Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Leonard Joar Leifsson
Ma 18:11-kor


Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
A new idea?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásA new idea? Empty2023-10-05, 13:24



Hammett & Eva
Tell me, Are we gonna make something   delicious today?


Éppen az étlapot szuggerálom nagyon nagy lendülettel, még nyitás előtt voltunk bennem pedig felvetült az a lehetőség, hogy egy új fogást talán feltehetnénk az étlapra. Egyre kecsegtetőbben tükröződött ez vissza. A legnagyobb kérdés már csak az volt, hogy ebbe beleegyezik e a szakácsom Hammett is. Nem akarom túlzsúfolni az ő életüket sem még egy őrült tervvel. Mégis szem előtt akartam tartani, hogy olykor egy-egy új dolog segíthet. A kellemetlen gondolatot a kritikusról pedig próbálom eltemetni a legmélyebb ládába, amit csak találhatok magamban. Így hát felkapva az étlapot, amit eddig olyannyira néztem, hogy lassan mindenütt betűket látok akkor is, ha nincsenek és bemegyek a konyhába.
- Hammet! Van egy ötletem, mit szólsz egy új fogáshoz? Régen volt már új étel és talán az emberek is örülnének neki. - mosolyogtam rá bizakodóan, amolyan lééééégyszi megfelelővel. Voltak olyan ételek is amiket mondjuk időszakosan lehetett csak kapni nálunk, voltak amolyan próbálkozások is. Leteszem az étlapot az egyik szabad helyre, ahol reménykedem nem lesz útban a készülődések közepette. Ám nem tudok csak állni, mint egy darab fa elkezdek segédkezni én is, sosem vártam el, hogy mindent a többiek csináljanak meg. Még akkor sem, ha én fizetek.
- Talán ez is lehetne olyan egyszeri ajánlatos, hogy x ideig kapható. Vagy újabb időszakosat kitalálni? Nem tudom mi jönne jobban. Lehet egy újdonsággal még újabb vevőket hozhatunk az étterembe. Valami zöldséges dolog? Ragu? - próbálkozom, persze az alapötlet szép is volt, hogy legyen valami új dolog. Az már más megtaláljuk a tökéletes ételt hozzá. Lepakolom a zöldségeket majd elkezdem kipakolni a mosáshoz őket. Közben tovább morfondírozok. - Napi menüink vannak, esetleg azokat variáljuk meg? - most Hammett felé pillantok majd vissza a zöldségekre, megengedem a vizet és beleteszem őket. Az egyik újonnan érkezőnek oda köszönők kedvesen, míg jön egy újabb adag áru elkezdem mosni az általam hozott adag zöldséget. Ma is csodás napnak nézünk elébe, már izgatottan várom, hogy mit is tartogat. Persze most első pont az étel megbeszélése, de utána még majd segítek az asztaloknál. Természetesen, ha hamar sikerül dűlőre jutnunk Hammettel.




335 szó ••• megjegyzés ••• youtube



I believe that everyone is born a princess.
So dare to fight for your dreams and never give up! after all, you want to grow into a real queen. isn't  that right?
Nem szórt rá senki csillámport



Eva Sharpe
Hercegnõ
Hercegnõ
Eva Sharpe
Mesehõs :
A new idea? Giphy.gif?cid=ecf05e47fkk3pq9jszn66ridz3fquliyvxjd3ei0zp2kha88&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
Hercegnő és a Béka
Tiana
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The secret princess
A másik felem :
you are my prince.
A new idea? Fe822091df39d7c67a8379e6cc2a41dc
and I'm your lost princess.
✦ ✦ ✦ :
A new idea? Tumblr_inline_plvm2pt9Lc1twd62e_500
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Samantha Logan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
A new idea? 9657dad1371c3a31a9057a9e963b036f27afe5a2
A tükör mögött :
A new idea? 31034e8e9d6184acd1e6c4eeb84d1582b20dd284
Dracarys

A new idea? Empty
TémanyitásA new idea? Empty2023-10-05, 13:22

A new idea?


Quasimodo

Tiana




I believe that everyone is born a princess.
So dare to fight for your dreams and never give up! after all, you want to grow into a real queen. isn't  that right?
Nem szórt rá senki csillámport



Eva Sharpe
Hercegnõ
Hercegnõ
Eva Sharpe
Mesehõs :
A new idea? Giphy.gif?cid=ecf05e47fkk3pq9jszn66ridz3fquliyvxjd3ei0zp2kha88&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
Hercegnő és a Béka
Tiana
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The secret princess
A másik felem :
you are my prince.
A new idea? Fe822091df39d7c67a8379e6cc2a41dc
and I'm your lost princess.
✦ ✦ ✦ :
A new idea? Tumblr_inline_plvm2pt9Lc1twd62e_500
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Samantha Logan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
A new idea? 9657dad1371c3a31a9057a9e963b036f27afe5a2
A tükör mögött :
A new idea? 31034e8e9d6184acd1e6c4eeb84d1582b20dd284
Dracarys

A new idea? Empty
 

A new idea?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal