Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-09-04, 02:22

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World JPbm1tY
Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-07-21, 10:26


Pumbaa && Alice





Nem haragszik a kacajom miatt! Huh, na ez egy pozitív fordulat. Nem mintha egyeltalán tényleg ki lehetne nézni Ekonból, hogy ilyenre felkapja a vizet, de inkább jobb félni, mint megijedni. Alkalmazható ilyen esetben ez a szólás egyáltalán? Végtére is, amíg a fejemben vannak és maradnak is a dolgok, addig minden rendben van.
- Oh, hála az égnek! Mármint, hogy nincs harag..
Természetesen örültem, hogy megdicsérte göndör fürtjeimet. Általában jobban szeretem, ha sima, fényes és egyenes mivel ebben a kunkori állapotában sokkal nehezebben kezelhető és így nem is vagyok vele olyan magabiztos. Egy mondata azért mégis szöget ütött a fejemben. Egy mély gondolat. A mély gondolatok körül általában valamiéyen probléma van, amit valahogy meg kellene oldani. Ezt azonban talán még nem most kéne megbeszélni, kicsit random lenne. Majd futás közben hátha kedve lesz kiadni magából. Amennyiben beleegyezik.
- Tényleg? Hát ez egyszerűen remek ötlet, mejünk!
Hatalmas mosolyom csak addig tartott ki, amíg eszembe nem jutott, hogy nincs is nálam megfelelő szerelés hozzá. Kissé apadt a lendületem, s vele együtt a mosolyom is. - Sajnos nincs nálam hozzá felszerelés...Úgyhogy hacsak nincs nálad egy tartalék, aminek a mérete pont jó lenne rám, akkor..remélem, nem baj ha egy pér percre felugruk hozzám.
Gyorsan végiggondoltam, mégis mennyire uralkodnak otthon kaotikus állapotok. Annyira nem vészes! Legalábbis szennyes cuccok meg a szemét nem lábatlankodnak mindenfelé. Mosott ruhák, pár csomag édesség, irományok és a megtanulni való szövegek másolatai vannak kicsit rendezetlen állapotban és azok is inkább a nappaliban lévő kis kávézóasztalon. -Köszönöm. - Teszem hozzá gyorsan, mielőtt elvisznek a gondolataim és teljesen elfelejtem szóban is kifejezni a hálám, amiért nem hajtott el, melegebb éghajlatra.
Persze a szinte reflexből érkező megvesztegetési-hajlamomat is ügyesen kikerülte.
- Igazán figyelmes lenne öntől Mr Hart! - Ez a fránya magázódás! Ez is egy szinte magától előbukkanó kis bogaram, de hála az égnek, már meg tudom oldani, hogy sima heccelésnek tűnjön, egy játékos mosoly segitségével. Örömmel fogom egyszer látni Noah-t is, de majd később amikor már nem fogok két embert is a bénázásommal visszatartani. - Valóban? Pedig valahogy azt gondoltam, hogy ő is ilyen kis mozgékony és veled tart ilyenkor.
Na de tényleg, merre van a duó másik fele? Felnőtt féefiak, nincsenek összenőve, mégis valahogy furcsa őket elképzelni külön hobbikkal. - Egyelőre viszont, elég ha csak melletted fulladozok, mint egy partra vetett bálna.
Annyira talán nem vészes a helyzet, de fogalmam sincs, mikor futottam utoljára, ami nem azt a célt szolgálta persze, hogy elérjem a buszt.
- Akkor van még valami elintézni valód? Szívesen segítek, mielőtt indulnánk.
Ha teljes az egyetértés, akár indulhatunk is. Elvégre nem lakok messze a színháztól csak pár kereszteződésnyire. Lehet, ezért is növesztettem ekkora feneket, mert em mozgom ée a töménytelen mennyiségű nasit.



words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-07-18, 22:14

To: Alice
Vicces lehettem, mikor a szívemhez kaptam és belém szorult a levegő, még az a szerencse, hogy nem sikítottam fel lányos hangon, akkor aztán örökre eláshattam volna magam a föld alá. Gyorsan összekaptam inkább magam, és figyelni kezdtem a lányra, hátha szakmai segítségre szorul.
- Semmi baj! - nevettem vele együtt én is, eszemben sem volt magamra venni, amiért kacagásban tört ki. Nem hibáztattam érte, a helyében én is nevettem volna. - Ugyan, nincs semmi baj a hajaddal, pont olyan szép, mint máskor. Csak nagyon elkalandoztam és nem hallottam a lépteidet. - vakartam meg a tarkómat kicsit zavartan.
Azért megnyugodtam, amikor azt mondta, nincs baj, viszont így kíváncsivá tett, miért is fordult hozzám. Jó viszonyt ápoltam a legtöbb emberrel, mindig udvarias voltam, vagy igyekeztem a humoros oldalamat hozni, úgy legalább a ruhapróbák sem voltak unalmasak. Noah-val valahogy mindig feldobtuk a hangulatot, kellemes légkört teremtve. Ettől függetlenül nem mindenkivel volt annyira közvetlen a viszonyom, hogy a szakmai segítségkérésen kívül mással forduljanak hozzám. Bár Hazel is kedves, vicces lány volt, hozzám hasonlóan hasonlóan barátkozós típus.
- Ó, vagy úgy! Jól informáltak, és ha nem vagyok túl tolakodó, akár ma is jöhetsz vele, ha nem vagy túlságosan kimerülve. A munkaidő lejárta után amúgy is terveztem. - mosolyogtam, s ezzel legalább el is dőlt az esti programom. Ráadásul az idő is egész kellemes volt egy kora esti kocogáshoz. - Szívesen segítek, akár még szórakoztatlak is közben, ha úgy nagyobb kedvvel vágsz bele! - kacsintottam rá biztatóan.
Az ajánlatán csak elvigyorodtam, majd a fejemet ráztam hevesen. Na azt már nem! Egyáltalán nem akartam én hasznot húzni belőle, amúgy is sűrűn járok futni, nem megerőltető ha velem tart valaki, sőt. A társaság meg még jól is jöhet, azt sosem bántam.
- Ugyan, ne szórakozz! Tényleg szívesen futok veled, vagy akár tippeket is adhatok, hogyan könnyebb, vagy én mit és hogyan szoktam. Ez egyáltalán nem probléma. Ami pedig Noah-t illeti... rákérdezhetünk nála, de azt hiszem én lennék a legjobban meglepve, ha igent mondana! - nevettem szolidan, a barátomból nem néztem ki, hogy ilyesmire vetemedne, de hé! Ki tudja, talán rá lehet venni ilyen "elvetemültségre" is.
From: Pumbaa
Vendég
Vendég
Anonymous

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-07-16, 17:18


Pumbaa && Alice





Még a vak is láthatja, hogy Ekon és Noah milyen jó barátok, hogy szinta talán testvérek azt hiszem legalábbis. Néha irigylem őket, hogy ilyen közeli kapcsolatot tudtak kialakítani egymással. Őszintén én nekem fogalmam sincs, hogy mégis mióta bartátok de az biztos, hogy olyan hatást keltenek, mintha már egy anyaméhen is osztoztak volna. Ki tuda egyébként meg? Lehet, tényleg van olyan, hogy előzőélet, reinkarnácó meg karmikus kapcsolat és valamikor egyszer, tényleg fivérek lehettek. Az utóbbi időben már nem látni őket együtt olyan sokat mint korábban. Reméltem, hogy nincs köztük semmi különösebb probléma. Minding jókedvre derít, mikor együtt nevetnek valamin. Olyan mint amikor valaki olyan jóízűen eszik, hogy neked is kedved támad hozzá, csak éppen itt nevetésre, jó kedvre érzel késztetést.
Mégis, most az egyszer kicsit megkönnyebbültem, hogy egyedül találtam, hiszen így több esély van arra, hogy neleegyezik az ötletembe. Na nem mintha Noah nem tarthatna velünk majd, csak egyelőre elég volt, ha egy ember látja, mennyire hamar kipurcanok a kocogástól is.
- Sajnálom! - Lehet, borzalmas emberi lény vagyok de a mélyről kitörő nevetést már nem tudtam meggátolni, olyan vicces arcot vágott hirtelen. - Ennyire csak nem vagyok ijesztő vagy de? Mostanában mintha, hamarabb megadná magát a hajam és össze-vissza áll...de, hogy ennyire rossz legyen, arra nem számítottam.
Hamarost rendezi a vonásait, de a széles vigyor az arcomon maradt. Mintha...mintha egy csöppnyi erővel látott volna el a jelenet. Még egy felnőtt férfire is rá tudom hozni a frászt, ez azért valami. Nem? Rendszert vizsont nem csinálnék belőle. Az őszes haj is jól állhat Ekonnak, de, hogy én legyek a kiváltó oka az infarktusának, na azért azt inkább nem vállalnám.
- Őh igen! Vagyis nem, baj az nincs. - Na most szedd össze magad Hazel és hívd el kocogni, baj az nem történhet. Ekon egy rendes fickó, ha nem is ér majd rá, biztosan nem fog megszidni, vagy fújtatva, keresztet mutatni ujjaival miközben kántálja, hogy "Fújj lányok, távozz tőlem sátán!" - Úgy hallottam a csapattól korábban, hogy te szoktál járni futni és...mivel nekem sem ártana kissé kezembe venni a kondíciómat, gondoltam, hátha veled tarthatnék. Eskü nem leszek a terhedre, csak egyedül nem lenne akkora motivációm és hamar meg is unnám.
Arra, hogy neki mi előnye származna ebből, nem találtam igazán jó érvet, így hát remélve, hogy a "kevesebb néha több" itt is beválik, továbbra is szépen pislogva, kiskutyatekintetre váltottam.  Erőltetni azonban semmiképp sem szerettem volna. Nem kötelessége pesztrálni engem, de a remény hal meg utoljára. - Természetesen cserébe szívesen hordok neked sütiket vagy édességet is akár és Noah-t is bármikor szívesen látom, ha szeretne jönni.
Kevesebb néha több Hazel, hagy szegény levegőt venni, rendben?
Majd később felajánlom, hogy párszor elpakolok helyette, ha éppen fontos dolga akad. Mindenki örül a segítségnek és nem igazság, hogy mindig olyan sokáig marad a helyszínen Noahval, talán ők végeznek a legkésőbb.



words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-07-12, 00:21

To: Alice
Próbáltam megoldani a problémát, ami köztem és Noah között volt az utóbbi időben, újra a közelében lenni, nem kerülni, úgy viselkedni, mint azelőtt. Nem volt egyszerű, de úgy éreztem, meg tudunk birkózni vele, hiszen már évek óta barátok voltunk. Igaz, sok akadályon nem kellett átküzdenünk magunkat, de vállt vállnak vetve dolgoztunk, és ugyanúgy számíthattunk egymásra a magánéletben is. Tényleg nem akartam elveszteni ezt, és tudtam, ő sem. gy hát mindent ugyanúgy kezdtem csinálni, mint az egész tükrös mizéria előtt, viccelődtem vele, megbeszéltem vele a terveimet, segtséget kértem, ha kellett. Kezdett minden visszarázódni az eredeti kerékvágásba, csak egy kicsi feszültség volt bennem. Tervben volt, hogy munka után egy kis otthoni sörözgetéssel, vagy esetleg futással levezetem, de a döntéssel meg akartam várni, míg hazaérek.
Az utolsó kellékeket is elpakoltam a helyükre, ismét bevállalva, hogy maradok Noah helyett is - igyekeztem nagyon a kedvére tenni -, ne kelljen mindkettőnknek ott dekkolnia, s ahogy megfordultam, kis hján kiugrottam a bőrömből. Nem hallottam lépteket, ezért a szőke hajzuhatag tulajdonosa és a hangja a szívbajt hozta rám.
- Hazel! - nevettem, miközben kifújtam a tüdőmbe szorult levegőt. - A frászt hoztad rám! - vallottam be őszintén. A légzésem szép lassan csillapodott, a kezemet is elemeltem a mellkasomtól, nem tűnhettem túl férfiasnak, a külsőm ilyen szempontból elég csalókat lehetett. Persze nem mindig, nem voltam egy nyámnyila, béna alak, de az a tipikus macsó sem, amilyennek sokan elképzeltek a kinézetem alapján.
- Ne haragudj... Mondd csak, állok szolgálatodra! Valami baj van talán? - kérdeztem kissé aggódva, rögtön neki szentelve minden figyelmemet. Igyekeztem mindig jóban lenni a sznházi alkalmazottakkal, legyen szó egy gondnokról vagy egy színészről, nekem egyre ment, mindenkit ugyanúgy fontosnak tartottam. A békességet pedig mindig is jobban kedveltem a drámánál.
From: Pumbaa
Vendég
Vendég
Anonymous

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-07-03, 01:48


Pumbaa && Alice





Van az úgy, hogy az ember lányának szüksége van a kikapcsolódásra, még akkor is ha a munkája az tulajdonképpen egyben a hivatása is és egyszerűen imádja. Szerencsémre a napokban sikerült felfedezni a konditermek világát, ami bevallom..talán nem a nekem való univerzum, a kedves edzők ellenére is. Viszont kiszakadtam egy kicsit a városból, mikor jártunk a szabadban Ginnyvel és az ráébresztett, hogy jó volt a szobabicaj, jó volt a futópad de ezeket lehetne végezni a természetben is. Szóval minek mennék terembe? Eldöntöttem, hogy mostantól ki fogok járni a friss levegőre és futni. Egyedül azonban minden rémunalmas tud lenni. Ezért van az, hogy gondoltam, valakit megkérek, hogy jöjjön velem, legyen a futótársam és szórakoztassuk egymást. Különben öt perc után megunom.
Uhum, öt perc...Nem is biztos, hogy bírom annyi ideig a futást de..adjuk meg magunknak a bizalmat.
Minden remekül halad, a szándék megvan, a felszerelés pipa, márcsak egy valami hiányzik a listáról. Vagyis valaki.
Nem ismerek túl sok embert a városban és őket is inkább csak a színházból vagy az árvaházból. Sorra vettem hát mindenkit, aki szóba jöhetett és egy személy felelt meg a "kritériumoknak". Vagyis kedves, segítőkész és biztos szokott futni. Ekon Hart.
Miután levettem a jelmezt az öltözőben, felfrissítettem magam és átvettem a mindennapi szerelésem, majd irányba is vettem folyosókat, hogy ráleljek áldozatomra.
- Sziiiiia Ekon, ráersz egy pár percre?
Szépen pislogtam és felöltöttem az "én olyan jókislány" vagyok pózt hozzá. Hiszen szívességet akartam kérni és az nem úgy működik, hogy lerohanjuk a másikat. Ezzel lehet, nyerek egy olyan hobbit, amit nem unok meg nagyon hamar. Az íráson kívül.



words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit



Vendég
Vendég
Anonymous

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty2021-07-02, 23:06

Running to the edge of the World
Pumbaa && Alice

Vendég
Vendég
Anonymous

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
TémanyitásPumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty

Ajánlott tartalom

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World Empty
 

Pumbaa&&Alice - Running to the edge of the World

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal