Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Ila Nakai
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásIla Nakai Empty2023-07-06, 14:32

Ila Nakai
Play by: Diana Korkunova



Becenév
-
Mesehõs
Nita (Mackótestvér)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
állatgondozó
Családi állapot
kapcsolatban
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

Úgy érezte, nem kapott levegőt. A fagyos víz összeszorította a mellkasát, kiszorította a tüdejéből a levegőt. A víztükör alá férkőző fénysugarak elmosódott gömbnek tűntek a szemében, miközben az ajkai közül piciny buborékok szöktek a felszín irányába. Ő pedig tehetetlenül nézte végig múló életét.
Süllyedt. Hiába csapott volna a kezeivel, vagy mozdította volna a lábait, a jeges érzés nem eresztette. Maga sem tudta miért nem tudta fellökni magát, és áttörni a víztükrön. Nem lett volna elég ereje hozzá, vagy csak a rémület túlságosan megfeszítette volna a testét? Ki tudja… Nem értett semmit. A rémület súlyos teherként telepedett rá, és rántotta le őt a bizonytalan mélységbe.
Aztán a semmiből erős karok fonódtak köré, a végtagjaiba visszaszökött az élet, és veszettül kapálódzni kezdett az életéért. A karok nem eresztették. Érezte valakinek a forró leheletét a fülénél, de nyugtató szavai nem jutottak el a tudatáig.
Csukott szemmel próbált kalimpálni, artikulálatlan hangokat kiadva zokogott. Aztán megérintették az arcát, érezte a puha ujjak gyengéd tapintását, ahogy letörölték a könnyeit. Tudatához lassan eljutottak a másik szavai, s ahogy lassan kinyitotta a szemeit, barátja körvonalai bontakoztak ki a sötétben. Az ő karjai tartották őt, miközben a takaróba csavarodva küzdött a rémálmaival. Az ő édes szavai ringatták nyugalomba a lelkét, miközben gyengéden simogatta a bőrét.
- Jól vagy, Nita? – döntötte neki a homlokát. Nita remegve bújt Kenai mellkasához, hátra döntve őt. Sokáig nem válaszolt, szapora légzése és remegő kezei utaltak arra, hogy nem érezte jól magát. Nita kitapogatta Kenai kézfejét a sötétben, hogy összefonhassa az ujjaikat.
- Nem tudom. Már megint ugyanazt álmodtam – törte meg a csendet erőtlen hangon, miközben szorosabban Kenaihoz bújt. – Sajnálom, hogy felkeltettelek.
- Ugyan már, inkább szeretnék melletted lenni ilyenkor. – Kenai érezhetően megrázta a fejét. Addig fészkelődött, amíg át nem karolta Nita vállát, és még közelebb húzta magához.
Sokáig feküdtek így szótlanul. Nita nem merte álomra hajtani a fejét, mert attól félt, a rémálma visszatér, Kenai pedig Nita mellett virrasztott, hogy ha Nitának baja esne, akkor megóvhassa őt a rossz álmoktól.
Reggel azonban a szokásosan indult a nap: Nita mosolyogva köszöntette kedvesét, miközben gyors reggelit készített neki és Kenai fogadott testvérének, Kodának. Továbbra sem adta fel, hogy megkedveltesse magát a másik fiúval, pedig egyes barátai úgy tartották, hogy ideje lett volna nem ráerőltetni a társaságát Kodára. Megértette azt is, hogy Konnor furcsán tekintett rá időnként, vagy grimaszokat vágott anyáskodó viselkedése miatt, pedig Nita jót akart. Úgy gondolta, valakinek mederben kellett tartania a fiúk kicsapongását, és vezetnie kellett a háztartást, ugyanis véleménye szerint, ha a fiúkra bízott volna mindent, akkor örökös kupi uralkodott volna az otthonukban, azt pedig nem tudta volna elviselni.
A reggeliztetés után aztán a megszokott mederben zajlottak az események: Kapkodva készülődött el, és szaladt a buszra, hogy beérjen a munkahelyére, ugyanis a fiúknak köszönhetően már megint késésbe került. Márpedig a rendetlenségnél csak a pontatlanságot utálta jobban.
Néhány perccel a kezdés előtt érkezett meg a menhelyre, jelenléte és viharos belépője pedig magára vonta az állatok figyelmét is, akik veszett módon ugrándozni kezdtek a közeledtére.
Nita szeretett felszolgálóként dolgozni és mosolyt csalni az emberek arcára. Imádta a pezsgő, életteli teli éttermet, mégis gyakran hiányérzete támadt, amikor ott volt. Úgy gondolta, máshol sokkal nagyobb hasznát vették volna, ezért is jelentkezett pár hónapja egy álláshirdetésre, amiben állatgondozót kerestek.
Vonzotta a természet, sőt időnként olyan érzése volt, mintha ösztönösen rá lett volna hangolódva az állatokra. Talán nem beszélte a nyelvüket, mégis hamar ki tudta találni, hogy kinek mire volt szüksége. Az állatokkal családtagként bánt, és mi sem okozott számára nagyobb örömet, mint amikor látta, hogy egy-egy barátja szerető családba került.
Nappal senki nem gondolta volna róla, hogy milyen rémálmok és félelmek gyötörték őt. Senkinek nem beszélt a víziszonyáról, vagy a klausztrofóbiájáról, sőt még az időként jelentkező pánikrohamokról is csak az otthoniak tudtak. Nem engedte, hogy a félelmei felülkerekedjenek rajta, épp ezért köszöntötte mosollyal a reggeli a napsugarakat és tett meg mindent azért, hogy az este beköszöntével végén elmondhassa magáról: ő megtett mindent, hogy kihozza a maximumot a napjából.

Képességem

✦ Képes vagy felvenni a medvealakot.
✦ Egy amulettel összekötheted magad bárkivel, az a kötelék örök és szent marad, amíg világ a világ.

Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Konnor Dahman and Mato Catawanee csillámport hintett rá


Ila Nakai
Lázadó
Lázadó
Ila Nakai
Mesehõs :
Ila Nakai Brother-bear-fjpPIv
Mackótestvér
Nita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Mama bear
✦ ✦ ✦ :
Ila Nakai B2bb4ea1b82f73e6fcb6707c62bea5f7d2f71cf0

Once you love someone, they stay in your heart forever.
Életkor :
2
Akinek az arcát viselem :
Diana Korkunova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Ila Nakai Baf005593d7e04fce1f5a7bb6133f4e8e46ec728
A tükör mögött :
Lazarus

Ila Nakai 20231225_134803_0000

Ila Nakai Empty
TémanyitásIla Nakai Empty2023-07-10, 23:57

Csillámporos üdvözlet illet téged
Ila Nakai ✦ Nita


„Once you love Someone, they stay in your Heart forever.”

Kedves Ila!

Szerencsés vagy, hogy van egy olyan bizonyos személy, aki mindenben támogat, aki szeret és aki átvállalja azt a terhet, ami épp nyomja a lelked.  Ila Nakai 2067867876

Szerencsés vagy, hogy van valaki, akivel megoszthatsz mindent, akivel időt tölthetsz, akivel lehet tervezni a jövőt.  Ila Nakai 3375341651
Szerencsés vagy! Ila Nakai 2426842179

Amúgy tudom milyen az, amikor szerelmes az ember. Erősen érintett vagyok a témában.  Ila Nakai 1149350199
Ha hiszed, ha nem, én még hiszek a szerelem első látásban.  Ila Nakai 2732251548

Pontosan így estem bele valakibe. Na meg persze, az sem utolsó, hogy szüksége volt rám. Ugyanis… egyszerűen összeesett az utcán. Még szerencse, hogy nem esett komolyabb baja.  Ila Nakai 803573226

Úgyhogy igen, tudom milyen érzés. Csak annyit tanácsolok, hogy becsüld meg a fiút.  Ila Nakai 4028024232

Egyébként remek ET-t írtál, minden egyes sorát imádtam.  Ila Nakai 2607835867


Nem akarlak tovább feltartani. Foglalózz, majd vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Ila Nakai 841472469  Ila Nakai 841472469  Ila Nakai 841472469  Ila Nakai 841472469

UI.: A profilodat mindenképp töltsd ki. Legfőképp a mesehős rublikát, illetve az előtörténeti részt is. Ha segítség kell, nyugodtan szólj, és akkor segítünk benne.  Ila Nakai 2780304454






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Ila Nakai csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Ila Nakai 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Ila Nakai 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Ila Nakai 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Ila Nakai Empty
 

Ila Nakai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal