Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Woo Ryung
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWoo Ryung Empty2023-11-01, 12:18

Woo Ryung
Play by: Choi Beomgyu


Becenév
Ryu
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
randiguru vfx artist, videószerkesztő
Családi állapot
Egyedülálló plüssök ott vannak
Szexuális beállítottság
Pánszexuális
Kedvenc mesehõs
Phil, Mushu, Mabel
Mi történt velem?

Ment a zene amíg takarítottam. Anyu lemezlejátszóját indítottam el, még akkor került hozzám, amikor tizenhatévesként kikönyörögtem tőle, hogy rakjuk át az én szobámba. Végre vissza fogja kapni. Bár már egyszer elköltöztem az iskola miatt, de ide mindig visszatértem. Most már csak látogatóba tervezek jönni. Csinálhatnak, amit csak akarnak ezzel a hellyel. Nem lesz már beleszólásom. A dalok segítettek abban, hogy ne álljak le minden részlet mellett nosztalgiázni. Volt azért egyetlen kivétel. Amikor a fiókjaimat néztem át, egy be volt ragadva. Erőset rántottam rajta, hogy ha lehet, a kíváncsiságom megszűnjön. Pár régi füzet volt benne, kódokkal, jelszókkal, tervekkel, de ami igazán érdekes volt az a legalaján volt.
A jegyzetfüzet közepében egy üzenet volt írva. Nekem. A hét éves Ryungtól. Vagyis jobban mondva: azzá akart válni, aki én jelenleg vagyok. Független, barátokkal, álmokkal és reményekkel teli.

"Ha nagy leszek, normális akarok lenni"

Ez volt az utolsó mondat a szövegben, egy kis bénácska rajzzal a végén. Egy kisebb Ryu szerű forma mellett állt egy nagyobb. Akármennyire nyálas vagy kínos, jó erre visszatekinteni. Főleg, hogy vár rám egy szakasz az életemben, amire az első pillanattól kezdve vágytam. Már akkor a fejemben volt ez, amikor még alig találtam a szavakat, de éreztem mi kell nekem. Önállóság.
Persze, mozgássérültként sose leszek ezer százalékosan, de már az is valami, hogy el jött az idő, amikor el tudok szakadni a szülőktől. Mert azt jelentette nekem normálisnak lenni, hogy nem kell rátámaszkodom senkire örökké, ha nem szeretnék. Ezt bárcsak meg tudnám osztani a múltbéli énemnek. Hogy idővel jobb lesz, csak türelmesen kell várni, még ha nehéz is. Nekem könnyű beszélni, átmentem ezeken és tudom, vagy legalábbis sejtem, hogy mit kellett volna csinálnom. Sajnos, nincs akkora luxusom, hogy ezt meg tudjam mondani annak a kisiskolásnak, aki majd' eltörte az anyukája ujját úgy szorította mindenegyes nap az osztály előtt. Ha tudná.
Támadt egy ötletem, arrébb gurultam a kerekesszékemmel, hogy a hátizsákomból ki tudjak venni egy tollat. Muszáj volt egy apró bíztatást írnom neki. Olyan árvalkodó, és semmi happy end nincs. Ezen, kötelességem volt változtatni.

"Helló, Ryu-ryu!
Valószínűleg sose fogod megkapni ezt a levelet. Ó, ne is tudd, mennyire szeretném, annyi mondanivalóm lenne neked!
Gyorsan elárulok pár dolgot, mi fog történni veled, hogy kitartst nekem.
Sok-sok barátot fogsz szerezni! Az álmaid munkáját fogod végezni! Világot fogsz látni!
Látod? Teljesül minden vágyád. Soha se add fel, még ha azon is gondolkozol.
Ennyire volt időm. Remélem észben tartod
Légy boldog,
Ryu"

Ezzel pedig el is raktam a noteszt, indulnom kellett már. Gyors összekaptam, ami még kellett. Aztán egy végső pillantás után, becsuktam a szobám ajtaját.

***

Az új városban remek volt az élet, azt nem szabad letagadni. Nekem legalábbis. Hihetlen volt, hogy szinte teljesen megfordult a szerencsém. Bár lehet, hogy ezzel kicsit hazudok, hiszen mindenek előtt nekem ott volt Kenji is, meg természetesen az a kis ördögfajzat, akit a húgomnak hívok. Mégis itt több embert ismertem meg, így még több sztorival bővültem, ami nagyban motivált arra, hogy folytassam a munkám. Imádtam nézni a megvágatlan videókat, mert szerettem látni a hibákat. Na, nem azért, mert kárörvendő lennék (csak talán a legközelebbi ismerőseimnek), csak az a tény, hogy senki se tökéletes, megnyugtató volt. Ha pedig csináltak egy fatatális dolgot, az szépen ment a kukába általam. Senki nem fog róla tudni. Azért volt nálam egy mappa minden videósnál, ami tartalmazta a kivágott jeleneteket, hát ha valaki szeretett volna egyszer egy olyan videót is csinálni. Én mindent vállalok. Éppen Jungnak küldtem át a kész, vágott videót, hogy bólintson rá és akkor fel is teheti. Sose gondoltam, hogy zenésznek is fogok úgymond dolgozni. Nem bántam, hiszen így csak még többet nyertem, egy új barátságot is. Nekem ennyi elég volt. A sok barát akihez mehettem, aztán a nap végén feltöltődni, amikor minden szociális elemem már lemerült.
Megragadva a mankóimat pedig készen voltam még egy kis társaságra, ha Kenjinek még nem mentem az agyára.
Egyetlen baj az volt, hogy Aeri nem volt is, és hiányzik, még ha az egyik plüssét el is csórtam.
Ok Tae-moon

Amerys

Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras, Kang Jung-hoon and Woo Aeri csillámport hintett rá


Woo Ryung
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Woo Ryung
Egyszer volt, hol nem volt... :
Woo Ryung Beomgyu-txt
I'm on the road to brighter days
Woo Ryung Ezgif-3-1f964121ce
The ones we used to talked about
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Everyone's best friend
✦ ✦ ✦ :
Sometimes living just takes some courage
Woo Ryung Ezgif-3-0665746019
Yesterday wouldn't believe me
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Choi Beomgyu
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
don't wanna go home today.
Woo Ryung 22c094d0550ce234f9301a9475e40fa1a764d00f
I think I might just leave the world
And go run into my mind

A tükör mögött :
Amerys

Woo Ryung Empty
TémanyitásWoo Ryung Empty2023-11-17, 03:00

Csillámporos üdvözlet illet téged
Woo Ryung ✦ Megmentő


„It is good to love many things, for therein lies the true strength, and whosoever loves much performs much, and can accomplish much, and what is done in love is well done.”

Kedves Ryu-ryu!

Már tegnap elolvastam a lapodat, de egyszerűen... nem is tudom megfogalmazni. Túlságosan mélyen megérintett és nem voltam épp energiacsúcsomon, így mára halasztottalak, hátha jobban össze tuom foglalni a gondolataimat. Előrebocsátom, hogy nem fog sikerülni, de nosza, próba cseresznye.  Woo Ryung 703152122
Ez az előtörténet nagyon mély, a legmeghatóbb pontja egyértelműen az az egy mondatocska, amit a kicsi Ryu még utoljára odafirkantott a levelére, amit az idősebb önmagának írt.  Woo Ryung 3399021160  Azon túl, hogy leborulok a kreativitásod előtt, muszáj dicsérnem azt, hogy már ennek az egy mondatnak mekkora érzelmitöltete van! Hű. Komolyan csak ámulok!   Woo Ryung 2607835867  
Természetesen minden szavad kincs és imádtam a karaktert. Nagyon pozitív és kellemes felüdülés volt elolvasni egy ilyen erős fiúról (miközben a gondolataim hátterében elég sötét dolgokat művelek a karaktereimmel és arra keresek módokat, hogyan tehetném tönkre az életüket, mert dráma nélkül mit érek én). Több ilyen karakter kellene és most már kampányolni kéne pár nem defektes figura mellett is, mert kezdenek túlsúlyban lenni azok, akiknek terápiára lenne szüksége, Nyanyus és János nem fogja bírni a tempót, ha ez így megy.  Woo Ryung 2732251548
Be kell vallanom, a végére egy kicsit azért elvesztem. Olyan sok nevet soroltál fel, hogy csak kapkodtam a fejem, de a lényeg, hogy te érted, hogy kik vesznek körül és kik szeretnek ennyire. Mert nem hiába szeretnek!   Woo Ryung 2426842179




Épp ezért nem is tartalak fel, így is megvárattalak. A szokásos tennivalók vannak már csak hátra, aztán csinálj mindent ugyanúgy, mint eddig, mert fantasztikus vagy! Meg a karakter is btw  Woo Ryung 1298976811
Érzed magad nagyon jól ezzel a pofival is.  Woo Ryung 4028024232

U.i.:Pls, sikíts, ha nem jó a videó meg a gif  Woo Ryung 2732251548 én igyekszem, de esküszöm, hogy nincs szemem az ázsiai pb-khez  Woo Ryung 554922804




Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Woo Ryung csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Woo Ryung 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Woo Ryung 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Woo Ryung Empty
 

Woo Ryung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal