgy is szolgálnak. Tikk, takk. Az idő egyre fogy és valamit virítanom kell vagy elárasztanak a vádló kommentek és üzenetek. Menni fog az, csak éhes vagyok... Mióta itt van velem a múltbéli lény az a dögevő állat... egyfolytában gyötör az éhség. Sosem lakok jól igazán, pedig semmi gondom sincs a világon. Van tető a fejem felett, meleg otthon, kényelmes ágy és temérdek étel, amit csak megkívánok. Uhh, egy kis gabonapehely biztos segít, elegendő cukrot és vitamint tartalmaz, hogy összeszedjem a gondolataimat. Szerencsére van mandulatejem, sikeresen kiharcoltam a kisboltosnál. Új dobozt kell megbontanom, de egyből megcsap egy furcsa szag, amitől felfordult a gyomrom. MI A BÜDÖS PICSA?!? Egy bögrébe öntök a tejből és látom, hogy az egész darabos. Egyből ott hagyom az asztalon és magamhoz véve a kinti ruháimat becsapódik mögöttem az ajtó. Dühösen vágom ki a Wayward Pines Store ajtaját és gyilkos pillantásokkal nézek körbe a bolton belül. Egyből megtalálom, hogy hova lettek rakva a drága tejeim.
- Ne most Dean! - förmedek vicsorogva a kasszánál álló fiúra, akár egy húsevő, veszett állat. Nem fogom annyiban hagyni a dolgot egyből a főnökhöz trappolok. Az iroda ajtaját kivágom és belépdelek a dohányfüstös helyiségbe. Éppen látom, hogy a drága főnökúr egy ládika tetejét lecsapja... gondolom ott tartja a kuporgatott vagyonát. Igazi zsidó ez a fazon.
- Beengedtem magam! Deannek semmi esélye se volt, szóval ne bántsa ha lehet - válaszolok gyorsan, majd megállva az irodája közepén keresztbe fonom a kezeimet a mellkasom előtt. Nem érdekel a kiabálása, se a morgása. Ennél sokkalta rosszabb dolgokat is kibírtam már... ott volt az éhség, az állandó menekülés és az a sebhelyes oroszlán. Felmorranok, ahogy megemlíti a tejemet, hiszen éppen ezért vagyok itt.
- Rengeteg? Ugyan! Épp 1-2 dobozzal volt hajlandó rendelni - sziszegem a fogaim közül, miközben gyilkos pillantásokat vetek rá. Legyint egyet kissé beletörődve, amit fél sikerként könyvelek el és nézem, ahogy felkel a székéből a széfbe vagy mibe hajítva a kis ládikát. Végig nézem ahogy az asztala elé sétál, neki dőlve hozzám hasonló testtartást vesz fel. Úgy tűnik megint kihoztam a sodrából, aminek láttán azért megjelenik egy kisebb mosoly a szám szegletében.
- Ne aggódjon csak a panaszkönyvért jöttem... - körbe pillantok a helyiségben és a polcon megtalálom a kék füzetecskét - Áh, meg is van! Köszönöm a kérdést Butchy, de hoztam magammal tollat - teszem hozzá és kinyitom az utolsó oldalak egyikén, hiszen jól tudom hol hagytam abba legutóbb. Elő is kapom a tollat és elkezdem írni a dátumot.

xxx szó


Nem szórt rá senki csillámport


Butch Thompson csillámport hintett rá


Tatiana Ziona Shelley
Ősi állat
Ősi állat
Tatiana Ziona Shelley
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f656b54473063564b5f73493651773d3d2d3536323038373339362e313532356433303261383861363864303738323631383431343835302e676966
Az oroszlánkirály
Shenzi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Gossip girl
A másik felem :
Hello, Mr. Lonely boy
Put that down in the Complaints Log Book Butcher-billy-butcher
✦ ✦ ✦ :
Gossip Girl here.
your one and only source into the
scandalous lives of Fata Morgana.
Put that down in the Complaints Log Book Tumblr_mgbvdaI8dG1rmht7qo2_250
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Emmy Rossum
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
Kereslek, de nem talállak :
Banzai & Ed
✦ ✦ ✦ :
We all wear different masks
for different reasons.
Put that down in the Complaints Log Book A0a106292a9488802f865ea60b23f3929842fff1
A tükör mögött :
Vic

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2023-08-28, 19:57


Butch && Tatiana





Ameddig Dean az ügyfelekkel foglalkozik odakint, végre akadt egy kis időm, hogy megszámoljam a mai bevételt is. A drága papírpénz nem fogja magát elintézni, úgyhogy mindenféleképpen szükségük van rám. Szépen be is csukom magam mögött az irodám ajtaját, majd a zsebemből előhúzom a korábban kifosztott kassza tartalmát.
A székembe vetve magam már nyúlok is féltve őrzött széfem irányába, melynek kombinációját a pillanat töredéke alatt ütöm be a számlapra. Vetek még egy utolsó pillantást a csukott ajtómra, csak óvintézkedésből, majd csak utána húzom elő a széfből a még annál is kisebb, de teletömött ládikát. Felnyitva a tetejét le is fektetem a hozzáadandó összeget az asztalra és nekiállok számolni a lehető legelégedettebb vigyorral arcomon. Nem is lehetne a mainál jobb nap. Újabb megtévesztések áldozatává váltak a mai vásárlók, tekintve, hogy még egy kavicsot is sikerült eladni, másnéven Frostcall legelső fagyott golflabdáját. A legjobb az egészben, hogy az ostoba turisták ezt be is vették. Lehet több kacatot kellene felszednek az utcákról. Milliókat kaszálhatnék vele.
Szépen számolom tovább a pénzemet, halkan elégedett dúdolásba fogok, s még annyira se figyelek a külvilágra, hogy meghalljam a kinti dúlást-fúlást egy vásárló és Dean között. A következő pillanatban viszont az ajtóm vágódik be és az ajtófélfánál kirajzolódik annak az ostoba némbernek a sziluettje. Annyi időm még van, hogy rácsapjam a tetőt a ládikára anélkül, hogy az ujjaimat is levágnám a fémfedéllel.
- Maga mi a fészkes fenét keres itt? A vásárlóknak ide nincs bejárásuk! - rivallok rá morgósan, majdhogynem torkom szakadtából kiakadva. - Az a rengeteg mandulatej összezavarta a fejét. - teszem hozzá valamennyivel nyugodtabban, de az is csak azért, mert jó poénnak tartom a mondandómat.
Baromira nincs kedvem foglalkozni az ő kínjával ma is. A mandulateje ott van a polcon, az már más kérdés, hogy miért nem raktam be a hűtőbe, de hát eláll az ott hetekig. Ha egy kicsit felrázza, már jó is, nem lesz olyan darabos.
- Na gyorsan bökje ki mit akar, aztán most már tényleg hagyjon végre békén. - legyintek neki egyet, mielőtt felemelkednék a forgószékemből. A kincsesládát gyorsan visszahajítom a széfbe, majd berúgva annak ajtaját kerülöm meg az asztalomat, s összefont karokkal dőlök neki. El kéne kezdenem visszafele számolni, akkor lehet megered majd a nyelve, bár amilyen szócsatákat vívott velem a múltban, kétlem, hogy a beszéd kérdés probléma volna számára. Emlékeztet is egy eléggé érdekes alakra a netről, aki minden lében kanál módjára terjeszti a híreket egész Frostcallban. Be kell vallanom, egész szórakoztató a sorait olvasni egy-egy reggeli kávénál.



401 ✦ master of puppets ✦ note: for almond milk kitty ✦ kredit



Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Butch Thompson
Lázadó
Lázadó
Butch Thompson
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 426293c975e41534b41ac6a745c07f5b
Gravity Falls
Stan Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hivatásos Szélhámos
A másik felem :
I bet it's called almond milk Put that down in the Complaints Log Book 5b8a43e80028b15448eeb82d436ff4af1877c7a0
because nobody could say nut juice with a straight face

✦ ✦ ✦ :
Put that down in the Complaints Log Book A5ef816a830be43981291094e91d288479197d62
Er, this seems like the kind of thing a responsible parent wouldn't want you doing..
Put that down in the Complaints Log Book 52847c4fe97bb15fd383c4d85900f775604cb7ea
Good thing I'm an uncle!


Akinek az arcát viselem :
Karl Urban
A tükör mögött :
Lyndriana

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty2023-08-28, 18:15

Put that down in the Complaints Log Book
Stan && Shenzi

Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Butch Thompson
Lázadó
Lázadó
Butch Thompson
Mesehõs :
Put that down in the Complaints Log Book 426293c975e41534b41ac6a745c07f5b
Gravity Falls
Stan Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hivatásos Szélhámos
A másik felem :
I bet it's called almond milk Put that down in the Complaints Log Book 5b8a43e80028b15448eeb82d436ff4af1877c7a0
because nobody could say nut juice with a straight face

✦ ✦ ✦ :
Put that down in the Complaints Log Book A5ef816a830be43981291094e91d288479197d62
Er, this seems like the kind of thing a responsible parent wouldn't want you doing..
Put that down in the Complaints Log Book 52847c4fe97bb15fd383c4d85900f775604cb7ea
Good thing I'm an uncle!


Akinek az arcát viselem :
Karl Urban
A tükör mögött :
Lyndriana

Put that down in the Complaints Log Book Empty
TémanyitásPut that down in the Complaints Log Book Empty

Ajánlott tartalom

Put that down in the Complaints Log Book Empty
 

Put that down in the Complaints Log Book

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal