Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Empty2021-03-21, 21:33

Sebastian Victor Dearborn
Play by: Luke Mitchell



Becenév
Seb
Mesehõs
Simba (Az oroszlán király)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Ancient Animals ✦ Ősi Állatok
Tartózkodási hely
Frostcall, Észak
Foglalkozás
mivel foglalkozik?
Családi állapot
jegyben jár
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?


Nagyon nagy király leszek
Csak legyen más szerény






A francba.
Azt olvastam valahol, hogy ha az ember összefut a vadonban egy medvével vagy egy oroszlánnal, a legjobb amit tehet, hogy megpróbál nyugodt maradni, lassan elhátrálni tartva a szemkontaktust – vagy épp nem, ezt vitatják – és az sem árthat, ha imádkozol az életedért. Tudod, csak a biztonság kedvéért. A gyakorlatban viszont teljeséggel elképzelhetetlen, hogy bárki is meg tudja őrizni a hidegvérét miközben egy éhes ragadozó a fogait csattogtatja felé. A gyakorlatban az ősi törvény él, miszerint szégyen a futás, de csessze meg, ha kerget. Én mégis leküzdöm a késztetést és nyugalmat színlelve az asztalnál maradok, miközben azon kattog az agyam, hogy hogy jutottam idáig. A válasz előttem hever, a lapjaim gúnyosan sorakoznak fel egymás mellett. Azt gondoltam, nyerhetek velük, megkockáztattam, hogy többet teszek fel rájuk, mint amim van és most tartozom. Más már nem is hiányzott. Ha ez kiderül otthon, nekem végem. Persze csak ha élve hazajutok innen. A baseball ütős fickó gondolom nem azért lengeti az ütőjét fenyegetően, mert a kiscserkész csapatot edzi az illegális póker parti után hétvégenként, hanem mert az a dolga, hogy behajtsa a pénzt, amit az olyan idióták, mint én nem tudunk kifizetni.
Ha éhes ragadozó csattogtatja a fogait...
Maradj...
Nyugodt...

Összerezzenek, mikor a fickó, aki a pókert szervezte a vállamra csap. Nem azért, mert fáj, hanem, mert meglepően finom a mozdulat.
– Rendben vagyunk, Simba. Jövőhéten is benézhetnél, ha gondolod. Ha lesz mit feltenned – nevet össze az ütős alakkal, de én megakadok a mondandója első felén.
– Rendben vagyunk?
– Igen – néz rám csodálkozva, majd sejtelmes vigyorral közelebb hajol. – Köszönd a bácsikádnak.
Mosoly terül szét az arcomon. Hát persze. Zordon bácsi a legjobb. Apámmal ellentétben ő nem felejtette el, milyen fiatalnak lenni, nem nyaggat a családi örökség fontosságával, hanem hagy élni és támogat, ha szükségem van rá. Sokkal jobb a kapcsolatom vele, mint Mufasával, aki örökösen próbál megváltoztatni.
♔♔♔


Rosszon győz a jó, ez így való
És ha útra kélsz, hidd el várnak téged





A hátamat az íróasztalnak vetve ücsörgök a földön apa irodájában, ahogy régen is, mikor gyerek voltam. Bujkálok. Akkoriban a fürdéstől, a zöldségektől és a leszidástól menekültem ide, most pedig a valóság elől. Újra érezni akartam őt és itt megy a legjobban. Talán mert olyan sok időt töltött itt. Szinte várom, hogy belépjen az ajtón, cinkos apa-mosollyal pillantson rám, összeborzolja a hajamat és leüljön mellém nem törődve azzal, hogy összegyűri az öltönyét, vagy elfoglalja a széket az asztal mögött és még a legfontosabb munka közben is figyeljen a locsogásomra. Hiányzik.
Csak az utóbbi időben rendeződött a kapcsolatunk, ami főként az én hibám volt, hiszen ellenséget láttam benne. Azt gondoltam, hogy a szigor és a szeretet nem fér össze, csak azt érzékeltem önteltségemben, hogy mindenért cseszegetnek, nem láttam mögé, nem ismertem fel a féltést és a gondoskodást. Most minden vitával töltött perc elvesztegetett időnek tűnik. Az ember hajlamos abban ringatni magát, hogy bőven van idő kimondani mindent, de ez nem igaz, és már bánom, hogy nem mondtam el apának, mennyire hálás vagyok neki, amiért ilyen apám volt.
Odalent épp zajlik a megemlékezés, úgy volt, hogy beszédet is mondok, de képtelen vagyok rá. Zazu írt néhány sort segítségképp, de úgy érzem, hogy ha kinyitom a szám, valami szörnyűség történik, pedig azon túl vagyunk.
– Hát itt vagy.
Nala lágy hangja szakít ki a borús gondolatok közül. A mosolyom nem őszinte, de örülök neki, hogy megtalált. Valószínűleg az idők végezetéig képes lettem volna itt maradni, ha nem jön senki, hogy visszataszigáljon az életbe.
– Mikor lesz a beszéd? – a hangom rekedt és erőtlen.
– Zazu már elmondta, nagyon szép volt – a szavaival ellentétben az arcáról gondterheltséget olvasok le, ami azonnal magamhoz térít.
– Valami baj van, Nala?
A barátnőm haboz, ami semmi jót nem jelent, bennem pedig egy halom szörnyűséges forgatókönyv játszódik le.
– Zordon van itt. Rafiki feltartotta, így a beszédről lecsúszott, de... beszélni akar veled az örökségről.
Reméltem, hogy erre nem mostanság fog sor kerülni, de a nagybátyám aljassága már nem ér meglepetésként. Régebben bálványoztam, most csak keserű dühöt érzek iránta. Azt hittem, a pátyolgatása az a szeretet, amire apám nem képes. Istenem, milyen bolond is voltam!
– Hogy nem sül le a bőr a képéről annak a... – Zazu ront be, amiből arra következtetek, hogy ő végig tudta, hogy itt vagyok és csak figyelmességből nem zargatott idáig. A jó öreg Zazu. – Simba, jó lenne, ha lejönnél.
A szemközti falra ugrik a pillantásom, oda, ahol a kórház egyik oklevele van kifüggesztve. Apa büszke volt, mikor megkapta. Én nem értettem, hogy mi olyan érdekes egy darab papíron, de ő elmagyarázta, hogy nem a papír számít, hanem az a sok munka, amit elismernek vele. Azt akarta, hogy egy nap én vegyem át a kórház igazgatását, habár nem ilyen korán. Időm sem volt felkészülni, teljesen egyedül vagyok és nem fogok megbírkózni vele. Egy pillanatra elfog a kétségbeesés, amit már napok óta igyekszem elfojtani magamban, de aztán egy meleg, puha tenyér az arcomra simul. Nala biztatóan mosolyog rám, szavak nélkül is értem, mit üzen. Ő itt van velem. Ez erőt ad.
Feltápászkodom a földről és elkezdem megkötni a nyakkendőmet, közben pedig Zazura pillantok:
– Szólj a nagybátyámnak, hogy idefent várom.
Ha éhes ragadozó csattogtatja a fogait...
A legjobb, amit tehetsz...
Hogy te is azzá válsz...


Képességem

✦ Képes vagyok magamra ölteni a mesebeli oroszlán alakomat
✦ Az üvöltésemmel képes vagyok üveget robbantani
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Evolet Yang

Cherry

Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope, Felix Wright and Kyra Nevaeh Knight csillámport hintett rá


Sebastian V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Sebastian V. Dearborn
Mesehõs :
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn ZZ80yvh
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Tumblr_m9m38stgKx1rbzdkmo5_400
Az oroszlánkirály
Simba
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
The Lion King ♔
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Luke Mitchell ♔
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♔
✦ ✦ ✦ :
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Tumblr_n9l96bgfuA1rkn58co1_500
A tükör mögött :
Cherry ♔

The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Empty
TémanyitásThe Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Empty2021-03-29, 21:19

Csillámporos üdvözlet illet téged
Sebastian Victor Dearborn ✦ Simba


„Nézz a csillagokra: a múltidõk nagy
királyai a csillagok szemével néznek le ránk.
Emlékezz rá: a nagy királyok odafentrõl figyelnek
Téged és köztük leszek én is.”

Kedves Sebastian!

S végre elfogadhatlak Téged is, drága Simba! The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 2067867876  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 2067867876  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 2067867876 Nagyon vártam már a lapodat, és elégszer rágtam a füled már azt hiszem, hogy írd és írd, mert nagyon kíváncsi vagyok. The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 2067867876 Nem csalódtam benned most sem: hoztad a tökéletest, amit tőled már-már el is várok! The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 642527747 Egy részem sír, hogy nem én csaptam le Nalára (másik felem pedig örül, hogy jó kezekbe került!! The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 3590078731 ), hisz tudom, hogy csodás játékokban, kalandokban lesz részed, részetek! The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 2359898509 (Az vigasztal, hogy így sem menekültök tőlem és bizony lesz egy-két "kötelező" körünk. The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 3375341651 )
Tetszett, hogy egy múltbéli jelenettel nyitottál. Láthattuk, hogy Zordon milyen "jó fej", persze, csakis önös érdekekből lehetett az. The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 3375341651 Aztán pedig egy élesváltással a jelenben találtam magam, ahol Mufasa temetése zajlik épp. Bár abból nem látunk semmit, Simba fájdalma épp elég volt ahhoz, hogy könnyeket csaljon a szemembe.  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 554922804  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 841472469 Ezért is mondom, hogy tökéletesen írsz, meghatsz - és hát a jó író képes eljutni a másik szívéig, nem igaz? The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 1298976811
Nem nyáladzok tovább, így is hoznom kell egy vödröt... The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 2732251548  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 1623695724  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 1623695724  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 1623695724  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 841472469


Szaladj foglalózni, a kedvesed és a nagybácsid is kitörő lelkesedéssel vár! The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 1149350199  The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn 841472469






The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport



Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn Empty
 

The Lion King ♔ Sebastian V. Dearborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seth V. Dearborn
» Letha Dearborn ◈ Zira
» Lion Queen's Prides
» The Lion Queen ♛ Kyra Nevaeh Knight
» Kieran V. Dearborn