Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Holmes O'Neill
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHolmes O'Neill Empty2023-05-24, 03:08

Holmes Anderson O'Neill
Alvaro Morte



Becenév
Holm, Holmie (álnév: F. Pines)
Mesehõs
Stanford Filbrick Pines (Gravity Falls)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
író és feltaláló
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

nyárloweeni-i scary-oke

Ugyan, mért mondanék bármit is magamról? Hisz nem vagyok senki, neked nem. Elég, amit két szemeddel látsz. Elégedj meg barna hajammal, visszafogottan szélsőséges öltözékemmel, szigorú arcommal és nyugodt ám erélyes hangommal. Nem kell ennél több, mert nem tudhatod, hogy milyen vagyok. Nem ez a feladatod.
Olyan vagyok, mint egy elrontott Nyárloween. Én vagyok Nyárloween szelleme, aki eldönti, hogy ki előtt rejtőzök, és kire támadok. Ám néha elragad a hév, sokat beszélek, és nem tudhatom ilyenkor, hogy kik tudnak meg rólam kényes információkat. Pedig diszkrét akarok lenni, de nem megy. Általában sosem…
Nehéz a természetem, ezzel tisztában vagyok, nem is haragszom senkire, aki ezt az arcomba vágja. Nem fáj, nem vált ki belőlem semmit, változni nem akarok. Aki kedvel, neadj’ Isten szeret (!!!), az elvisel olyannak, amilyen vagyok. Vagy nem, és próbál megváltoztatni, majd feladja, és vagy nem kedvel ezek után, vagy csak egyszerűen megszakítjuk a kapcsolatot. De nekem igazán semmi bajom az emberekkel, szóval akit hegzálok, még véletlenül se sértődjön meg. Nem érdemes. Úgysem hagyom abba…
Egyébként pedig nyugodjon meg mindenki a világon, úgyis az összes embert kinézem magamnak valami miatt, nincs menekvés, felesleges próbálkozni. Ígyis-úgyis az áldozatom leszel legalább egy óra erejéig. Azonban a szerencsésebbek évekig is élvezhetik a társaságomat.


"U Da Best"-matrica

Fogalmam sincs hogyan, mikor és miért, de valamilyen módon elnyerted a bizalmamat, és ez ellen már semmit sem tehetek. Most mondanám, hogy mekkora szerencsétlen vagyok emiatt, de felesleges szidnom magam, megteszik helyettem mások, nincs miért aggódnom. Na, de hol is tartottunk? Áh, igen, megvan! Megmutattam neked magam, az igazi valómat, ami mögött már nincsenek rétegek. Mert igen, olyan vagyok, mint egy ogre vagy egy hagyma, ellenben semmiképpen sem lehetek torta, csakis azoknak, akik ebbe a kategóriába tartoznak. Mert akik ilyen mélyre ásnak, kitartóak, és megérdemlik, hogy kedves legyek velük. Mert a legalsó réteget csak kitartó munkával lehet felfedezni, pont ezért csak néhányaknak adatik meg a kiváltság, hogy tudják, igazán ismerik, milyen vagyok valójában. A családomon kívül csak egy-két embert tudok, aki ide tartozik, többet semmiképp.
Egy szó, mint száz, ha tényleg ismerni akarsz, és nem csak a legújabb könyvem vázlatát szeretnéd megszerezni, akkor csak szurkolni tudok, hogy elég kitartó legyél, mert nem kevés fáradságos évbe is telhet bizalmam megszerzése. Persze, ha ez nem tántorít el, abszolút támogatni tudlak. Valakivel kedvesnek is kell lennem, bár… ez talán teljes mértékben felesleges. Az ember felejt, nem fog senkinek sem feltűnni egy ember magánya, sértettsége és sértései. Akinek viszont mégis… Nem, olyan biztosan nincs egy-kettőnél több.


schmebulock

Ki vagy te? Ugyan már, nem vagy te senki. Legalábbis nekem nem vagy senki. Még ellenség sem, elvégre ilyen szerrel nem élek. Te csak egy senki vagy, és ha akarnál, sem biztos, hogy tudnál ezen változtatni. De nem hiszem, hogy akarsz. Szerintem mindkettőnknek jó ez így. Nem tudsz rólam semmit, nincs mivel támadnod, én pedig nem tudok rólad semmit, nem fogok veled törődni egy napnál tovább. Nem vagy érdekes, nincs miért megnyílnom előtted. Unalmas vagy, szenvtelenül unalmas, és ez így van jól. Te unalmas vagy, én pedig érdektelen. Felesleges ezen változtatni. Én nem is akarok, te ne is próbálkozz, hisz csak te járhatsz rosszul.
Befészkeltem magam egy álarc mögé, ahonnan épkézláb ember, aki nem érdekel, kizárt, hogy előrángasson. Nem ajánlom senkinek, bár… senkit sem érdekel igazán, hogy milyen vagyok. Ezt természetesen meg tudom érteni, nem én vagyok a legjobb társaság a földön, soha nem is leszek, nem is gondolom, hogy az lennék. Felesleges próbálkoznom nekem, neked, bárkinek. Ilyenek voltunk, ilyenek vagyunk, ilyenek leszünk. Már nem változunk egy idő után, csak apró léptékben. Az meg kit érdekel?

