Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
Komédia Est - Ting Ting & Ling
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásKomédia Est - Ting Ting & Ling Empty2024-10-02, 03:21

Funny was never my strong suit
Ting Ting x Ling
Nem szerettem újra jegyben járni. Át kellett érnem jó pár traumát már az első alkalommal is, habár annak a kimenetele sokkal édesebb volt a vártnál. Drága Ling, úgy hiányzol még mindig…
Néha eltöprengek azon, hogy mi lett volna, ha Ling velem tart ebbe a másvilágba. Eleinte abban is hittem, hogy ez a Mennyország, és talán annak kapujában ott vár a lovagom is, aki oly’ nagy erőket bevetve mentett meg már a Földön, s most csak arra várt, hogy békében egyesülhessünk. Ugyanakkor a Mennyország kapuja sosem bukkant fel előttem, s vele együtt Ling sem. Annyi örömöt adott e világ, hogy legalább a húgaim ismét velem voltak, de még velük sem osztottam meg a régmúlt emlékeit. Féltem, hogy az efféle “nosztalgiázásokkal” őket is megterhelem. Akárcsak magamat. Így néha-néha kellemes volt felidézni egy-két emléket, viszont sosem estem túlzásba és tudtam miként szabjak magamnak határokat. A szívem most már Bloomcrownért dobogott, nem pedig Kínáért.
Az már mellékes, hogy a ma este főszereplő komikusért is rajongtam, mert olyan ütődött, mégis klasszikus poénjai voltak, amiken nem lehetett nem nevetni. Habár tudtam, hogy a nevetésem nincs túl jó hatással a körülöttem lévőkre, ezért mindig nagy erőkkel kellett cipzárt húznom a számra, hogy még véletlen se adjak ki jópofa hangokat. Még szép, hogy mindig a veszélyes helyzetek vonzanak… Már meg sem lep, hogy ez a világ efféle átokkal sújtott. De ha ez nem is lenne elég, most itt álltam, szemtől-szemben a rajongásom okával, aki roppantmód próbál beférkőzni az én kis burkom alá.
Kihúznám magam és makacsul megráznám a fejem, de azzal csak leleplezném magam előtte is. Nem tudhatja, hogy itt vagyok… Senki sem tudhatja…
- Jól-jól-jól, ne aggódjon miattam! - intem le őt heves kézrázásokkal, remélve, hogy nem fog órákon keresztül körbepattogni az iménti kis “balesetünk” okán. A tőlem telhető legügyesebb taktikával osonnék el előle, neki is kedvezve az alkalommal, hogy nem tartom fel, de ő mégsem enged utamra. Egy kicsit felpaprikázottabb vonásokba torzul arcom, ahogy számonkérően meresztem rá vissza szemeimet. Hol a csuklómra, hol pedig az arcára pattannak lélektükreim figyelme. Lerázom magamról a kezét, majd odébb lépek tőle, összébb húzva magamon a kapucnis felhőt, mintha csak védekező pozíciót vennék fel ellene. Na nem mintha annyira nagy erőkkel kellene óvnom magam, de azért az identitásom még mindig szent volt e körökben.
- É-én…Sietek! - vágom rá rögtön, de aztán inkább lakatot tennék a számra. Huang Feiyu elhívott egy italra Ting Ting, te meg még csak azt sem tudod neki mondani, hogy “köszi, nem”? Borzalmas vagy! Ki is pirul az arcom, majd pár másodpercig csak hallgatom tovább, ahogy nagy erőkkel tovább próbálkozik a csábításommal. Maradjunk annyiban, hogy nagyon is használ, de ha nagyon akarnám, akkor már faképnél hagytam volna.
- Rendben. Legyen. Egy csésze tea. Egy! - hangsúlyozom ki, mialatt egyik mutatóujjamat is felemelem a mondandóm nyomatékosítása érdekében. A sapka is jobban az arcomba nyomódik, épp csak annyira, hogy még kilássak az ellenző alól.
- De nem beszélünk nevekről, családi háttérről és arról sem hol lakunk! - szögezem le már most diktátoros hangvétellel. Nem adhatok ki magamról semmi információt sem, s nem csak azért, mert olyan nagy titokban kell maradnom előtte, hanem azért, hogy a többi lakos ne lásson meg együtt vele. Az eljegyzésem kapcsán a szüleim még mindig érzékenyek, s az hiányozna csak, ha kiderülne kikkel találkozgatok a háttérben. Már most összeszégyelem magam, pedig még le se buktam.




I wanna be like other girls
Nem szórt rá senki csillámport


Huang Feiyu csillámport hintett rá


Cao Daiyu
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Daiyu
Mesehõs :
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso6_400
Mulan
Ting Ting
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
A másik felem :
Komédia Est - Ting Ting & Ling C2700994f5d6e611870a28f08e3380f03eff3449
Love is Eternal
Komédia Est - Ting Ting & Ling F2f61bc83bc651db3486106b525b4ee8e09431c6
✦ ✦ ✦ :
Komédia Est - Ting Ting & Ling 32035d2095abe1709be120560db8bcd41dd568d8
Szük...a cipöm...
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso3_400
Akinek az arcát viselem :
Yang Chaoyue
Kereslek, de nem talállak :
Love you two
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_n6t5dtxNgW1tdjv0ro3_500
A tükör mögött :
Lyndriana

Komédia Est - Ting Ting & Ling Empty
TémanyitásKomédia Est - Ting Ting & Ling Empty2024-09-28, 20:57



to: Daiyu
from: Feiyu
Megannyi teher, gond és egyéb bosszantó dolog tarkítja az életemet, hiszen apám annyi mindent elrendez a fejem felett, amit nem szeretnék. Mit mondhatnék? Tökéletesen ért minden ilyen dologhoz, pedig mennyivel jobban tenné, ha a saját életével foglalkozna!
Menyasszony, akit még soha nem láttam. Egy ismeretlen alak képében lebeg mindig valahol a vállam környékén a lány tudata. Egyszer mindenképpen találkoznom kell vele, ha tetszik, ha nem. Nem húzhatom ki ebből a fejemet bármennyire is legyen kecsegtető, de mint mindig a humor megannyi dologra gyógyír!
Ezért tökéletes dolog humoristának lenni, fűszerezheted a saját életedet, megláthatod az élet pozitív oldalát bármennyire is hangozzon mindez rettentő nehéznek.
Hiszen megannyi embert látok, aki teljesen besavanyodik az élet rossz oldalába és nem azt látja meg, hogy milyen apró örömök adathatnak meg vagy mibe tud humort csempészni… hanem inkább mérgezi magát a negativitás mélységes mélyével. Ez elszomorító.
Viszont egy újabb stand up est vár rám, amit mindig örömmel és izgalommal várok. Rengetegen vannak a nézőtéren, régebben szinte lámpalázzal küszködve léptem a nagyközönség elé nem tudva, hogy mihez kezdjek ezzel a hirtelen sok szempárral, de mint mindent ezt is leküzdöttem humorral.
Így a ma estém is arról szól minél többet megnevettethessem a közönségem tagjait olykor ki-ki nézve egy alakot, akire figyelek, de általában életszerű dolgokat használok fel az est fűszerezéséhez.
Nagyon ritka, ha felkérek egy-egy nézőt, hogy akár ő meséljen valamit, amiből viccet alkothatunk. Hiszen sértődést semmiképpen nem szeretnék.
Rengeteg nevetés követi az estet így én magam is nagy mosollyal köszönök el a közönségtől mikor vége a műsornak és hátra menve az öltözőbe kezdem összeszedni a cuccomat. Még egyeztetünk pár szót az est rendezőjével és úgy indulok meg az éjszakába.
Annyira gondolataimba merülök, hogy nem is gondolok arra, hogy az orrom elé nézzek nehogy elsodorjak egy gyanútlant. Az ütközés és a sikkantás ránt vissza a jelenbe és meglepődve nézek az ifjú hölgyre, akinek a fején nemrégiben egy baseball sapka volt.
- Sajnálom! Jól van?! – kérdezem meg őt rögtön, el is kap a lelkiismeretfurdalás amiért majdnem letaroltam. Kicsit oldalra döntöm a fejemet, ahogy hallom a döbbent szavakat.
- Igazán köszönöm… - kezdek bele, de már állna is tovább mire ösztönösen mozdul a testem és elkapom finoman a nő csuklóját. - Lelkiismeretfurdalásom van amiért majdnem feldöntöttem, nem inna meg velem… mondjuk valamit? Akár egy teát? – ez még az én számból is lehet elég nagy ostobaságnak hangzik.
Mégis valamiért érdekesnek találom ezt az idegen nőt. Lehet az ijedelem miatt, na meg az ok, amit felhoztam teljesen valós.
- Ígérem nem rablom sokáig az idejét. – hiszen lehetséges, hogy a barátjához igyekezne. - Ami pedig még mellettem szól soha nem ettem megy egy nézőmet sem! Bizonyítani is tudom. – mosolyodom el.

441 szó
Komédia Est - Ting Ting & Ling 1311556981
Nem szórt rá senki csillámport


Cao Daiyu csillámport hintett rá


Huang Feiyu
Hõs
Hõs
Huang Feiyu
Mesehõs :
Komédia Est - Ting Ting & Ling 2ezq
Mulan
Ling
Egyszer volt, hol nem volt... :
Komédia Est - Ting Ting & Ling Mulan-fans
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
Funny Boy
Akinek az arcát viselem :
Ding Yu Xi
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
✦ ✦ ✦ :
Komédia Est - Ting Ting & Ling A4f574701ef20959eebed3fd6da0f6ab9636af8e
A tükör mögött :
Dracarys

Komédia Est - Ting Ting & Ling Empty
TémanyitásKomédia Est - Ting Ting & Ling Empty2023-11-30, 04:14

Funny was never my strong suit
Ting Ting x Ling
Beskatujázva érzem magamat az utóbbi időben. A lovarda mellett még az eljegyzéssel is foglalkoznom kell, a férjjelölt viszont még nem mutatta arcát, s még csak érdeklődést sem igazán mutatott. A szüleim elmondása szerint elfoglalt ember, mert elvileg valami saját bizniszt vezet. Hát persze… Mi más lenne? Biztos vagyok benne, hogy ő is egy kőgazdag üzletember, aki az irodája asztala mögött ül keresztbe tett lábakkal és csak osztogatja a parancsokat az alkalmazottainak. A családom valahogy mindig meg tudja oldani, hogy beletenyereljünk a vagyon kánaánjába. Nekik roppant fontos, hogy a lányaink élettársai és későbbi férjei ne rendelkezzenek üres zsebbel, afelől pedig sosem aggódtak, hogy más családok fiait vadásszák le nekünk. Kellemetlen… Néha én érzem a szégyent, amit a családunk nevére hoznak a rengeteg férfi hajkurászásával. Pedig ha tudnák, én a lovardával is bőven beérem. Sosem voltam olyan romantikus alkat, mint a húgaim. Nekem a teendők és a lovarda működtetése volt mindig az első, nem a romantika és szerelem. Ugyanakkor be kell vallanom, van egy figura, aki roppant jó hatással van rám az utóbbi időkben. Most is az egyik késő esti stand up comedy előadásán ülök a hátsó sorok egyikében úgy bebugyolálva magam, hogy az esetleges ismerősök nehogy felismerjenek. Ha leadják a drótot a szüleimnek, valószínűleg több kárt teszek a sorsom megpecsételt tekercsében, még a mostaninál is.
Halkan kuncogtam a székemben az előadás alatt, tekintve, hogy Ting Ting mivolta nem csak az emlékekkel gyötört, de még egy átkozott képességet is mellé csapott. Ezt először a húgaimon és a lovakon tapasztaltam. Mintha a nevetésemmel a legrosszabb érzéseket csalogatnám elő belőlük. Így megtanultam kontrollálni a jókedvemet, mellette pedig ezen a helyen próbálom kompenzálni a kimaradt víg pillanatokat. Bár így is vissza kell fognom magam, de legalább jut a tányéromra egy kevés ebből az örömből.
A fellépés után a hátsó ajtókon keresztül távozok, hogy ne konckáztassam meg a lebukást. Tudom jól, hogy a családunk ismerősei kijárnak ilyesféle humorista rendezvényekre, így jobb szeretném elkerülni a problémás találkozókat. Ám amint kilépek az ajtón, bele is botlok az est főszereplőjébe.
- Jaj! - sikkantok fel ijedtemben. Még a baseball sapka is lerepül a fejemről, ahogy odébb ugrok a férfitől. - Huang Feiyu! Hát ez…ez hihetetlen. - képedek el a döbbenettől, de aztán gyorsan visszakapom fejemre a sapkát.
- Szuper volt ma este is, állati a humora, jó éjt! - és már sliccolnék is, mielőtt több időt tölthetnék vele. Pedig nagyon szeretnék… De már így is átléptem a határt.




I wanna be like other girls
Nem szórt rá senki csillámport



Cao Daiyu
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Daiyu
Mesehõs :
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso6_400
Mulan
Ting Ting
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
A másik felem :
Komédia Est - Ting Ting & Ling C2700994f5d6e611870a28f08e3380f03eff3449
Love is Eternal
Komédia Est - Ting Ting & Ling F2f61bc83bc651db3486106b525b4ee8e09431c6
✦ ✦ ✦ :
Komédia Est - Ting Ting & Ling 32035d2095abe1709be120560db8bcd41dd568d8
Szük...a cipöm...
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso3_400
Akinek az arcát viselem :
Yang Chaoyue
Kereslek, de nem talállak :
Love you two
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_n6t5dtxNgW1tdjv0ro3_500
A tükör mögött :
Lyndriana

Komédia Est - Ting Ting & Ling Empty
TémanyitásKomédia Est - Ting Ting & Ling Empty2023-09-11, 19:33

Komédia Est
Ting Ting && Ling



I wanna be like other girls
Nem szórt rá senki csillámport



Cao Daiyu
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Daiyu
Mesehõs :
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso6_400
Mulan
Ting Ting
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
A másik felem :
Komédia Est - Ting Ting & Ling C2700994f5d6e611870a28f08e3380f03eff3449
Love is Eternal
Komédia Est - Ting Ting & Ling F2f61bc83bc651db3486106b525b4ee8e09431c6
✦ ✦ ✦ :
Komédia Est - Ting Ting & Ling 32035d2095abe1709be120560db8bcd41dd568d8
Szük...a cipöm...
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_ofb62yo9iZ1rr1ivso3_400
Akinek az arcát viselem :
Yang Chaoyue
Kereslek, de nem talállak :
Love you two
Komédia Est - Ting Ting & Ling Tumblr_n6t5dtxNgW1tdjv0ro3_500
A tükör mögött :
Lyndriana

Komédia Est - Ting Ting & Ling Empty
TémanyitásKomédia Est - Ting Ting & Ling Empty

Ajánlott tartalom

Komédia Est - Ting Ting & Ling Empty
 

Komédia Est - Ting Ting & Ling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal