Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Nyuszi (úr)
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNyuszi (úr) Empty2023-04-26, 00:02

Nyuszi (úr)
Ajánlott Play by: Benedict Cumberbatch



Státusz
Szabad
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
Megalkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Malacka, Micimackó, Kanga
A canon írója
Cherry
A történeted

✦ Magadnakvaló, mogorva emberként ismernek Fata Morganaban és nem alaptalanul, tényleg nehezen jössz ki másokkal, de a szóbeszéddel ellentétben ez nem tesz boldoggá.
✦ Az alkalmazottaid többsége egy hónap után felmondott, mert nem bírta a rigolyáidat, de az új házvezetőnőd Kanga nem adja fel ilyen könnyen: meglepően jól kezeli a dührohamaidat, nem veszi fel a sértegetéseid és türelmesen tűri a szeszélyeidet, de kendőzetlen őszinteséggel tesz helyre, ha túl messzire mész és ezért – bár magadnak sem vallod be – hálás vagy neki.
✦ Nem olyan rég volt szerencséd megismerni Kanga fiát és habár mindig is úgy gondoltál a gyerekekre, mint idegedítő szörnyecskékre, kellemes csalódás volt Zsebibabával találkozni; a fiú roppant okos és jól nevelt, ráadásul érdekelte a kerted, ami számodra az egyetlen olyan elfoglaltság, ami boldoggá tesz, így megmutattad neki, milyen izgalmas tud lenni a gyomlálás, sőt, azt is megengedted neki, amit másnak nem: meglocsolhatta a kedvenc azaleáid.
✦ A kerted szépségét némiképp rontja a házad állapota, így a felújítást Micimackó cégére biztad, de persze mindent szemmel tartasz és jobban tudod a szakembereknél, hogyan kell vakolni, meszelni, fugázni, így lassan halad a munka.
✦ Hiába tért vissza minden emléked, nem vagy hajlandó elhinni – pontosabban elfogadni –, hogy egy meseszereplő vagy, inkább őrültséget diagnosztizáltál magadnál.

Képességed

✦ Képes vagy felvenni a mesebeli plüssnyuszi alakodat.
✦ A növények értenek téged és te is őket; pontosan tudod, hogy mikor mire van szükségük.
✦ A rosszkedved akarva-akaratlanul képes vagy átragasztani másokra; minél jobban eluralkodik rajtad, annál nagyobb hatással lesz azokra, akik körülvesznek. Kanga valamiért immunis erre a képességedre és a közelében sokkal gyorsabban képes vagy rendezni az érzéseid.
Nem szórt rá senki csillámport


Alec Martinez csillámport hintett rá


Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Nyuszi (úr) JPbm1tY
Nyuszi (úr) C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Nyuszi (úr) 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Nyuszi (úr) 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Nyuszi (úr) Empty
 

Nyuszi (úr)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nyuszi
» Húsvéti nyuszi