Képességem

✦ Mindig is a tudásoddal tűntél ki, de csak azóta érzed ennek a súlyát, hogy rájöttél, ki is vagy, most már inkább átokként gondolsz az eszedre. A legutolsó könyved nem csupán egy horror sztori, hanem a valóság tele olyan titkokkal, amik veszélyesek lehetnek rád és a szeretteidre nézve – ezzel pedig tökéletesen tisztában is vagy. Megpróbáltál megszabadulni  a könyvtől, de alig hűltek ki a lapja hamvai, te már javában írtad is újra. És megint.  Valahányszor megpróbálod elpusztítani a titkokat, amiket ismersz, a gondolataid olyanok lesznek, mint egy felbolydult méhkas, és nem találsz nyugtot, míg le nem írod őket, és amint ez megtörténik, te elfelejtesz minden szót, amit papírra vetettél.
Sabra Nazari

Betianak

Nem szórt rá senki csillámport


Finnegan Wilson and Dean Thompson csillámport hintett rá


Holmes O'Neill
Lázadó
Lázadó
Holmes O'Neill
Mesehõs :
Holmes O'Neill SdBrTXp8W98p3Bi3GOpxwQIPn-Wgv11Z8pZiDG9ifcQ
Gravity Falls
Stanford Pines
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
writer of life
Akinek az arcát viselem :
Alvaro Morte
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
A tükör mögött :
betianak

Holmes O'Neill Empty
TémanyitásHolmes O'Neill Empty2023-05-30, 16:59

Csillámporos üdvözlet illet téged
Holmes O’Neill ✦ Ford Pines


„…But I trust you with this secret.”

Kedves Holmes!


Vagy mondhattam volna, hogy kedves Idegen?  Holmes O'Neill 321849167
Olyan titokzatosnak tetszik lenni, hogy ez a megszólítás egészen helyénvaló. Innentől akkor ez lesz. Holmes O'Neill 1542743629

Nos, Kedves Idegen! Holmes O'Neill 3726835930

Először is, meg kell említenem, hogy egyszerűen fantasztikus lett a lap. Minden egyes szóból áradt a PB által megformált karakter jelleme. Teljesen passzolt hozzá ez a stílus. Főleg ahogyan elképzeltem magam elé. Holmes O'Neill 2067867876
Jó meglehet, hogy egy kicsit a Professort is láttam benne. De pont ezért is volt jó így. Holmes O'Neill 1311556981

A Holmes név miatt, elgondolkodtam, hogy vajon azért mert kicsit rébuszokban beszélt? Bárhogy is legyen, egy Watson nélkül nem lenne az igazi… bár ha belegondolok, ott van a Watsonja, csak nem ismerik egymást, vagy mondjam azt, hogy úgy tesznek, mintha nem ismernék egymást? Holmes O'Neill 2250790558

Másodszor pedig, tetszett a Shrek-es utalás az ogréról és a hagymáról… meg persze a tortáról.  Holmes O'Neill 1149350199
Sok a titka és a titkolni valója, akár az írásáról van szó, vagy éppen… saját magáról? Holmes O'Neill 703152122

Csak egyetlen kérdést teszek fel. Megéri ennyire nem bízni senkiben? Azért egyedül lenni nem lehet egy életcél. Oké, oké… értem én. De szerintem ez elkerülhetetlen. Bele kell valakibe fektetnünk a bizalmat. Kell egy társ. Holmes O'Neill 3375341651
Egyet azonban azért leszögezhetünk, hogy a háromszegekben tilos megbízni… főleg ha SÁRGA! Holmes O'Neill 2931394050


Nem is húzom tovább az időt, Kedves Idegen. Foglalózz minél előbb és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Holmes O'Neill 841472469  Holmes O'Neill 841472469  Holmes O'Neill 841472469  Holmes O'Neill 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Holmes O'Neill csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Holmes O'Neill 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Holmes O'Neill 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Holmes O'Neill 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Holmes O'Neill Empty
 

Holmes O'Neill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal