Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Dominique Sinclair
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDominique Sinclair Empty2023-08-15, 16:20

Dominique Sinclair
Play by: Camila Mendes



Becenév
Dom, Domi, Nicky
Mesehõs
Drizella Tremaine (Hamupipőke)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
Táncos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

ALLEGRO
Amikor a zene üteme ott lüktet a fejemben, a véremben, és képtelen vagyok megállni. Mozdulni kell, először csak lassan, aztán robbanni, lángolni főnixként és így elégni. Máshogy nem érdemes az életet élni, csak szenvedéllyel.

BASSE-DANSE
Mindenki életében fontosnak kell lennie az eleganciának, a kellemnek. Minden lánynak lehet tiarája, és minden fiú érdemel trónt. Tudni kell a határokat, de lábunkat mindig részint a földön kell tartani, hogy ne legyen oka senkinek azt mondani, hogy elszálltunk. Igyekszem eszerint élni, de a dobokat néha akkor ütik, amikor már lépett az ember lánya...

CROISÉ
Anyám minduntalan fegyelemre tanított. Arra, hogy az életben csak a sziklaszilárd mozdulatokkal érhet el valamit az ember. Néha eszembe jutnak az ilyesfajta intelmei, de igyekszem mindet kiverni olyankor a fejemből. A túlzott fegyelem csak korlátolja a szabadságot, mely nélkül nincs fejlődés.

DANSEUSE
Gyermekkorom óta hozzám tartozik a tánc, a zenére megalkotott mozdulatok, a kecses vagy a heves érzelemátadás. Anyám mellett és apám helyett az egyetlen oktatóm.

ÉLÉVATION
Engedd el magad, és érezd, ahogy a levegőbe emelkedsz. Érezd, hogy ott mindenre képes vagy, és bármit elérhetsz, amit csak szeretnél. Rugaszkodj el egy kicsit a valóságtól, és álmodozz. Segít átvészelni a nehéz pillanatokat.

FARUCCA
Ki mondta, hogy csak a férfiak lehetnek vadak, dühösek és elégedetlenek? A nőben is megvan az a tűz, az a vérvörös kendőzetlenség, mellyel bikákat képes megvakítani. Másfajta bikákat, amire a férfiak kevese képes csak. Nők közül is csak pár, köztük akár én is. Megtehetem, ha elég düh van bennem.

GARGOUILLADE
Táncosokra jellemzően én is titokzatos vagyok. Nem véletlen, hogy a legtöbb mozdulatomnak van mögöttes tartalma, minden szavammal, pillantásommal előrevetítek valamit. Vagy azt, hogy megszerzek egy adott férfit, vagy azt, hogy később meg is semmisítem önnön valójában. És csak egy villanás a különbség.

HIERARCHIA
Tudom, hogy hol van a helyem, bármennyire nem látszik. Tudom, hogy mit tehetek meg ennél fogva, és tudom, hogy mennyi minden kell még ahhoz, hogy a következő lépcsőfokra állhassak.

**********


Mennyivel más most minden, mint régen volt… A ház sokszor kihalt. Ember már szinte nem is élteti a hatalmas épületet, csak anyám negédes és nővérem bájosan rikácsoló hangja szokta megszakítani a csendet. Apa halála óta csend van, nyomasztó a légkör, és fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal. Talán csak én érzem így, hiszen mindig inkább apuhoz vonzódtam, mintsem anyámhoz. Ő csak megmondja, hogy mit tegyek, míg apu elkényeztetett, együtt játszottunk minden szabad percében.

De őt meggyilkolták, és bár nem értem, hogy kinek árthatott ilyen mértékben, egyszerűen bele kellett törődnöm. Rosszul esik minden alkalommal, amikor eszembe jutnak a közös délutánjaink, és legszívesebben a földhöz verném magam, toporzékolnék, hogy kérem vissza az apukámat, de nem tehettem a halála ellen. Ott sem voltam, csak másnap láttam őt, de nem tudtam sírni. Nem mertem anyám jelenlétében.

Apa nélkül nehéz. Sokkal nehezebb, mint azt az ember gondolja, és nem lehet ezt elintézni annyival, hogy ez volt számára megírva, mostmár odafent biztosan boldogabb. Lehet, de csak lehet, hogy tényleg boldogabb így, de velünk mi lesz? Igenis van olyan pillanat az életben, amikor önzőnek kell lenni, és csakis a saját érdekeit kell nézni. Fájdalmas, de muszáj ahhoz, hogy életben maradjon az ember lánya. De ne gondolja senki, hogy sajnálnia kell bennünket. Megvívtuk a magunk csatáját, én még mindig vívom, hogy anyám béklyóiból végre ki tudjak kerülni.

Elkezdtem esténként táncolni. Igazság szerint egy eldugott hellyel indult, ahol gyakoroltam, és azért a városban van annyira hideg, hogy a szabadban nincs erre lehetőségem. Egy elhagyatott raktárépületet találtam a falhoz közel, ahol mostanában egyre többször látom azt az aranyos, szőke fiút. Kár, hogy nem merek odamenni, de titkon remélem, hogy egyszer vele is áttáncolhatok néhány éjszakán. Addig viszont maradnak az új mozdulatok, a folyamatos gyakorlás, és az elengedhetetlen nyújtás. Anyám nem fogja elég keményen a többieket, így kénytelen voltam saját magamnak kialakítani a megfelelő edzéstervet. Amint kitalálom, hogyan szabadulok el erről a helyről, szeretném ha helyt tudnék állni. Márpedig a tánc nem csak olyan formában művészet, ahogyan azt a környezetemben elképzelik. Az éjszakai élet megfelelő kifejezőeszköze lehet.

Sosem érdemes tehát sajnálni azokat, akik valami katasztrófát éltek meg. Azokat kell sajnálni, akik nem tudnak élni az élet adta szar helyzetekkel, illetve akkor már a jókkal sem, hogy kiaknázzák minden előnyét. Sajnálatra és szánalomra méltó bagázs.
Képességem

✦ Amint az emlékeid visszatérnek, a képességed aktiválódik. Bárkivel is beszédbe kezdesz, az a személy azt érezheti, hogy fáradt, illetve lehangolt. Ez nem véletlen ugyanis, az illető energiájának egy részét elszívod, mellyel magadat erősíted. Egyszóval energiavámpír vagy.
✦ Emellett Fekete mágiával rendelkezel, ami azt jelenti, hogy rossz dolgokra vagy képes vele. A saját céljaidra használod ahelyett, hogy másokat segítenél vele.
Sabra Nazari

betianak

Nem szórt rá senki csillámport


Alfie Niflheim csillámport hintett rá


Dominique Sinclair
Lázadó
Lázadó
Dominique Sinclair
Mesehõs :
Dominique Sinclair 1dd9d6f70f91358a87b337256d86eb50
Hamupipőke
Drizella
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
daddy's little princess
Akinek az arcát viselem :
Camila Mendes
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall
A tükör mögött :
betianak

Dominique Sinclair Empty
TémanyitásDominique Sinclair Empty2023-08-18, 13:48

Csillámporos üdvözlet illet téged
Dominique Sinclair ✦ Drizella Tremaine


„I can't understand why… It always fit perfectly before.”

Kedves Dominique!

Váó, merőben pompázatos, elegáns lett a lapod. Dominique Sinclair 2067867876  Dominique Sinclair 2067867876 Főleg ezekkel a felsorolásokkal. Magamban még fura kiejtéssel párosult az olvasása. Dominique Sinclair 1149350199

Már csak azt nem tudom, hogy hol maradt a Pas de Deux?
Bár jó rendben, talán nem találtad meg az igazit. Vagy lehet, hogy mégis? Milyen kár, hogy a fal másik oldalán van, nem igaz? Dominique Sinclair 1298976811  (Csak annyit mondok, hogy egyszer a falnak is vége lesz és akkor aztán semmi sem fog akadályozni. Dominique Sinclair 3726835930 )

És mi a helyzet a Jazz-el?
A jövőbeli Lucifer énem minden bizonnyal élvezné a veled illetve Sztázival töltött perceket. Elvégre együtt éltünk a másik világban.  Dominique Sinclair 321849167 (És azt most nem veszem ide, hogy konkrétan milyen kapcsolatunk is volt. Dominique Sinclair 703152122 )

Esetleg egy kis Moon Walk?
Hohó, na, igen ez egy oldschool darab, mint ahogyan Lady T. is.  Dominique Sinclair 543020205 Ugye a nők életkorát nem szabad firtatni. Ezért nem is teszem. Úgyhogy maradjunk is ennyiben.
Azonban érthető, hogy miért is vágysz a szabadságra…. mivel mellette soha sem lehetsz igazán szabad. Dominique Sinclair 642527747

Mit szólnál egy kis Tangóhoz?
Na, jó rendben befejeztem! Dominique Sinclair 2732251548  Bár egy balhéban benne lennék. Akár lehetne egy bankrablást rendezni és utána eltáncolnánk a pénzzel! Vagy túl meredek? Jól van, csak egy ötlet volt.  Dominique Sinclair 803573226 (Bár Luci bírná ezt az izgalmat. Dominique Sinclair 3375341651 )



Na, de egyszónak is száz a vége. Tökéletes lett az ET, úgyhogy szabadjára is engedlek, hogy foglalózz és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk. Dominique Sinclair 841472469  Dominique Sinclair 841472469  Dominique Sinclair 841472469  Dominique Sinclair 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Dominique Sinclair csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Dominique Sinclair 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Dominique Sinclair 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Dominique Sinclair 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Dominique Sinclair Empty
 

Dominique Sinclair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal