Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Konstantin Galkin
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásKonstantin Galkin Empty2023-09-28, 17:30

Konstantin Galkin
Play by: Hale Appleman



Becenév
Konny, Kostya, Kosta
Mesehõs
Bartek (Anasztázia)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
Angol nyelv és Irodalom tanár
Családi állapot
Egyedülálló ✦
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

Épphogy megkezdtem a szendvicsemet, amikor az egyik kolléganő bukkan fel az irodában a hírrel, hogy az igazgató úr keres engem. Kelletlen sóhajjal törlöm le az arcomról a morzsákat, megköszönöm a jelzését, majd rémesen elnyújtott, lassú mozdulatokkal nekiállok visszacsomagolni az ebédemet. Nem szerettem, amikor az igazgató hivatott, mert az általában mindig azt jelentette, hogy én fogom a rövidebbet húzni. Elképzelésem se volt arról, hogy mégis mit akarhatott pont tőlem, amikor minden erőmmel azon voltam, hogy messzire elkerüljem őt és a párját, aki történetesen az igazgatóhelyettes volt. Eleinte semmi problémám nem akadt a nővel, szívesen segédkeztem a projektjeiben – nem mintha lett volna választási lehetőségem egyébként -, mégis az idő múlásával egyre kellemetlenebbé váltak a flörtölési kísérletei. Inkább meghúzódtam a háttérben, ugyanis nem szerettem volna elveszíteni az állásomat egy olyan affér miatt, amelynek még csak a részese sem voltam.
Ahogy végighaladok a folyosókon magamban imádkozom, hogy bárcsak megnyílna alattam a föld, és soha nem érnék el az úticélomig, azonban bármennyire is fohászkodom, ez nem történik meg. Gyomorgörccsel emelem a kezemet kopogásra, ugyanis előre rettegek attól, hogy ordítani fog velem – nem mintha titkon ne szoktam volna hozzá a kirohanásaihoz, elvégre az ébredésem óta tisztában vagyok vele, hogy annak idején is egy idegbajost voltam kénytelen támogatni -, de amióta emlékszem az érzékeim is érzékenyebbé váltak.
- Jó napot, igazgató úr, látni kívánt? – lépek be az irodájába, miután a kopogásomat az érces invitálása követi.
A helyiségbe lépve még inkább úgy érzem magam, mint akit sarokba szorítottak, de legalább a Gonosz Királynő nincs jelen, hogy a tekintetét az enyémbe fúrja.
- Végre, Bartek! Rengeteg dolgot kell megtárgyalnunk! – Az igazgató tekintetéből süt a türelmetlenség, így hatalmas gombóccal a torkomban araszolok az asztalával szemben lévő szék felé, és ereszkedek le rá.
- Igeeeen? – nyújtom el a szót, mert a bizonytalanságom akaratlanul is kiütközik. Ki akar rúgni? Rájött, hogy a Királynőnek milyen szándékai vannak engem illetően? Ezernyi dolog jut eszembe, ami miatt stresszelni kezdek, és kénytelen vagyok ökölbe szorítani a kezeimet a térdemen, hogy ne látszódjon az ujjaim remegése.
- Elsőkörben Anasztáziáról lenne szó. Mit gondol róla? Mit tud róla? Tudom, hogy maga segített neki az első napjaiban, szóval bizonyára van miről fecsegnie – könyököl az asztalára, miközben én zavartan felnevetek. Persze, tucatnyi dolgot említhetnék vele kapcsolatban, ahogy bármely más tanárnak is számtalan titkát hallgattam ki a múltban, csak rajtuk áll, hogy megőrzöm-e ezeket, vagy az irhámat mentve beköpjem őket. De Anasztázia más, a csontjaimban érzem, hogy volt egy élet, amelyben találkoztunk, és az ellenkező oldalon álltunk. Nem akarok rosszat neki, hiszen látom, hogy mennyire próbálkozik teljesíteni, így hebegni-habogni kezdek, amíg Raszputyin meg nem unja, és el nem tereli a témát más felé.
Odakintről azonban éles fékcsikorgás és csattanás zaja szűrődik be, amelytől összerezzenek, ugyanis az a bizonyos baleset még mindig megpecsételi az életemet. Fáradt és figyelmetlen voltam, nem kellett volna beülnöm a volán mögé, mégis siettem hazafelé, ugyanis másnapra két osztály dolgozatát is ki kellett volna javítanom.
A kapkodásnak meglett a veszte, amikor nem kapcsoltam időben, és elütöttem az úttestre kiszaladó fiút, arról nem is beszélve, hogy több járművel is összeütköztem.
Hónapokig kórházban lábadoztam, hiszen alig bírtam lábra állni, a hallásom károsodott, és féltem, hogy soha többé nem fogok járni. Az orvosok mindent megtettek értem, mégis a mai napig bicegek, ha stresszes vagyok, a hallásomat pedig fél évvel később visszanyertem, de meg kellett tanulnom a siketek jelnyelvét. Olcsón megúsztam ahhoz képest, ami a fiúval történt, ugyanis a kis srác örökre tolószékbe kényszerült.
Minden egyes alkalommal, amikor összefutunk a folyosón, elszorul a torkom, és sírhatnékom támad a bűntudattól. Voltak olyan pillanatok, amikor a tanári mosdóba, vagy egy szertárba menekültema könnyeimet leplezve.
- … És végzetül, Bartek, örömmel jelentem be, hogy mivel Mrs Garnier szülési szabadságra ment, így visszakapod a korábbi osztályodat – fonja össze az ujjait maga előtt, ahogy az asztallapra támaszkodva egy háromszöget formál a kezeivel.
Meglepetten pislogok fel rá, hiszen váratlanul ér a bejelentése, arról nem is beszélve, hogy nem érzem magam felkészültnek ahhoz, hogy ismét több tucatnyi gyerek osztályfőnöke legyek.
- Azt hittem… Azt hittem, hogy Rapunzel vagy Péter kapja meg őket – akadozva ejtem ki a szavakat, ahogyan a kétségbeesettségemet elfedve próbálom hárítani a feladatot. Raszputyin természetesen hajthatatlan, én pedig nem merek ellenkezni vele, így udvariasan megköszönöm a lehetőséget, és érdeklődöm, hogy igényt tart-e még a társaságomra.
- Örülök, hogy szólt! Itt egy lista, hogy milyen könyveket teszünk tiltólistára az iskolában. Kérem, gondoskodjon róla, hogy a könyvtárosunkhoz is eljusson. Amit szükséges, vegye a tanmenetből, a könyvtárban lévő köteteket pedig biztos helyre. – Remegő kézzel veszem át tőle a papírost, amelyre addig nem pillantok rá, amíg el nem hagyom az irodáját.
Amint becsukódik mögöttem az ajtó, a falnak dőlve mély levegőt veszek, és a papírt kezdem tanulmányozni. Csupa olyan könyvet tilt be, amely gondolkodása szerint nem eléggé konzervatív, vagy nem példamutató az ifjúság számára, véleményem szerint azonban ezek a művek szükségesek, szabad gondolkodásra buzdítják a mai fiatalokat. Nem akarom ezeket a műveket kihagyni, és ha rajtam múlik, akkor a magam módján fogok lázadni az intézkedés ellen.
Nem osztom meg a gondolataimat Rapunzellel és Anasztáziával, Péterrel pedig még mindig nem beszélünk, mert… Ostoba módon a barátságunk elé helyeztem egy olyan szerelmet, amely talán soha nem is lesz viszonozva, azonban nincs bátorságom Péter elé állni és bocsánatot kérni, így inkább a könyvtárossal szövetkezek, akiben Raszputyin intézkedése pont olyan ellenkezést vált ki, mint belőlem. Éppen vele beszélem meg a részleteket, amikor egy kedves, fiatal hang üti meg a fülemet.
- Á, Patácska! Miben lehetek szolgálatodra? – fordulok a lány irányába, akin már korábban észrevettem, hogy nincs a legjobb állapotban, ráadásul most már az új osztályfőnökeként is kötelességem vigyázni rá.

Képességem

✦ Denevér: Ezt az alakodat, csak éjjel tudod magadra ölteni. A bőregér énednek köszönhetően képes vagy a repülésre.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Victoria Livery and Maddox O. Fauntleroy csillámport hintett rá


Konstantin Galkin
Gazember
Gazember
Konstantin Galkin
Mesehõs :
Konstantin Galkin 59cd0ef3a5115a53542e31c64ce5dce45c7e2314
Anasztázia
Bartek
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The Bat
A másik felem :
Konstantin Galkin Tumblr_nkux215mBR1u8lwdeo1_400
✦ ✦ ✦ :
Konstantin Galkin 247d4bae45beee0c8d1d1d4ad56d750434fff01d
Akinek az arcát viselem :
Hale Appleman
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Konstantin Galkin C3228165444bc13dc2e751a509d09ef650d38951
A tükör mögött :
Lazarus

Konstantin Galkin Empty
TémanyitásKonstantin Galkin Empty2023-10-02, 23:43

Csillámporos üdvözlet illet téged
Konstantin Galkin ✦ Bartek


„Jól van, jól van, ne légy már türelmetlen...!”

Kedves Konstantin!

Mindig öröm látni, ha egy régóta elhanyagolt karakter gazdára talál! Konstantin Galkin 1149350199  Konstantin Galkin 841472469 Bartek végre biztos kézre lelt és örülök, hogy hozzád került! Konstantin Galkin 3942121423 Nagyon megszerettem az írásaidat és a kreatív buksid, szóval ha kell, ideláncollak a fórumra és többé el nem eresztünk!  Konstantin Galkin 2067867876 Imádom, ahogyan megalkottad ezt a fiút és megtöltötted valami különlegessel is a lapját. Életet leheltél belé, ha úgy tetszik. Konstantin Galkin 2780304454 Igazából a canon leírásainkkal pont ez volt a célunk: egy alapot adni, hogy azt ti kiegészítsétek a saját elképzeléseitekkel és ötleteitekkel. Fantasztikus! Konstantin Galkin 1149350199 Mindig meg tudtok lepni minket és jó értelemben! Konstantin Galkin 3375341651 Kíváncsi leszek, Bartek sorsa hogyan alakul itt, Fata Morgana-ban - rátalál-e a szerelem vagy mi lesz a munkájával... mi lesz, ha kiderül, hogy az igazgató maga Raszputyin... ajjaj! Lesz ott ne mulass! Konstantin Galkin 140082809
De én szurkolok, hogy minden rendben menjen! Konstantin Galkin 2250790558  Konstantin Galkin 841472469  Konstantin Galkin 841472469


Így is megvárattalak, szóval utadra is engedlek! Sipirc, öltsd magadra ezt az új arcot is, és foglalózz, játssz, és érezd jól magad nálunk! Konstantin Galkin 4028024232  Konstantin Galkin 841472469






Nem szórt rá senki csillámport


Konstantin Galkin csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Konstantin Galkin D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Konstantin Galkin 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Konstantin Galkin Empty
 

Konstantin Galkin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal