Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Let's get to the business
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLet's get to the business Empty2024-05-30, 17:16


Jagan && Fogatlan





Már napok óta nem hagytam el az irodámat és csak az itt lévő fürdőt használtam némi felfrissülés gyanánt. Amióta felvettem a csapatba Nishihara Takuyát minden nehezebbé és komplikáltabbá vált körülöttem. Ha mindez pedig a családom fülébe jut, valószínűleg még bonyolultabbá fog válni minden. Tekintve mekkora pletykafészkek tudnak lenni és még abba is beledugják az orrukat, ami abszolút nem tartozna rájuk. Talán ezért is szívleltem jobban, ha Takuya felvétele után pár napot itt töltök, hogy még véletlenül se érezzék meg rajtam a titkok szagát. Mert a nővérem és bátyám mindent ki tud szagolni...
A mai napra jobban összeszedtem magam és Takuyának is kiosztottam épp annyi feladatot, hogy ne kelljen egész nap egy légtérben tartózkodnunk. Illetve érkezik egy alkalmas vendég, akiből potenciális vásárló is lehet, amennyiben az üzlet megköttetik. Az érkezését már tűkön ülve
várom, s magamat ismerve sikeressé is fog válni a tárgyalás. Minél több kuncsaftot szerez a Wonder Works, annál nagyobb hírnévre teszünk szert. A cég pedig már most zöldutat kapott a siker felé. Az elmúlt pár év rendezései és kiadott animációsfilmjei hatalmas bevételt hoztak még itt ebben a kis városban is. Ha pedig Fata Morgana többi területére is ki tudjuk szállíttatni a filmek lemezeit, akkor még több vásárló kerülhet a céghez.
- Jó napot Mr Cha! - üdvözlöm az irodába térő férfit, majd miután felálltam egy férfias kézrázással letudjuk a formalitásokat. Biccentek neki, hogy üljön le. - Telefonon nem részletezte mik az elképzelései, ezért ha nem bánná ezzel kezdeném. Mit szeretne pontosan? - a cég nem csak filmgyártással foglalkozik. Mindig is szerettem megadni magamnak a teret, ha munkáról volt szó, így szabadon tudok mozogni különböző témák között. Legyen szó dizájnkészítésről, animálásról, nincs az, amit a csapatunk vagy én ne tudnánk megoldani.



278 ✦ delulu ✦ note: business ✦ kredit






Even as fog continues to lie in the valleys, so does ancient sin cling to the low places, the depressions in the world consciousness.


Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Baba Satoru
Isten
Isten
Baba Satoru
Mesehõs :
Let's get to the business Be818eb9ce10b181ac69fe98de26ce3f99746f07
Raya és az utolsó sárkány
Jagan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Dragon Prince of Fog
A másik felem :
You make me lose my mind
Let's get to the business 42fa7d5f39ab4ccd4aea0eb718e04042fda37bb4
I would do bad things to keep you by my side
Let's get to the business E5976e923e23013251932823e796714af0708489
Because there is only one of you

✦ ✦ ✦ :
The greatest strength
lies not in the scales or claws , but in the
Let's get to the business C39ee5b14e307d7814e563242038b6d7349ffc5c
heartof a dragon

Akinek az arcát viselem :
Net Siraphop Manithikhun
A tükör mögött :
Lyndriana

Let's get to the business Empty
TémanyitásLet's get to the business Empty2024-05-13, 23:09


Satoru && Woo-Jin





Jelenleg a Wonder Works parkolójában vagyok, keresve egy üres helyet. Miért is vagyok itt? Persze, hogy munka miatt, más ügyben nem igazán jöttem volna ide. Jöttek volna a többiek is, de akadt más feladatuk a központban, így most egyedül kell ezt elintézzem. Nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet, miszerint hármunk közül én vagyok az a személy, aki szeret a legkevesebbet beszélni és mindent rövidre zárni. Nem tudom, hogy mennyire fog ez jó benyomást kelteni, de majd kiderül.
Amikor végre találok egy helyet, leparkolok oda. Leállítom a kocsit, majd kiszállok, bezárom azt és elindulok az épület felé. Astra elvileg elküldte nekik az emailt, amiben a vázlatot közöltük velük és most kéne átbeszélni a konkrétumokat és hogy mikorra kellene megcsinálni. Ez szerencsére nem olyan nagy ügy, ezt még hamar és könnyen le lehet bonyolítani, ha a másik fél is hajlandó együtt működni.
Bent az épületben rögtön a recepcióra mentem, mert először vagyok itt, szóval elkél a segítség, hogy mégis merre lehet Mr. Baba irodája.
-Jó napot, miben segíthetek? – kérdez rá rögön a recepciós.
-Jó napot, Mr. Baba-val van tárgyalásom. Cha Woo-Jin a nevem. – majd rögtön keresni kezdi a nevemet, majd amikor megtalálja, feláll a székéből.
-Erre jöjjön kérem. – mutat a lift irányába, majd miután elindul, követem őt.
A második emeletre megyünk fel, majd onnan mutatja az irányt. Közben néha nézelődök. Igencsak jól ki van építve minden, a részlegek is el vannak választva, nem mindenki egybe tömörülve van.
Mr. Baba irodájához érve, először a recepciós kopog egyet.
-Mr. Baba? Mr. Cha megérkezett. – jelenti be, majd amint megkapta az engedélyt benyit és én is befáradok, majd magunkra hagy.
Nem is kell sokáig elidőzzek a férfin, rögtön kiszúrom, hogy fiatalabb nálam. Kemény lehet egyedül egy saját vállalatot vezetni, már most. Nem irigylem, örülhetek, hogy nekem van két társam, akikre számíthatok.
-Jó napot Mr.Baba. – sétálok az asztalához, majd a kezemet nyújtom felé, ha felállt a székéből.



311 words ✦ youtube ✦ note: Nice to meet you✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Satoru csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Let's get to the business How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
15
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Let's get to the business Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Let's get to the business 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Let's get to the business 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Let's get to the business Empty
TémanyitásLet's get to the business Empty2024-05-12, 20:15

Let's get to the business
Jagan && Fogatlan





I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Satoru csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Let's get to the business How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
15
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Let's get to the business Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Let's get to the business 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Let's get to the business 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Let's get to the business Empty
TémanyitásLet's get to the business Empty

Ajánlott tartalom

Let's get to the business Empty
 

Let's get to the business

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Lets make a reality show
» Let's get down to business
» pleasure doing business with you
» pleasure doing business with you ✦ niels & nomi