Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Gonosz királynõ
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásGonosz királynõ Empty2021-02-17, 22:59

Gonosz királynõ
Ajánlott Play by: Olivia Wilde



Státusz
Stoppolt:@Dorothea Griffin részére
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Suncrest Primary Schoolban Igazgatóhelyettes
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Anasztázia, Aranyhaj, Bartek, Raszputyin, Pán Péter, Mikulás
A canon írója
Fedora
A történeted

✦ A Suncrest Primary School igazgatóhelyettese vagy. Raszputyin-nal együtt jártok már régóta. Titkon arra vágysz, hogy végre megkérje a kezedet. Rengetegszer utalsz rá, de ő nem veszi a lapot.
✦ Úgy érzed, elhanyagol, ezért próbálsz kifelé kacsintani. Bartekkel időközben közelebb kerültél, sőt nagyon megkedvelted. Ha van rá alkalmad, akkor flörtölsz vele.
✦ A dolgozókat szemmel tartod, legfőképp a legújabb tanárt, Anasztáziát. Nincs ínyedre, hogy túlságosan sok időt tölt Raszputyinnal.

Képességed

✦ Fel tudod venni az  öregasszony alakját a meséből.
✦ Fekete mágiát birtokolsz, amivel a saját céljaidat tudod segíteni.
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódhat, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Gonosz királynõ JPbm1tY
Gonosz királynõ C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Gonosz királynõ 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Gonosz királynõ 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Gonosz királynõ Empty
TémanyitásGonosz királynõ Empty2023-10-03, 13:00

Én is várlak téged!
Wow… Take it easy, there


Kedves? Gonosz Királynő!


Mostanában több projektben is besegítettem neked – hidd el, nem önszántamból, csupán nem akarom elveszíteni az állásomat -, így elég sok időt töltöttünk együtt délutánonként. Kezdetben feszélyezett a jelenléted, a kisugárzásod, azonban egy idő után kezdtem megszokni. (Valamiért úgy látszik, betegesen vonzódok az abuzív kapcsolatokhoz, vagy talán csak önmagam sanyargatásával akarok vezekelni egy régebbi baleset miatt.)
Mindenesetre, azt hittem, hogy egészen baráti viszonyba kerültünk, amikor a viselkedésed változni kezdett az irányomba. Flörtölni kezdtél, én pedig úgy tettem, mintha nem érteném a közeledésedet, de bizony halálra rémítettél, és azóta, ha csak tehetem, próbállak kerülni téged. Már csak azért is, mert tudom, hogy Raszputyinnal milyen kapcsolatban vagytok, és nem akarom elveszíteni a fejemet. Én csak csendben szeretném tenni a dolgomat, de mindig kitalálsz valami ürügyet, amiért a segítségemre van szükséged.

Drága Királynő! Nem csak Bartek az egyetlen karakterem, akivel várlak, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fogsz beleunni szegény denevérnek a viselkedésébe, mert valljuk be, Bartek nem érdeklődik irántad és sajnos nem is fog. Ettől függetlenül bízik benne, hogy egy szép napon ismét lehet már-már baráti a kapcsolatotok, vagy ha nem is baráti, de nem fogod megmérgezni azért, mert folyamatosan elutasít. Kérlek, siess hozzánk, ugyanis egy pár koktélpartira is hivatalos lennél, bár nem éppen ezzel a szorongós denevérrel, de akadna pár barátnőd, akik epekedve várnak rád.

Nem szórt rá senki csillámport



Konstantin Galkin
Gazember
Gazember
Konstantin Galkin
Mesehõs :
Gonosz királynõ 59cd0ef3a5115a53542e31c64ce5dce45c7e2314
Anasztázia
Bartek
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Bat
A másik felem :
Gonosz királynõ Tumblr_nkux215mBR1u8lwdeo1_400
✦ ✦ ✦ :
Gonosz királynõ 247d4bae45beee0c8d1d1d4ad56d750434fff01d
Akinek az arcát viselem :
Hale Appleman
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Gonosz királynõ C3228165444bc13dc2e751a509d09ef650d38951
A tükör mögött :
Lazarus

Gonosz királynõ Empty
TémanyitásGonosz királynõ Empty2023-10-03, 13:18

Én is várlak téged!
We women have to stick together


Kedves Gonosz Királynő!


Manapság nem nagyon találkozunk az átkozott fal miatt, azonban elmondhatom, hogy rengeteg időt töltöttünk együtt a múltban. Mother Gothel/Nyanya-banya előszeretettel csatlakozott a koktélpartijainkhoz, s talán néha Demóna is meglátogatott minket, miközben a hálátlan nevelt és vérszerinti gyerekeinkről vagy a haszontalan férfiakról cseverésztünk.
Amióta megtörtént az ébredésem, erősebbnek érzem magam, mint valaha, habár hiányolok néhány dolgot az életemből. Példának okáért nem tudom, hogy Lucifer merre tekereg, s jó lenne megtalálni a régi szövetségeimet is, így bízok benne, hogy amint leomlik a fal, hamarosan egymásra találunk kedvesem. Elvégre, akad pár leánygyermek, akiknek tönkre kellene tenni az életét, nem igaz? Vagy ha el is engedjük a lányainkat, akkor is akad elég teendőnk, hogy a tekintélyünket visszaállítsuk. Mi nők pedig tartsunk össze, nem igaz?

Nagyon örülnék neki, ha Bartekem mellé a Mostohával is tudnánk plotolni, egy kis kedvcsinálónak pedig szívből ajánlom a Pattycake Productions Tough Love című dalát, ami számomra a kapcsolatunkat ihlette. Ahogy Raszputyinnál is kitértem rá, úgy érzem, hogy a Királynőben is rengeteg potenciál rejlik, így remélem, az általam ajánlott kapcsolatok egy kicsit még inkább meghozzák a kedvet arra, hogy a Gonosz Királynő színre léphessen.

Nem szórt rá senki csillámport



Véronique Sinclair
Gazember
Gazember
Véronique Sinclair
Mesehõs :
Gonosz királynõ A2560504d9f2e3ccd9b5debba1e8e76b27bc509f
Hamupipőke
Mostoha
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
The Evil Stepmommy
✦ ✦ ✦ :
Gonosz királynõ C2cb77f93b8a2a808e9ffcdd2064c874ad327149
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Michelle Gomez
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Gonosz királynõ 28a8ba28919e5020e8d63574980771cd4e360731
A tükör mögött :
Lazarus

Gonosz királynõ Empty
TémanyitásGonosz királynõ Empty

Ajánlott tartalom

Gonosz királynõ Empty
 

Gonosz királynõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Szív Királynõ