Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
William Zen Williams
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWilliam Zen Williams Empty2024-04-15, 00:45

William Zen Williams
Play by: Chase Hudson



Becenév
Will, Zen
Mesehõs
Pascal (ARanyhaj és a nagy gubanc)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
Terapeuta
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Sadieszexuális
Mi történt velem?

„Minden esőcsepp után egy dallam röppen szárnyra.”

Egy nyár amire úgy gondoltam, hogy csak az enyém aztán szépen, lassan átformálódott a miénkké.
Olyan emlékek, illatok, érintések, amelyeket soha nem tudok feledni és még álmomba is kísértenek felidézve azt, hogy mit engedtem el ostobán, tudatlanul.
Az ember azt hinné felnőttfejjel sokkalta bölcsebb, okosabb… ám ez önámítás. Szép mese, amit belekarunk burkolni egy takaróba és kifogásként akár lebegtethetjük, mint valami zászlót.
Jelenleg is bámulok ki az ablakon, tekintetem a távolba réved míg a testem ott van az irodában, ahol várom mindig a pácienseket mégis lélekben abban a kedves emlékben vagyok, amit szinte senkivel nem osztottam meg soha.
Piszkálom a hangjegyekkel díszített gyűrűt amit Bánattól kaptam. Kicsit mosolyra fakaszt az emlék, hisz én egy esernyő alakú medált adtam neki nyaklánccal.
Szinte megelevenedik előttem az az este.
Táncoltunk, ketten voltunk bár ez nem zavart egyikünket sem. Az sem számított, hogy érződik az eső illata egy kiadós eső jövetelét ígérve, ahogy nevetve fordult, vagy csak rám nézett azt hittem enyém az egész világ.
Elvesztünk egymás tekintetébe még tánc közben is mintha más nem is számítana, minden csak úgy… lenne és mi lennénk a biztos pont. Annyira belefeledkeztünk a pillanatba, hogy megáztunk, a ház kis tornácára húzódtunk be, nézve az esőt, hallgatva az esőcseppeket én pedig szinte magától érthetőtőnek vettem, hogy ide egy dallam hangzása kell.
Hát kezembe véve a gitárt egy számunkra kedves dalt kezdtem el játszani, amit már mondhatnánk úgy is, hogy a mi dalunk.
Ének szó keveredik az eső hangjával, mindez neked szól kedvesem. Senki másnak, soha többé nem tudok olyat adni, mint akkor és abban a pillanatban neked.
Szabadság.
Ez az egy szó tökéletesen jellemzi kettőnk találkozását. Olyan szabadságot éreztem, amit még eddig sohasem.
Ahogy ez az emlék most távolodik minden más felelevenül. A csókok, szerelmes ölelések, ágyban töltött pillanatok, ahogy csak évődve akár kissé incselkedve beszéltünk egymással.
Az a pillanat, hogy az elválás előtti este átadom a nyakláncot. Az ágyban ülve akasztva nyakába s megígérve mindig várni fogom őt.
Ez pedig igaznak is bizonyult. Olykor már azt hiszem én magam is, hogy terápiára szorulnék. Viszont ebből a „betegségből” nem akarok kigyógyulni. Hiszem, hogy találkozunk mi még, egyszer keresztezi az utunk egymást.
Bánat olyan vágyódást… olyan elemi érzéseket ébresztett bennem, amelyek mellett csak úgy nem lehet elmenni. Mintha kinyitott volna egy szelencét, amelyet csak ő tud bezárni.
Egy kedves mosoly kezd az ajkaimra kúszni, esőfelhőket pillantok meg az égbolton. Lehetséges egy újabb kis zápor várható? Elővéve a telefont rá pillantok a háttérképemre, közös fotó, amit még nyáron készítettünk.
Mély levegőt veszek és elszakadok telefonomtól, hisz megszólal az asszisztens a céges hálózati telefonban.
-Megjött a következő páciense Dr. Williams! – szóval idő van, ki kell lépnem az álmodozásból és újra egy időre elzárni az emlékképeket.
- Engedje be! – jön határozott kérésem és előveszem a füzetet, amelybe jegyzetelni szoktam a páciensek gondjait, megfigyelésemet és a diagnózist.
Az ajtó nyitódása előtt újra rá pillantok telefonomra, ahogy pedig belép a következő páciens megszólalok.
- Jó napot. A nevem Dr. William Zen Williams, helyezze kényelembe magát kérem. Miben lehe… - itt el is akadok a mondatban, hisz egy számomra igen ismerős arc néz vissza rám. Mintha csak a telefonomból vagy emlékképeimből lépett volna elő oltva vágyakozásom kínzó mélységét. - Sadie? – ejtem ki puhán nevét farkasszemet nézve a lánnyal, ki ellopta a szívemet és soha nem adta vissza.

„Eső után szivárvány, látványod után vágyakozás, megláttalak, szerettelek és vártam rád. Kérdés az, most már az enyém leszel? Hisz számomra te vagy a szivárvány lábánál található kincs melyet megkaphatok.”

Képességem

✦ Fel tudom venni kaméleon alakomat.
✦ Nem csak kaméleonként, de emberi alakban is láthatatlanná tudok válni. Olykor talán pont kapóra jöhet egy-egy szorult helyzetben.
✦ Igazán jó hallgatóság vagyok, bárkit le tudok nyugtatni egy beszélgetés alkalmával legyen feszült vagy egyéb problémája.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys

Nem szórt rá senki csillámport


Sadie Cresswell csillámport hintett rá


William Zen Williams
Ősi állat
Ősi állat
William Zen Williams
Ennyi ember hisz bennem :
0
A másik felem :
William Zen Williams 6553280760fae17ce24ebc7bf3ba62c800b1e317
Akinek az arcát viselem :
Chase Hudson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
Kereslek, de nem talállak :
William Zen Williams B28e4c82ffefa1325b7c46d6f8e824182e81b6d0
A tükör mögött :
Dracarys

William Zen Williams Empty
TémanyitásWilliam Zen Williams Empty2024-06-16, 01:58

Csillámporos üdvözlet illet téged
William Zen Williams ✦ Pascal


„A végén mindig azok járnak jól, akik türelmesek.”

Kedves Pascal!

Micsoda dallamos név és hozzá ez a pofi! Remek választás, azt kell mondjam! William Zen Williams 3375341651  William Zen Williams 2607835867  William Zen Williams 841472469 És ami a történetet illeti. A nyár sokszor varázslatos emlékeket hagy bennünk - emlékszem, nekem is volt egy nyár, ami nagyon jó volt és örök emlék marad. Nem szerelem téren, hanem szimplán annyi programom volt és annyit voltam a barátaimmal, hogy... hát, azóta sem volt hasonló. De bízom benne titkon, hogy az idei nyár, mégha munka mellett is, de hasonlóan élményekkel lesz teli - veletek, itteni userekkel, barátokkal együtt. William Zen Williams 2359898509  William Zen Williams 841472469  William Zen Williams 841472469 Na, de visszakanyarodva...
Annak idején én javasoltam, hogy mi lenne, ha Pascalt és Bánatot összekötnénk és be kell vallanom, tényleg jó ötlet volt! Mindkét karaktert nagyon jól megragadtátok - és öröm volt olvasni a soraidat, Pascal! William Zen Williams 4028024232 Amúgy is imádtam mindig ezt a zöld kis kaméleont, de új színt vett fel ebben a néhány sorban - és alig várom a folytatást, ami már a játéktérre marad! William Zen Williams 2607835867


Nem is tartalak fel tovább, hisz már eleget vártál! William Zen Williams 2780304454

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!

Egyet ne felejts: érezd jól magad ebben a bőrödben is! William Zen Williams 1115489239  William Zen Williams 3726835930  William Zen Williams 841472469  William Zen Williams 841472469  William Zen Williams 841472469






Nem szórt rá senki csillámport


Sadie Cresswell csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
William Zen Williams D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

William Zen Williams 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

William Zen Williams Empty
 

William Zen Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal