Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 43%


3 Hozzászólások - 43%


1 Témanyitás - 14%



Megosztás
 
Drizella
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDrizella Empty2021-02-15, 13:44

Drizella
Ajánlott Play by: Camila Mendes



Státusz
Foglalt: @Dominique Sinclair
Tükörkép
látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Táncos
Szexuális beállítottság
Megalkotóra bízva
Kapcsolatok
Mostoha, Anasztázia, Hamupipőke, Fafej
A canon írója
Eliffe
A történeted

✦ Az anyukád (Mostoha) tánciskolájában ténykedsz, a Fairy Dance School-ban, te vagy az egyik legjobb Anasztázia mellett. Sokszor kerülhetsz reflektorfénybe a testvéreddel és le sem tagadhatnád, hogy mindezt élvezed.
✦ Néhány hete megláttad a mesebeli tükörképed, azóta pedig egyre több emléked bukkan felszínre. Pont ezért, hogy kezded összerakni, ki is vagy valójában, titkon reméled, hogy sosem kell visszatérned oda, ahonnan jöttél. Inkább helyt akarsz állni ebben a világban.
✦ Eltávolodtál az utóbbi időben a testvéredtől, Anasztáziától, az anyáddal pedig gyakran kapsz hajba.
✦ Egy ideje Anasztáziával külön lakásban éltek, amit azelőtt Hamupipőke birtokolt.
✦ A kedvenc színed a zöld: mindig viselsz valami zöldet magadon, még akkor is, ha az csak egy kiegészítő rajtad.

Képességed

✦ Amint az emlékeid visszatérnek, a képességed aktiválódik. Bárkivel is beszédbe kezdesz, az a személy azt érezheti, hogy fáradt, illetve lehangolt. Ez nem véletlen ugyanis, az illető energiájának egy részét elszívod, mellyel magadat erősíted. Egyszóval energiavámpír vagy.
✦ Emellett Fekete mágiával rendelkezel, ami azt jelenti, hogy rossz dolgokra vagy képes vele. A saját céljaidra használod ahelyett, hogy másokat segítenél vele.
A képesség 1 lezárt játék után aktiválódhat, tehát a 2. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Nem szórt rá senki csillámport


Ross Darcy csillámport hintett rá


Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Drizella JPbm1tY
Drizella C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Drizella 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Drizella 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Drizella Empty
TémanyitásDrizella Empty2023-06-27, 17:50

Én is várlak téged!
- Tudjátok, hogy ez mit jelent lányok?
- IGEN! Nincs több mosás!


Kedves Drizella!

A múltban talán nem volt lehetőségünk megtalálni a közös hangot, ám ebben a világban remélem még rálelhetünk, hiszen kaptunk egy második esélyt. Ne hagyjuk kárba veszni!
Persze könnyen lehet, hogy te a legkevésbé sem vagy nyitott erre. Figyelembe véve, hogy véleményed szerint a mesevilágban tönkretettem az életedet és elvágtam a lehetőségeidet. Ráadásul a cipő is Anasztázia lábára passzolt a Tündérkeresztanya pálcájának köszönhetően, aki az egész tervet elrontotta gyermeteg ábrándjaival. Féltékeny voltál, hiszen te sosem hagytál volna veszni egy ekkora lehetőséget. Így azóta élvezettel teszel keresztbe a testvérednek. Átok vele ismét egy szűk helyen osztozni, önállóságra vágysz, végre valamire, ami csak a tiéd, emellett, hogy téged, Drizellát vegyenek észre, és ne ismét őt, vagy kettőtöket lássanak oszthatatlan egészként. Ezért minden erőddel igyekszel bebizonyítani, hogy több vagy nála. Csalhatatlan jelét adni annak, hogy jobb táncos vagy, mint ő valaha lehet, és bármit megadnál azért, hogy anyád büszkébb legyen rád, mint rá valaha lenne. Esetleg rajta is túltennél? Elégedett és boldog leszel majd ettől? És mi a terved, ha mindez bekövetkezik? Hova törsz tovább?
Ha az utcán lesújtó pillantással is jutalmazol, mielőtt dacosan elfordítanád a fejed, tudd, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt. Vagy egy sokadikat. Én várlak. Te mit teszel?

Nagyon-nagyon várlak! Gyere, ne késlekedj!:)
Nem szórt rá senki csillámport


Ross Darcy csillámport hintett rá


Mary Grace Gaillard
Hercegnõ
Hercegnõ
Mary Grace Gaillard
Mesehõs :
Drizella E4e0c1686a9c53289fe4d18d1da7f605
Hamupipőke
Hamupipőke
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Hamipipike, a lány, aki oly szórakozott, hogy elhagyja a cipellőjét
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Drizella Cf1d5595f4c112c3ce4e8d81b817f5ae269393d0
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Elizabeth Lail
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall
Kereslek, de nem talállak :
Jackie
Guszti
Mary
Anasztázia
✦ ✦ ✦ :
Drizella F695e48f25f91789fe2836253bb25a92da2d1eba
A tükör mögött :
jinny joe

Drizella Empty
 

Drizella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal