Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Thunder and lightning
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásThunder and lightning Empty2024-06-11, 22:01

Verity Veith
Play by: Kaylee Bryant



Becenév
Ver, Vena
Mesehõs
Will Vandom (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
mindenes a Firefly Rooftop Cinemaban
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
biszexuális
Mi történt velem?

Nagy a sürgés-forgás, s ez egyáltalán nem véletlen. Sárkány születésnapja a mai, aminek egyszerűen muszáj tökéletesnek lennie! Már hetek óta chatel titokban Fionával, elvégre természetes, hogy kikéri főnökasszonya legjobb barátnőjének a véleményét. Persze nemcsak rá számíthat, hanem a saját barátnőire is. Itt van mindenki, Taranee, Irma, Hay Lin a reggel minden percét azzal töltötte, hogy azon elmélkedjen, hogyan ossza ki a feladatokat, miképpen lesz a leghatékonyabb a csapatmunkájuk. Annyira koncentrált, hogy majdnem kiöntötte a reggeli gabonapelyhének tejét a mosogatóba.
Ahogy körbeállják a lányok, szépen neki is kezd az elképzelései megosztásának. Fiona távolabb tevékenykedik, hiszen ők már korábban mindent megbeszéltek.
- Szóval Taranee fog a fényekkel foglalkozni, végül pedig a mozi kivetítőjének díszítését… - fordul tovább, ám beléfagy a szó. Nem áll ott senki. Mi? Arcára teljes értetlenség ül ki, mert képtelen megérteni, mi folyik itt. - Nos khm, én csinálom… - vágja ki magát gyorsan, de látja a többieken a zavartságot. Mind tudják, hogy nem az igazi a szépérzéke. - Fiona segít majd, na munkára csapat! - hessegeti el őket a dolgukra.
Akkor sem érti a szituációt. Egész reggel úgy számolt, mintha öten lennének. Teljesen ösztönösen, mintha természetes volna. Pedig csak négyen vannak, mióta az eszét tudja. Négyen a legjobb barátnők, erre öt emberrel számolt, pedig pontosan tudta, hogy Fiona a saját dolgait fogja intézni. Most meg ráaádsul szörnyű hiányérzet gyötri, mintha valakiről megfeledkezett volna. Azért ennyire sosem volt szar matekból…

***

- Ugyanmár Verity, lerí róla, hogy szívtipró rosszfiú, kár rá az időt pazarolni! - a barátnője nem veszi komolyan, hiszen túl jól ismeri már a Szív Őrzőjét. Csak a szemét legelteti.
- Tudooooom, nem is akarok tőle semmit, csak pár lopott pillanatot, esetleg egy csókot… - az arca teljesen elsápad.

- Ilyen rosszul csókol? - neveti el magát Taranee, ám ahogy a barátnője arcszíne nem ölt egészségesebb árnyalatot, maga is elkomorodik. Mi jutott az eszedbe?
MINDEN! Ordítaná a legszívesebben Will, de nem teheti. Nem zúdíthat mindent Taranee nyakába. Ő a vezető, az ő feladata megvédeni a többieket. Egyébként sem lehet teljesen biztos benne, hogy a vele szemben álló lány tényleg Taranee, mégha az ösztönei ezt is suttogják. Ám ha a Tűz Őrzője is áll előtte, akkor sem akarná ennyi aggodalommal terhelni. Előbb neki kell utánajárnia a dolgoknak. Az Őrzők együtt a legerősebbek, csakhogy… Cornelia mindenképpen hiányzik, mégha 3 lakótársa a 3 legeslegjobb barátnője is.

- Ne haragudj, nagyon rosszul lettem, haza mehetnék lepihenni? - tekintetét mereven a földre szegezi. Nem szeret hazudni, pláne élete 4 legfontosabb emberének, de most mégis muszáj. Taranee gondolkodás nélkül küldi haza, magára vállalva minden maradék feladatot a moziban. Igen, ő biztosan Taranee! Ez valahol megnyugtatja, mégsem elég, hazafelé szaladva patakokban csorognak végig könnyei az arcán. Mennyi mindent elrontott! Hamarabb magához kellett volna térnie, emlékeznie! Taranee, Irma, Hay Lin ők kétségtelenül régi barátnői. Azonban… mi lehet a helyzet Corneliával, Mattel, Phobosszal, Calebbel, Blunkkal, Elyonnal?! Egyetlen ismerőse sem jut az eszébe, akire illene a leírásuk.

Legjobban Cornelia foglalkoztatja. Mi van ha… mi van ha… meghalt?! Vállait még hevesebben rázza a zokogás. Nem érzi a lányt, hiába van nála Kandrakar szíve. Ez azt jelentené? Sose kérdezte meg Hay Lin nagymamáját, hogy mi a helyzet akkor, ha egy Őrző meghal.

***

Hosszú órákig tart, mire kisírja magát, s utána sem érzi könnyebbnek a lelkét. Vezetőként elbukott, kötelessége lett volna hamarabb feleszmélni. Már mióta itt vannak! Pontosan jól tudja, hogy egyedül nehezebb lesz Cornelia után kutatnia, mint a többiek segítségével, de azt szeretné, ha minél később nehezedne rájuk az a nyomás, amit most ő érez. Ameddig maguktól fel nem nyílik a szemük, inkább egyedül nyomoz majd teljes erejével, nem számít, hogy ez hány átvirrasztott éjszakát jelent majd. Hátha megleli az utolsó Őrzőt, s a többieknek nem is kell már emiatt aggasztaniuk magukat.
Végül pedig… hihetetlen, hogy éppen Phobos csókjának képe illesztette össze emlékei bonyolult kirakósát! Hogyan hagyhatta, hogy az a csók egyáltalán megtörténjen?!

Képességem

✦ Képes vagy vibráló erőteret vonni magad és a szeretteid köré, ami védelmet nyújt és visszaveri a támadásokat.
✦ Képes vagy manipulálni az elektromosságot.
✦ Rá tudsz hangolódni a többi őrzőre és telepatikus üzenetet küldeni nekik vagy meghatározni a pontos helyzetüket, a fal viszont akadály, ezért nem érzed Corneliát.
✦ Képes vagy portált nyitni a birtokodban lévő medál segítségével.
✦ Képes vagy átváltozni őrzővé, ilyenkor erősebb vagy és tudsz repülni a szárnyaidnak köszönhetően, de ehhez mind az öt őrzőre szükség van, Cornelia viszont jelenleg nyugaton tartózkodik.
Baba Kiyoko

Mai'nan

Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang, Finnegan Wilson, Devani Seaver, Calista Evergreen, Wesley Finneas Montgomery, Cole Strife and Vernon Rasmus Rainier csillámport hintett rá


Verity Veith
Hõsnõ
Hõsnõ
Verity Veith
Mesehõs :
Thunder and lightning Will-will-vandom-witch-lightning-quintessence
W.I.T.C.H.
Will Vandom
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Leader of the Guardians
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
That' my greatest wish:
Thunder and lightning Fc3910be55408e5606e9c949a6d6859c4f9aecf3
I miss you so much, Cornelia
Akinek az arcát viselem :
Kaylee Bryant
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
Mai"nan

Thunder and lightning Empty
TémanyitásThunder and lightning Empty2024-06-14, 17:47

Csillámporos üdvözlet illet téged
Will Vandom ✦ Verity Veith


„Guardians, unite!”

Kedves Vena!

Végre! Véééégre!  Thunder and lightning 2250790558
Jaj, el sem tudom mondani, mennyire vártalak már téged! Na, nem csak azért, mert SZOROSAN kötődsz az egyik kedvenc rohadékomhoz karakteremhez, hanem mert veled, ha jól számolom, teljes végre a WITCH csapat is. Thunder and lightning 2067867876  Mi ez, ha nem izgi? Hozom is a pezsgőspoharakat, erre muszáj koccintanunk.  Thunder and lightning 3726835930 Te pedig csődítsd össze a csapatot és találkozunk az Aphro… izé, a Moziban! Khm.  Thunder and lightning 2732251548  Bár Phobos halkan megjegyezte, hogy a sztriptízbárban jobb a hangulat, de ő még sosem járt a munkahelyeden. Nem rajta múlt, azt morogja  Thunder and lightning 3399021160
Tény, hogy egy kissé problémás helyzetet teremt az az apróság, hogy egy láthatatlan fal jelenleg kettéosztja a csapatot, de nézzük a jó oldalát: a fal nem csak elválaszt, meg is véd. Nem csak titeket az aljas duótól (jó, na, Mirandával trió), de őket is tőletek.  Thunder and lightning 3404093883  Biztosak lehettek benne, hogy Phobosékra épp olyan mély benyomást tettetek, ahogy ők rátok, bár a különbség talán az… hogy is mondjam? Hogy ők a verségből még kegyetlenebbül tápászkodtak fel, ti viszont továbbra is igyekeztek a jó oldalt képviselni… ugye? UGYE? Valakinek azt is kell…  Thunder and lightning 829279662
Mondanám, hogy tele vagyok kérdésekkel, de a lapod nagyon szépen és érzékletesen összefoglalja Will karakterét, na meg a vívódását és imádtam olvasni!  Thunder and lightning 841472469  Alig várom, hogy a játéktéren is kibontakozzon a kisasszony, épp ezért nem akarlak feltartani – nem is mernélek, a herceg nem hagyná –, szóval miután letudtad a kötelezőket, nincs más dolgod, mint csatlakozni a csapatodhoz… uh, valójában még rengeteg dolgod van! Jobb is, ha mielőbb belekezdesz, de aztán ne lepődj meg, ha bizonyos hirtelenszőke, szexis alakok kísértenek álmodban!  Thunder and lightning 1623695724



Tényleg nagyon örülök neked, de nem csak én, azt hiszem, az egész W.I.T.C.H. team nevében mondhatom, hogy érezd nagyon jól magad az oldalon ezzel a pofiddal is  Thunder and lightning 2426842179

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Thunder and lightning 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Thunder and lightning 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Thunder and lightning Empty
 

Thunder and lightning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» out where the lightning splits the sea