Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Solomon Thorne
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásSolomon Thorne Empty2023-08-14, 21:13

Solomon Thorne
Play by: Aaron Taylor-Johnson



Becenév
Sol, Saul, Solly
Mesehõs
Zöld Sün (Alice Csodaországban)
Tükörkép
látja magát és emlékszik (a sün életére)
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
biztonságiőr, testőr
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

Egyszer volt, hol nem volt…
Jó, oké, tudom. Unjátok már! Nektek is a könyökötökön jön ki, igaz? Legyen, beadom a derekam, és adok nektek egy ízelítőt abból, hogy milyen, amikor a nagymenők mesélnek. Azért, légyszi, ne keltsetek fel, ha közben bealudnék… Hogy is kezdődött? Ó, igen megvan.
Létezett egy királyság. Minden szuper volt, mert az uralkodók tudták, hogy miként tehetnék elégedetté a népet. Ennek a királynak és királynénak született két gyermeke, egy irtó dögös herceg és a kicsit csúnyább húga. Nem volt ronda, de a hercegnek több rajongója akadt, ezért nem lehetett utálni. Ne! Ne nézzetek így, hogy hímsoviniszta lennék, vagy hogy utálnám a nőket! Ez nem így van. Csak a hercegnőnek kevesebb udvarlója akadt a temperamentuma miatt. Ebbe ne képzeljetek bele semmit.
Szóval, minden remekül ment: a herceget megtanították a család titkos mesterségére, ő volt a legfaszább vadász a föld kerekén, és kivételes érzéke volt ahhoz, hogy kihúzza magát a csávából. Mondhatni, tökéletes lett volna a király szerepre, úgy néhány évtizeddel később.
Csakhogy a király és a királyné elhunyt. A birodalom uralkodó nélkül maradt, így a fiatal hercegre hatalmas nyomás nehezedett. Azt gondolnád, hogy egy hatalomátvétel gördülékenyen zajlik, de… Nem. A birodalmat belülről és kívülről is bomlasztani kezdték, sem a herceget, sem a hercegnőt nem akarták elismerni a nemesek jogos uralkodónak. A herceg állításuk szerint egy seggfej volt – szerintem tök jó arc -, a hercegnő pedig… Nos, nő volt. És ne kezdjétek megint! Abban a korban ez így volt. Nem én írom a történelmet.
Basszus… Leszakadt a koffeintapaszom! Nem, ez nincs bent a mesében! Vágjátok ki, vágjátok ki! Meg se hallottátok!
A hercegnek nem sok választási lehetősége maradt és jócskán híján volt a szövetségeknek, így jó stratégaként tudta, hogy semmi esélye nem lett volna a lázadókkal szemben. Azonban nem ejtették a fejére a gyereket, így azzal is tisztában volt, hogy a birodalmat, hogy egyféleképpen lehet bebiztosítani: házassággal.
Még arra is hajlott volna, hogy feleségül vesz egy ronda banyát (beleszámolva a csúf gyerekek és unokák lehetőségét), hogy megóvja a királyságot, azonban egy ici-pici bökkenő csúszott a csodálatos tervébe. Nem volt egyetlen hercegnő sem – a húgán kívül -, aki hajadon lett volna. Semmi gond, a herceg megcserélte a szerepeket, és a húga nevében gyorsan nyélbe ütötte a házasságot a Szív Királlyal, aki még a szüleik régi szövetségese volt és kitartott mellettük.
Gondolom, az jár a piciny fejedben, hogy kész, happy end, a királyság megmenekült. Mondhatjuk úgyis, azonban az egyetlen személy, aki az egész történetben a rövidebbet húzta, az a jóságos herceg volt, akit a húga bosszúból sünné varázsolt.
- Á, ez kamu! – szakítja a félbe a mesémet az egyik kishúgom, akiknek éppen esti mesét próbálok mondani, hogy végre elaludjanak.
- Kételkedsz a szavamban?! – horkantok fel megjátszott haraggal, ahogy belemegyek a játékba.
- Annyi sületlenséget hordasz össze, bátyó! Mégis honnan jönnek neked ezek? – ül fel az ágyában a kisöcsém, aki talán még kevésbé értékeli a történetemet.
- Honnan tudjam? Én csak kitalálom ezeket, hogy jöjjön az Álommanó, és végre én is tudjak pihenni. A fene se akarja hallgatni a nyüzsgéseteket – vonom meg a vállamat széles vigyorral, és mielőtt még itt hagynám őket, puszit nyomok mindegyik ördögfióka homlokára. – Na, lámpaoltás! Pápá!
Megkönnyebbülten felsóhajtok, ahogy becsukódik mögöttem az ajtó. Apa a nappaliban lévő kanapén horkol, így besegítem az öreget a szobájába, hogy végre én is ledőlhessek.
A szobám, ami igazából egy apró lyukhoz hasonlítható, tele van mindenféle papírral, fényképpel, névjegykártyákkal, és nemrégiben még egy álló parafatáblát is betuszkoltam oda, hogy rendszerezni tudjam a nyomokat a Macska mérgezésével kapcsolatban.
Az ágyamra sandítok, nagyon hívogat, nagyon csábít, de tudom jól, hogy a Szív Királynő a fejemet veszi, ha nem derítem ki, hogy ki volt a tettes. Így fásult sóhajjal intek búcsút a párnámnak és a takarómnak, tűröm fel az ingem ujját, és ragasztok fel újabb koffeintapaszt. Beszélhetnék azzal a nővel. Hogy is hívták? Notusszal, hátha tud valamit.
De elsősorban kell nekem egy bögre kávé.


Képességem

✦ Képes vagy felvenni a mesebeli sün alakodat és bizonyos távolságon belül ösztönösen megérzed a veszélyt .
✦ Képes vagy felgyorsulni, azonban nem megfelelő koncentrációval sebezhetőbbé válsz - nehezebben irányítható a tested -, illetve szükséged van koffein/szénhidrát bevitelre, hogy visszanyerd az energiádat. Abban az esetben, ha kimerülsz, álomba szenderülsz.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Artemis Maessen and Bryluen Sunshine Thorne csillámport hintett rá


Solomon Thorne
Lázadó
Lázadó
Solomon Thorne
Mesehõs :
Solomon Thorne 98c0a72bff60e552af8f7f146beddf0b
Alice Csodaországban
Zöld Sün
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
Emperor Emhyr
✦ ✦ ✦ :
Solomon Thorne 5e7fef0db7c67ba7b01a961f5848d58b3c089b28
Akinek az arcát viselem :
Aaron Taylor-Johnson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Solomon Thorne 37b7d8fe709e742cf1df910686c5fb29c1746019
A tükör mögött :
Lazarus

Solomon Thorne Empty
TémanyitásSolomon Thorne Empty2023-08-15, 05:51

Csillámporos üdvözlet illet téged
Solomon Thorne ✦ Zöld Sün


„I invite you to a world where there is no such thing as time
And every creature lends themselves to change your state of mind”

Kedves Sol!

Annyira megfogott a hozzá költött történet, na meg a megkapó stílus, hogy az álmomba is beitta magát. Már nem emlékszem, hogy pontosan mi volt álmomban, de mindegy is.  Solomon Thorne 703152122
Na, de nézzük ezt a fenegyereket. Tényleg nagyon izgalmas sztorit kapott és nem csak azért gondolom, mert segítettem kitalálni a részleteket,  hanem amúgy is! Testőr? Megvettem, imádom!  Solomon Thorne 2067867876  Egy hírességnek ugyebár nem árt, ha van valaki, aki fedezi a hátsóját és ahogy az kiderült, Cicusnak nem is árt, mert egy bizonyos gonosz nőszemély máris az életére tört! Ha engem kérdezel, ebben a Sünben aztán van kurázsi! Nagyon kíváncsi leszek, hogyan göngyölíti fel az ügyet a bájos segítőjével!  Solomon Thorne 3942121423
A lapod minden szava kincs, komolyan! Lassan kezdem hiteltelennek érezni a szavaimat, mert mindig ugyanazokat ismételgetem, "szuper", "fantasztikus", "imádtam", de mit csináljak, ha egyszer nincs ennél jobb szó rá?  Solomon Thorne 2732251548  Mondhatnám azt is, hogy őrült fangörl módjára toporzékoltam, de akkor meg én lennék egy sünbokányit hiteltelen. Talán ideje felcsapnom a szinonima szótárt. Igen, majd olyan szavakkal kápráztatlak titeket, mint "szédületes", "fenomenális" és "glorifikáltam" Solomon Thorne 1311556981
Olyan cuki volt, hogy a húginak mesélte el ezt a mesét az igazi húgijáról, amúgy. Ami ha valakinek nem lenne egyértelmű, igazából nem is mese ugyebár. Hah, tényleg odáig vagyok ezért az eredettörténetért!  Solomon Thorne 1149350199
Még egy dolog, a választott play by! Sajnáltam, hogy végül még sem Henry mellett döntöttetek, már csak a páros videói és minden egyéb anyaga miatt is, de Aaron nálam örökké benne lesz a top 5-ben, ráadásul az az ötlet, amiből fakadt ez az egész talán nem pattant volna ki a fejedből. Plusz, nehezen tudtam volna Sünit vagy igazából bármelyik Csodaországi lakost elképzelni Cavillként... bár kétségtelenül vicces lenne Solomon Thorne 1311556981 Valaki egy Április Bolondját esetleg?  Solomon Thorne 3375341651




No, azt hiszem, elmondtam, amit akartam, ideje bedobnom a mélyvízbe téged, drága Sünöm! A szokásos foglalózás után pedig tiéd a terep! Jó nyomozást, kellemes, fővesztés nélküli életet és ami a legfontosabb! Érezd magad jól ezzel a pofival is!  Solomon Thorne 2426842179





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Solomon Thorne csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Solomon Thorne 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Solomon Thorne 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Solomon Thorne Empty
 

Solomon Thorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bryluen Sunshine Thorne