Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Kenneth Carter
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásKenneth Carter Empty2023-08-14, 22:57

Kenneth Carter
Play by: Ryan Gosling


Becenév
Ken, Kenny
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Ex-rendőr
Családi állapot
Elvált
Szexuális beállítottság
hetero
Kedvenc mesehõs
Mr. T, Joe Swanson, Inspector Gadget
Mi történt velem?

My Past

New York egyik felhőkarcolójának legfelsőbb emeletére érkezek meg társaimmal. A lift még üzemeltetve van a maga meghitt szokásos dallamaival, viszont amint a penthouse-ba érünk láthatóvá válnak a dulakodás jelei: törött vázák, leszakított függönyök és vérfoltok. A helyszínelők már rég ideértek és a kommandós egység is helikopterből tartja figyelemmel a helyzetet.
- Kamski, menjen a tetőre és ne engedje, hogy a túsznak bármi baja essen. - adom ki a parancsot, amikor a nappaliba lépve már láthatjuk is az üvegajtók mögött történő eseményeket. Egy kislány áll a párkány szélén a tetőtéri medencén túl, mögötte egy izgága, szikár alak magasodik. Már innen is látszik, hogy a férfi nincs magánál. Kezében remeg a pisztoly, arca pedig elveszettnek, zavarodottnak tűnik.
- Igen is! - bólint rá a társam, s ameddig ő lassan hozzászegődik a fegyveres katonákhoz, addig én jobban felmérem a terepet. A nappali dohányzóasztala körül sörösüvegek és kokainos zacskók hevernek üresen. A kupleráj közepén felfedezem a férfi Bank of America logóval ellátott névtábláját, a szőnyegbe akadva, melyen ott szerepel a neve is: Peter Kozlowski. Minden egyes tárgy körül írja a lehetséges okokat, melyek idáig vezettek. A drogok és üvegek mellett viszont az összetört családi fotó markol a szívembe leginkább. Arcom eltorzul a látványtól. A vidám, mosolygós kislány rajta egyértelműen az üzletembernek kinéző férfi lánya, akire most szinte rá sem lehet ismerni. Ahogy felegyenesedek a földről, kezembe veszem a fotót, majd a zsebembe dugva indulok el Kamskiék csapatához. Már az ajtó előtt hallom, ahogy a férfi odakint azt üvöltözi, hogy ne menjenek közelebb, ha pedig ezt megteszik, akkor leveti magát a mélybe a lányával együtt. Mindeközben a gyermek zokogva könyörög karjaiban a kegyelemért...
A mesterlövészek a szomszédos épületek tetőjén állnak készenlétben, az alattunk végignyúló utcát pedig már elkerítették a civilek biztonsága érdekében. Kabátomat félresöpröm övtájamról, aztán kis hezitálás után végül úgy döntök nem rántom még elő fegyveremet. Valamiért a férfiban önmagamat látom. Egy apát. Egy kétségbeesett apát, aki egyedül maradt. Azóta a nap óta, hogy Lorie elhagyott, teljesen elveszve érzem magamat. Az alkohol tompítja a bennem lévő szomorúságot és dühöt, amit érzek a lányomtól való elszakadás miatt.
- Mr. Kozlowski, a nevem Kenneth! - kiáltom a férfi irányába. A helikopter zaja eltompít minden más hangot, így ha meg akarom vele értetni magam, akkor a lehető legartikuláltabban és leghangosabban kell társalognom vele.
- Honnan tudja a nevemet?! - agresszívabb mozdulatot tesz, mialatt könnyekbe lábadt szemeivel észrevesz engem is a tömegben.
- Sok mindent tudok magáról. Azért jöttem, hogy kimentsem ebből. Én is egy apa vagyok, akárcsak maga. Tudom, hogy mérges, de bíznia kell bennem, hogy segíthessek.- a szavak közben lassú léptekkel közelítem meg a férfit a csapdába esett lányával együtt.
- Nincs szükségem a segítségére! Senki sem tud rajtam segíteni! Egyedül maradtunk, hát akkor együtt is haljunk meg! - veti vissza idegesen. - Csak annyit akarok, hogy mindennek végre vége legyen!
Tovább közeledek feléjük, de ő most már rám szegezi a fegyvert és fenyegetőn int vele egyet. Mégis látom, hogy nem akarja ezt... A keze remeg, a szemei a rémülettől csillanak meg a helikopter és a város fényeiben. Ő csak el van veszve... Akárcsak én.
- Van fegyver magánál?
- Igen, van egy pisztolyom.
- Dobja el. Semmi hirtelen mozdulat, vagy lelövöm!- engedelmeskedek neki a biztonságuk érdekében, így kioldom a pisztolyövből, majd elhajítom magamtól a lehető legnyugodtabb mozdulatokkal.
- Tudom, hogy nem akar leugrani, Mr. Kozlowski. Ha akart volna, már rég megtette volna. Adja ide a fegyvert és minden rendben lesz. - nyújtom ki felé kezemet. A köztünk lévő távolság egyre inkább csökken, de ő nem hallgat rám. Zavartan kap a fejéhez pisztolyával a kezében. Ajkai résnyire tárulnak, miközben lánya görcsösen kapaszkodik apja karjába. Megrázza a fejét az ég felé fordulva, tekintetéből könnyek áradnak és hullanak a zakójára gyöngyökként.
- Az egész életemet úgy éltem le, hogy mások parancsait követtem... Most az egyszer én akarok dönteni a saját sorsomról. - néz vissza rám egy olyan arccal, melyet még nem láttam tőle a ma este. Komor, szinte már sötét szemeiből látom kiveszni azt a cseppnyi érzést is, melyet eddig még benne tartottam. Ő pedig a következő pillanatban kinyújtja fegyveres karját, s lehunyva szemeit súgja a lányának, mielőtt hátra dől a mélységbe. - Szeretlek...kicsim...

