Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Mrs almost dead
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMrs almost dead Empty2023-08-20, 19:14

Fleur de Chagny
Vika Bronova


Becenév
Fleurette - kizárólag Florentnek
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
modell, stylist
Családi állapot
married girl
Szexuális beállítottság
hetero
Kedvenc mesehõs
Hádész, Kida, Mulan, Hook kapitány
Mi történt velem?

Uraim és Hölgyeim a legnagyobb sajnálattal tudatom, hogy Miss Fleur de Chagny egyszer és mindenkorra véglegesen elkelt. A hétvége folyamán szűkebb családi körben kimondta a boldogító igent az ő drága vőlegényének, Mr. Florent Duval-nak, a híres F1-es pilótának. Az ifjú pár öröme határtalan, aminek nem is lehetne nagyobb bizonyítéka a nem régen instagramra feltöltött fotó.

Mrs almost dead 0_charles-8

A friss házasok még gyorsan kiélvezik az idény adta nyári szünetet és egy kevés időt kettesben töltenek mielőtt folytatódna a száguldó cirkusz. Vajon lesz esélye a Duvalnak megnyerni az idei nagydíjat? Az szezon első felében egészen vegyes teljesítményt mutatott. A Bahrein-i futamon az pole pozícióból indult, majd a 20 körben egy váratlan meghibásodás miatt ki kellett szállnia a versenyből ezzel sok pontot vesztett a csapat és ő is. Végül Ausztrália hozta meg számára a sikert, ahol 4 helyről szerezte meg a vezetést és nyerte meg a versenyt. Monacoban a palánknak ütközött és menthetetlenné vált az autó. A vörös paripát sikerült helyre hozni, így büntetés nélkül megúszta a csapat és első helyre ugrott a bajnoki címért folyó harcban. Így indultak neki a szünetben, ami egészen idáig nem a pihenésről szólt. A résztvevők szerint a hosszas szervezésnek meg lett az eredménye, hiszen egy végtelenül romantikus és meghitt szertartást követően hatalmas bulit csaptak, hajnalig ropták a parkettet.

...két héttel később...

Újabb hírekkel szolgálhatunk a száguldó cirkusz háza tájáról, leginkább a legújabb gerlepárról, akik között végtelen harmónia uralkodik. Fleur a modell munkái mellett töretlenül szurkol Florentnek, amint ideje és módja engedi ott van mellette az időmérőkön és a futamokon is. Talán ő volna Duval kabalája? Egyelőre úgy néz ki jót tett neki a házasság, mert a szezon első felében lévő hullámvölgy a múlté, mintha teljesen kicserélték volna. Felfelé ível a karrierje, lassan 40 ponttal lekörözte a második helyezettet. A Szingapúri szabadedzésen, majd az azt követő időmérőn is torony magasan áll a mezőny elején. A megszerzett pole pozíciót követően a Florent Duval örömében a csapathoz sietett, ahol egy csókkal jutalmazta kedvesét. A fotó lentebb látható. Mindenki tűkön ülve várja a holnapi futamot.

Mrs almost dead 310309382_1424585361399351_8336427612002929326_n

- Micsoda fordulat! Duval hatalmas előnyt szerzett magának már a harmadik körben 5 perces előnyre tett szert. Az utcai pálya szűk sikártorai egyre jobban növelik az előnyét - az éjszakai futam minden izgalmasnak számított a versenynaptárban. A pálya lehetőséget ad a rövid ívű előzéseknek a kanyarokban, ám csak a legjobbak képesek rá, mert a vonalvezetés nehézkessé teszi. - A 14-es kanyart követően egy hosszú és tempós szakasz nyílik, ahol a DRS-t is használhatják a pilóták. Éppen ezt az előnyét használja ki Leonard, aki ezzel meg is előzi Duvalt - hangzik a kommentátortól, míg a csapat egy emberként lélegzet visszafojtva nézi a kijelzőket a vörösöknél. - Mégis mi történik az egyenes után? Duval próbál visszaelőzni, de úgy tűnik kevés helyet hagy és... Veriannal egymásnak ütköznek! Az autók egyfolytában pörögnek!! LEONARD A FALNAK ÜTKÖZIK!!! AZ AUTÓ KETTÉ TÖRT! LÁNGOK CSAPNAK FEL!! - hallatszik a kommentátor hangjából a rettegés. A lelátó és az összes box elcsendesülve nézi a fejleményeket, melyek nem tűnnek a legjobbnak. A tüzet próbálják eloltani és kiszedni a pilótát a lángok közül. Sárga zászló és Safetycar következik. - Hölgyeim és Uraim az események következtében vörös zászlóval leintik a versenyt. A meglévő eredményekkel zárják a futamot - az adás megszakad, a pilóták visszaállnak a boxutcákba.

egy héttel később

Az FIA jelenleg is vizsgálja a Szingapúri balesetet, amit Florent Duval okozott és amiben sajnálatos módon életét vesztette Leonard Hargreeves. A felvételek és a vizsgálat egyöntetűen azt mondja, hogy a vörös pilóta hibája az egész...
- Hé, Rent! Bármi történjék, itt vagyok veled - a bírósági tárgyalóterem ajtaja előtt Fleur a kezei közé veszi Duval arcát, hogy egy nyugtató csókot adjon neki. Mély lélegzet, a kamera újra rájuk szegeződik, mintha egy valóságshow szereplői lennének. A mai tárgyalás hosszúnak ígérkezik, először újra nézik a felvételeket, előveszik a pályát, féktávokat és mindent lemérnek. A tárgyalás késő délután ért véget, mire a pár egyből visszatért a jacht-jára. Az otthonukat maguk mögött kellett hagyniuk a folyamatos zaklatások és fenyegetések miatt. A világ fele börtönben akarja látni Florentet, míg a rajongók kiállnak mellette békés tüntetésekkel, táblákkal. Fleur de Chagny a történtek után egyetlen modell munkát se kap. A bíróság legutóbbi tárgyalása kimondja, hogy Duval soha többé nem versenyezhet. Egy drónnal készült lesifotó jól mutatja, hogy a páros a nehézségek ellenére is kitart. A fotó lentebb látható.

