Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Shim Yu-Na
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásShim Yu-Na Empty2023-06-23, 20:30

Shim Yu-Na
Play by:Kim Go-Eun



Becenév
NaNa, Speed Queen
Mesehõs
Tomago/GoGo (Hős6os)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
Hero6 társtulajdonos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Bi
Mi történt velem?

Teljesen más vagyok, mint a csapatom tagjai. Nem vagyok olyan kedves, mosolygós, mint Mézvirág. Sem egy laza humorbomba, mint Fred. Aztán végképp nem lehet összehasonlítani a rendmániás és összetett Wasabi-val. Vagy az újdonsült, minden lében kanál tagunkkal, Baymax-szel, akivel még mindig növelni kellene a tolerancia szintemet, de egy szót sem szólhatok a csapatunk miatt. Hiro pedig... Nos, ő Hiro. Néha el is tűnődök azon miért is illek bele ebbe a csapatba, de végül is összetartunk és a különbségeink azok, melyekkel kiegyenlítjük egymást. Legalábbis ezt a monológot hallom a csapatomtól nap, mint nap.

Ostobaság volna azt hinni, hogy nincs szívem. Igazából van és néha együttérzőbb is a barátaim felé, mint amilyennek elsőre tűnne. A vastag héj, amibe burkoltam magam csupán elővigyázatosság és az introvertáltság jele. Épp ezért sosem voltam jó az emberekkel. Én inkább játszom a csendes megfigyelőt a háttérből, s csak akkor veszem kezembe az irányítást, ha nagy szükségük volna rám. Ezen felül a szarkazmussal és gúnnyal kompenzálom a társalgáshoz való nem értésemet. Kezdem úgy érezni, hogy már csak emiatt sem közelítenek meg túl sokan. A vad, undok külső és viselkedés csak elriasztja a próbatevőket. De ez így is van rendjén. Jobban preferálom a csendet és azt, ha egymagamban tudok dolgozni a terveimen, mintsem mindig megfelelési kényszert érezzek, ha esetleg új partner van a láthatáron.

Mostanra viszont különös eseményeken estem át. Azt hiszem mindannyian elmondhatjuk, hogy valami nincs rendben Fata Morganaban. Legalábbis remélem, hogy nem én vagyok az egyetlen pszichiátriai eset. Az elég gáz volna... De hát láttam, amit láttam. A tükörben lévő vadóc...én volnék? Ugyan kérlek, ez nevetséges... Nem fogom hagyni, hogy a fáradtság ilyesféle képekkel zargasson és elvegye a nyugodt hétköznapjaimat. Hiába erősödnek fel emlékképek, melyek ismerősnek tűnnek, mégis egy másik életből valók, én nem akarom, hogy a csapatom miattam aggódjon. Tehát a végsőkig magamban tartom ezt a titkot, s talán nem fogok bekattanni sem ettől a rengeteg...furcsaságtól. Szívesebben loccsannék az aszfaltnak palacsintaként egy motoros balesetben, mintsem hogy őrületbe kergessen némi "fantázia".

A probléma csupán az, hogy sokkal nyugtalanabbá váltam a tükörképem felfedezése óta. Alig alszok, éjt nappallá téve virrasztok a műhelyben és mindenféle kütyün dolgozok csak azért, hogy ne kelljen az álmaimban is találkoznom önmagammal. Nem akarom elfogadni az igazságot. Ha pedig mindezt a kétségbeesett, bosszantó érzést és energiát a munkámba tudom fektetni, az csak több siker a cégnek. Tekintve, hogy a WOOHP szinte minden kémkütyüt felvásárol, amit mi ajánlunk be nekik. Jerry ilyen szempontból egész jó kuncsaft és a cégük is elég mélyre tud nyúlni a zsebükben még ha drágább árukról is van szó. Az már más kérdés, hogy néha nem szimpatizálok az ügynökeikkel. Az egyikük manapság tett látogatót a laborunkba. Lévén, hogy én itt töltöm az időm túlnyomó részét, elkerülhetetlen volt, hogy lássam Britney-t és...Hiro-t? Mindenesetre elég furcsának találtam, de azért, hogy se magamat, se őket ne buktassam le, inkább csendben elvonultam.

Gáz, ha azt mondom zavart? Elsőre talán nem olvastam bele túl sokat, de minél tovább kattog rajta a fáradt fejem, csak még bosszúsabb hangulatba kerülök. Mit csinálhattak? Mi a kötelék köztük? Kéne aggódnom Hiro-ért? Bár mindez csupán baráti aggodalom, azt hiszem mégsem esett jól. Azóta az este óta ki se tettem a lábamat az én műhelyem sarkából, s még Hiro-val is undokabb hangnemet vettem fel. Ez a rengeteg titok... Vajon mi mást kell még majd magamban tartanom? Mindezt a feszültséget Mézvirág vette észre előszőr. Tekintve, hogy nap, mint nap együtt lógtunk, ő ismer a legjobban a lányok közül. Mielőtt még Fényfúria, Stella és Britney csatlakozott volna hozzánk, mi voltunk az az álom duó. Akkor még minden békésebb volt és csendesebb. Néha hiányoznak azok az idők. A lányok triójából nem bízok meg egyikükben sem annyira, hogy kinyissam a számat a bajaimról. S mégis hogyan oszthatnám meg a bosszantó érzéseimet azzal a személlyel, aki érintett ebben? Még Mézvirág-nak sem tudom miként hozhatnám szóba azt a sok mindent, amit már napok, lassan hetek óta fojtok el magamban.

Olykor azon tűnődök, hogy elég erős vagyok-e ehhez a világhoz? Letagadhatatlan, hogy élni akarok és veszélyt nem ismerve vágok bele szinte bármibe a nagyobb jó érdekében. Most mégis a padlón vagyok. A tükör. Fata Morgana. Hiro és Britney. Mézvirág érzései Fred iránt. S a lista csak halmozódik minél mélyebbre zuhanok a kavalkádom hálójában. Mégis ki vagyok én valójában? Vajon van még értelme tovább takargatni a dolgokat? Vagy elő kell szednem azt a maréknyi bátorságomat is, hogy szemtől szembe álljak velük, s megszólaljak? Mi van akkor, ha egyszer csak kitör belőlem majd minden? Érzem, hogy a tűrőképességem a határait feszegeti... Csak idő kérdése, mire robban az a bizonyos bomba.

Képességem

✦ Kiváló atlétikával rendelkezik. Különböző sportokban vettrészt köztük remekül kick-boxol.
✦ Remekül vezet mondhatni nincs olyan jármű, amit ne profi szinten vezetne.
✦ Fejlett mérnöki készségekkel rendelkezik ami segítségére van mindenféle kütyü megalkotásakor.

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport



Shim Yu-Na
Hõsnõ
Hõsnõ
Shim Yu-Na
Mesehõs :
Shim Yu-Na 0e5967f64e379583b66b49ffb1a48654
Hős6os
Tomago
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
19
Titulus :
Co-owner of Hero6
A másik felem :
Shim Yu-Na 53fc1fefc194422cf3d0e7d41fe90de9bb7fb2f8
Our story
Shim Yu-Na OIG1
Begins with this wall
Shim Yu-Na 2e055eabdceae66545045f4175ba707d
✦ ✦ ✦ :
Stop whining
Shim Yu-Na GoGo-Tomago-big-hero-6-38107140-245-245
Woman up
Shim Yu-Na B09949e5034ff43a4955e0593fae5e1f86cd2c62
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kim Go-Eun
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
A tükör mögött :
Lyndriana

Shim Yu-Na Empty
TémanyitásShim Yu-Na Empty2023-07-01, 00:45

Csillámporos üdvözlet illet téged
Shim Yu-Na ✦ Tomago


„There are no red lights during car chases!”

Kedves Yu-Na!

Hűűhaaaa! Shim Yu-Na 2067867876

Hol is kezdjem? Nos, talán legegyszerűbb, ha a kérdésekre válaszolok:
1. Igen, az a vadóc Te vagy. Shim Yu-Na 3375341651
2. Nem káprázott a szemed, az Hiro volt. Shim Yu-Na 703152122
3. Szerintem nem gáz. Shim Yu-Na 1311556981
4. Van egy sejtésem mit csináltak, de…. lehet nem akarod tudni. Shim Yu-Na 803573226  Bár azt hiszem magad is rájöttél… már
5. Hmm, hmm, egyszerűen vonzzák egymást, talán ez a magyarázat. Shim Yu-Na 1542743629
6. Hát, ez egy jó kérdés, talán egy picit aggódhatsz. Shim Yu-Na 2250790558
7. A jobb kérdés, hogy meddig bírod még magadban tartani a sok titkot? Shim Yu-Na 3942121423
8. Nos, igen, ez egy nehéz helyzet, amikor nincs senki, akinek ki lehetne önteni a szíved. Shim Yu-Na 554922804
9. Ó, határozottan igen. Erős vagy ehhez nem fér kétség. Talán úgy érzi az ember, hogy bármelyik pillanatban simán feladhatja, de az igazán erősek nem folyamodnak a könnyebb úthoz. Shim Yu-Na 1571939237
10-11-12-13. Ezeket a kérdéseket, egybe vettem, mivel nagyjából a bizonytalanságot sugározzák. Nem vagy könnyű helyzetben az már biztos. Egyébként nem vagy egyedül ezekkel a kérdésekkel, sok ember fejében megfogalmazódtak már ezek és az az igazán nagy feladat ezeket megfejteni. Erős vagy és tudom, hogy ki fogsz találni valamit. Shim Yu-Na 1504217148


Ha esetleg költői kérdések voltak az ET-ben felsorolt kérdések, akkor elnézést kérek és tekintsd a válaszaimat semmisnek. Shim Yu-Na 2732251548

Na, de visszatérve, egy újabb szuper lappal álltál elő, hasonlóan alkalmaztad a tagolást, mint Shang esetében. Ez kimondottan tetszett itt is.  Shim Yu-Na 1623695724

Remekül megragadtad a karakter lényét, legfőként azt, ahogyan vélekedik mások, illetve az élet iránt. Shim Yu-Na 321849167
Már csak egy kérdésem van feléd. Mi a helyzet a párkapcsolattal?  Shim Yu-Na 2780304454
Értem én, hogy nem éppen szociális maga a karakter, de a szíve a helyén van és megérdemli a szeretetet, ami nem barátságból ered. Shim Yu-Na 642527747

Nem akarok kerítő lenni, de ajánlom a figyelmedbe a következő videót Shim Yu-Na 1149350199


Nem tartalak fel. Nyomás, foglald le gyorsan az arcot, és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Shim Yu-Na 841472469  Shim Yu-Na 841472469  Shim Yu-Na 841472469  Shim Yu-Na 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Shim Yu-Na 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Shim Yu-Na 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Shim Yu-Na 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Shim Yu-Na Empty
 

Shim Yu-Na

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hwang Dae-Shim