Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Venator
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásVenator Empty2023-06-30, 21:07

venator
here is what they do not tell you about Death: when Death says, you are born for this, she clearly means you will die for this.
A világ kifordult a négy sarkából: a Félhold Városát ez idáig a természetfeletti fellegvárának tartották az Amerikai Egyesül Államok területén. Mostanra valamelyest enyhültek a hosszú évtizedek óta tartó forrongások és gyűlölködés, amire a Vérmadonna hajnala kárhoztatta a természetfeletti entitások életét, amikor fény derült a létezésükre. A hányatott és küzdelmes törekvéseknek hála, az élni, és élni hagyni elvét követve, az utóbbi időben mintha csendesedett volna a nézeteltérés a halandók és a lények között, ám máig érezni lehetett a szikrázó feszültséget a levegőben. Az eddig kialakult, tartózkodó és rideg együttműködést, és a leheletvékony szálakat, amik összekötötték a két világot – a nappalt az éjszakával, a hétköznapit a természetfelettivel –, hirtelen és erőszakos vágással metszette el egy szépen fent penge.
New Orleans színei, fényei és hangjai sem tudták eltompítani a szörnyű tragédiasorozatot, mely szepszisként terjed; egyik, kegyetlen és értelmetlennek tűnő gyilkosság követte a másikat, a feltett és fel nem tett kérdésekre senkinek sincs válasza, még az éj szörnyetegei is vakon tapogatóznak a sötétségben, és ezek a tragikus, véres események nem csak a természetfeletti körökben keltettek bizonytalanságot –, esetlegesen félelmet, hanem éppúgy és még inkább a halandókban is. Hátak és vállak vetődnek egymásnak, a közösségek zárnak és elfordulnak egymástól, hiszen bárki felelős lehet az elkövetett, gyalázatos tettekért: vámpír, vérállat és mágiahasználó csakugyan. Az alapjaiban sem stabil szövetségek és felszínes béke hatalmas veszélyben van, és bármelyik pillanatban úgy hullhat darabjaira, mint egy kártyavár.
Puskaporos hordóvá manifesztálódott New Orleans, és a parazsas düh és a villámként szikrázó ellentétek bármelyik pillanatban olyan eseménysorozatot robbanthatnak ki, melynek senki sem tudja, milyen tragikus következményei lennének – nem csak a városban, vagy Louisianában, hanem globális méreteket öltve.

Vajon ki áll a merényletek mögött? Ki a felelős mindezért a pusztításért és káoszért? És mikor vonhatják felelősségre, hogy mostanra igen hosszúra nyúlt bűnlajstromát számon kérjék? Egyáltalán bekövetkezik ez valaha is? Helyre állhat még a világ rendje és békéje, mely eddig is olyan labilis és törékeny volt?
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Venator JPbm1tY
Venator C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Venator 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Venator 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Venator Empty
 

Venator

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal