Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Ayuzawa Misaki
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAyuzawa Misaki Empty2024-01-15, 01:05

Ayuzawa Misaki
Play by: Moon Ga-young


Becenév
Misaki
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Ügyvéd
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Mulan
Mi történt velem?



Mindig is vegyes érzelmekkel tekintettem vissza az iskolás éveimre. Voltak jó pillanatok, voltak kevésbé jók és voltak borzasztó időszakok is benne. DÖK elnökként túl sok felelősség hárult rám, nem beszélve arról, miféle plusz terheket vettem önként a nyakamba. Amióta az eszemet tudom, célorientált voltam, de mégsem tudtam sokáig, mi lehetne belőlem. Az egész gyerekkorom azzal telt, hogy kerestem önmagam, közben igyekezve megfelelni mindenkinek. Voltam cselédlánynak öltözött felszolgáló, vagy épp fiúnak kiadva magam ugrottam be kisegíteni egy csapatot.

Ismertem akkoriban egy Usui Takumi nevezetű fiút, aki felforgatta a lelkivilágomat. Talán akkor és ott kérdőjeleztem meg mindent magamban, amikor ő elkezdett közeledni felém. Nem is, inkább úgy fogalmaznék, hogy az agyamat húzta folyton-folyvást, és egy pillanatra sem hagyta, hogy megfeledkezzek róla. Hogy beleszerettem-e? Nem tagadom, igen.

S mégis úgy alakult, hogy évek óta nem láttam. Amióta a suliból elballagtunk, mindenki ment a maga útjára. A jogi egyetemet választottam, Japán egyik legjobb iskoláját… de őszintén szólva az elején nehéz volt, hisz mindentől távol voltam, főleg Tőle. Igazság szerint én nem mertem kockáztatni: inkább elengedtem őt, minthogy hónapokon át tartó távkapcsolatban szenvedve kihűljön a szenvedély, majd valamelyikünk sms-ben szakítson. Ezt nem kívántam sem neki, sem pedig magamnak.

Aztán koncentrálni kezdtem a saját utamra. Kitűztem a célt, hogy a lehető legjobb ügyvéd legyek. Rengeteget tanultam, és mint régen, most is rengeteg plusz terhet vettem önként a nyakamba. Mindez pedig elterelte a figyelmemet Usuiról – nem gondoltam rá, csak éjjelente, amikor nem tudtam aludni. Aztán ezek az éjszakák is szép lassan megszűntek.
Már rég nem gondoltam rá, sőt, randizni is elkezdtem egy csoporttársammal az egyik barátnőm unszolására, de nem lett belőle tartós kapcsolat. Hiányzott belőle valami, talán a rámenősség vagy csak az, hogy ő nem Ő volt.

Későn eszméltem fel és évek teltek el: ügyvéd vált belőlem, ahogyan terveztem és jó voltam benne. Kezdő a pályán, az tény és való, viszont a mentoraim elismertek. Mégis úgy éreztem, hogy van még tudás, amit meg kell szereznem… és jött is a lehetőség. A főnököm egy felhívást csúsztatott az asztalomra, amin egy továbbképzésről szóló felhívás állt. Egy tapasztalt, több éves tudással rendelkező ügyvédnő kínált fel a segítségét: Calypso. Élnem kellett a lehetőséggel, noha soha nem hallottam még a helyről, amit úgy neveznek: Fata Morgana.

Ismét útra kellett kelnem, de nem bántam. A tudásszomjam mindig az egeket verdeste és úgy éreztem, ettől élek igazán. Persze, hiányzott valami, vagy épp valaki és ez az érzés egyre inkább a felszínre akart törni. Én pedig igyekeztem ezt vissza eltemetni magamban, olyan mélyre, hogy többé ne tudjon visszatérni. Usui nem volt többé, bármennyire is a múlt vissza akart rántani. A cél megint adott volt hát, az új mentoromnak akartam minden figyelmemet szentelni, de az nem kerülhette el a figyelmem, hogy a város mesés volt. Mondanám, hogy a szó legszorosabb értelmében, de az azért badarság lett volna.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Usui Takumi csillámport hintett rá


Ayuzawa Misaki
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Ayuzawa Misaki
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
A másik felem :
My thoughts will echo your name
Until I see you again
Ayuzawa Misaki 371d5c6dd0cfb08d3a20352aa847f8436e720cb4
Please don't be in love
with someone else

Ayuzawa Misaki E7e4aa07147586b7e9a239b861991c48c94afb60
♥ Usui Takumi ♥
Életkor :
27
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
MOON GA-YOUNG
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Ayuzawa Misaki 15635a8b36e57032eb57da938fea79b4a3ee2483
A tükör mögött :

Ayuzawa Misaki Empty
TémanyitásAyuzawa Misaki Empty2024-02-18, 13:17

Csillámporos üdvözlet illet téged
Ayuzawa Misaki ✦ Hitetlen


„Success is nothing more than a few simple disciplines, practiced every day.”

Kedves Misaki!

Nem vagy semmi, de komolyan… szinte egész életedben csak a tanulás/munka töltötte ki a napjaid.  Ayuzawa Misaki 321849167 Volt időd másra is? Persze ezek mind fontos dolgok sőt ha az ember felkészíti magát, képezi akkor később csak a javára válhat. És a javadra is vált. Ayuzawa Misaki 3375341651  De mellette… boldog vagy? Ayuzawa Misaki 1542743629  Megkérdezte ezt valaki egyáltalán tőled? Vagy nem is vártad el ezt senkitől sem? Ayuzawa Misaki 703152122  Szomorú, viszont láthatod én megtettem. Ayuzawa Misaki 3942121423

Usui egy meghatározó kapocs az életedben, a leírtak alapján tudjuk. Mondhatnám, hogy kár volt őt elengedned… de persze ki vagyok én, hogy itt megmondjak bármit is.  Ayuzawa Misaki 2140917802 Te magad is érezted egy ideig, hogy hiányzott? Talán ez a jó szó rá. Én azért remélem, hogy még egyszer legalább összefuttok. Ayuzawa Misaki 4028024232

Hohóó! Fata Morgana? Na, ez már valami!  Ayuzawa Misaki 2250790558
Ha mesésnek gondolod, mit fogsz mondani, ha igazi… khm, varázslatot vélnél felfedezni.  Ayuzawa Misaki 2330161217 Ugye azok, akik hisznek a csodákban, az ő esetükben ez könnyen megy és meg sem lepi őket a helyzet. Azonban egy olyan embernél, aki nem hisz, annak ez az egész hihetetlennek fog tűnni. Ayuzawa Misaki 3629551783
Te vajon melyik táborhoz fogsz tartozni? Ayuzawa Misaki 1149350199  (Láttam már olyat, hogy valakinek megváltozott a nézete. Ayuzawa Misaki 642527747 )



Fantasztikus lappal érkeztél, mint mindig, így nem akarlak tovább feltartani. Foglalózz, majd sipirc Usuihoz ő már biztosan vár téged. (Hoppá Spoiler veszély! Ayuzawa Misaki 2732251548 ) Üdv közöttünk. Ayuzawa Misaki 841472469  Ayuzawa Misaki 841472469  Ayuzawa Misaki 841472469  Ayuzawa Misaki 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Ayuzawa Misaki csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Ayuzawa Misaki 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Ayuzawa Misaki 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Ayuzawa Misaki 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Ayuzawa Misaki Empty
 

Ayuzawa Misaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Don't ever lie, even if it's about your feelings ෴ Usui & Ayuzawa