Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 121 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 121 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (121 fő) 2024-09-08, 04:55-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek!
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásTurns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Empty2024-06-21, 20:24



Joe & Rody



- Mr Harris! Mr Harris! – sápítozik az öreglány miután érzékeli, hogy hazaértem. Pontosan, úgy érzem, hogy az vén szatyor azóta a tetves lakásának az ablakán keresztül kukkolta az utcát, hogy én kitettem a lábamat a bejárati ajtón. Annyira gyűlölöm az alsó szomszédunkat, hogy kedvem szerint darabokra tépném a kurvát. Hallom a kibaszott járókeretének a kopogását a hátam mögött, amitől feszülten felhúzom a vállaimat. Kurvára nincs humorom most a panaszáradatához, ugyanis Eddel ünnepelni akarok, ahhoz viszont előbb el kellene jutnom a lakásig úgy, hogy közben nem rohad le a karom.
Ügyet sem vetek a vénséges vén szatyorra, pedig egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy mégis csak lerúgom őt a lépcsőn, aztán mindig rájövök arra, hogy ugyanannyit kapnék érte, mint a rendes emberért, ezért inkább csak megfogadom magamban: a legközelebbi alkalommal lenyúlom a nyugdíját.
- Hagyjon már békén! – perdülök meg a tengelyem körül, a szatyraimat vészesen lobogtatom, ahogy már-már vicsorogva kifakadok úgy a negyvenhetedik „Mr Harris” után. – Komolyan azt akarja, hogy feljelentsem molesztálásért, vagy mit vár tőlem? Nem, nincsen rohadt macskánk, ami összehugyozta volna a kibaszott lábtörlőjét és nem igaz, rohadtul le szoktam hordani a szemetet!
Egy pillanatra ugyan megfordul a fejemben, hogy Ed vajon össze szokta-e pisálni a lábtörlőjét az öreglánynak, de ennyire még ő sem lehet elvetemült, pedig a szomszédunk igazán megérdemelné. Nem tudom egyébként a szomszédunk nevét, sose jegyzem meg, csupán annyit tudok róla, hogy valami elcseszett özvegyasszony, aki abban leli az örömét, hogy ráakaszkodjon szerencsétlen, hozzám hasonló békés állampolgárokra. Most viszont szerencsére szóhoz sem jut, nem véletlenül zengi be a hangom az egész lépcsőházat, aztán faképnél hagyom őt.
Az emeletünkre érve lebaszom a lábtörlőnkre azt a két súlyos szatyrot, amit a vénkecske boltjától cipeltem egyedül ide, ugyanis Ed baszott lemászni elém. Egyszer felrúgom azt a kis köcsögöt, de hatalmas szerencséje van, hogy Mrs Meghalt-a-férjem-ezért-rohadtul-nem-tudok-mit-kezdeni-az-életemmel asszonyság sem basz fel annyira, mint általában szokott. A zsebembe túrok, hogy előcibáljam a kulcscsomómat, és egy ideig a zárral matatok, ugyanis remeg a kezem attól a gondolattól, hogy a szomszédunk végül csak felvonszolja magát idáig a járókájával.
- HÉ, ED! – Hatalmas lendülettel baszom ki az ajtót, majd tolom be a lábammal a kicsi előszobába a szatyrokat, majd amilyen sebességgel ajtót nyitottam, olyan hirtelen zárom is be azt. Aztán bezárom. És lelakatolom.
- Igazán nagy csicska vagy, amiért nem jöttél segíteni! Amíg kezet mosok, addig hord már be a konyhába a szatyrokat! És ne zabálj bele semmibe! Beszélnünk kell – rúgom le a cipőimet, aztán megindulok a fürdőszoba irányába. Általában nem szokásom szórni a pénzt, de maga este telepakolom a hűtőt, sőt, bekövetkezik az, ami évente csak egyszer szokott: főzni fogok.
- Van egy jó hírem! – üvöltök ki még mindig a fürdőből, ahogy szárazra törlöm a kezeimet. Kitrappolok onnan és keresni kezdem őt. Most, hogy nem akar senki se megerőszakolni a járókeretével holmi random macskaalmok miatt, elégedett vigyor terül szét a képemen.
- Nem fogod elhinni. Lent voltam a boltban, éppen tömegmészárlást készültem elkövetni, amikor ismerős nevetést hallottam. Kitalálod ki volt az? Na, ki volt? – kezdek bele vígan a sztorizgatásba. Ha a szatyrok átkerültek azóta a konyhába, akkor pakolászni kezdek, ha pedig Ed baszott még ebben is segíteni, akkor először áthordom azokat, és csak utána teszem el a cuccok egyrészét. Egyelőre még nem fogok bele a főzésbe, csupán a különböző szekrényeket és fiókokat csukogatom és rendezkedek, hogy  a hűtővel együtt azokat is megtöltsem.


548 ❖ youtube ❖ note:   Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! 3629551783  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport


Joe Allen csillámport hintett rá


Roderick Harris
Ősi állat
Ősi állat
Roderick Harris
Mesehõs :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Cef20e934a06da71c487f79fbbc9d23b
Oroszlánkirály
Banzai
Ennyi ember hisz bennem :
7
A másik felem :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! OIG
✦ ✦ ✦ :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! A9844e47ff67fd7ee086800aa3e8bfdd
Akinek az arcát viselem :
Evan Peters
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Tate-langdon
A tükör mögött :
Lazarus

Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Empty
TémanyitásTurns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Empty2024-06-21, 10:20

Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek!
Ed && Banzai

Nem szórt rá senki csillámport


Joe Allen csillámport hintett rá


Roderick Harris
Ősi állat
Ősi állat
Roderick Harris
Mesehõs :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Cef20e934a06da71c487f79fbbc9d23b
Oroszlánkirály
Banzai
Ennyi ember hisz bennem :
7
A másik felem :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! OIG
✦ ✦ ✦ :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! A9844e47ff67fd7ee086800aa3e8bfdd
Akinek az arcát viselem :
Evan Peters
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Tate-langdon
A tükör mögött :
Lazarus

Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek! Empty
 

Turns out, our 'lost' sister was just really good at hide and seek!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» lost and found
» Lost and Found – c&s
» ✦ Lost Empire ✦
» Pumpkin Good Shoes
» girls are good at multitasking