Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Leonard Joar Leifsson
Ma 18:11-kor


Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Stabbington Brothers / Rudi Westergaard
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásStabbington Brothers / Rudi  Westergaard Empty2023-11-16, 19:33

Stabbington Brothers/Rudi Westergaard
Ajánlott Play by: Sam Heughan



Státusz
Stoppolt: Fedora részére
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
Rourke-nak és Nyanya-banyának végeznek piszkos feladatokat, legálisan közmunkára vannak fogva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Hans, Flynn, Rapunzel, Nyanya-Banya, Elsa, Anna, Rourke és a többi Frozen & Tangled karakter
A történeted

✦ Annak ellenére, hogy a Déli-szigetek hercegének születtél, koránt sem volt mesébe illő az életed. Gyerekkorodban végig kellett nézned, ahogy apád és a testvéreid verték az ikertestvéredet a beszédhibája miatt, és téged sem kíméltek, ha fizikai vagy lelki terrorról volt szó.
✦ Testvéreddel, Runoval fiatalon rájöttetek, hogy hetedikként és nyolcadikként az öröklési sorban nem túl fényes jövő vár rátok a birodalmon belül, ezért még tinédzser korotokban megszöktetek otthonról, és hosszas kalandok során Coronában kötöttek ki, ahol a sors Flynn Riderhez és Lance Strongbowhoz vezetett titeket.
✦ A fivéreitek miatt megtanultátok alkalmazni azt a taktikát, hogy „többet erővel, mint ésszel”, így a lopások kiagyalását sokszor rábíztátok Flynnre.
✦ Fata Morganában is folytattátok a lopást, amíg el nem kaptak benneteket. Nyanya-banyának köszönhetitek, hogy bizonyos idő után kiengedtek benneteket, azonban a szabadságotokért cserébe közmunkára ítéltek benneteket, illetve további terápiára kell járnotok hozzá.
✦ Amikor a parkban takarítottatok, egy padon megtaláltad a testvéred, Hans frissen megjelent könyvét, amelyet Fagyott szívnek nevezett el. A könyvet átlapozva ráismertél a legkisebb testvéredre, a fülszövegnél szereplő fénykép segítségével pedig megértetted, hogy miért volt ismerős az Agónia Bárban fel-felbukkanó fickó.
✦ Még az átok előtt értesültél arról, hogy mi történt az öccséddel, illetve hallottál pletykákat arról, hogy a legidősebb bátyád, a jelenlegi király szörnyen vezette az országot. Ráébredtél arra, hogy Hansot használva, ha sikerül hazajutnotok, akár hőssé is válhattok. (Csak arról még nem tudsz, hogy a bátyád és az átok miatt a 13 fivérből igen kevesen maradtatok.)

Képességed

✦ Remekül bánsz bármilyen pengével, ami a kezed ügyébe kerül, illetve remek nyomolvasó vagy.
✦ Szavak nélkül megérted a testvéredet, képes vagy ráhangolódni a gondolataira, de ugyanúgy ki is tudod zárni az elmédből.
✦ Talán nem te vagy a legokosabb ember a világon, de az erőd és a teherbírásod átlagon felüli.
Nem szórt rá senki csillámport



Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Stabbington Brothers / Rudi  Westergaard ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Stabbington Brothers / Rudi  Westergaard XXPEsFH

Stabbington Brothers / Rudi  Westergaard 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Stabbington Brothers / Rudi  Westergaard Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Stabbington Brothers / Rudi  Westergaard Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Stabbington Brothers / Rudi  Westergaard Empty
 

Stabbington Brothers / Rudi Westergaard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stabbington Brothers / Runo Westergaard