Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Laeriel Coral Nicchi
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLaeriel Coral Nicchi Empty2021-06-01, 19:52

Laeriel Coral Nicchi
Play by: Holland Roden



Becenév
Riel
Mesehõs
Ariel (A Kis Hableány)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Újságíró/Szerkesztő
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?




Rég haza hív egy érzés, melyet száz fele kürtölnék
A misztikus mélyben van remény, mely ezreket éltet rég!


Mindenki a „boldog befejezésre” vár. A mesék pedig megadják azt az illúziót, hogy mindez elérhető – de olykor a történetek vége nem a valódi vég. Néha, a színfalakon túl folytatódik valami olyan, amire nem is gondoltál. Levetíthetnénk ezt a filmekre is: a „happy end” felirat után általában a házasságok tönkremennek, megcsalások hada és végül elválás vár az ifjú párra rosszabb esetben. Jó esetben viszont tényleg együtt maradnak „boldogan, amíg meg nem”. Velem mi is történt?
Miután Triton király, az Óceán királya megadta azt, amire mindig is vágytam: ember lehettem. Az uszonyom helyett lábakat varázsolt a szigonnyal, ami mágikus erővel bírt. És mindezek után hozzámehettem Erichez, akiért mindig is odáig voltam. Halálosan szerelmes voltam belé már akkor, mikor még csak nem is ismertem. Mondhatnánk, hogy a külsőbe szerettem bele, de nem. Valami… megmagyarázhatatlan dolog fűzött hozzá. Lehet, hogy az emberi mivoltját csodáltam, vagy csak azt, hogy mennyire önfeledten tudott táncolni akár a saját, négylábú kutyájával, nem tudom. Tényleg nem. De mindig is tudtam, hogy ő az igazi. A Nagybetűs Ő. És megkaptam. Apám belátta, hogy csak úgy lehetek boldog és azzal, akit én választok. Eric volt a mindenem. A jelenem, a jövőm és a múltam is, hiszen ő sarkallt arra, hogy emberek közé vágyjak még inkább. Nem volt elég néhány villa, amit fésűnek hittem, és nem számított, hogy még csak azt sem tudtam, hogy a láb, az… láb. Mármint, hogy úgy hívják. Rengeteget tanultam, ahogy Eric mellé szegődtem. Az életünk pedig jól alakult. Boldogok voltunk együtt.
Született egy kislányunk: Melody. Nála szebb kislányt elképzelni sem tudtam volna! Láttam benne Ericet és magamat is. Furcsa volt viszont, mert míg én az emberi lábakra vágytam tinédzserként, addig őt az óceán vonzotta. Kishíján elveszítettük, de mint minden történetnek, ennek is jó volt a vége. És azt hittem, ez így is marad, de… de tévednem kellett.
A világunk káoszba torkollott. Hogy hogyan és miért, egyáltalán ki, vagy kik miatt, arról fogalmam sem volt. De a félelem lett úrrá rajtam és mindenkin körülöttem. Egyszerűen nem tudtam, mi tévő legyek. Eric és Melody mellett akartam lenni, így átrohantam a kastélyon.
- Eric! Végre megvagy…! – Ahogy a közelébe értem, szorosan öleltem magamhoz. Éreztem a körém fonódó karjait.
- Ariel… - Éreztem, hogy végigsimít a hátamon, majd mielőtt folytathatta volna a mondandóját, felkaptam a fejem.
- Hol van Melody? Azt hittem, veled van! – Szegeztem neki némileg vádaskodva, de igazából csak az aggódás szólt belőlem. A fejét rázta, jelezve, nem tudja.
Együtt száguldottunk végig a kastélyon, egymás kezét fogva és el nem eresztve. Melodyt kerestük, kiabáltuk a nevét, de válasz nem érkezett. A világunk pedig pusztulásnak indult. A színek helyett szinte sötétség vett minket körbe.
- Melody… Melody!!! Hol vagy, kicsim?! – Kiabáltam tovább, mert képtelen voltam feladni.
Aztán kiértünk a kastélyból és tőlünk nem olyan messze, de megpillantottuk a lányt. A kezdeti öröm hirtelen csapott át félelembe újfent, ugyanis a föld felett lebegett néhány méterrel, zöld fény vette körül és már láthatóan alig élt.
- Ne, Melody…  - A fejemet ráztam és futni kezdtem volna felé, de éreztem, hogy Eric karjai körém fonódnak és megállít. Nem engedte, hogy odarohanjak, mert tudta, amit a szívem mélyén én is. Elvesztettük. – MELODY!!! – A sikításom sírásba fulladt és hiába kapálóztam, szerelmem nem engedte, hogy elmenjek. Nem, nem akarta, hogy elszakadjak tőle. Legalább én ne.




Vár rám a föld


A parton tértem magamhoz. A homok a talpam alatt jóleső érzéssel töltött el és egy pillanatra úgy éreztem: otthon vagyok. A szél azonban felerősödött és cibálni kezdte a hajamat, a ruhámat, mindent. Én egy hajót néztem közben, melynek az oldalára egy név volt festve: Melody.
Milyen szép név egy hajónak… Gondoltam magamban, majd oldalra döntöttem a fejem és némileg elmerengtem a név olvasatán, jelentésén és az egészen, majd a következő pillanatban már indultam is tovább.
Tudtam, hogy valahol vár egy téma, egy esemény, amiről cikket írhatok és a főnököm, Bájos herceg örömmel fogja fogadni. Habár nem voltam képes beszélni, mert a hangszálaimmal gondok voltak, a férfi mégis alkalmazott és egy kicsit sem éreztem azt, hogy megkülönböztetne a többiektől. Vagyis… talán pont, hogy néha kivételezett velem. Az egyik kollégámnak, Dimitrinek még szúrtam is a szemét. Nem kellett kimondania, mert anélkül is tudtam. De én igyekeztem ettől függetlenül vele is jó kapcsolatot ápolni, már amennyire engedte.

Aztán egy nap… váratlanul visszatért a hangom.
És vele együtt az erőm is, azt hiszem.

Valamint egy remek sztori ötlet is. Egy lopás. Valaki kirabolta Ericet és láttam, hogy ki volt. Célom, hogy lebuktassam őt és egy életre rács mögé juttassam. Na és persze az sem hátrány, ha Ericnek segíthetek vele és másoknak, akiknek szintén kárt okozott ez a férfi…
Flynn Rider…
Készülj, mert nyakon csíplek!

Képességem

✦ Sellőalak: Amint teljesen elmerülsz a vízben, átváltozhatsz.
✦ Az éneked nyugtató hatású, akár „altatásra” is alkalmas. Ha viszont bajban vagy és énekelni kezdesz, a hangoddal elérheted Eric herceget, bármilyen messze is legyen tőled.
✦ Bármit képes vagy megtanulni szinte azonnal, legyen szó bármilyen nehéz dologról.
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Mirai

Eliffe




Nem tudom hol, hol és mikor,
Valahogy visszahúz a szívem
Hidd el nekem, tiéd leszek
Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright csillámport hintett rá


Laeriel Coral Nicchi
Hercegnõ
Hercegnõ
Laeriel Coral Nicchi
Mesehõs :
Laeriel Coral Nicchi Tumblr_inline_pd2ddnarzd1qi5dol_500
The Little Mermaid
Ariel
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
Titulus :
The Little Mermaid
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Holland Roden
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Like a barge at sea
In the storm I stay clear

Laeriel Coral Nicchi Tumblr_inline_otx1rjqDCv1t8bm8b_250
'Cause I've got my mind on you
I've got my mind on you
A tükör mögött :

Laeriel Coral Nicchi Empty
TémanyitásLaeriel Coral Nicchi Empty2021-06-01, 22:58

Csillámporos üdvözlet illet téged
Laeriel Coral Nicchi ✦ Ariel


„Under the sea! ”

Kedves Ariel!

Ahogy azt mondani szokás három a magyar igazság.  Laeriel Coral Nicchi 1298976811
Elmondhatatlanul örülök annak, hogy végre úgymond biztos kezekben landolt ez a karakter, hiszen már igazán rá járt a rúd a mi kis hableányunkra, meg az egyik kedvenc hercegünkre.  Laeriel Coral Nicchi 2140917802
Nagyon tetszett, ahogy egy kicsit felelevenítetted a mesevilágot, mint egy illúziót, ami idővel mindenkinek a valósága lesz majd.  Laeriel Coral Nicchi 1149350199
Talán még jobban várom a Flynn-hez kapcsolód szálad kibontakozását, mintsem Eric-el való kapcsolatodat, de... Azért őt is áraszd el szeretettel amennyivel csak lehet.  Laeriel Coral Nicchi 2067867876
Na, de nem is húzom tovább az idődet, hiszen minden tökéletesen a helyén volt, ahogy lennie kell.  Laeriel Coral Nicchi 321849167
Gyorsan ejtsd meg a szükséges foglalókat aztán pedig már tényleg senki és semmi nem áll az utadba a játéktérig  Laeriel Coral Nicchi 4028024232

Jó szórakozást kívánok.  Laeriel Coral Nicchi 642527747  Laeriel Coral Nicchi 1504217148



Vendég
Vendég
Anonymous

Laeriel Coral Nicchi Empty
 

Laeriel Coral Nicchi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» First meeting - Laeriel & Felix