Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 100%



Megosztás
 
Primrose Arclight
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásPrimrose Arclight Empty2024-04-18, 19:43

Primrose Arclight
Play by: Tate McRae



Becenév
Prim, Rosie, Prims, Miss Prim
Mesehõs
Pipacs (Trollok)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Énekes és zenész
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

- ÁGAS! - sikította egy kétségbeesett hang Bloomcrown egyik kisebb apartmanjában.
- ÁÁÁGAS! - a hangot most már dübögő léptek zaja követi, ahogy Pipacs végigrobog a folyosón, majd egyenesen a kávéját szürcsölgető fiú mellé pattan. Arca fal fehér, de szemeiben mégis ott csillog némi kíváncsiság, amit egyelőre ő sem tud teljesen rendszerezni. - Látsz rajtam valami furát? - tárja ki karjait, hogy Ágas jobban láthassa a részleteket is, ha netán a tükörből visszakacsintó troll rejtegetné magát a testén.
- Na? Ne nézz már így rám! Csak jobban megijesztesz! Szóval? - zavarta, hogy a fiú ilyen sokáig mered rá, holott nem azért történt így, mert a lány rózsaszín lett volna és nem is csak azért, mert trollá változott. Ez hamar kiderül a fiú kitörő nevetéséből, melynél még a könnyeivel is küzdenie kell, annyira jó viccnek tartja az egészet.
- Na máár...ne legyél bunkó! Nem látod? Rózsaszín troll lettem, de...de...mégis mi a baj van velem?
- Maximum a fejeddel van baj. Nekem teljesen normálisnak tűnsz, nézz a tükörbe. - hessegeti is el magától a lányt, mielőtt még tovább kellene hallgatnia a hisztérikus kifakadásait.
- Olyan vagy...
- Inkább nézd meg magad és hagyd hogy békében megigyam a kávém. Vagy azt szeretnéd, hogy a mai fellépéseken a fapofámat kelljen bámulnod?
- De hát alapból fapofád van...- ezt a kis részletet már nem mondja olyan hangosan, mert akkor végleg kampec volna neki és le is mondhatják a mai fellépéseiket. Kicsit morgósan -ami inkább hisztis hangoat üt meg- lép be a fürdőbe és nagy döbbenetére ismét a saját arcával találja magát szembe. Kidüllesztett szemekkel nyomja orrát a hideg üvegnek, csak azért is, hogy elhitesse magával nem vált belőle pszichiátriai eset. Mindig a dolgok pozitív oldalát próbálta nézni, de akárhogy igyekezett, most már kezdte furdalni az oldalát a kíváncsiság, hogy mégis valós volt-e az, amit látott. Ezen sajnos nem tudott sokat töprengeni. A beosztásuk megkövetelte, hogy Ágas utolsó csepp kávéjának elfogyasztása után útra keljenek a magnójukkal és kedvenc gitárjával. Valamiből meg kellett élniük, s ez csakis az utcai zenéjükkel tudták elérni.

✦ ✦ ✦

Együtt léptek fel az utcán, ahol a járókelők megálltak, hogy hallgassák őket. Pipacs hangja olyan volt, mint a tavaszi szellő, finom és megnyugtató. Ágas gitárjátékával kísérte, és a két művész között olyan harmónia született, amely magával ragadta az embereket. A városi zajok elhalványultak és csak a zenéjük maradt. Pipacs mindig is szerette, amikor ketten ráhangolódhattak a zenére. De nem mindig léptek fel együtt. Voltak napok, amikor külön-külön járták a várost a több bevétel érdekében. A lány elfogadta a terv értelmét, mégis zavarta, hogy nem lehetett közel hozzá. Akármennyire is volt goromba a fiú, Pipacs szerette őt.
A hangja viszont elcsuklott a dal közepén, amiért gondolatai egyre mélyebb gödrökbe ássák magukat. Nem csak a troll miatt, de Ágas miatt is.
- Agh, sajnálom, sajnálom...tarthatnánk egy kis szünetet? - pillantott Ágasra bocsánatkérően, a fiú pedig rögtön tudta, hogy valami nincs rendben. A lány mindig is a zenéért élt, ez tükrözte a belső szabadságát és örömét. Most viszont olyan elszontyolodott arcot vágott, amit még Ágas sem látott rajta egyszer sem. Még szerencse is volt, hogy az elsőszámú rajongójuk, Noi, nem látta ezt a kis bakit.
- Jól vagy?
Pipacs a vizespalackjáért nyúlt, majd letelepedett a járdaszegélyre. Addig meg sem szólalt, ameddig legalább három kortyot le nem nyelt a folyadékból. Ezután csak egy erőltetett mosollyal sandított fel párjára.
- Persze, csak elfáradtam. Mi lenne ha ma spórolnánk és inkább csak hazamennénk? Csinálok neked sajtos szendvicset is. Ellenállhatatlan ajánlat! - a mosolya most más sokkal rikítóbbá válik, így valamennyire meg tudja nyugtatni a partnerét is, aki csak egy mély sóhajjal adja be a derekát és kezdi el összepakolni a felszereléseket.
Képességem

✦ Fel tudod venni a mesebeli, rózsaszín troll alakod. Ebben az esetben a hited alapján a színed változhat; ha kevésbé hiszel magadban, a környezetedben, akkor szürkévé is változhatsz.
Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Onyx Blackwell csillámport hintett rá


Primrose Arclight
Ismeretlen hõs
Ismeretlen hõs
Primrose Arclight
Mesehõs :
Primrose Arclight C8d099695c84b2000b9691b35050acf59475adc8
Trollok
Pipacs/Queen Poppy
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
The Prank Master
A másik felem :
Primrose Arclight Giphy.gif?cid=6c09b952x9aqdvjyuhopxc8a90theer2xavx1dzlzyadkjtq&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
I got that sunshine in my pocket
Got that good soul in my feet

Primrose Arclight 7d4661daa575741028016e29b30426bc

✦ ✦ ✦ :
Primrose Arclight 23ce87b0ff5129f8254f433ad16609bcb17cc370
And I see your true colors Shining through
I see your true colors And that's why
I love you

Primrose Arclight 6a55d4397d85c4a633fb67c992a8bf4d016d10bd
Akinek az arcát viselem :
Tate McRae
✦ ✦ ✦ :
Primrose Arclight 639a6b548099b444bbd3b03127e6204a
I'm not giving up today
There's nothing getting in my way
And if you knock knock me overI will get back up again, oh

Primrose Arclight B5a60172300b3acf8218bb4a2ac83ec84da28b95
A tükör mögött :
Lyndriana

Primrose Arclight Empty
 

Primrose Arclight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal