Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Cheryl Montgomery
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCheryl Montgomery Empty2023-08-15, 00:24

Cheryl Montgomery
Play by: Kristine Frøseth



Becenév
Cher, Cheryl, Cherry
Mesehõs
W.I.T.C.H - Elyon Brown
Tükörkép
Nem látja magát és nem emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
étterem sztiptízbár tulajdonos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Dream-dream sweet dream,
you accompany my way yet
I forget you as soon as
the sun rays appear on the horizon.

Megint egy üres szobát látok magam körül. Sehol egy ajtó, sehol egy ablak. Bármennyire tágas a tér, annyira érzem nyomasztónak, kicsinek. Ám a hely ismerősnek hat, mintha jártam volna itt, de hiszen az lehetetlen. Mintha csak gondolataimra válaszolna egy kuncogás veri fel a csendet majd léptek finom placcsanása hallatszik, hisz alattam finom víztükör van ami egészen eddig nyugalmi állapotban pihent.
- Buta lány, mikor nyílik már ki a szemed? Ostobának néznek… - a hang valamiként gunyoros, szánakozó és hihetetlenül ismerős. Megérinti egyik vállamat egy kéz majd megsimogatja és elém pördül az alak. Saját magam arcába bámulok, akaratlanul szalad végig hátamon a hideg. Finoman meg is paskolja az arcomat. - Mily boldogok is a tudatlanok. Kicsit kinyitnád a tudatodat rájöhetnél, hogy mennyire sok van benned. A kis idegesítő és szemétkedő Cedric-t is talán hamarabb magadhoz édesgethetnéd. - sóhajt majd legyintve kicsit odébbsétál, megjelenik hirtelenjében egy kanapé majd lehuppan rá, keresztbe teszi lábait.
- Mégis miről beszélsz? A bátyám teljesen mellettem áll! Lesúlytotta a szüleink eltűnése is. – próbálom védelmembe venni Phobos-t, de csak kérdő tekintet néz vissza rám. Nem hisz nekem. Valahol ez teljesen fellobbantja bennem a haragot, mégis… mégis valami azt súgja igaza lehet?
- Egyszer ráébredsz mennyire kis buta és naiv vagy. Minden ami történik nem csak úgy előterem, kislány. Szülők eltűnése, hirtelen betörés… az oly rideg bátyád hirtelen a keblére ölel. Miatta pedig elveszítetted a két legfontosabb embert. Cornelia-val mindent megszakítottál… Caleb-t pedig pont a legjobb barátnőd miatt kerülöd. Neked lennék inkább visszaszerezném a legjobb barátnőmet. Végén nagyobbat koppansz, mint ildomos lenne. - méreget magának kritikus szemekkel. A tekintetében… magány, félelem és szorongás vegyül. Kemények szavai, fájnak mintha csak megvágná valami a bőrömet, de pontosan így szól a mondás is. Fáj az igazság.
- Az erődet sem vagy képes használni, semmire sem emlékszel, kérlek. Arra sem emlékszel ki vagy. Ami még rosszabb az orrod előtt szedik szét azt, amit a szüleid felépítettek. étteremből lett sztriptízbár, érdekes váltás. Nem gondolod? - hajolt közelebb hozzám és oldalra döntötte fejét, mintha gunyorosan azt latolgatná mennyire is lehetek ostoba némber. Ahogy pedig mondta és mondta én egyre inkább arra ébredtem rá, hogy gyermeteg vagyok, ostoba… akit félrevezetnek. Észre sem veszem, de könnyeim utat találva végigsiklottak az arcomon. Egy türelmetlen ciccenéssel felállt és odasétált hozzám, szinte két lépésnek tűnt, ahogy hozzám közel került.
- Inkább szerezd meg azt az erőt amit elnyom az a gőgösen irigy bátyád. Harcolj, ne pedig behódolj, mint egy láb alá való bábú! A másik mamlasz is megérdemel egy leckéztetést. Légy fegyver és nő, legyőzhetetlen. - fogta arcomat ujjai közé kissé még csücsörítettem is. Hirtelen ért ez a parancsoló szinte kétségbeesett hang és viselkedés. Mielőtt bármit is válaszolhattam volna felriadva ültem fel az ágyamban. Hajam csatakos volt, kócos és én magam teljesen úsztam a verejtékben. Szétnéztem, mintha keresnék valakit, de kit is keresnék, ha nincs itt senki?!

you want to use a weapon?
be yourself the most dangerous weapon.

Megfogtam arcomat, mintha nedves lenne. Sírtam? Elő véve a telefonomat megnéztem, hogy hány óra. Reggel hat. Fejemben üresség tátongott. Érzem, fontos dolog lehetett álmomban, olyan amit nem kellene felednem, de mindhiába. Csak a fekete űr fogadott, fejfájás, ahogy próbáltam emlékezni. Ekkor villan eszembe a múltkori alkalom. Cedric egy másik nővel hetyegett, érzéseim olyan erővel robbannak mellkasomba, hogy égetve fájnak. Csalódottság, féltékenység, tehetetlenség és fájdalom. Szerettem, eleinte csak tetszett, rajongtam érte mint egy ostoba bakfis. Hisz az is vagyok, soha nem volt kapcsolatom, azt se tudom mit kezdjek egy férfival mondhatni… jó annyira fogalmatlan nem vagyok, hogy ne essen le. Ám tapasztalatlanságom riasztó. Mégis most olyan harag és tettvágy égeti véremet, újabb kicsorduló könnycseppjeimet mérgesen törlöm le arcomról. Hiányzik Cornelia ahogy Caleb is, feleslegesen kerülném őket? Persze még mindig bosszant barátnőm hozzáállása, de… talán feléjük is újra nyitnom kellene. Sok veszteség, rengeteg, de leginkább a tehetetlenségből van elegem és abból, hogy Cedric kislányként tekinthet rám. Elszántan felvetem államat és kipattanva az ágyból rúgom arrább még a takarót is. Ideje takarítani. Úgy tépem fel a gardróbot mintha a bútorra lennék mérges. Elkezdem válogatni a ruhatáramat, amik pedig túlságosan kislányosnak tűntek minden ruhadarab a kanapén vagy a földön végezte. A harc, hát legyen harc. Ideje Cedric-t ráébreszteni, hogy nő vagyok nem pedig a drága legjobb barátja kishúga. Phobos is talán észreveszi, én magam is megtudok lassan állni a saját lábaimon. Végül is, ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez. Elégedett mosoly terül szét ajkaimon, kiveszem az egyik nőiesebb ruhakombómat. Lehet jobb is, hogy így felriadtam, hamarabb beakartam menni amúgy is a bárba. Miranda-tól is szívességet kell majd kérnem. Tanulni sem árt, nem igaz?
Gyorsan lezuhanyozok, felöltözöm, kisminkelem magamat és hajamat is megcsinálom. Egy kis parfüm, ékszer és végig nézek magamon. Kezdetnek talán annyira nem rossz. Bár, ki tudja mit fog mondani Miranda. Cedric pedig kész rejtély amúgy is… egyik pillanatban kedves, megnevettet. Utána pedig átnéz rajtam, de pont ezen akarunk változtatni. Phobos pedig… neki amúgy sem sok köze lesz ahhoz mit kezdek a haverjával. Elmosolyodva kapom fel táskámat és belebújva végre még cipőmbe megindulok a bár irányába. Vigyázat Cedric ideje hadat üzennem!



who hid, who won't come!


Képességem

✦ Tapintható és érezhető illúziókat tudok létrehozni, lényegében azt láttathatok másokkal, amit csak akarok, de gyakorlás szükséges hozzá, ugyanis eleinte szörnyen kimerítő lehet.
✦ Photokinézis; képes vagyok manipulálni a fényt.
✦ Képes vagyok rákényszeríteni a mesehősöket, hogy felvegyék az igazi alakjukat akkor is, ha ők maguk nem akarják.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



You are the bad boy and I am a good princess

i love you the way you are but when do you notice this?
no matter how much it hurts what you sometimes do to my soul, I still can't bear to be separated from you

Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang and Devani Seaver csillámport hintett rá


Cheryl Montgomery
Hercegnõ
Hercegnõ
Cheryl Montgomery
Mesehõs :
Cheryl Montgomery D5t4nwp-6c15bfde-56bf-427a-93bd-b3a4b6ec8409.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZTllODUyLTZmN2QtNDEyMy05NWY5LTQ4NDExZDU4YzkwYVwvZDV0NG53cC02YzE1YmZkZS01NmJmLTQyN2EtOTNiZC1iM2E0YjZlYzg0MDkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
W.I.T.C.H.
Elyon Brown
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
The Light of Meridian
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Cheryl Montgomery Sierra-burgess-is-a-loser-gif-kristine-froseth-Favim.com-6296521
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kristine Frøseth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Cheryl Montgomery Tumblr_inline_pet0eddzx61ujappc_1280
A tükör mögött :
Cheryl Montgomery 531b6417ad44bf55a9c1e144fe3af8c9ea505666
Dracarys

Cheryl Montgomery Empty
TémanyitásCheryl Montgomery Empty2023-08-16, 07:51

Csillámporos üdvözlet illet téged
Cheryl Montgomery ✦ Elyon Brown


„Turned her tears to diamonds in her crown”

Kedves Cher!

Uh. Mikor ennek a karinak a canon leírásán dolgoztam, bele se gondoltam, milyen nehéz sorsot sikerült kigondolnom szegénynek. Jó, igazából ez volt a terv, de olvasva a lapod... aucsh.  Cheryl Montgomery 2732251548  Sajnálom szegény lányt, tényleg nincs könnyű helyzetben. A bátyja csak kihasználja, a barátai ellen fordította és ha mindez nem lenne elég, még a kiszemeltje is csak játszik vele... de ahogy elnézem, betelt a pohár nála. Elyon bekeményít?  Cheryl Montgomery 3375341651  Hhm, izgiii, kíváncsi leszek Ced reakciójára, mikor a kedves szomszédlány... öhm, Mirandától gondolom nem sakkozni tanul meg.  Cheryl Montgomery 1115489239 Jujj, ezt már most imádom!  Cheryl Montgomery 2330161217
Igazán felesleges volt aggódnod amiatt, hogy nem tudod jól elkapni a karit, én pontosan ilyennek képzeltem, mert hát a mesében is ilyen, szóval szuper vagy és az ET is az!  Cheryl Montgomery 3942121423   Nagyon tetszett az álom szekvens, én úgy értelmeztem, hogy az az Elyon, akit Phobos most elnyom próbál segíteni önmagán, ami nagyon kreatív ötlet!  Cheryl Montgomery 2067867876
Bízom benne, hogy Elyont nem vakítják el teljesen az érzései és okosan fogja kijátszani a lapjait, mert Lord Cedrickel érdemes vigyázi, gyakorlottabb ebben a játékban. Hmm, vajon mit mondana Cornelia?  Cheryl Montgomery 703152122




Örülök, hogy bevállaltad ezt a karit is, nem fogunk unatkozni, az már biztos. Menj, foglalj és érezd jól magad ezzel a cuki pofival is!  Cheryl Montgomery 1149350199
Sietek Phobosszal, hogy ki ne maradjak a buliból!






Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Cheryl Montgomery csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Cheryl Montgomery 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Cheryl Montgomery 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Cheryl Montgomery Empty
 

Cheryl Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal