Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Ao Dae-Won
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAo Dae-Won Empty2023-08-09, 15:59

Ao Dae-Won
Play by: Kim Taehyung


Becenév
Dae, Won, Wonie (csak Jung-Hoon szokta)
Hisz a csodákban?
Hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
The Rose's and Gun banda tagja
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Hetero
Kedvenc mesehõs
Merida, Tomago, Dzsini
Mi történt velem?

A múlt...

Elég szigorú családban cseperedtem fel. Talán ezért is van, hogy a mai napig néha félre értenek az emberek, legalábbis akkor, amikor érzelmeket kéne kimutassak mások felé. A szigorú nevelés mellett nem sok időm volt szórakozni vagy hülyülni. Ha panaszkodtam vagy sírtam, akkor le voltam szidva, rosszabb esetben kaptam még egy atyai vagy anyai pofont is, így megtanultam elnyomni az érzéseimet csak azért, hogy ne kerüljek bajba. Emiatt sokszor megkaptam, hogy rideg vagyok, pedig ez nem igaz. Amikor senki nem látott, akkor én is pont ugyan úgy oda voltam egy kutyáért vagy macskáért, ami ott sétált el az ember orra előtt és muszáj volt megsimogatni. Vagy ha egy filmben szomorú rész volt, az engem is meghatott.
Talán legelőször gimnazistaként kezdtem el kicsit lázadni. Persze a tini kor és a hormonokra fogja mindenki, de nem csak amiatt. Ott volt egy-két ember, aki meglátta a kedves és melegszívű srácot, akik előtt nem volt baj, ha kimutattam az érzelmeit. Persze a szüleimnek, főleg apámnak nem tetszett, hogy néhány dologhoz megváltozott a hozzáállásom, illetve valahol ekkor tájt kezdett el érdekelni a zene, az éneklés és a gitározás is. A gimi után nem mentem tovább tanulni, ha nem dolgozni kezdtem, hogy elkezdhessem a saját életemet, olyannak, amilyennek akartam.

A jelen...

Jelenleg a The Rose’s and Gun banda tagja vagyok. Sok minden történt, nem igazán találtam a helyemet, valamikor ekkor találhattam rá Fata Morgana-ra. Vagy az talált rám? Már nem is rémlik pontosan. Viszont itt megint csak rengeteg embert ismerhettem meg. Plusz most a banda tagjai is itt vannak nekem és a rajongók. Persze a régi szokásokat néha még most is visszaveszem, főleg ha komor vagy morcos napom van valamiért, de már tudják és ismernek annyira, hogy ha bármit mondok vagy teszek, akkor ne vegyenek komolyan. A következő pillanatban úgy is megbánom és már rajtuk lógok, mint valami matrica. Jung-Hoon adta nekem ezt a lehetőséget, a bandavezérünk. Ha ő nem látja meg bennem a potenciált, talán még most se tudnám pontosan, hogy mégis mi lenne velem.

A jövő...?

Gondolkodom-e a jövőn? Néha. Bár nem tudom, hogy mi fog történni velem, mi lehetne az a potenciális jövő kép, amit el akarok érni. Egyelőre csak sodródom az árral, aztán lesz, ami lesz. Biztosan lesz még sok jó, ami vár rám. Azt pedig nagyon remélem, hogy minél kevesebb rossz dolog fog történni velem.
Bár ha érdekel, hogy mi lesz velem, akkor kövesd a bandánk munkásságát és ez által az én életemet is! (Ez véletlen sem a reklám helye!)


Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár

Nem szórt rá senki csillámport


Felisa Rivera csillámport hintett rá


Ao Dae-Won
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Ao Dae-Won
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The cold look, warm heart boy
A másik felem :
Ao Dae-Won Pinar-deniz-pinardeniz

Something is special about you. Maybe that's why I fell in love with you.

Ao Dae-Won 098c05ca7ff8588be4e64fdbb128c4ce
✦ ✦ ✦ :
Ao Dae-Won Kim-taehyung
Akinek az arcát viselem :
Kim Taehyung
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Ao Dae-Won Kim-taehyung
A tükör mögött :
Jinx

Ao Dae-Won Empty
TémanyitásAo Dae-Won Empty2023-11-27, 01:11

Csillámporos üdvözlet illet téged
Ao Dae-Won ✦ Megmentő


„Where words fail, music speaks.”

Kedves Dae!

Mindig is a hosszabb lapokat részesítettem előnyben, szeretek megismerkedni a karakterekkel, de azt hiszem, hogy Dae esetében tökéletesen indokolt a szófukar és rövidke összefoglaló, hiszen ahogy azt mondta is, az érzelmekkel hadilábon áll. Szegény srác! De milyen bátor, hogy a sarkára állt és talált valamit, ami boldoggá teszi!  Ao Dae-Won 1149350199 Jobb helyre pedig nem is jöhetett volna, mint Fata Morgana!  Ao Dae-Won 3726835930
Összességében amúgy tetszett a lapod és a koncepció, amit választottál. Erre mondják, hogy egyszerű, de nagyszerű!  Ao Dae-Won 3375341651
Én is a legjobbakat kívánom neki és persze a bandának, akikről remélem, hogy hallok még majd a jövőben a játéktéren  Ao Dae-Won 2931394050



Nem húzom tovább az időt, utadra is engedlek. A szokásos körök megtétele után pedig nincs más dolgod, mint nagyon jól érezni magad ezzel az édes pofival is!  Ao Dae-Won 841472469
Khm. Az ázsiai pb-kel hadilábon állok, szóval ha nem stimmel a gif vagy a videó, sikíts és sry, nagyon nincs szemem hozzájuk  Ao Dae-Won 554922804





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Ao Dae-Won csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Ao Dae-Won 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Ao Dae-Won 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Ao Dae-Won Empty
 

Ao Dae-Won

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal