Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Forsythia Hellebore
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásForsythia Hellebore Empty2023-04-27, 01:39

Forsythia Hellebore
Play by: Danielle Panabaker



Becenév
Thea, Lady Synthia, Thiahell
Mesehõs
Boreas, az Északi boszorkány (Mirage Mirror)
Tükörkép
nem látja magát
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Börtönben van
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Igazságtalanság

hogy kerültem ide?


nem vagyok gyilkos!


Sosem értettem a joghoz. Nem érdekelt és őszintén szólva, nem is volt rá soha szükségem. De egy dologgal mindvégig tisztában voltam: „Minden gyanúsított személyt mindaddig ártatlannak kell vélelmezni, amíg bűnösségét a törvénynek megfelelően meg nem állapították.” Valamint: „Minden gyanúsított személy számára biztosítani kell a védelemhez való jogának tiszteletben tartását.”  Egyiket sem érzem itt, ebben a rohadt cellában. Mintha nem is börtön lenne, csak egy szoba, rácsokkal az oldalán. Nap, mint nap látom azokat, akik behoztak engem ide és betuszkoltak erre a szűk, kicsi helyre. Mondhatnám azt is, hogy mindenféle magyarázat nélkül. De tudom, mi történt. Illetve… nem, nem tudom. Nem emlékszem mindenre.
Csak a vérre, ami a kezemre tapadt – nem friss volt, ebben egészen biztos vagyok. De hogy kihez tartozott…? Fogalmam sincs. De nem vagyok gyilkos! Nem lehetek az. Egy légynek sem tudnék ártani. Vagy mégis? Az elmém játszott velem? Gúnyt űz belőlem és mégis én voltam? De miért? És azóta miért nem történt hasonló? Kamerák vannak mindenhol. Ha elmeháborodott lennék, már tudnék róla. Nick Wilde és Judy Hopps biztosan az orrom alá dörgölnék, hogy „Haha, megvan a bizonyíték, te gyilkos!” Tehát ez kilőve. De akkor mégis mi a franc történt?
Az életem békés volt. Elvegyültem az emberek között és tettem, amit mindenki más: napról-napra élt, néha szórakozott, próbált szerelmet találni. Aztán azon a napon minden átfordult valami másba.
Ha jól emlékszem, talán egy bárban voltam. Ittam. Aztán képszakadás és a vér. Judy Hopps fülsüketítő hangja, hogy azonnal emeljem fel a kezem. Végül Nick Wilde, aki erősen, határozottan rántott magához és a bilincs már csapódott is a csuklómra. És a tehetetlenség érzése. Az értetlenkedésem. A kétségek. A miértek. Ezekre emlékszem.
Ennek már… jó hosszú ideje. Ha találtak volna bármit, akkor tudnék róla. De nem találtak. Nem találtak holttestet, így nem lehet gyilkosság sem, igaz? De miért vagyok még mindig itt? Mintha valami felsőbb hatalom nem akarna kiereszteni innen.
Nem tudom, mihez kezdjek magammal. Hol az ágyon fekve merengek, próbálok kitalálni valami kiutat ebből a pokolból, hol a rácsokon lógatom ki a kezem és bámulok az ajtó felé, várva, mikor lép be valaki rajta és közli velem mosolyogva: „Szabad vagy!”. De ez a nap sosem jön el, igaz?
Valami nem stimmel. De minél tovább gondolkozok ezen az egészen, annál nagyobb összeesküvés elméleteket szövök.
Csak egy emberi szó, egy kis kedvesség… jólesne. Magam vagyok.

Robin Hood

Talán nem leszek mindig egyedül


De ideje lenne kijutnom innét


Hogy mikor volt, mikor először emberi szót kaptam? Idejét sem tudnám megmondani. De amikor megszólított, valahogy jó érzéssel töltött el – talán tényleg pontosan azért, mert túl sok idő telt el azóta, mikor utoljára beszélgethettem valakivel, aki nem valamelyik rendőr. Noha a kérdés, amit végül nekem szegezett, nem töltött el túl jó érzéssel. A feltételezés…
- Csak nem… megöltél valakit? – Nem tudtam, mit is kellene erre reagálnom, hiszen pontosan ezzel vádoltak engem és ezért voltam itt.
- Hinnél nekem, ha azt mondanám, hogy nem tettem semmit és ártatlanul ülök itt? – Szegeztem neki a kérdést, de mosolyra húzódtak az ajkaim. – Gondolom, nem. De nem is baj. Habár a törvény szerint mindenkit megillet az ártatlanság védelme egészen addig, amíg be nem bizonyítják az ellenkezőjét, mégis… úgy érzem, nem járnak el helyesen egyes rendőrök. – Magyaráztam, azzal sem törődtem, hogy figyel-e a szavaimra.
Később tudtam csak meg, hogy Robin Hood a neve. Egyre többet beszélgettünk és egyre közelebb is éreztem magamhoz, talán közelebb is, mintsem szabadott volna.
Azt hiszem, a magány teljesen az agyamra ment és túlságosan örültem annak, hogy valaki nem egy utolsó börtöntöltelékként kezelt, hanem… hát, sorstársként? Talán.

Képességem

✦ Hatalmas Fekete mágia lakozik bennem és a színe, amikor használom, világoskék. *Az erőmnek csak a fantáziám szabhat határt.
✦ Kiegészítés: képes vagyok a teleportálásra egész Fata Morgana területén.
A képességem az emlékeim visszatértével aktiválódik.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Artemis Maessen and Olivia Morgenstern csillámport hintett rá


Forsythia Hellebore
Gazember
Gazember
Forsythia Hellebore
Mesehõs :
Forsythia Hellebore A0058bc1bb13105b738c99e9c82b9789
Mirage Mirror
Északi boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
IIsn't it lovely, all alone
Heart made of glass, my mind of stone
Forsythia Hellebore Caitlin-snow-killer-frost
Tear me to pieces, skin and bone
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
LADY SYNTHIA
A másik felem :
Romulus Scoresbin
My walls are weakening
Forsythia Hellebore A133bc8af06a853b1d22dc935c0f836e
And I’m gonna need You
✦ ✦ ✦ :
Oh, I hope some day
I'll make it out of here
Even if it takes all night
or a hundred years
Need a place to hide,
but I can't find one near
Wanna feel alive, outside
I can fight my fear

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
DANIELLE PANABAKER
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
And all the people say:
"You can’t wake up, this is not a dream
Forsythia Hellebore Tumblr_oek80brjys1t2sh34o2_r3_500
You're part of a machine"
A tükör mögött :

Forsythia Hellebore Empty
TémanyitásForsythia Hellebore Empty2023-06-30, 01:04

Csillámporos üdvözlet illet téged
Forsythia Hellebore ✦ Boreas


„The Things we See, the things that we Face, no one can do this Alone.”

Kedves Thea!

Figyelem! Ez egy picit rendhagyóbb elfogadó!

Imádom, ahogy írsz és ez most sem volt másképp, Pandám. Forsythia Hellebore 2067867876  Forsythia Hellebore 2067867876
Hoztad a megszokott formádat. Nagyon örülök, hogy elkészültél a lapoddal, így el tudjuk kezdeni, a párosunk játékát.  Forsythia Hellebore 2607835867  Forsythia Hellebore 2607835867  Forsythia Hellebore 2607835867

Amiről beszéltünk, arról említést tettél. Ugye a boszi még nem tudja, hogy köze van Marion halálához, valamilyen formában. Érthető is a nagy kérdés, hogy mégis mi a fene történt. Forsythia Hellebore 3375341651  És itt meg is állok, mert az már spoiler lenne. Forsythia Hellebore 3726835930

Persze, lehetne vitatkozni, hogy most mennyire jártak el jól a rendőrök, mivel ennyi idő után, ha nincs bizonyíték, akkor nem feltétlen lehetne bent tartani a gyanúsítottat. Mondjuk, ha még Judy ki is engedné, attól még Nick tuti, hogy bent tartaná, már csak „azért” is alapon. Forsythia Hellebore 3375341651  Forsythia Hellebore 3375341651 Na meg így meg lehet figyelni, amit ugye Hádész kért nem csak Robintól. Forsythia Hellebore 321849167

Ó és persze, ott van a Robin szál is.  Forsythia Hellebore 1149350199 Nos, igen. Amint az emlékeik felébrednek, illetve rájönnek, hogy kit is rejt a másik „álarca” itt drámából nem lesz hiány. Alig várom! Forsythia Hellebore 4028024232

Szeretlek Forsythia Hellebore 2426842179


És akkor, mint minden elfogadó végén, itt is van a végszó. Forsythia Hellebore 1298976811
Úgyhogy nem akarlak feltartani. Sipirc, foglalózz gyorsan, és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Forsythia Hellebore 841472469  Forsythia Hellebore 841472469  Forsythia Hellebore 841472469  Forsythia Hellebore 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Forsythia Hellebore csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Forsythia Hellebore 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Forsythia Hellebore 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Forsythia Hellebore 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Forsythia Hellebore Empty
 

Forsythia Hellebore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal