Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 60%


1 Témanyitás - 20%


1 Témanyitás - 20%



Megosztás
 
Melissa Joanna Anderson
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMelissa Joanna Anderson Empty2023-08-29, 12:51

Melissa Joanna Anderson
Play by: Emma Roberts



Becenév
Meli, Lisa
Mesehõs
Kőfej (Így neveld a sárkányodat)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
Könyvelő, adminisztrátor
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Akik nem ismernek, azt hihetik, hogy nem jövünk ki jól az ikremmel, Fafejjel, mert túl sokat veszekszünk egymással. Szerintem ez nem igaz, nem is fordul elő az olyaaan sokszor. Aki meg ezt mondja, az hazudik. Meg amúgy is, melyik testvér pár nem veszekszik egymással? Én senkit nem tudok úgy elképzelni, hogy soha nem martak össze semmin sem vagy esetleg nem verték egymást vagy viccelték meg. Aki azt mondja, hogy már pedig létezik ilyesmi, annak sem hiszem el. Az is hazudik. A tesók mindig valamiért ki akasztják a másikat.

Szerintem mi nagyon jók vagyunk egymáshoz. Mindig kiállunk a másikért, jóban rosszban. Még, ha néha meg is öljük egymást, azért, ha baj van, akkor mindig a másikra gondolunk elsőre és…és aggódunk egymást. Bleh. Ez olyan nyálasul hangzik meg undi. Ahh, ezt nem is én mondtam, oké? OKÉ?! Ja meg még valami. Én fejbe vághatom Fafejet és baszogathatom, de ha valaki más teszi ezt, annak nem lesz jó vége. Csúnyán meg fogja bánja. Az ikremet csak én bánthatom, senki más! Bár ez fordítva is igaz, szóval velem se kezdjen ki senki sem.

Még régebben megegyeztünk Fafejjel, hogy nem szólunk bele a másik dolgába. Ez amolyan kötetetlenül, kötött testvéri szövetség. Ő nem mondja meg, hogy mit csináljak a magán életemmel és ez fordítva is igaz. Ha esetleg kérünk tanácsot a másiktól, akkor persze, elmondhatjuk a véleményünket, de amúgy meg maradj csendben című téma van. Éppen ezért nem is szólok Fafejnek, hogy ő teljesen vak és ignorálja, hogy Vanellope közeledni próbálni akarna felé. Most komolyan, még a vak is észreveszi, de az ikrem nem. Nagyot sóhajtok, nem is baj talán. Jobban jár az a lány, ha Fafej továbbra is sötétben marad, tud nála jobb pasit is összeszedni, mint a tesóm. Most minden féle gonoszság nélkül, de Fafej egy idióta. Komolyan mondom!

Viszont elég a testvér kapcsolatról, most ideje, hogy magamról is beszéljek végre, ne csak arról az idiótáról. Szóval én adminisztrátor és könyvelői munkát végzek, ami marha jól jön az autószervizt illetően, mert így mindenről tudok. Kiadás, bevétel stb. Meg így nem kerül illetéktelen kezébe és nem egy vadidegenre kell bízni ezeket a feladatokat. Na meg, hehe, ez maradjon titokban, amit mondani fogok, oké? OKÉ? Néha besegítek illegális versenyek szervezésébe is, amik többről szólnak, nem csak szimpla szórakozásról. Na igen, jóra gondoltok, elég sokat lehet az ilyen eseményeken leakasztani, főleg, ha fogadsz is.

Oké, most pedig jöjjön az egyik kedvenc témám, ami eléggé csajos téma. Nem más, mint a szerelem! Oké, tesómnál, már beszéltem erről, de most jöjjön az enyém. Az azért izgalmasabb szerintem, mint a vaksi tesómé. Oké, szóval, mostanában eléggé sokszor bele botlok Eret-be. Nagyon felkeltette a figyelmemet, hiszen eléggé helyes pasi, na meg magas és erős is. Kinek ne tetszene az ilyen csávó? Most komolyan csajok, tegye fel a kezét, akinek ez nem jön be. Mondjuk úgy se hiszem el, de próbálkozni még lehet. Szóval eléggé elgondolkodtam azon, hogy mégis hogyan tudnám magamba bolondítani azt a fickót. Sőt, még az is megfordult a fejemben, hogy segítséget fogok kérni Felix-től. Miért pont tőle? Neki sikerült lenyűgőznie azt, akit kedvelt és tudni akarom, hogy hogy a fenébe csinálta, mert a csaj eleinte nagyon nem volt oda érte.

Azon is elgondolkodtam, hogy a főnökömmel, Pengével beszéljek-e erről, aztán rájöttem, hogy inkább mégsem. Ennyire csajos témákat inkább kihagynám, igaz tök jól elvagyunk és elhülyülünk melón kívül, de mégis csak a főnököm, nem igaz? Anna koktélbárjába egyre többször térek be, főleg miután hallottam, hogy mennyi jót mesélnek, nem csak a helyről, de maga Annáról is. Azt mondják, hogy igazán kedves egy személy, így reménykedek benne, hogy össze tudok barátkozni vele és lehet végre egy rendes barátnőm is, aki nem a főnököm egyben. Jó lenne néha olyan dolgokról is beszélni, amit másnak úgy nem akarnék elmondani, még Fafejnek sem. Meghallgatna meg minden, de vannak dolgok, amiket szimplán nem lehet pasival megdumálni, még akkor sem, ha az a testvéred.

Képességem

✦ Képes vagy lyukat beszélni bárkinek a hasába. Nincs olyan személy, akit nem tudnál teljesen meggyőzni az igazadról még akkor is, ha nem feltétlen van igazad. A kiemelkedő beszédképességednek köszönhetően képes vagy kimagyarázni magad a leglehetetlenebb helyzetből is.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár

Nem szórt rá senki csillámport



Melissa Joanna Anderson
Hõsnõ
Hõsnõ
Melissa Joanna Anderson
Mesehõs :
Melissa Joanna Anderson 77198197bf9d7bd83466762d145d777d3ab1c7fa
Így neveld a sárkányodat
Kőfej
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The better twin
✦ ✦ ✦ :
Melissa Joanna Anderson Emma-roberts-fuck-you

Melissa Joanna Anderson 8f4a78268c0a6091dea3697c9761546c
Akinek az arcát viselem :
Emma Roberts
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Melissa Joanna Anderson How-to-train-your-dragon-ruffnut
A tükör mögött :
Jinx

Melissa Joanna Anderson Empty
TémanyitásMelissa Joanna Anderson Empty2023-09-07, 12:20

Csillámporos üdvözlet illet téged
Melissa Joanna Anderson ✦ Kőfej


„Oops, now this one has blood on it.”

Kedves Meli!

El nem mondd a testvérednek, de szerintem is te vagy a menőbb iker és… ami azt illeti viking is.   Melissa Joanna Anderson 2732251548 Oké, nem tagadom, te vagy a kedvencem annak ellenére is, hogy sosem tudom pontosan, melyik vagy. Mármint Kőfej vagy Fafej. Ennek fényében nem is csoda, ha néha bosszantó, hogy kettő van belőled. Egy fiú tesóval sosem könnyű, pláne ha azóta a nyakadon lóg, hogy megszülettetek és tényleg, még ott az anyaméhben sem volt nyugtod tőle. De valljuk be, unalmas lenne nélküle. No, de ahogy írtad is, minden bosszúság ellenére számíthattok egymásra, ott vagytok egymásnak és ez a lényeg.  Melissa Joanna Anderson 3942121423
De térjünk át csakis rád és a lapodra!  Melissa Joanna Anderson 2067867876
Száztízszázalékosan megértem, hogy miért vagy úgy oda Eretért (bár csendben és sunnyogva azért felemelem a kezem, mert én szeretem a mackósabb fiúkákat is, mint mondjuk Takonypóc és titkon neki drukkoltam), és jó tudni, hogy ég egy hozzád hasonló őrült és bohém leányzó is csak olyan, mint bárki más, ha pasikról van szó.  Melissa Joanna Anderson 1298976811
Ez az autóversenyzés elég klassz kis mellékes és nagyon illik ám hozzád! Amúúúgy, khm, hol is lehet akkor fogadni? Nem mintha bírnám a hazárdjátékot, csak tudod, volt az a megjegyzésed a kaszálással és eltűnődtem… Melissa Joanna Anderson 1311556981




A lapodban minden benne volt, aminek benne kellett, a többi pedig majd a játéktéren alakul úgyis, így nem tartalak fel tovább, nehogy megetess a sárkányoddal vagy valami. Menj, foglalj és érezd nagyon jól magaddal ezzel a pofival is.  Melissa Joanna Anderson 543020205





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Melissa Joanna Anderson 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Melissa Joanna Anderson 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Melissa Joanna Anderson Empty
 

Melissa Joanna Anderson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nathan Leonardo Anderson