Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Eva Sharpe
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEva Sharpe Empty2023-08-10, 14:13

Eva Sharpe
Play by: Samantha Logan



Becenév
Eva, Evie, Evy
Mesehõs
Hercegnő és a béka: Tiana
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
A Tiana's Palace tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

the most beautiful thing for me is sleep,
but I can also dream while awake


- Következő kérdés Tiana kisasszony, mesélne nekünk egy kicsit arról miként született meg a hely ötlete? – mosolygott rám bíztatóan az újságíró mire kicsit feszengtem. Nem voltam én ennyi figyelemhez hozzászokva, de bólintottam.
- Természetesen, tudja még egész kisgyermekként hercegnő szerettem volna lenni. Melyik kislány nem? Ám, ahogy cseperedtem és próbáltam jobban meglátni a jövőmet a főzés és sütés rengeteg dolgon átsegített. A nehéz egyetemi éveken is, így beiratkoztam egy tanfolyamra is. – meséltem elgondolkodva majd kis mosoly kerekedik ajkaimra. – Mióta tudom, hogy ezzel az iparággal akarok foglalkozni tervezgetem a Tiana’s Palace-t. Mondhatni még korai iskola éveimben megálmodtam a helyet. Egy hely ahol mindeniki boldog lehet. – fejeztem be a dolgot, túl sokat nem akartam kiadni erről sem, mégis csak első próbálkozás ez.
- Meg van elégedve a munkaerővel? Mit gondol jól választott? – jött a következő kérdés, közben természetesen mindent rögzített a diktafon. Elgondolkodtam egy percre, hogy jól fogalmazhassam meg mondandómat majd bólintottam kis mosollyal az ajkaimon.
- Természetesen! Nita igazi kincs, ahogy maga Quasimodo is. Már családtagnak érzem őket, mindig megmelengeti a szívemet mikor bejövök és közösen alkotunk egy újabb csodás napot. – fejtettem ki. Quasimodo már egy éve nálam dolgozik és remek szakács. Nita pedig a legmegbízhatóbb felszolgálóm, de mint ember úgy is nagyon megszerettem és megkedveltem. Ezeket mégis bizalmas dolgokként kezeltem így jobbnak láttam megtartani az én kis titkomnak az újságíró előtt. Rendezgette a papírjait és nézte, hogy mit is kérdezhetne még. Már egy ideje nyúztuk ezt az interjút, szóval szerintem ideje lenne letudni.
- Akkor szerintem mára végeztünk is… a továbbiakért keresni fogom Önt. – fogta meg a kis szerkezetet és kikapcsolva mosolyogva összepakolja szépen a holmiját.
- Mindenképp, köszönöm a munkáját. – szedem össze az előttünk lévő üres szendvicses tányérokat és kávéscsészéket is. Elköszönve tőle lélegeztem fel, mentem elmosogatni hiszen úgy időzítettem ezt az egészet, hogy ne legyen majd bent senki sem.

✦✦✦

Szinte könnyűnek éreztem a lelkemet, hogy nem kérdezett rá Dr. Facilier ételkritikusra. Nem volt a szívem csücske, volt valami a fickóban, amitől kirázott a hideg. Hiába akarnám kívánni, hogy soha ne sodorja erre a szél nem lesz ennyire nagy szerencsém. Egyszer eljön és akkor le kell nyűgöznünk. Félek, ha rossz benyomást keltenénk rá akkor lehúzhatom a rollót. Magamban ezen felsóhajtottam most, hisz ez a hely az én szívem csücske. A kisbabámnak is nevezhetjük.
Ami azt illeti eme gondok sokasága mellett plusz egy jött. Talán ez nem is baj, új kalandnak és felismerésnek is nevezhető. Ami egyben kellemes, ijesztő és hihetetlen, hiszen egy teljesen más alakot látok a tükörben, legalábbis ezzel kezdődött. Női mesehős, aki olykor olyan benyomást kelt mintha hercegnő lenne. Eleinte csak az alakot látom magam előtt, majd elkezdődtek azok a fura álmok… egy másik életről. Mégis egészen biztos voltam benne, hogy én vagyok az. Azután pedig szinte roham szerűnek törtek rám olykor az étteremben is az emlékképek. Egyre erősebben, egyre jobban és egyre mélyebben gyökeret vert bennem a tudat, hogy jó helyen vagyok. Ezt kell tennem amit most teszek.
Kissé aggódom, hogy nem e kap el egy emlékroham mikor esetleg pont az ételkritikus is ott van, de mégis bizonyos darabkák hiányoznak, főleg az, hogy vajon hol lehet Naveen. Egyáltalán megtalálhatom őt vagy örökre elveszett?

then you can proceed to the next task

Képességem

✦ Egy csókkal békává tudom változtatni a szerelmemet (Naveen-t), és egy másikkal pedig vissza. Ez akkor különösen jó, ha valamilyen okból kifolyólag el kell rejtőznie Naveennek.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



I believe that everyone is born a princess.
So dare to fight for your dreams and never give up! after all, you want to grow into a real queen. isn't  that right?
Nem szórt rá senki csillámport



Eva Sharpe
Hercegnõ
Hercegnõ
Eva Sharpe
Mesehõs :
Eva Sharpe Giphy.gif?cid=ecf05e47fkk3pq9jszn66ridz3fquliyvxjd3ei0zp2kha88&ep=v1_gifs_search&rid=giphy
Hercegnő és a Béka
Tiana
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The secret princess
A másik felem :
you are my prince.
Eva Sharpe Fe822091df39d7c67a8379e6cc2a41dc
and I'm your lost princess.
✦ ✦ ✦ :
Eva Sharpe Tumblr_inline_plvm2pt9Lc1twd62e_500
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Samantha Logan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Eva Sharpe 9657dad1371c3a31a9057a9e963b036f27afe5a2
A tükör mögött :
Eva Sharpe 31034e8e9d6184acd1e6c4eeb84d1582b20dd284
Dracarys

Eva Sharpe Empty
TémanyitásEva Sharpe Empty2023-08-11, 07:01

Csillámporos üdvözlet illet téged
Eva Sharpe ✦ Tiana


„The only way to get what you want in this world is through hard work.”

Kedves Evie!

A bennem lakozó, rózsaszín kényszerzubbonyba tuszkolt Charlotte most épp körbeugrálja a rózsaszín gumiszobáját annak örömére, hogy a legjobb barátnője is gazdára talált.  Eva Sharpe 2250790558
Tudni kell rólam, hogy nem rajongok a fel- és átdolgozásokért, számomra az írott betű szent és általában mindig csalódok is azokban a művekben, amik eltérnek az eredeti forrástól, de ez a mese nem tartozik ebbe  a kategóriába. Sok verzióját láttam, egy időben az M1-en adtak német meseadaptációkat és azok az eredeti alapján voltak megfilmesítve, lsd a "hegesztőnek" nem megcsókolnia kellett a békát, hanem falhoz vágnia. Elég szórakoztató volt, de számomra ez a mese marad a befutó, vele pedig Tiana az egyik kedvenc hercegnőm.  Eva Sharpe 2607835867
Örülök, hogy megalkottad és a lapodat olvasva nem is kérdés, hogy jó kezekbe került.  Eva Sharpe 841472469  Nagyon ötletes volt a kis interjú szösszenetecske az elején, érdekelt volna még több infó is a kisasszonyról, de Tia alázatosságát tökéletesen prezentálja, hogy nem áradozik magáról oldalakon keresztül, hanem csak annyit árul el, amit kell.  Eva Sharpe 321849167
A végén azért abba is bepillantást engedtél, ahogy Tia szép fokozatosan ráébred, hogy ki is ő és azt hiszem, teljesen érthető, hogy őt ez nem rázta meg annyira. Ez a világ nem különbözik sokban attól, amiben ő élt ugyebár, ezt is kemény munka és pénz morzgatja és sokszor igazságtalan, de örülök, hogy mindkét világban jóra fordult a sora. Most már csak Facilier tud ezen változtatni, de én hiszek Tianában!   Eva Sharpe 3942121423
Még egyszer ki kell hangsúlyoznom, mennyire örülök, hogy ilyen tökéletes kézbe került a kisasszony és drukkolok, hogy Naveen is megérkezzen hozzá!  Eva Sharpe 2067867876




Hess, foglald le ezt a gyönyörű pofit és a foglalkozásod, aztán nincs más hátra, mint előre! Érezd jól magad ezzel a pofival is.  Eva Sharpe 2426842179





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Eva Sharpe csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Eva Sharpe 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Eva Sharpe 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Eva Sharpe Empty
 

Eva Sharpe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal