Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Vitani
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásVitani Empty2023-11-27, 23:31

Sage Dearborn
Play by: Maggie Lindemann



Becenév
Sage
Mesehõs
Vitani (Az Oroszlánkirály)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
mivel foglalkozik?
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?


Emlékszel még, mikor mesét olvastál az ágyam szélén, hogy könnyebben aludjak? Mikor láttad, hogy már kezd magával ragadni az édes sötétség, abbahagytad. Végigsimítottad a hajam és adtál egy apró puszit a homlokomra. Tudtad, hogy csak ennyi kell ahhoz, hogy az álmok végtelen útjára lépjek, s én boldog voltam, mert tudtam, hogy én vagyok a Te egyetlen hercegnőd.
Olyan mintha mindez tegnap lett volna.
Az emlékképek még élénken élnek az elmémben, bár szép lassan kezdi őket megmérgezni a jelen valósága.
De Te magad váltál a méreggé.
Azzá, ami beissza magát a családunk mély kötelékébe, hogy belülről pusztítson el mindent szép lassan. Felégettél magad mögött mindent, csak azért, hogy a megszállottságodat kielégítsd.
Csak mert nem tudsz veszíteni.
A büszkeséged és az önimádatod többet ér mindennél. Nem számít Neked semmi, csak hogy a kezedben tarthasd az irányítást. Vajon mit teszel majd, mikor ráébredsz, hogy tönkre tettél mindent? Ha az ostoba vágyad hajkurászása hiábavaló lesz, de nem marad senki, aki majd melletted áll?
El fogsz veszíteni mindent.
Még így is megéri?

A gondolatok elmém börtönébe zártak, ahogy szélsebesen cikáztak a fejemben. Egyre magasabbra húzták a falat, miközben a zárt ajtóddal néztem farkasszemet. A távolság talán csak egy karnyújtásnyi volt, mégis egy tátongó szakadék választott el minket egymástól.
Lassan nyílik az ajtó, Te kilépsz rajta. Lányos zavarodottsággal, megszeppenve pillantok fel rád, de csak egy semmitmondó tekintettel méltatsz. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán észrevettél. Te meg sem állsz, csak figyelem, ahogy pár másodperc alatt eltűnsz a folyosón, én pedig ott maradok egyedül, mint egy szellem.
Azonban többé már nem vagyok szomorú.
Testemet apró, forró hullámokban önti el a düh minden alkalommal, mikor Rád gondolok. Az idilli pillanatokat, melyek melegséggel töltik el a szívem, talán sosem fogom elfelejteni, de én már nem emlékszem a kislányra - talán meg is szűnt létezni.
Vagy Te még emlékszel rá?
A belül mardosó fájdalom, amit a magány okoz, valaki mást formált belőlem. Talán én lettem a család fekete báránya, aki nem foglalkozik a szabályokkal, vagy hogy mit kellene és mit nem kellene csinálnia.
De Téged még ez sem érintett meg.
Talán, mert a testvérem elvette előlem a reflektorfényt. Ő az, aki még engem is túlszárnyal. Mintha direkt akarná szítani a tüzet az ostoba viselkedésével, mert ő éppen Rómeó és Júliát szeretne játszani. Az otthonunk már így is lángokban ég.
Az egyetlen biztonságos helyünk.
Neki azonban ez mit sem számít.
Pont úgy, ahogy Neked sem.
Hadd égjen csak porrá.
Hosszú időn keresztül anyám volt az egyetlen, aki mellettem volt. Ő maradt meg nekem egyedül. Te viszont őt is elvetted tőlem. Nem nyugszol addig, amíg darabokra nem szakadunk, s csak a gyűlölet veszi át mindennek a helyét. A rögeszméd felemészt mindent magad körül és csak fájdalmat hagysz magad után.
Egy valamit azonban nagyon jól megtanultam Tőled; hogyan kell hazudni és manipulálni másokat.
Én sem akartam ilyenné válni.
Nem akartam én is egy probléma forrása lenni. Az elkeseredettségem viszont azt súgja, hogyha mindig bajba keverem magam és rossz utakon járok majd, végre kapok egy kis figyelmet újra.
Ez azonban még mindig nem elég.
Azt akarom, hogy a lázadásom mögött észrevegyék, hogy szétesik a családunk, és ne mindenki azt gondolja, hogy egyszerűbb hátat fordítani.
Apa, halld meg végre a segélykiáltásom!
Vedd észre, hogy én is itt vagyok!

Képességem

✦ Fel tudom venni a mesebeli, oroszlán alakom.
✦ Hangommal, helyesbítve az üvöltésemmel képes vagyok üveget repeszteni/robbantani.
Devani Seaver

chat noir



it goes all my troubles on a burning pile, all lit up and i start to smile. if i catch fire then i change my aim, throw my troubles at the pearly gates
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai and Azriel Duke Slater csillámport hintett rá


Sage Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Sage Dearborn
Mesehõs :
Vitani 2f3881493b144dd8d1082f3325f3b772_w200
The Lion King
Vitani
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
F I E R C E S T in the pride lands
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Vitani 1db6ce3488864757d2d52897dd3a944233140cea
❝ go ahead and cry, little girl. nobody does it like you do. i know how much it matters to you. i know that you got
daddy issues
Akinek az arcát viselem :
M A G G I E lindemann
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
frostcall ❅
✦ ✦ ✦ :
Vitani SRZ7s
you're lookin' in my eyes just to see your own reflection. your body's overpriced 'cause you pay yourself
way too much attention.
A tükör mögött :
chat noir

Vitani Empty
TémanyitásVitani Empty2023-12-10, 19:58

Csillámporos üdvözlet illet téged
Sage Dearborn ✦ Vitani


„Ha majd nagy és vad leszel...”

Kedves Sage!

Hűhaa! Apának fel kell kötnie a gatyát? Vitani 2250790558
Nos, bevallom az államat kapkodtam, miközben olvastam a lapodat. Már közben-közben előjött volna a belső Zordonom, de nem hagytam, hogy átvegye az irányítást, így kispadra küldtem. Vitani 321849167

Tööökéletes lett az ET-d minden sora.  Vitani 2067867876  Érthető, hogy miért van Vitaniban ez a fajta ellenszenv, illetve a vágy arra, hogy szeretve legyen... legfőképp az apja által.
Nehéz a helyzet, mivel mind a két félnek megvan a maga igazsága. Vitani 1542743629
Vitani nyilván azért lázadó és viselkedik úgy ahogy vagy éppen viselkedni fog (ugye a játéktéren majd kiderül Vitani 3375341651 ), mert az apja tettei késztették erre. Ó és igen... az sem utolsó, hogy a kedves papa Kovut előbbre tartotta mindig is. Vitani 2732251548

A papus meg... megvannak a maga dolgai ez tény... viszont, ha nem is úgy tűnik, de minden cselekedete a családja érdekében történik. Ebbe beletartozik a gyermekei és a felesége.  Vitani 4028024232



Eleget vártál nem akarom tovább húzni a fogadót. Le a kalappal előtted, úgyhogy nincs más dolgod mint foglalózni és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk. Vitani 841472469  Vitani 841472469  Vitani 841472469  Vitani 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Sage Dearborn csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Vitani 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Vitani 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Vitani 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Vitani Empty
 

Vitani

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vitani