Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Ma 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Inada Kenji
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásInada Kenji Empty2023-10-21, 01:32

Inada Kenji
Play by: Kento Yamazaki


Becenév
Ken, KJ
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
A szerkesztőség fotósa (hobbi csillagász és gamer)
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Kedvenc mesehõs
Nuka, Ember
Mi történt velem?


Tom Clancy’s Rainbox Six Siege – a kézzel fogható frusztráció

Kattintások. Másodpercenként számtalan alkalommal kattintok az egeremmel, nyomom le a billentyűket, miközben figyelek és hallgatózok. Az ajtóm kulcsra zárva, hiszen nem szeretem, amikor Ryu játék közben megzavar. Számomra az kibertér az egyik terület, amely a békét jelenti, ahol ténylegesen tudok figyelni magamra. Most mégis dühös vagyok. Az egyik kollégám leszólta azokat a képeket, amiket kínkeservesen elkészítettem a számára, és mindennek a tetejébe valamelyik hülye kiütötte a Mira ablakomat.
Utálom, hogy ostoba emberekkel vagyok körülvéve. Egyikük sem érti miként működik a játék, ami pedig még rosszabb, a környezetem nem érti meg miként működök én. Olyan nehéz elhinni, hogy nem mindenki szociális és a hátam közepére nem kívánom az örökké vidám figurákat?
Próbálom kizárni az ajtó túloldaláról érkező szüntelen, türelmetlen kopogást, de most nem olyan játékot játszok, ahol feltolhatom a zene hangerejét. Itt minden apró neszt meg kell hallanom, különben vége a körnek és cseszhetjük.
- Légyszi állj már fel és vedd le nekem! – szűrödik át a kopogás mellett, amikor éppen készülnék ellőni valakit. Mellélövök, engem azonban azonnal headshotolnak. Mogorván tépem le a fejemről a fejhallgatót, lököm el magam a székemmel, hogy pár pillanattal később elfordítsam a kulcsot a zárban.
- Ezerszer kértelek már, hogy ilyenkor ne nyaggass! – pillantok rá Ryu-ra haragosan, miközben finoman eltolom őt, hogy eleget tegyek a kérésének. Nem tudok rá sokáig haragudni, hiszen évek óta a legjobb barátom, mégis milliószor kértem már, hogy hadd tegyem lejjebb azokat a holmikat, amik neki is fontosak és jelenleg nehezen elérhetőek. Sokszor úgy érzem, hogy ezekkel csak ürügyet keres arra, hogy kirángasson a szobámból pont akkor, amikor én egyedül szeretnék lenni.

League of Legends – szeretlek és gyűlöllek

Mély levegő. Semmi gond, igaz az előttem álló hölgy immár másodjára torlaszolja el a sort az üzletben és továbbra sem hajlandó tudomást venni arról, hogy nem körülötte forog a világ, de… Inkább nem kezdek balhézni vele. Ha Ryu-nak nem lennének korlátai és tudnám, hogy nem szórná el feleslegesen a pénzt minden hülyeségre, akkor biztosan őt küldeném vásárolni, de így marad nekem ez a tortúra. Ezek után biztosan rákeresek neten, hogy nincs-e házhoz szállítás.
Összekoccanok a mögöttem lévővel, ahogy megpróbálok kifordulni a sorból. A nő mogorván rám pillant, én pedig inkább keresztül nézek rajta. Meg sem érdemli, hogy elnézést kérjek tőle, különben is nagyjából öt perccel ezelőtt még ő tolta a sarkamra a saját kocsiját.
Fellélegzek, amikor egy kicsit hézagosabb sorra érkezem. A tisztítószerek között kicsit kisebb most a tolongás, mint a gyümölcsöknél, így sokkal könnyebben haladok előre. Vagyis, haladnék, ha nem csörrenne meg a telefonom a kezemben, amiről eddig a bevásárlólistát néztem. Anya az. Nagyon nem akarom felvenni, mégis tudom, hogy hívogatna, amíg nem reagálok, vagy még rosszabb: felhívná Ryu-t, a lakótársam pedig olyan dolgokat kotyogna ki, amikhez anyámnak semmi köze.
- Igen, anya? Mit szeretnél? – húzom el a képernyőn az ujjamat, hogy reagáljak a hívásra, hogy pillanatokkal később anyám hangja töltse be a koponyámat a fülhallgatón keresztül.
Kérlek, ne értsen félre senki, szeretem a családomat, de… Igen, ott van az a picike de, ami azért jött létre, mert úgy érzem, hogy túl nagy elvárásokat állítanak az irányomba. A testvéreim már régen learattak minden babért: az egyikük sebész, a másik jogász, a harmadik pedig még az én álmomat is elvette és menő programozó. Ezek után valahogy nincs kedvem hazautazni az ünnepekkor és végighallgatni azt, hogy én még mindig egy ostoba újságnak fotózok és elpocsékolom az életemet.

Valorant – ahová csak szórakozni járok

Ryu már hosszú évek óta ismer, de akkor hallott először, igazán szívből nevetni, amikor a játék megjelenése után nem sokkal rátaláltam erre a közösségre. Ritkán mondom másokra, hogy kedvelem őket, a többség megmarad a tolerancia határán, de ez a néhány ember - akárcsak Jung -  még a legrosszabb napjaimon is képes megmosolyogtatni.
Valorant csapatként indultunk, mára azonban mindent játszunk. Ebben a közösségben minden lehetek, ami a valóságban nem: népszerű, nagydumás, kedvelt, olyasvalaki, akinek a képességei lenyűgözik az embereket.
A közösségbe online téren keresztül bárki csatlakozhat, de a valóságomat sosem engedem közel hozzájuk. Nem akarom, hogy lássák milyen szánalmas semmirekellő vagyok valójában, ezért minden alkalommal még a szokásosnál is jobban bezárkózok, amikor ezekkel a fiúkkal és lányokkal beszélek, ha pedig Ryu valahogy mégis bejutna a szobámba, azonnal némítom a mikrofonomat.
A virtuális térben létező Kenji és a valóságban gyötrődő Kenji nem mosódhat össze, különben összetörnék, hogy tényleg a világon senkinek nem vagyok különleges.

Ori and the Blind forest – egy izolált, végtelen világ

Szeretek fotózni. Az érdekes, furcsa, szokatlan beállítások és szögek kedvelőjeként mindig próbálom egyedire megalkotni a képeimet. Ennél jobban pedig már csak azt szeretem, amikor egy teleszkóp és a kamerám kíséretében kivonulhatok egy elhagyatott, nyugodt helyre, ahol nem vár rám más, mint az univerzum végtelen világa, a misztikus és titkokkal teli égbolt.
Azért dolgozok a szerkesztőségnek, hogy valamiből meg tudjak élni, de ha nem muszáj az ő hülyeségeiknek eleget tennem, akkor a természet gyönyöreit örökítem meg a legszívesebben: a teliholdat, amelyet megannyi ragyogó csillag táncol körül, a tenger hullámait, amelyek megtörnek a sziklákon… És még sorolhatnám, azonban most a figyelmemet leköti a gépem beállítása, hiszen csillagzáport ígértek az éjszakára, így a hűvösebb időre fittyet hányva készülök a legújabb képsorozatomra, amelyet ismét senki más nem fog látni, csakis a számítógépemen lévő rejtett mappa, ahová az összes többi képemet feltöltöm.

PUBG – minden csak a lootolásról szól

A természetfotózás mellett kedvelem az antik tárgyakat, aktív látogatója vagyok egy idős hölgy régiségkereskedésének, akinek az üzletét próbálom fellendíteni azokkal a fotókkal és egy weblap üzemeltetésével, amelyeket én készítek.
Az idős hölgy hálás a segítségemért, én pedig örülök neki, hogy találkoztam olyasvalakivel, aki nyugodt és türelmes, illetve akivel csendesen osztozgatok a gondolataimon, anélkül, hogy bárki végigtrappolna az életemen. Mindketten nyertesei vagyunk ennek a találkozásnak, s ha páran tudnák, hogy ingyen segédkezem neki, meglepődnének rajtam. Pedig nincs ebben semmi szokatlan, én is tudok segítőkész lenni, cserébe csupán elvárom, hogy ne nyaggassanak.
A nyaggatásról akaratlanul is eszembe jut az a látogató, aki Irmához ugrott be a minap a szerkesztőséghez – már sokszor összefutottunk korábban, egyszer én öntöttem le Notus kávéjával véletlenül, egyszer pedig ő borított le engem -, az a lány azóta is folyamatosan zaklat, és legutoljára is csak úgy tudtam megszabadulni, hogy bemenekültem előle a boltba. Remélem, nem ólálkodik kint most sem, ugyanis biztos vagyok benne, hogy a múltkoriért elégtételt akar venni rajtam, holott nem csináltam semmit.
Talán, ha itt végzek a dolgommal, akkor jobb lenne, ha a régi kincseket magam mögött hagyva, elegánsan a hátsóajtón távoznék, mielőtt ez a szélvész veszedelem még rám talál és meggyilkol.

Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Lina Wong and Woo Ryung csillámport hintett rá


Inada Kenji
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Inada Kenji
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
The introvert
✦ ✦ ✦ :
Inada Kenji Af1c51d489952d3002402fde0f58da7f4ddbe642
Akinek az arcát viselem :
Kento Yamazaki
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Inada Kenji 165130d30113278996f52035752351774b23856d
A tükör mögött :
Lazarus

Inada Kenji Empty
TémanyitásInada Kenji Empty2023-10-21, 03:12

Csillámporos üdvözlet illet téged
Inada Kenji ✦ Hitetlen


„I don’t need Therapy! I just need my Video Games!”

Kedves Kenji!

Inada Kenji 2067867876 Ezt már nevezem! Inada Kenji 2067867876

Már az első mondat megfogott. Oké, az igazából egy cím volt, de persze nem akármilyen. Egy videójáték címe. Bevallom nem tudtam, hogy mi lesz ebből, aztán ahogy haladtam a lapod olvasásával, úgy értettem meg. Inada Kenji 1623695724

Remekül alkalmaztad ezt a fajta összehasonlítást. Vagy ha úgy tetszik, akár azt is mondhatom, hogy párhuzamot vontál az élet és a játékok között. Inada Kenji 321849167  Teljesen jó meglátás, és ha azt nézem, szerintem mindannyian fel tudnánk sorolni 5 játékot, ami tükrözi az életünket. Inada Kenji 3726835930

Hohóó, ráadásul nem lehet elmenni amellett, hogy mégis milyen komplett és összetett lett ez az ET.  Inada Kenji 2359898509 Nincsenek is rá szavak. Nem elég maga az összehasonlítás, de a fejezeteken keresztül egyre jobban ismertük meg magát a fiút. Tökéletes. Inada Kenji 2607835867

(Egyébként nekem valahogy így lenne: Szuper Mario, Guitar Hero, Perfect World, League of Legends és Genshin Impact Inada Kenji 2732251548 )



(Egy kis becsempészett vidi, tudom, hogy nem vagy túl szociális… de remélem ez változik majd, Kenji Inada Kenji 3375341651 )

Nem is húzom az időt. A gyors elkészülést gyors elfogadás követ. Úgyhogy foglalózz minél előbb és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Inada Kenji 841472469  Inada Kenji 841472469  Inada Kenji 841472469  Inada Kenji 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Inada Kenji 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Inada Kenji 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Inada Kenji 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Inada Kenji Empty
 

Inada Kenji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal