Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
My favorite drink is the next one ☞
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMy favorite drink is the next one ☞ Empty2021-10-03, 00:12

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
My favorite drink is the next one ☞ JPbm1tY
My favorite drink is the next one ☞ C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
My favorite drink is the next one ☞ 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
My favorite drink is the next one ☞ 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

My favorite drink is the next one ☞ Empty
TémanyitásMy favorite drink is the next one ☞ Empty2021-04-07, 00:09


Sebastian and Chase

407 szó ♛ Can't get used to losing you ♛ hello világ

Tudom, hogy szenved, és fáj nézni.
Én is szenvedek. Miért nincsen valami egyetemes, jól bevált módszer arra, hogyan dolgozza fel az ember helyesen a gyászt? Már nem azért, de szerintem gyorsan az eladási listák tetejére kerülne egy ilyen trükköt bemutató könyv. Tisztában vagyok vele, hogy léteznek önsegítő könyvek, amik ezzel foglalkoznak, meg különböző tanácsok – beszélj róla, sírd ki magad, hagyj időt magadnak -, de bakker… Mintha a testvéremet vesztettem volna el, és most, hogy azt is végig kell néznem, ahogy a fia szenved – hát, nem sokszor éltem át ilyen fájdalmat.
Tulajdonképpen csak egyszer. A néhai feleségemre gondolva megrázom magam, és igyekszem felszívni magam. Pontosan ő az egyik oka annak, hogy most nem szabad feladnunk a harcot. Hogy én nem adhatom fel. De könnyű ezt mondani, mikor az ember olyan nagyon-nagyon dühös, és nem látja a kiutat már sehol…
Sebastian sóhaja szakít ki borús gondolataim közül, pont időben, mert már nem sok választott el tőle, hogy a dühömet olyasfajta módszerrel vezessem le, ami nem tenne jót a belső békére való törekedéseimnek.
De kit is áltatok ezzel? Az, hogy én valaha is jógi legyek, nagyjából olyan, mint megkérni egy kutyát, hogy énekelje el a nemzeti himnuszt.
Vagyis kis gyakorlással lehetséges.
A srác arca borús, amit iménti sóhaja is jelzett, és gyanakodva figyelem. Vajon mi járhat a fejében? Egész nap segített nekem, pedig nem is kértem rá. Talán így akarja elterelni a gondolatait erről a rengeteg kényelmetlen hercehurcáról.
Újra felsóhajt, és ellöki maga elől a papírokat, amik felett görnyedtünk a nap folyamán, kicsi mosdó –és étel-italszünetekkel megfűszerezve. A házra látszólagos béke szállt, a többiek már pihennek, legalábbis csendben vannak. Nehezen lehet már ezt otthonnak nevezni, befészkelte magát a fájdalom és a gond szelleme a falak közé.
Sebastiant nézem, miközben felkel, és kiveszi az italszekrény kulcsát. A szívem egy pillanatra elfacsarodik, ahogyan arra gondolok, hányszor néztem az apját hasonló estéken, ahogyan ugyanezt teszi.
- Ennél jobb ötleted talán sohasem volt még – vigyorgok rá, próbálva könnyednek tűnni.
Visszajön a két pohárral, kérdőn néz rám.
- Semmilyen körülmények között nem iszom mást, ez az ital az istenektől származik.
Inni kezdünk. Egy picit hallgatunk.
Kérdése megijeszt. Nem szeretek az érzelmeimről beszélni, és hogyan is zúdíthatnám mindezt a gyászoló fiú nyakába? Hogy néha azt érzem, hogy nem kapok levegőt, és nem csak emiatt, hanem mert attól félek, hogy még ezt a „családomat” is elveszítem? Hogy mekkora teher, hogy félek, nem nyerünk?
Mielőtt felelhetnék, dobogás üti meg a fülemet, mire mindketten várakozva az ajtó felé nézünk.


Vendég
Vendég
Anonymous

My favorite drink is the next one ☞ Empty
TémanyitásMy favorite drink is the next one ☞ Empty2021-04-06, 19:18


Chase and Sebastian

319 szó ♛ Humor ♛ úúúgy örülök nekeed

Felsóhajtok.
Mélyről jön, igyekszem kiadni vele minden elkeseredettségemet, szomorúságomat és dühömet. Szükségem lenn egy lélegzetvételnyi szünetre, kikapcsolódásra, ami eltereli a gondolataimat, de ez most nem opció. Ha épp nem a kórházban vallok szégyenletes kudarcot azzal, hogy egy cseppet sem hasonlítok az apámra a képességeimet tekintve, otthon rostokolok bírósági végzések felett. Chase-t, az ügyvédünket akár be is költöztethetném a házba, lassan többet van nálunk, mint otthon, és tudom, hogy nem kellene emiatt bűntudatot éreznem, hiszen több ő egyszerű ügyvédnél, szinte már családtag, de nem tehetek róla, úgy érzem, minden téren elbuktam és mindenkit magammal rántottam. Vajon a nagybátyámat gyötrik álmatlan éjszakák? Gyötörték valaha is? Ő is elhanyagolja a szeretteit? Van bárki, akit szeret egyáltalán?
Fogalmam sincs, hány óra lehet, de odakint már besötétedett. A ház csendes és nyugodt, mint mindig. Anya talán lefeküdt, kiütötte magát a bogyóival és arról álmodik, hogy nem üres mellette az ágy. Kya pedig... remélem, hogy az esküvőt szervezi és nem gondol most arra, hogy nekem teljesen más köti le a figyelmem.
Chase-re pillantok és újra felsóhajtok. Mára elég volt a papírokból. A szemem jojózik a sok apró betűtől, az agyam pedig már egyáltalán nem képes befogadni több infót.
– Mit szólsz egy italhoz? – tápászkodom fel az asztaltól, de előtte még benyúlok a felső fiókba a bárszekrény kulcsáért. Kiskoromban azt hittem, hogy egy  eldugott kincsesládát nyit, amit ádáz kalózok pont a mi házunkban rejtettek el. Majdnem igazam is lett. Mindenképp két poharat veszek ki, akkor is, ha egy kis noszogatásra szorul drága barátunk, habár nem úgy ismerem. – Whisky? Vagy valami mást innál?
Chase ízlésének megfelelő itallal és két pohárral lépek vissza az asztalhoz, ám ezúttal nem mögé ülök le, hanem nekitámaszkodva kezdek az üveg kinyitásán ügyködni.
– Annyira lefoglal ez a sok... minden, meg sem kérdeztem, hogy hogy vagy? – pillantok rá érdeklődve. Tényleg szeretném tudni. Nem csak azért, mert bűntudatom van, hanem mert Chase tényleg olyan, mint egy barát számomra. És tudom, hogy apa is hasonlóan érzett iránta.


Nem szórt rá senki csillámport



Sebastian V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Sebastian V. Dearborn
Mesehõs :
My favorite drink is the next one ☞ ZZ80yvh
My favorite drink is the next one ☞ Tumblr_m9m38stgKx1rbzdkmo5_400
Az oroszlánkirály
Simba
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
The Lion King ♔
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Luke Mitchell ♔
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♔
✦ ✦ ✦ :
My favorite drink is the next one ☞ Tumblr_n9l96bgfuA1rkn58co1_500
A tükör mögött :
Cherry ♔

My favorite drink is the next one ☞ Empty
TémanyitásMy favorite drink is the next one ☞ Empty2021-04-05, 19:09

My favorite drink is the next one
Chase and Sebastian

Nem szórt rá senki csillámport



Sebastian V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Sebastian V. Dearborn
Mesehõs :
My favorite drink is the next one ☞ ZZ80yvh
My favorite drink is the next one ☞ Tumblr_m9m38stgKx1rbzdkmo5_400
Az oroszlánkirály
Simba
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
The Lion King ♔
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Luke Mitchell ♔
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♔
✦ ✦ ✦ :
My favorite drink is the next one ☞ Tumblr_n9l96bgfuA1rkn58co1_500
A tükör mögött :
Cherry ♔

My favorite drink is the next one ☞ Empty
TémanyitásMy favorite drink is the next one ☞ Empty

Ajánlott tartalom

My favorite drink is the next one ☞ Empty
 

My favorite drink is the next one ☞

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Every night is a time for drink.