...

Olykor elgondolkozok azon, hogy más lépésekkel vajon meg tudtam volna akadályozni a tragédiát? Ha más szavakkal közelítem meg Kozlowski-t... Ha megmutatom neki a családi fényképet...Ha racionálisabb vagyok... Vagy együttérzőbb... De azon az éjszakán nem csak őket vesztettem el... Hanem a házasságom is véglegesen a szemétbe került.

My Present

Mérhetetlen kupleráj vesz körbe az apartmanom nappalijában lévő kanapén. Pizzásdobozok, sörösüvegek és még egy kisebb tasak matricákkal tele, amik nem épp gyerekeknek lettek kitalálva. Az LSD nem a fiatalok kezébe való, de talán még az én kezembe sem igazán. Ahogy lassan kinyitom szemeimet a besütő naptól megvakulva, már kezdem megbánni, hogy az az egy matrica tegnap este a nyelvem alá került.
Eszeveszettül fáj a fejem és borasztóan hasogat, mintha legalább Felix kalapálná Rontó Ralphból csak épp nem javítja meg azt. Már kezdem megszokni, hogy amióta Fata Morganaba kerültem egy elcseszett ittas autóút után mást sem látok, csak mesehősöket. Egyelőre még a drogoknak és a piának tudom be, na meg a kevés alvásnak, mely szeret játszadozni a fejemmel. Loriék hiánya borzasztóan marja a szívemet, ám azok az átitatott matricák, porok és folyadékok eddig képesek voltak eltompítani ezeket az érzéseket. Túl tudom élni ezt az időszakot. De nem józanul.
Rettentően csalódott vagyok magammal szemben és tudom, ha a lányom így meglátna teljesen elfordulna tőlem. Nem láthat így. Nem tudhatja min megyek keresztül. A bíróság pedig gondoskodott arról, hogy a láthatásom se legyen több pár napnál egy évben... Csak tudnám hol rontottuk el...
My Future

Csapatom tagjai most már ex-haverokként kerülnek be a telefonlistámba. Egyikükre sem számíthatok. Elfordultak tőlem már régen, hiába reméltem, hogy a közös bevetések és jól eltöltött pillanatok számíthatnak még valamit a barátságunk tekintetében. Ők lemondtak rólam... Már azelőtt, hogy bajba kerültem...
Yucatan-ba tervezem a költözést. Egy ősi helyre, ahol újra kezdhetem az életem. Hisz' mindenki Mexikóba menekül, amikor ilyen céljai vannak manapság, akkor én miért ne tehetném ugyanezt? Átutaztam a világot, kikötöttem Fata Morganaban, de tényleg új otthonomnak hívhatom majd ezt a mesevilágot? Az is lehet, hogy mindez csak egy álom. Egy délibáb. Talán a halálom utáni utolsó pillanatok, melyeknél még az agyam ébren van. Lehet én is levetettem már magam a mélybe Kozlowskival... Ám a nagy tervezés közben jön Ő. A 101 kiskutya réme... Szörnyella de Frász... Az én végső menedékem. A nő, aki alakot vált. Aki kettős életet él. S aki ellopja a szívemet...

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Kenneth Carter
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Kenneth Carter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
Kenneth Carter 25c8925f9696db6b6c711a12a71f9bd2bf769484
You loved me...
and by doing so

Kenneth Carter C0548706ded236bfa1953efa2d00c4737d4e98c4
you made me love myself too
✦ ✦ ✦ :
Kenneth Carter A4bedb7aea5823a9b7320062f0bb3b214abcc9ec
Akinek az arcát viselem :
Ryan Gosling
✦ ✦ ✦ :
Kenneth Carter 3792d76bff52bd7db54e73f479811b0c5c2f28d6
A cop is a human creature
Kenneth Carter 86dfe94c76859e651b677c02dbe6ae1aaa1ca6b8
born stupid and raised in stupidity
A tükör mögött :
Lyndriana

Kenneth Carter Empty
TémanyitásKenneth Carter Empty2023-08-24, 22:28

Csillámporos üdvözlet illet téged
Kenneth Carter ✦ Kívülálló


„Nem tudom, mi lesz a vége, nem tudom megjósolni, ne haragudj. (...) Azt viszont megígérhetem, hogy soha nem adom fel. Mert ha tudjuk, hogy õ kell, nem adhatjuk fel.”

Kedves Ken!

Elmondhatatlanul örülök, hogy végül megtaláltuk Kennek a megfelelő figurát. A canon kívülállót. Egyszerűen mesés a fantáziád, Lyn! Kenneth Carter 2250790558  Kenneth Carter 841472469  Kenneth Carter 3726835930  Kenneth Carter 2067867876 Az, amit így az előtörténetbe leírtál... tragikus. Szörnyen! És igen, mi adtuk az alapot, hogy egy ex-rendőrről van szó, de eszméletlen, mit raktál össze. A jelenet... szegény Ken... bele sem merek gondolni, hogy valóban mit élt át, min ment keresztül. Azt hiszem, örökké kísérteni fogja ez az egész a lelke mélyén őt. Megmenthette-e volna őket, ha másképp cselekszik? Szerintem nem. Az emberek sorsa meg van írva - itt már nem volt kérdés, hogy életben maradnak-e... akkor és ott az ő idejük lejárt. Ha az apa egyedül veti magát a mélybe, a kislány örökké magányos lett volna. Ha pedig mindketten életben maradnak, talán sosem lettek volna boldogok. Kenneth Carter 2140917802
De félretéve mindezt. Kennek jár a boldogság! S habár most úgy érzi, a drogok és egyéb szerek hatása alatt van, rá fog jönni, hogy igazából... nem. A mesefigurák között járkál most és a vicc az, hogy nem Disneyland-ben van! Kenneth Carter 1149350199  Kenneth Carter 841472469
Szörnyella lányom pedig... nos, nem annyira szörnyű, mint az mindenki gondolja. A helyzet az, hogy az ő szíve is meg tud lágyulni és képes lehet a szeretetre. Azt hiszem... talán... Ken lehet az, aki megszeldíti a nőstényördögöt. Kenneth Carter 3942121423  Kenneth Carter 1115489239  Kenneth Carter 2607835867  Kenneth Carter 841472469


Jaj, nem tartalak fel, foglalózz és gyorsan írom én is Szörnyellát, hogy a játéktéren végre elkezdhessük kettejük közös, ámde rögös útját, azaz történetét...! Kenneth Carter 2359898509  Kenneth Carter 4028024232  Kenneth Carter 642527747  Kenneth Carter 841472469 Érezd jól magad Kenny bőrében is, Lyn! Kenneth Carter 3632391667






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Kenneth Carter D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Kenneth Carter 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Kenneth Carter Empty
 

Kenneth Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal