Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Lishcelle Cannon
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLishcelle Cannon Empty2023-08-27, 00:53

Lishcelle Cannon
Play by: Débora Nascimento


Becenév
Ellie, El
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
ex vadászpilóta
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Kedvenc mesehõs
Dumbo
Mi történt velem?

MAYDAY! MAYDAY! TITAN IS DOWN! I REPEAT, TITAN IS DOWN!




- Titan! Válaszolj! Titan! Titan! Mi történik? Titan válaszolj! - ismétlődő, recsegő szavak szűrődnek be a fejhallgatóból. A felettesem hangja tompa éllel kiáltozza a fedőnevemet újra és újra... Válaszra nyílnak ajkaim, de szavakra már nem futja. A mellkasom elnehezedve mélyed a csontjaim közé, mialatt légszomjasan kísérlem meg a levegővételt újra és újra sikertelenül. Szívem alig hallható lassúsággal ver tovább, még életben tart, de ki tudja meddig. U-2 Dragon Lady most több mint száz mérföld per órával száguld a hegyek közé, amíg én tehetetlenül rázkódok a pilótaülésben. A kezeim meg sem moccannak a kormányon, hiába próbálom arra késztetni magam, hogy rámarkoljak a vezérlőre és felrántsam azt, ezzel elkerülve a végzetemet. Látom, ahogy a fák lombjai egyre textúrásabban terülnek el előttem, mert egyre közelebb zuhanok a felszínhez. Izzadok, melegem van, hányingerem és érzem, hogy elvesztettem a testem fölötti irányítást. Egyetlen másodperc. Csupán ennyire van szükségem ahhoz, hogy a szívem engedelmeskedjen nekem és megmentsem az életemet. Egy mozdulat. Egy másodperc. És túléltem...

YOU DON'T QUALIFY! YOU HAVE TO LEAVE!




- Szívinfarktusod volt, El... Az ilyesmivel nem szabad szórakozni. - Odell lép a kórházi ágyam mellé. Én viszont rá se nézek, csak hagyom, hogy leüljön a matrac szélére és tekintetét az arcomba fúrhassa. A szemközti üres fal undorító zöldre festett kórházi színe is érdekesebb, mint amit most készül mondani. S tudom mit fog mondani. Azt, hogy "nem fo..."
- ...lytathatod tovább a pilóta karrieredet, Ellie. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a csapat és a te biztonságod a fontosabb. Mi van akkor, ha ott halsz meg, El? Onnan nincs visszatérés.
- De megoldottam...- vágom rá szinte automatikusan, jóval feszültebb hangnemben, mint azt gondoltam volna.
- Legközelebb is megoldod?
- Kiváló pilóta vagyok, Odell. A csapat legjobbja. Bármit megoldok.
- Még akkor is, ha gyógyíthatatlan a betegséged? Ha nincs minden a helyén?
- Miről beszélsz?!
- El...A szíved már most alig bírja el a terhelést... Ha nem műtenek meg azonnal akkor belehalhatsz.
Szóhoz sem jutok, pedig mielőtt kimondta azokat a szavakat tudtam, hogy mit akarok következőleg mondani. A határozottságom viszont abban a szent pillanatban omlott össze előttem. Féltem a haláltól. Most először tényleg azt éreztem, hogy meg tudok halni és nem vagyok megállíthatatlan. Nem voltam fent az égen, hogy egy vasgépet irányítva szelhessem át az országot a legnagyobb sebességeket meghaladva. Minden egyes alkalommal az életemet kockáztattam a saját döntéseim miatt. Sosem gondoltam volna, hogy ez fog történni velem. A saját testem adta be a törölközőt. Lemondott az életéről. S vele együtt az egyetlen dologról, mely igazán életben tartott. A repülésről.

FINAL CHANCE TO STAY ALIVE OR LEAVE THIS WORLD FOREVER




A műtétem napja épp olyan váratlanul érkezett, mint a hír, hogy ha nem szereznek nekem új szívet, akkor napokon belül meghalhatok. Így találták meg Dr Muertas-t. A szívsebészt, a semmi közepéről.
Az esélyeim igen csekélynek bizonyultak. Az altatást követően az utolsó gondolatom még ott visszhangzott elmémben: félek. Valamiért rettegtem ettől a naptól. Remegtem a félelemtől, hogy soha többé nem nyitom majd fel szemeimet. Hogy soha többé nem látom majd a napfelkeltét. Sem Odell-t... Sem a csapatomat... A családomat... Ekkor jelent meg ő. Két sarlóját szorító farkas izzó tekintete tűnik fel a sötétségben. Vörösen villanó szemei világították meg sziluettjét, csupán ennyiből tudtam megérteni formájának rejtelmességét. Majd felébredtem... Túléltem. A küzdelem véget ért. Akkor mégis miért érzem a halál mocskos kezeit a szívemen? Az álmaimban megjelenő vérvörös tekintet mindenhová követ, el nem enged. Láncokra verve érzem magam. Kiszolgáltatottnak, kinek sorsa még nem dőlt el. Hiába éltem túl. Hiába veszítettem el álmaim karrierjét... A világ még nem óhajtott szünetet adni. Egyszer el fog jönni értem. Mert mindig az árnyékomban bújva várja a megfelelő pillanatot.

Axel Winchester

Lyndriana

Nem szórt rá senki csillámport



Lishcelle Cannon
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Lishcelle Cannon
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Akinek az arcát viselem :
Débora Nascimento
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Lishcelle Cannon 6eef746bb1d84e2c534fe4a21df27c9d7420259e
A tükör mögött :
Lyndriana

Lishcelle Cannon Empty
TémanyitásLishcelle Cannon Empty2023-08-29, 15:11

Csillámporos üdvözlet illet téged
Lishcelle Cannon ✦ Megmentő


„Set your goals High, and don’t Stop till you get there.”

Kedves Lishcelle!

Micsoda izgalom!!! Lishcelle Cannon 2067867876

Csak abban reménykedtem, hogy nem esik bajod! És sajnos tévednem kellett. Lishcelle Cannon 2250790558
Azonban itt nem volt vége, sőt még fokoztad is… rátettél egy lapáttal. Lishcelle Cannon 140082809
Műtét, meg… meg, meg… Halál? Lishcelle Cannon 3118905588
Én ezt nem bírom! Le kell dőlnöm egy kicsit. Lishcelle Cannon 4049384781
.
.
.

Pszt! Pengu, konkrétan elájult, úgyhogy vizes borogatással hagytam ott a kanapén. Így a user maga folytatja az elfogadót. Lishcelle Cannon 2732251548

Nos, hol is tartottunk? Ja, igen! Lishcelle Cannon 1149350199
Valóban izgalmasra sikeredett a lapod, és bevallóm majdnem én is a kanapéra kerültem Pengu mellé. Lishcelle Cannon 803573226
Az érdeklődést kellően fenn tudtad tartani.  Lishcelle Cannon 321849167
Sőt, a műtéttel kapcsolatban még a saját tapasztalatom is előtérbe került. Mert, ahogy felvezetted, hogy az eljárás közben mit is látott… nos, valami hasonlóban volt nekem is részem. Lishcelle Cannon 703152122

Persze, nem akarlak részletekkel untatni, de mikor engem műtöttek, akkor anyám mesélte, hogy egyszer újra kellett engem éleszteni. Emlékszem, hogy valahogy magamnál voltam, vagyis olyan értelemben magamnál, mint mikor filmekben lehetett látni, hogy ugye kívülről látta magát az ember stb… Lishcelle Cannon 1542743629
Az én esetemben nem ez volt, hanem olyan érzés volt, mintha egy sötét szobában lettem volna, ahol nem tudtam megmozdulni, és csak meredtem előre a semmibe. Először fel sem fogtam mi történik, majd mikor már a tudatomat is visszanyertem, vagy éppen felismertem, hogy ez nem normális, akkor gondolkodtam el, hogy most ez mégis micsoda. Lishcelle Cannon 2140917802
Igen, hihetetlennek hangzik, de mégis van valami igazság az ilyen testi kivetüléseknek. Lishcelle Cannon 642527747
(Ehh… mégsem sikerült röviden megfogalmaznom… bocsánat. Lishcelle Cannon 2931394050 )

Ó, és a Halál jelent meg nálad? Ráadásul még az ébredés után is érezted a jelenlétét? Lishcelle Cannon 3399021160
Na, az nem semmi. Azért kíváncsi vagyok, hogy ebből mi sül ki később. Legalábbis a játéktéren mindenképp követni fogom. Lishcelle Cannon 2359898509  Lishcelle Cannon 4028024232



Eleget jártattam a szám… vagyis a billentyűzetem. Foglald le szépen a csini pofit és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk.  Lishcelle Cannon 841472469  Lishcelle Cannon 841472469  Lishcelle Cannon 841472469  Lishcelle Cannon 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Lishcelle Cannon 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Lishcelle Cannon 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Lishcelle Cannon 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Lishcelle Cannon Empty
 

Lishcelle Cannon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal