Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Lishcelle Cannon
Ma 02:25-kor


Yamada Akio
Ma 01:49-kor


Usui Takumi
Ma 01:28-kor


Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%



Megosztás
 
puss in boots
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitáspuss in boots Empty2023-07-13, 17:22

Rowan Lynx
Play by: Finn Cole



Becenév
Ro, Lynx
Mesehõs
Csizmás Kandúr (Shrek)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Suncrest
Foglalkozás
Tűzoltó
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Minden nap ugyanaz a körforgás.
Felkelek, elmegyek dolgozni, majd haza jövök és semmi érdemleges dolog nem történik.
Valahogy mindig éreztem, hogy ez az átlagos élet nem nekem való. Vonzottak a kalandok, az izgalom, szükségem volt valamire, ami kiszakít a szürke hétköznapokból és érezteti velem, hogy nem csak pazarolom a napjaim. Pontosan ez miatt jelentkeztem tűzoltónak is. Azt hinné az ember, hogy minden nap egy újabb kihívás itt, életeket mentünk, kockáztatjuk a sajátunkat egy jó ügy érdekében, és mindenki felnéz ránk. Aztán itt a csúf valóság..
Múlt héten kétszer hívtak minket - a harmadikat nem számolom, az egy téves riasztás volt. Első alkalommal kigyulladt egy szalma bála, és azt kellett eloltanunk, mielőtt a tűz elterjed az egész mezőn, második alkalommal pedig egy idős néni cicáját kellett megmentenünk, aki fent ragadt a háztetőn. Ne kérdezzétek, miféle béna, tériszonyos macska volt…
Minden bent eltöltött perc egy unalmas, szenvedéssel teli órának tűnik. Az egyetlen vigaszom, hogy Shrek, vagy pedig Szamár mindig az én műszakomban dolgozik, így az óra mutató bámulásának a száma a felére csökken. Jobban szerettem, mikor mindhárman ott voltunk, azonban azóta ez ritkán fordul elő, hogy egyik alkalommal nem vettünk észre egy riasztást, mert épp Szamár ugratásával voltunk elfoglalva.
Sajnos az nem téves riasztás volt.
Nem azt mondom, hogy nem szerettem soha sem a munkámat, elvégre én választottam. Csak valahogy mindig is éreztem, hogy többre vagyok hivatott annál, hogy egy csővel a kezemben rohangáljak vizet locsolva mindenhova.
Ezek után mondjam azt, hogy meglepetésként ért, mikor visszatértek az emlékeim azzal kapcsolatban, ki is vagyok valójában?
A nevemet imákba lehetne foglalni, hősies tetteimet fogják mesélni még hosszú éveken át, a hírnevem megelőz; Csizmás a Kandúr. Már csak egyetlen aprócska bökkenő maradt. Senki sem tudja, hogy én ÉN vagyok. És én sem tudom, hogy rajtam kívül bárki más osztozik-e sanyarú sorsomon, miszerint értéktelen halandóként egy mókuskerékbe zárva kell töltenie a napjait. A részletek még zavarosak - igazából minden más is -, de mióta emlékszem, a kedvem is visszatért. Sokkal energikusabb és motiváltabb vagyok. Talán az egóm vált csak nagyobbá, mint a valódi nevem, de legalább önmagam vagyok újra.
A munkám sajnos azóta nem hoz lázba, de új hobbit találtam. A sötét utcákat járom éjszakánként valódi macska alakomban információk után kutatva, hogy megtudjam, vajon mi is történt. Túl sok volt a kérdés, válaszokból viszont nem volt sok. Sosem okozott problémát, ha egyedül kellett dolgoznom, de mióta látom, kit rejteget az emberi külsőm, túlságosan egyedül érzem magam. A legfontosabbá az vált, hogy megtaláljam a barátaim - még ha legbelül éreztem is, hogy már megtaláltam őket.
Nem tudom, van-e bármi értelme mindannak, amit csinálok, de jelenleg nem tudom, mihez kellene kezdenem..
Képességem

✦ Fel tudom venni a mesebeli macska alakom a csizmácskáimmal együtt.
✦ Képes vagyok bárki szívét meglágyítani, ha előveszem a Csizmás Kandúr nézésem. Bárki bármire hajlandó lesz, ha alkalmazom rajta a képességem.
Devani Seaver

Chat Noir



i am puss in boots
  loved by one and all
Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Rowan Lynx
Hõs
Hõs
Rowan Lynx
Mesehõs :
puss in boots Cute-face-puss
shrek
puss in boots
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
the fearless hero, a legend
A másik felem :
one life spent with you
is all that i could wish for
puss in boots 46746ad4ef64a70f8766d2e2513e6b3921b5f1ff
✦ ✦ ✦ :
fear me
if you dare
puss in boots Michael-gray-peaky-blinders
Akinek az arcát viselem :
finn cole
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
suncrest
Kereslek, de nem talállak :
Let me be really clear,
i don’t want to touch your belly
puss in boots 1fc9daf080ac485ecd30a002b8476601dafa287c
✦ ✦ ✦ :
you made the cat angry
you don’t want to make the cat angry
puss in boots Acfe164d09552b33504b1b5fd00d1a65ebf92e9d
A tükör mögött :
chat noir

puss in boots Empty
Témanyitáspuss in boots Empty2023-08-06, 23:28

Csillámporos üdvözlet illet téged
Rowan Lynx ✦ Csizmás Kandúr


„My thirst for adventure will never be quenched!”

Kedves Rowan!

Vagy mondjam azt, hogy Kandúr? puss in boots 2067867876  puss in boots 2067867876  puss in boots 2067867876

Nagyon örülök, hogy megérkeztél! Legalábbis a leendő Szamár énem majd kicsattan az örömtől!  puss in boots 1298976811
Valamilyen szinten megértem, miért is érzel így. Unalmas az élet Fata Morganában, de ez nem véletlen… az átok nagy hatással van mindenkire. Persze ezt nem mindenki veszi észre először. A legtöbben könnyebben alkalmazkodnak a kialakult helyzethez. Vagy más szóval jobban a hatása alatt vannak… és elfogadják az itteni énüket. puss in boots 703152122
Egy biztos, hogy Te más vagy és hidd el, rajtad kívül is vannak még olyanok, akik a város/átok/fal titkára szeretnének fényt deríteni, hogy mégis mi a frászkarika történt pontosan. Nem lesz egyszerű kideríteni az már biztos. puss in boots 3375341651  puss in boots 321849167

Shrek és Szamár (Én puss in boots 3375341651 ) lélekben veled van. (Legalábbis amíg el nem készülünk. puss in boots 2732251548 ) Ne add fel, rájuk mindig számíthatsz, de persze ezt te már rég tudod. puss in boots 4028024232


Engedlek is tovább, foglald le szépen a pofit és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk. puss in boots 841472469  puss in boots 841472469  puss in boots 841472469  puss in boots 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Rowan Lynx csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
puss in boots 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
puss in boots 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
puss in boots 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


puss in boots Empty
 

puss in boots

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal