Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Chantelle Ebony Devlin
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásChantelle Ebony Devlin Empty2023-08-14, 19:00

Chantelle Ebony Devlin
Play by: Emma Stone



Becenév
Channy, Tells', Telly, Elle
Mesehõs
Szörnyella de Frász (101 kiskutya)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
A House of DeVil tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?



Original, criminal, dressed to kill
Just call me Cruella De Vil
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game




A divat volt az életem. A fantáziám mindig szárnyalt, ha újabb ruhakölteményeken törhettem a fejem – a kedvencem valamiért mindig is a fekete és fehér színkavalkád volt. Sokáig nem értettem, miért. De egy nap rájöttem arra, hogy ki vagyok. Hogy mindez megrendített-e? A legkevésbé sem. Magam sem tudnám megmondani, miért, de valahogy mindig is tudtam, hogy valami nem stimmel körülöttem, velem: az életemmel. Éreztem, hogy nem feltétlen azok az emberek vesznek körül, akiknek kellene. Pontosan tudtam, hogy Aurora nem egy régi ismerősöm, nem egy régi alkalmazottam, hanem valaki egészen más. Egy idegen, annak ellenére, hogy itt évek óta nekem dolgozik. Ugyanígy éreztem Jane Porterrel kapcsolatban is.
Aztán jött Charlotte la Bouff, a hercegnő kaliberű lány, aki azt hitte, hirtelen olyanná válhat, mint én. Fogalmam sincs, mégis mit gondolt, de gyakornoki állásra jelentkezett és közel sem azt kapta. Nyilván akartam én esélyt adni neki, de csak miután bizonyított nekem. Mindenféle munkát rábíztam, csak épp nem a ruhákkal volt mindez kapcsolatos. Esélyesen már akkor boldog volt, ha egyáltalán szóbahoztam, hogy új kollekción dolgozok és kellene a segítsége – de végül elküldtem kávéért, ebédért, vagy a kezébe nyomtam a drága négylábúim pórázát, hogy vigye el sétálni őket. El sem tudom képzelni, mit művelhetett odakint az a lány. Fogalmazhatnék úgyis, hogy ismerve, miféle családból származik, pontosan tudom, hogy nem kutyasétáltatásra, futkorászásra volt ő „kiképezve”.
Az utolsó simításokat végeztem a legújabb ruhatervemen, mikor hallottam a kopogó topánkáit közeledni. Legalább volt stílusérzéke. Szerette az általam tervezett ruhákat. Kopogott az ajtófélfán, szigorúan hármat, ahogyan kértem tőle.
- Charlotte? Meghoztad a fekete teámat? – Felpillantottam a rajzról és végigmértem őt, majd a kezében lévő bögrét.
- Igen, itt is van – Lerakta mellém az asztalra, de a bögre megbillent és kishíján a lapon végezte.
- Figyelj már egy kicsit jobban! – Felugrottam, hogy ne az ölembe csorogjon a forró tea. Mély levegőt vettem, igyekeztem nem robbanni. Nem történt baj, hisz a rajz épségben maradt. Felmarkoltam az asztalról.
- Elnézést, nem direkt volt! Bocsánat! – Mentette a menthetőt, közben én elléptem az asztaltól.
- Jól van, ha ezzel végeztél, vidd el Buddy-t kutyakozmetikushoz. Délután 3-ra van időpontunk. Utána Penny-t, Lucky-t és Patch-t kell állatorvoshoz vinni. Éves oltásokra. El tudod intézni? – Nem volt valódi kérdés, hiszen azt kellett tennie, amit kértem tőle. Ezért fizettem. – Számlát a nevemre kérj, később odaadom az árát – Nem néztem rá, közben elindultam kifelé és már nyomtam is meg a mobiltelefonomon az egyik gombot, elindítva ezzel a hívást.
- Hogy hová? Hány órára? – Pislogott, de már nem hallottam, ha bármit is kérdezett ezek után és választ sem kapott.
- Horace! Hol a fenében vagy? Az autómra lenne szükségem. El kell mennem beszerezni néhány kelléket az új kollekciómhoz… ne mondd, hogy nem sikerült megejteni rajta a javítást! Nem volt olyan nagy baja! Agrrrhh… - Morogtam, tekintettel arra,, hogy a „lábamat” vették el tőlem egy napra. Vagy többre. Reméltem, hogy nem többre.



Gyalog kellett végül útnak indulnom a városban. Alapvetően nem is lett volna vele gondom, ha nem Stormreach másik végében lett volna az a bolt, ahova menni akarok. A cél érdekében viszont meg kellett tennem és ezért már nem akartam Charlotte la Bouff hercegnőt ugráltatni. Meg amúgy is, ezt szerettem én csinálni. Én tudtam, mit akarok, mik az elképzeléseim és én akartam az anyagot is végigtapintani, hogy megfelel-e nekem ahhoz, amit készíteni akarok. Na meg a hirtelen ötletek is ott jöttek, mikor végigpásztáztam a sokféle fajta és színű anyagot. Órákig el tudtam volna ott lenni. És bevallom, sokszor el is voltam ott.
Útközben ezúttal volt időm jobban a gondolataimba mélyedni és eltöprengeni azon, mégis mi történt Zootopiában. Az átok lesújtott, ez a része tiszta volt, de a részletek a legkevésbé sem. Viszont egy dologban biztos voltam: nem szívesen mentem volna oda vissza. Itt jó életem volt a House of DeVil vezetése okán és azt tehettem, amit szerettem. Persze, odaát is ruhákat terveztem, de a gonoszság, ami mélyen bennem lapult, talán sokkal inkább előjött belőlem, mint itt. Mondhatnám azt is, hogy Fata Morgana-ban egy visszafogottabb nő voltam. Olyan, aki bízott abban, hogy ezúttal elfogadják.
De mindig ott volt a „ha”… Nos, ha mégsem így történik, mihez is kezdek?
Néhány emberről a környezetemben már pontosan tudtam, kicsodák. Jasper és Horace, jellemvonásaikból adódóan hamar „lebuktak” előttem. Sosem hittem, hogy valaha is örülni fogok annak a két félnótásnak, de így volt. A szembesítéskor pedig csak pislogtak. Nem értették, hogyan jöttem rá. Az átok néhány dolgot tehát jól csinált: nem feltétlen szakított el azoktól, akikben képes voltam bízni.
Ám ezzel közel sem volt vége a történetnek. Habár nem Pongó, Perdita és a többi dalmata jelentette ezúttal a céljaimat vagy vágyaimat, mégis meg akartam találni mindenkit, őket is, akiket valaha is ismertem. Itt kellett lennie mindannyiuknak, nem igaz?
- Szörnyella de Frász! Csak, hogy megérkezett! Jöjjön, mindjárt záróra, és még nagyon sokmindent meg kell mutatnom Önnek! Jöjjön-jöjjön! – Gondolataimból egy idősebb, mégis kedves asszony hangja ragadott ki. Nanny. Talán őt is ismerhettem odaát?
Nem akadékoskodtam, besétáltam vele az üzletbe, hogy szemügyre vehessek mindent és megvegyem az összes anyagot, kiegészítőnek valót, amit csak megálmodtam és elterveztem.



Képességem

✦ Van egy sípom, amivel bármelyik állatot képes vagyok befolyásolni. Az akaratom szerint cselekednek, bármit is kérek tőlük. Általában azokon az állatokon használom, akik az enyémek, példának okáért Buddy-n (nem szeretem kínozni vele, ő igazán kedves teremtés), és a három dalmatán (Penny, Lucky és Patch). Viszont, ha akarom... és ki tudja, mikor lesz rá szükség?, képes vagyok bármelyik embert a környezetemben irányítani ugyanúgy, ha az éppen a mesebeli, állati alakjában van előttem.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Kenneth Carter csillámport hintett rá


Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
Chantelle Ebony Devlin Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
Chantelle Ebony Devlin 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

Chantelle Ebony Devlin B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
Chantelle Ebony Devlin Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
Chantelle Ebony Devlin E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

Chantelle Ebony Devlin A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

Chantelle Ebony Devlin Empty
TémanyitásChantelle Ebony Devlin Empty2023-08-28, 16:36

Csillámporos üdvözlet illet téged
Chantelle Ebony Devlin ✦ Szörnyella


„Now Go And Stand Somewhere Until I Need You.”

Kedves Telly!

Szörnyella de Frász in da house, ismétlem, Szörnyella. In. Da. House!  Chantelle Ebony Devlin 2250790558
Végre! Nem csak megérkeztél, de tökéletes és biztos kezekben vagy, aminek nagyon örülök, ugyanis az oldal nyitása óta senki sem kapkodta úgy el a hölgyet, hogy aztán meg is tartotta volna. Nem is értem!  Chantelle Ebony Devlin 703152122  Szörnyella egy ikonikus karakter, egy szerethető „gonosz”, egy legenda!  Chantelle Ebony Devlin 3404093883
Nagyon tetszik, amit kihoztál belőle, hogy bár nem varázsoltad őt irreálisan jóságossá, hiszen hogy bánik szegény gyakornokával (Charlotte énem a sarokban zokog a vízhólyagjai miatt), de mégis próbál jobb lenni, amire ezen a helyen esélye van. Kapott egy új lehetőséget és megragadja, ez nagyon szimpatikus! Bevallom, nem tetszett a film, de a te Szörnyellád nagyon és alig várom, hogy lássam élesben is!  Chantelle Ebony Devlin 3942121423
A lapod szokás szerint tökéletes, hangulatos, nagyon élveztem olvasni.  Chantelle Ebony Devlin 1149350199  
Most úgy teszek, mintha nem tudnék kulisszatitkokat és rácsodálkozom, hogy jéé, Rogert, Anitát és a két szárnysegédet, no meg Nannyt is beleírtad. Csak nem meghirdetni tervezed őket?  Chantelle Ebony Devlin 3375341651  De viccet félretéve, kíváncsi leszek, milyen szerepet szánsz nekik. Aztán nehogy elcsábuljak valakire…  Chantelle Ebony Devlin 2732251548
Jaj, azt még muszáj megemlítenem, hogy mennyire imádom a hölgyike nevét! A szantálfa ugyebár fehér, az ébenfa fekete, a Devlinben pedig ott rejtőzik a devil szócska! Hát milyen kreatív már!  Chantelle Ebony Devlin 2359898509
Örülök, hogy végül nem álltál ellen a csábításnak és elvitted a karit!  Chantelle Ebony Devlin 2426842179




Írd be a foglalóba őnagyságát, aztán nincs más dolgod, mint ezzel a pofival is jól érezni magad!  Chantelle Ebony Devlin 1504217148
Megyek, kirángatom Charlotte-ot a sarokból és viszi is a teád, szükséged van másra is?  Chantelle Ebony Devlin 1298976811





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Chantelle Ebony Devlin 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Chantelle Ebony Devlin 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Chantelle Ebony Devlin Empty
 

Chantelle Ebony Devlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal