Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Leonard Joar Leifsson
Ma 18:11-kor


Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Alistair Newton
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAlistair Newton Empty2023-08-16, 05:30

Alistair Newton
Play by: Dacre Montgomery



Becenév
Al, Ali, Newton bácsi
Mesehõs
Martin Tubbs (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél (Suncrest)
Foglalkozás
fotográfus és kisegítő a város könyvtárában/technikus
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

A fotós biznisz mostanában egész jól megy, tekintve, hogy a legutóbbi munkahelyemről úgy kidobtak, mint macskát...khm. Az Agónia bárnak készült képem egész nagy sikernek örvendenek Ursulanál is -akitől roppantmód félek-, s még a fizetéssel sincs különösebb bajom, néha mondjuk elég gyér és a nagyját a bárpult készletéből kapom vissza. Az alkoholmentes italok megérik, számtalanszor ültem le a bárhoz, hogy megkapjam a jól megérdemelt Shirley Temple-t. Sárkány szerződésével viszont sokkal több szerencsém volt és még ingyen is megnézhetem az előadásokat a nagy fotózások közepette. Még akár a technikai részeknél is be tudok segíteni, ha nagyon nagy szükségük volna Alistair Newton-ra. Mert kinek ne lenne? Fiona önvédelmi oktatásainál is gyakran részt veszek, bár a legutóbbi alkalommal majdnem ott hagytam a fogamat, amikor ugyanis az egyik kölyök le akarta rúgni a fejemet. Legalább jó fotók születtek...
- Nézz már az orrod elé te szerencsétlen! - lök fel nagy hévvel a hely pacákja, aki azt hiszi körülötte forog a világ. A térdeimre érkezve hullik ki kezemből a szerszámosláda, amit jelenleg arra akartam volna alkalmazni, hogy a könyvtár egyik sötétebb zugát feldobhassam némi fényforrással, ha már több kütyüt nem forraszthatok itt össze. Mondjuk a szobámban lévő kiállítás már más mesét takar. Akadnak ott összetákolt készülékek és robotok, melyek amúgy nem működnek valami jól, de remek társaságot adnak, ha már emberi lényekkel lehetetlen bárminemű kapcsolatot létesítenem. Már így is elszalasztottam egy remek állást a helyi rádiónál, mert ott azt mondták túl sok vagyok. Mit jelent a túl sok? Túl sok humor? Túl sok ész? Túl sok mi?! Így kötöttem ki a könyvtárnál, ahol aztán végképp nincs senki, akivel társaloghatnék, mert ha bele is kezdek egy ártalmatlan poénba rögtön lehurrognak és csendre intenek.  
- Pancser... - morgom kelletlenül a fickó után, persze csak azután, hogy már eltűnt az ajtók mögött, mert ha meghallja amit mondtam valószínűleg az arcommal akarja majd felmosni a padlót. Meg is igazítom a szemüvegemet, mielőtt még felállnék, majd megragadom a szerszámos ládát, hogy dolgomra indulhassak. Nem is értem igazából miért engednek be ilyen vadállatokat egy könyvtárba. Ez az alak valószínűleg izomaggyal született, ami alkalmatlan bárminemű szó felfogására. Bezzeg Irma és a lányok... Gyakrabban lejárhatnának ide.
Alistair Newton Gagltnf
A hely tele van tudással, meg aztán én sem bánnám, ha egy-két izzó cseréje közben megpillanthatom álmaim asszonyát. Bár eddig nem úgy néz ki, hogy annyira ráharapott volna a horogra, sőt...inkább már csak a képzeletem szüleményeként vetítem magam elé, hogy lehet valami közöttünk. A hálószobám falára ragasztott paparazzi kép az egyetlen, amivel úgymond közelebb kerülhettem a lányhoz pár méternél szűkebb arányok között. Nem ő volt az egyetlen, akinél bepróbálkoztam. Sok lánynak viszont különösen imponált, ha feladom. Ezt szeretnék bennem a legjobban? Amikor fület-farkat behúzva lemondok a csajozási próbálkozásaimról? Sokszor már bosszantó, hogy nincs semmi sikerélményem, pedig nem mondhatnám, hogy annyira rossz ember vagyok. Talán hangos és kissé túl...kockafejű. De ez miért lenne baj? A csajoknak bírniuk kell, ha egy férfi intelligens és ért a gépekhez. Az ő kedvükért még a húrokat is megpróbáltam pendíteni azon a fránya lanton és gitáron, ha már a billentyűs hangszerek és a technikai ismereteim nem voltak elegek. Jó, van még mit csiszolnom a zenei tudásomon, mert a gitáromat még csak behangolni se tudom rendesen A.M.R.I. nélkül. Oh igen, A.M.R.I. Néha tényleg azt hiszem ő az egyetlen, akivel normális kommunikációt le tudok folytatni, anélkül, hogy faképnél hagyna. Persze nem ideális randizás szempontjából, meg aztán mindenki totál idiótának néz, amikor a szemüvegemhez beszélek. Mindenesetre egész hatékony kis szerzemény, amit úgy óvok, mintha minimum egy gyémántot fedeztem volna fel. Az összetákolása után még akadt egy-két változtatnivaló a rendszerében, de úgy összességében úgy működik, mint az álom. Intelligens, remek felmérőképességgel bír és még némi humorérzéke is van, amit természetesen tőlem "örökölt". Pár tevékenységemet viszont még ő is megkérdőjelez. Mint például az időközönkénti kaja rituálém, amikor feláldozok pár muffint és fánkot az ablakomnak. Nem is tudom pontosan miért, de az emlékeim összekuszálódása után ez volt az első kis információ ami a fejembe pattant. Dobd ki a kaját az ablakon és kívánj egyet...
A telefonom rezzenése miatt hagyom félbe a létrára mászásom nagy műveletét, így leugrok az utolsó fokról, s zsebembe nyúlva előrántom a készüléket. Irma az. A segítségemre van szüksége valamivel kapcsolatban, ami a fényképezőgépem jelenlétét követeli. Na akkor most mégis mennyire nagy badarság ez az étellel való kívánságosdi? Ez a lány mindig olyan elérhetetlennek tűnt. Mint aki csak egy karnyújtásnyira van tőled, mégis kilométerekkel távol... Akármikor eltaszít magától én csak még inkább küzdök a kegyeiért, s most eljött a nagy pillanat. Őszintén szólva fogalmam sincs miért száll ki minden gondolat a fejemből valahányszor megpillantom. Lehet kezdek megőrülni? Vagy ő is jobban szeretne, ha feladnám... Ugyanakkor ez nem most fog megtörténni. A sorokban is tudok ám olvasni és hiába tűnik ártalmatlan kérésnek az üzenet, én mégis többet látok bele a kelleténél. Az egyik felem pontosan ismeri milyen is az igazi visszautasítás attól a féltől, akiért a legjobban rajongsz. Ha pedig megint erre kerülne a sor, úgy hiszem a jó öreg Martin Tubbs tudja miként kezelje a szánalmas befejezést. Mert oh, bébi, ő aztán tudja mi az.
Öntelt mosollyal veszem két kezembe a mobilt, majd büszkén visszapötyögök neki elfogadva az invitálást. Ez egy randi. Egyértelműen randi.


Képességem

✦ Egész jó érzéked van a technológiai gépek összerakásához, mellette az alap számítógépes tudásoddal is nagy segítsége vagy a hely könyvtárának
✦ Van egy általad készített kütyüd, ami a szemüveged. Egy beépített mesterséges intelligenciával van ellátva, amit A.M.R.I-nak neveztél el, mint: Artificial Machine of Reasoning and Intelligence. Információkkal tud ellátni és egész jó beszélgetőpartnered, amikor egyedül vagy

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Devani Seaver csillámport hintett rá


Alistair Newton
Lázadó
Lázadó
Alistair Newton
Mesehõs :
Alistair Newton Martin-tubbs-3807364-normal
W.I.T.C.H.
Martin Tubbs
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
The Nerd
A másik felem :
Alistair Newton 56defc4310b245428affbbbd0c972bb8b7b907cf
Köszi, hogy elhívtál a bulidba
Cukorfalat

Akinek az arcát viselem :
Dacre Montgomery
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Alistair Newton 5afa1b40b9eeb58b9fba5c270b71edd04ddcfd6d
May the Mass Times Acceleration
be with you

A tükör mögött :
Lyndriana

Alistair Newton Empty
TémanyitásAlistair Newton Empty2023-08-24, 23:08

Csillámporos üdvözlet illet téged
Alistair Newton ✦ Martin Tubbs


„You call it madness, but I call it love.”

Kedves Ali!

Hehe, egy másik Ali!  Alistair Newton 2067867876
Na, mi Alik fogjunk össze! Még ha nem is egy helyen vagyunk, de a név kötelez.  Alistair Newton 3375341651
És igen, ha Aladdin tudná, akkor a szárnyai alá venné a kis kockát. Alistair Newton 321849167

Egyébként, szegény Alistair! Nem irigylem a gyerkőcödet, folyton folyvást csak visszapattan a próbálkozásaival, akár a gumilabda. Ez nem a legjobb, viszont egyet ne feledj, csak kitartáson múlik minden. Igen, kitartáson! Alistair Newton 803573226
Én már csak tudom, mármint nem én… mint Pengu, hanem én… hiába mutatok magamra, azt nem látod ugye? Alistair Newton 703152122
Khm… szóval, mint én a user! Alistair Newton 2732251548
Sokáig vártam arra a személyre, akibe az első pillanatban beleszerettem, és hosszú út vezetett el odáig, hogy most együtt vagyok vele.  Alistair Newton 1298976811 El kellett fogadnom magamat elsősorban és csak utána jöhetett a következő lépés.  Alistair Newton 1542743629
Ahogy olvastam a lapodban hasonló cipőben jársz. Nos, csak egyet mondhatok, tarts ki! Ez a kulcsa mindennek. Na, meg persze az sem hátrány, ha kedves vagy vele. Alistair Newton 642527747  Alistair Newton 4028024232

Falra festett ördög!  Alistair Newton 140082809 Nézzenek oda, már keresett is?  Alistair Newton 2607835867 Hát akkor hajrá, én szorítok, hogy alakuljon jól a találkozásotok! Alistair Newton 2359898509
Melletted vagyok! Alistair Newton 2780304454



Tökéletes lett az ET, így már nincs más hátra, mint foglalózni és utána játszani. Üdv Közöttünk. Alistair Newton 841472469  Alistair Newton 841472469  Alistair Newton 841472469  Alistair Newton 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Alistair Newton 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Alistair Newton 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Alistair Newton 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Alistair Newton Empty
 

Alistair Newton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal