Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Hazel Fawnes
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHazel Fawnes Empty2023-06-29, 19:45

Hazel Fawnes
Play by: Katie Douglas



Becenév
Hazel, Gida
Mesehõs
Gida (Csingiling)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
állatorvos asszisztens
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
kísérleti fázisban
Mi történt velem?

- Úgy, jó fiú vagy! Maradj szépen nyugton és akkor nem lesz semmi baj, oké? - sutyorgok a kezemben tartott dobozban lapuló állatkának. Nagyon ügyelek rá, hogy halk legyek és még csak véletlenül se hívjam fel magamra senki figyelmét, mert nem lenne jó megriasztani ezt a kis szőrmókot, aki eddig olyan szépen viselkedett. De a főnökömnek mintha kimondott tehetsége lenne ahhoz, hogy megérezze, ha épp sántikálok valamiben, most is a hátam mögül hallom ahogy megköszörüli a torkát és elgördül a székével az íróasztala mögül.
- Gida, mi van a kezedben? - Csak így, semmi felvezetés nélkül? Még a hangja is olyan nyugodt, mint amilyen a rosszcsont kisgyereket megdorgálni készülő szülőké. Gyakorlatilag erre is készül, sokszor lefutottuk már ezt a meccset, de valahogy sosem tanulok az előzményekből.
- Nahát, Dr. Sweet? Nem is tudtam, hogy ilyen - gyorsan a kezemen lévő órára pillantok, mert hirtelen azt sem tudom milyen napszakban vagyunk, olyan váratlanul ér a felbukkanása - korán már itt lesz. - A lehető legártatlanabb mosolyaim egyikét villantom rá, amitől nyomban ráncba szalad a homloka és megemeli a szemöldökét, szavak nélkül is azt kommunikálva felém, hogy átlát rajtam.
- Tehát? - próbál sürgetni. De még nem találtam ki, hogy ezúttal milyen hülyeséget fogok neki itt összehordani, amivel el tudnám altatni a gyanúját, sajnos túl jól ismer már ahhoz, hogy azt se higgye el, amit kérdezek tőle.
- Mi? Ja, hogy ez? - fél kézzel a tarkóm vakarászom, időhúzás gyanánt, hátha tudok valami okosat mondani. - Csak egy doboz, itt találtam kint. - Persze, mert ez aztán nagyon okos volt, tényleg. - Megyek és be teszem hátra... a... ööö... a többi doboz közé. Igen. - Határozottan bólogatok is, miközben megindulok a rendelő hátsó szobája felé, ami egy amolyan raktárszerűségként üzemel és tényleg vannak ott dobozok is. Azaz megindulnék, de a doktor úr elém csapódó karja megállít. Összeszorítom a szemem és kissé összehúzom magam, mert tudom, hogy itt a vége, tényleg rajta kapott. Ilyenkor annyira az otthoniakra emlékeztet, Tündérföldre és a barátaimra. Ó, meg igen... Nyx-re is, főleg rá leginkább - ő sosem volt elragadtatva az állatbarátaimtól, akiket haza próbáltam vinni. Szinte már hiányzik, hogy vitatkozzon velem, amiért minden kóbor szörnyeteget babusgatok. Vajon hol lehet most mindenki?
Kénytelenkedve nyújtom felé a dobozt, hogy bele tudjon kukkantani és csak fél szemmel merek felkukkantani az arcára, hogy lássam, egy tizes skálán vajon mennyire húzom ki nála a gyufát. De még csak nem is látom meglepettnek. Ennyire kiszámítható lettem?
- Egy borz? Komolyan? Ezt megbeszéltük már, Gida... Nem hozhatsz a rendelőbe minden kóbor jószágot, főleg nem vadállatot.
- De...
- Semmi de. Tudom, hogy szereted az állatokat, de itt nem tudjuk mindegyiket ellátni. Miért nem csatlakozol az állatmentőkhöz önkéntesnek?
Már majdnem vitatkozásra nyitom a szám, de megállítom magam benne. Igazából ez nem is egy rossz gondolat. Lehet, hogy ezt fogom tenni. Ott legalább tuti senki nem ijedne meg, ha egy sereg mókussal állítok be a bázisra. Emlékszem mekkora felfordulást okoztam ezzel a húzásommal itt a múlt hónapban, mert valami idős hölgy patkányoknak hitte őket, sose fogom elfelejteni azt a sikolyt, meg a néni halálra rémült arcát, nagyon vicces volt. Elmosolyodom.
- Menj, etesd meg a borzot, aztán ereszd szabadon - sóhajtja, fáradtan elmosolyodva.
- Köszönöm! - ujjongok boldogan, aztán gyors léptekkel el is száguldom a kis jószággal. Éppen csak nem repkedek örömömben.

Képességem

✦ Bármikor át tudok változni tündérré. Szárnyakat növesztve, repülök is.
✦ Megértem az állatok nyelvét és beszélni is tudok velük, ezen kívül érzem az erőteljesebb érzelmeiket pl.: félelem, harag, öröm. Ez igaz azon állatokra is, akik valójában emberek, csak épp mesebeli, állati alakjukban vannak előttem.
✦ A hangom és az érintésem nyugtatóan hat az állatokra; a legtöbb esetben nem ijednek meg tőlem és kevésbé agresszívak velem szemben.
Narah Carreras

sunny



I CAN FINALLY SEE IT, NOW I HAVE TO BELIEVE ALL THOSE PRECIOUS STORIES

ALL THE WORLD IS MADE OF FAITH AND TRUST, AND
pixie dust

Nem szórt rá senki csillámport


Eira Gerda Rime csillámport hintett rá


Hazel Fawnes
Lázadó
Lázadó
Hazel Fawnes
Mesehõs :
Hazel Fawnes E117ec18269b1ed17c0ffd1b40f1af5202c47a4e
Csingiling
Gida
Egyszer volt, hol nem volt... :
Hazel Fawnes Tumblr_inline_ns9o4i8Nir1shnkrb_400
Come on, listen to your head. Heart gets you in trouble, head is your friend. And yet, head is making me talk to myself, out loud, in the forest. No, no, no. Model citizen.
Hazel Fawnes 7f817c1bd9594c427f6eeed14377f7150094ee4a
starting first thing tomorrow
Ennyi ember hisz bennem :
-1
A másik felem :
There's something about the sunshine, baby. I'm seeing you in a whole new light. Now that you're here It's suddenly clear - sun coming through, I never knew whatever I do
Hazel Fawnes W3b3gIQ
it's better with you
Akinek az arcát viselem :
Katie Douglas
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Hazel Fawnes S113tvG
I'm gonna fall headfirst and fast like an avalanche. Maybe i'll land, maybe i'll crash, i will take that chance. 'Cause there's nothing but air in between me and everything, nothing to keep me from flying aimlessly,
Hazel Fawnes Tumblr_nypqdzq3ql1ulylvao1_500
shamelessly laughing
at destiny

A tükör mögött :
Sunny

Hazel Fawnes Empty
TémanyitásHazel Fawnes Empty2023-08-05, 02:08

Csillámporos üdvözlet illet téged
Hazel Fawnes ✦ Gida


„ After chasin’ surly skunks all morning, it sure is nice to see a friendly face!”

Kedves Hazel!

Hogy tessék?  Hazel Fawnes 1311556981  Hazel Fawnes 1311556981  Hazel Fawnes 1311556981

Majdnem félrenyeltem miközben olvastam az idős néni és a motkányok esetét.  Hazel Fawnes 543020205

Elképesztő, hogy mennyire jól tudtad hozni a tündért. Minden egyes szava, gondolata, vagy akár mozdulata, Te vagy. Hazel Fawnes 2067867876  Hazel Fawnes 1149350199
Más kezében el sem tudnám képzelni. Hazel Fawnes 3726835930 Hazel Fawnes 3375341651

Tökéletes lett a lap. Nem is tudom, mi mást mondhatnék még. Sipirc foglald le a pofit. Hazel Fawnes 2732251548
.
.
.
.

Na, jó, azért egy kérdést feltehetek. Komolyan borz? Hazel Fawnes 703152122
Értem én, hogy a véredben van a segítségnyújtás, főleg a kis jószágok iránt, de pont egy borz? Hazel Fawnes 703152122  (oké ez már két kérdés. Hazel Fawnes 803573226 )
Rendben, rendben… nem ítélkezem. Hazel Fawnes 1542743629



Na, de nem is tartalak fel. Menj mindenképp foglalni, és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk. Hazel Fawnes 841472469  Hazel Fawnes 841472469  Hazel Fawnes 841472469  Hazel Fawnes 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Hazel Fawnes csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Hazel Fawnes 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Hazel Fawnes 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Hazel Fawnes 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Hazel Fawnes Empty
 

Hazel Fawnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Noah & Hazel Cookies are for everyone