Mrs almost dead 61566235-11129837-Warm_enough_Charles_Leclerc_24_has_been_relaxing_in_Spain_ahead_-m-94_1661010177456


Az utolsó tárgyalás következik, amiben fellebbezett a vádlott. Hosszas tárgyalások következtek és mindenki az ügy lezárását szorgalmazta. Az ügyvéd olyan tényeket sorolt fel, aminek tudatában a bíróság újra vizsgálta a felvételeket és az ütközést. Egyik szögből se látszik ténylegesen a baleset, az ütközés pillanatában a kamera éppen másik előzést vett, a belső kamera pedig nem teljesen kivehető az éjszakai fények miatt. Végezetül a bíróság felmentette Duvalt és balesetként könyvelték el az esetet. Ezzel szemben a média teljesen szétcincálta a pilótát és búcsút mondhatott a karrierjének egész életére. Duval és felesége teljesen eltűnt a nyilvánosság elől, minden social média platformon törölték magukat, mintha teljesen elnyelte volna őket a föld.

....

- Mindent bepakoltál a bőröndbe? Nem tudom mennyi idő az út Fata Morganaba, főleg, hogy kerülnünk kell. Autópályát és gps-t egyáltalán nem használhatunk. Marad a jó öreg térkép - hallatom a hangom, miközben az egyik kezemben lengetem a térképet. A bőröndök összekészítve, már csak az indulásra várok. Mindent magunk mögött fogunk hagyni és új életet kezdünk zaklatások és megaláztatások nélkül.
- Vezetsz? - teszem fel a kérdést, de meg sem várva a válaszát hozzá dobom a kulcsokat. Mióta megtörtént azaz eset nem szeret autóba ülni, főleg nem volán mögé. Mégis szeretném kizökkenteni és egy nyugodt életet teremteni kettőnknek. Fata Morgana egy olyan eldugott hely, amit a média se említ csak véletlen bukkantam rá. Egyből tudtam, hogy tökéletes lesz az újrakezdéshez....
Nestia Suralu

Vic

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Fleur de Chagny
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Fleur de Chagny
Mesehõs :
Mrs almost dead F7ae15398587663a1ff4dd958e442c646ffbf44a
Kiss me Hard before you go
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
Mrs. almost dead
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Emlékszem a tékozló lelkek
közt bolyongtam minduntalan

Kerestem az otthont,
a békémet, kerestem önmagam

Mrs almost dead 15819117b817e9e2914f8141f4f294a7
Vakon éltem, alig láttam ki az álarc mögül
Közben az éhes keselyűk meg
csak gyűltek köröskörül

Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Vika Bronova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat
A tükör mögött :
Vic

Mrs almost dead Empty
TémanyitásMrs almost dead Empty2023-08-27, 02:00

Csillámporos üdvözlet illet téged
Fleur de Chagny ✦ Megmentő


„Everyday is a Fashionshow and the World is your Runway.”

Kedves Fleur!

Ez aztán hatásos volt! Mrs almost dead 2067867876
Olvastam már pár lapot, és azt kell mondanom, hogy ezzel az irománnyal ott vagy a top között. Mrs almost dead 321849167  El kell ismernem, hogy kellően izgalmasra sikeredett.  Mrs almost dead 2108006646
Ahogy haladt a sztory, úgy lettem egyre feszültebb és mikor elértünk a balesethez/tragédiához… ott éreztem azt a fajta katarzist.  Mrs almost dead 2250790558 Tátott szájjal olvastam minden egyes sort.  Mrs almost dead 140082809

Hogy ezek után miért is menekültök?  Mrs almost dead 703152122 Szerintem a legjobb döntés született meg amit csak tehettetek ebben a helyzetben. A bíróság, illetve az emberek gyűlölete… na meg persze arról nem is beszélve, hogy mind a ketten elvesztettétek a munkátokat. Mrs almost dead 3118905588
Mi értelme lett volna maradni, nem igaz? Mrs almost dead 1542743629

Egyet azonban ne feledjetek, hiába reméltek menedéket Fata Morganában, itt sem minden az, aminek látszik.  Mrs almost dead 803573226 Meglehet, hogy meglelitek a boldogságot… akár egy új élet reményében.  Mrs almost dead 3375341651
De… és itt jön a de része… csak óvatosan! Vannak olyan lakók, akikben nem lehet bízni.
Sőt, akár olyan emberbe is belebotlotok, aki egyenesen a véreteket akarja majd.  Mrs almost dead 2330161217

Persze nem akarlak elijeszteni egyikőtöket sem, csak vegyétek figyelmeztetésnek.  Mrs almost dead 1571939237  Mrs almost dead 4028024232



Nem akarom húzni az időt, foglald le a pofit és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk! Mrs almost dead 841472469  Mrs almost dead 841472469  Mrs almost dead 841472469  Mrs almost dead 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Fleur de Chagny csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Mrs almost dead 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Mrs almost dead 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Mrs almost dead 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Mrs almost dead Empty
 

Mrs almost dead

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal