Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Qiu Mei Qin
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásQiu Mei Qin Empty2024-03-11, 00:18

Qiu Mei Qin
Play by: Choi San



Becenév
Qiqi, Meimei
Mesehõs
Ao Bing (Nezha a Démongyermek Születése)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Gods ✦ Istenek
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Soulgem and Demongem dojo & acupuncture társtulajdonos
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
Homoszexuális
Mi történt velem?

Költözés.
Mindig egy új kezdet, még szebb jövőt ígérve, hisz a múltban éppen eléggé kijárt a rosszból. Nem a mostani életemre értem.
Arra az életemre gondolok, ami még nemrégiben teljesen a sötétségbe veszett. Ami álmok formájában talált utat a felszínre. Egy olyan múlt, ahol megszabták, hogy ki lehetek, mit tehetek és még azt is mit gondoljak.
Felvéve egy dobozt néztem a ház irányába, ahol Nezha éppen bepakol pár nehezebb dobozt a folyosóra. Boldogabb nem is lehetnék, előbbi gondolataimat el is mossa a látványa.
Mosolyra húzódnak ajkaim és vélhetően a tekintetem is ellágyul.
Szerencsés vagyok.
Megtaláltam a másik felemet, aki kiegészít bármi történjék. Nem mondom vannak súrlódásaink, illetve olyan alkalmak amikor hevesebb mind a kettőnk, de ettől szép a kapcsolatunk.
Elindulok a dobozzal komótosan majd ahogy közelebb érek Nezha felegyenesedik mire odahajolok hozzá lopni egy csókot ajkairól.
-Gyerünk! Talán kapsz jutalmat is a nap végén, ha addigra lesz hálószobánk. Nem pedig valami bomba övezetnek kinéző helyiség lesz. – nevetek fel és rá kacsintok.
Valahogy szeretem mindig kicsit borzolni az idegeit, ki nem szereti szívni a párja vérét? Aki nem az megmondom őszintén iszonyatosan furcsa.
Ezek az apró játékosságok is hozzájárulnak a kapcsolathoz.
Bentebb menve meglátom, hogy a kezemben lévő dobozon a hálószoba felirat van így arra veszem az irányt. Ideje akkor oda is lassan lepakolni pár dobozkát, hogy meglegyen mindennek a helye. Már lelki szemeim előtt látom mennyire békésen tudunk itt pihenni, kikapcsolni a nap végén, összebújva beszélgetni, elaludni… vagy pedig csak szeretni egymást mintha ez lenne az első pillanat.
Ezek a gondolatok szinte fészket ültetnek a fejemben. Még az sem igazán tudja magát becsalogatni, hogy hát ott van még a kis közös vállalkozásunk… most a biztos pont a védelmet nyújtó otthon gondolata mindent elsöpör.
Hisz Nezha is elég dolgon mehetett keresztül. Vannak még dolgok, amiket úgy érzek nem mondtunk ki egymásnak, még várjuk a megfelelő pillanatot.
Ilyen számomra az a régi múlt mely beleszivárog a mindennapjaimba.
Igaz, ami igaz rengeteg dolgot még nem tettünk meg az én drága káosz hercegemmel. Van mit… bepótolni? Szintet lépni? Vajon mi erre a megfelelő szó? Magam sem tudom.
Mégis zavarba ejtő arra gondolni miként is tudjuk majd felavatni eme házikót. Mosolyra húzódnak az ajkaim, valahol szégyenlősre… mégis vágyakozóra.
Ekkor hallom meg hangját a hátam mögött.
- Végeztem, mi a következő? – mire hátrapillantok a vállam felett.
- Amondó vagyok, hogy hozzuk be a hálószobai dolgokat! Úgy érzem szükségünk lesz rájuk… minél hamarabb. – nézek a szemeibe majd mellette indulok meg a többi dobozért. A közös életünk első kis morzsáiért.


Képességem

✦ Feltudja venni a sárkány alakját.
✦ Vízzel és a jéggel is tud kooperálni, irányítja őket, kreálni tudja, persze gyakorlással fejlődik.
✦ A démoni gyöngyöt ami Nezhában található tudja kontrollálni. A körülötte lévő emberekből ki tudja hozni a jót vagy ő maga meglátja.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys

Nem szórt rá senki csillámport


Luo Zhongli csillámport hintett rá


Qiu Mei Qin
Isten
Isten
Qiu Mei Qin
Mesehõs :
Qiu Mei Qin 91c7dd5ef4c24376c7870f9837d514e7390b0eb7
Nezha: A démongyermek születése
Ao Bing
Egyszer volt, hol nem volt... :
Qiu Mei Qin C20ab6cbc7b6fbd8b35a8142fa20c66bbdb1c24d
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
The Soulgem
Akinek az arcát viselem :
Choi San
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall
A tükör mögött :
Dracarys

Qiu Mei Qin Empty
TémanyitásQiu Mei Qin Empty2024-06-14, 23:35

Csillámporos üdvözlet illet téged
Qiu Mei Qin ✦ Ao Bing


„Souls bound by love are never apart”

Kedves Ao Bing!

Elnézést kérek, amiért megvárakoztattalak, pedig esküszöm, mindennek csupán az volt az oka, - nőiesen beismerem -, hogy nem ismertem ezt a mesét, ezért tartottam egy kis kutatómunkát vele kapcsolatban. Tudom, tudom, egyszer elkezdtem nézni, de valahogy a képi világ nem ragadott meg, de mióta elmélyedtem a wikia legmélyebb bugyraiban és kicsaptam Nezha lapját is, utána egy elég izginek tűnő háttérsztori bontakozott ki előttem, ami annyit kérdést felvetett bennem, hogy most rád zúdítok néhányat csak azért, mert a játéktéren is tervezlek követni titeket.

Példának okáért, nem lehet egyszerű a reinkarnáció, vagy az, hogy a múltban ellenségek voltatok. Ahogy látom, a Fata Morganás “reinkarnáció” adott egy újfajta varázst a kapcsolatotoknak, legalább is, kaptatok egy esélyt arra, hogy életetek során ne csak ellenfelek legyetek. Én hiszek a második esély lehetőségében, úgyhogy őszintén drukkolok nektek, hogy a jövőben is sikerüljön fenntartani a jó kapcsolatotokat. Amúgy ezt már megbeszéltétek? Mármint, hogy te vagy Ao Bing, ő pedig Nezha, mert ha nem, hát, barátom, akkor lehet, hogy fel kell kötnöd a gatyádat, mert  nem csak a költözés lesz egy kicsit akadályokkal teli, hanem mindennek a rendezése is. A múltatok messzire nyúlik vissza, így míg Nezhánál a múltról olvashattam, örülök neki, hogy nálad a jelen fonalát vettük fel. A közös üzlet lehetősége és az együttélés külön-külön is súrlódásokat okozhat, ezért le a kalappal előttetek, hogy ezt bevállaltátok. Tényleg eléggé erős lehet a kapcsolatotok, hiszen együtt minden akadályt legyőztök.

Nézzenek oda, megint megindultam a filozofálgatásokban, de nem tehetek róla, mindig lógva hagytok az izgalmas részeknél, nekem pedig kérdéseim vannak, olyanokat, amiket fel kell tennem, mert furdal a kíváncsiság. Mert mondjuk érdekel, hogy milyen ebben a világban sárkánynak lenni, valahogy a legtöbb sárkány messzire elkerül engem, csak az inszomniásokat (vagy idegbetegeket) találom meg. Szóval, ha egyszer találkoznánk, akkor légyszi beszélgessünk arról, hogy milyen érzés. Mindig is úgy képzeltem a sárkányokat - még ha alakváltóak is -, hogy szeretnek szabadok lenni, szárnyalni meg néha idegből tüzet okádni… De lényeg-lényeg, te sárkány létedre sokkal komolyabbnak, elkötelezettebbnek tűnsz. Hány éves is vagy? Mielőtt esetleg megszeretnélek, és kiábrándulnék a korkülönbség miatt…



Jó-jó, tudom, nem szabad elrabolnom téged Nezhától, mert a végén még én leszek az áldozat, szóval zárószóként annyit szeretnék mondani, hogy lehet valamikor benézek az üzletbe hozzátok, addig is pakoljatok ki szépen az új otthonotokban, rendezkedjetek be, mert a hálószobába - meg sehová máshová - nem fognak berepülni maguktól a bútorok.

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!



Nem szórt rá senki csillámport



Ila Nakai
Lázadó
Lázadó
Ila Nakai
Mesehõs :
Qiu Mei Qin Brother-bear-fjpPIv
Mackótestvér
Nita
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
Mama bear
✦ ✦ ✦ :
Qiu Mei Qin B2bb4ea1b82f73e6fcb6707c62bea5f7d2f71cf0

Once you love someone, they stay in your heart forever.
Akinek az arcát viselem :
Diana Korkunova
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Qiu Mei Qin Baf005593d7e04fce1f5a7bb6133f4e8e46ec728
A tükör mögött :
Lazarus

Qiu Mei Qin 20231225_134803_0000

Qiu Mei Qin Empty
 

Qiu Mei Qin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal