Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Carmilla Draco ~ Sárkány
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCarmilla Draco ~ Sárkány Empty2023-05-06, 15:41

Carmilla Draco
Play by: Deborah Ann Woll



Becenév
Miss Draco, Car, Milla
Mesehõs
Sárkány (Shrek)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél ✦ Suncrest
Foglalkozás
A Firefly Rooftop Cinema tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

Tikk-takk. Az óra egyre csak kattog és egyre idegesebbé válok, mert ez egy nagyon fontos este.  Fel-le mászkálok a fák között, majd nagy sóhaj közepette az irodámba vonulok, ott várom a visszajelzéseket. Ez az első esténk a Firefly Rooftop Cinema-ban, ami egy apró szabadtéri mozinak indult, de Fiona meggyőzött, hogy ne ilyen kicsiben gondolkodjak. Legyen ez a színtere a legtöbb rendezvénynek, ami összeköti a városrész közösségét. Koncertek, színházi rendezvények, felolvasó estek és a hétköznapokban  mozi. Látom magam előtt az egész évet, hetekben gondolkodom egy ideje már és a munka nagy részét én végzem. A mozi vetítőitől, színpadi munkásokig a háttérmunkásokon át a vevőkkel dolgozó alkalmazottakat is irányítom. Imádom, hogy annyi ember dolgozik a kezem alá és parancsokat adhatok. Viszont minden kezdet nehéz, így az asztal mögötti kényelmes bőrfotelban foglalok helyet és a lábam a papírokra helyezem. Tikk-takk. Még fél óra és véget ér az első színházi előadás, ami egyelőre zökkenőmentesen zajlott. A helyi társulat boldogan vállalta, hogy szerepelnek nálam, így nem volt nehéz dolgom, ugyanakkor a darabbal kapcsolatban elsőre voltak nézeteltérések, de elő vettem a tüzesebbik felem és egyből közös nevezőre jutottunk. Talán énekesek és az iskola diákjai is felléphetnének itt egy-egy műsorral, hiszen a naptáram még nem telt be teljesen. Olyan ez mint a színházaknál, évadokban gondolkodom és mindenkit a helyén tartok. Imádom, hogy annyi mindennel kell foglalkoznom. Persze azért jut idő a barátokra is, hiszen nem olyan régen kértem ki Fiona véleményét a dekorációval kapcsolatban. A mostani fákra és levelekre tekerhető ledes fényfüzérek olyanok, mint a szentjánosbogarak, de a mozihoz túl sok a fény, így kerültek szóba a lampionok, melyek kellemes hangulatvilágítása lehet egy-egy estnek. Felírom jegyzetbe magamnak a legújabb ötleteimet, mielőtt egy utolsó sóhaj közepette megnézem az utolsó felvonást, hogy a közönséggel együtt tapsoljak, akik hatalmas üdvrivalgás közepette jelezték tetszésüket. Apró halovány mosollyal az arcomon konstatáltam, hogy ez egy sikeres est volt, amit több fog követni az év végéig. Ahogy a közönség szét szóródik a téren megpillantom Fionát, aki a férjével Shrekkel együtt érkezett ide, ingyen jegyet kaptak tőlem ma estére, hiszen mégis csak a legjobb barátnőmnek köszönhetem ezt az egészet. Ugyanakkor megakad a szemem egy harmadik személyen, akit nem régen Fióna bulijában láttam... Szamár... Nehezen veszem rá magam, hogy köszöntsem őket. Magamnak is nehéz beismernem, hogy felkeltette az érdeklődésemet Szamár, hiszen azelőtt senki se tudta megugrani a mércémet és amúgy sincs időm ilyenekre. Tikk-takk. Még egy utolsó lépés és nagy mosollyal az arcomon köszöntöm őket, hogy aztán csak és kizárólag barátnőmnek szenteljem a figyelmem, semmi esetre se nézhetek a férfira. A végén még feltűnne másoknak is, amit aztán lehetetlen kimagyarázni. Sokkalta könnyebb koordinálni az alkalmazottakat és a lampionok kérdéséről beszélgetni vagy a legközelebbi rendezvényről.

Képességem

✦ Fel tudod venni a mesebeli sárkány alakod és repülni is tudsz.
Nestia Suralu

Vic

Nem szórt rá senki csillámport



Carmilla Draco
Lázadó
Lázadó
Carmilla Draco
Mesehõs :
Carmilla Draco ~ Sárkány Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
Shrek
Sárkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Carmilla Draco ~ Sárkány Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
They say dragons never truly die. No matter how many times you kill them.
Carmilla Draco ~ Sárkány Tumblr_ppx8i9pQuj1r5dpsxo1_500
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Dragon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Carmilla Draco ~ Sárkány Tumblr_o0cyceb2Yk1qcvbteo7_250
Zenedoboz :
Carmilla Draco ~ Sárkány 71ebe472203a5bf185bcd1507411a0af567b608c
She's just a girl and she's on fire
Hotter than a fantasy
Lonely like a highway
She's livin' in a world and it's on fire
Filled with catastrophe
But she knows she can fly away
Carmilla Draco ~ Sárkány Tumblr_inline_ng89jpYmzo1rux6g0
Akinek az arcát viselem :
Deborah Ann Woll
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Carmilla Draco ~ Sárkány Shrek-dragon
A tükör mögött :
Vic

Carmilla Draco ~ Sárkány Empty
TémanyitásCarmilla Draco ~ Sárkány Empty2023-05-31, 23:42

Csillámporos üdvözlet illet téged
Carmilla Draco ✦ Sárkány


„A csillagok nem a jövõt mutatják,
hanem történeteket mesélnek.”

Kedves Milla!

Jaj, nagyon boldog voltam, mikor szóbakerült, hogy talán mégis hoznád ezt a nőszemélyt! Carmilla Draco ~ Sárkány 3375341651  Carmilla Draco ~ Sárkány 841472469 És most itt vagy! Talán a mesében nem volt túl nagy szerepe vagy személyisége, de itt aztán bőven ki lehet építeni neki bármit és bárhogy... és őszintén? Már ebből a néhány sorból is látszik, hogy jó kezekben landolt a karakter és tudom, hogy csodás dolgokat fogsz vele alkotni Fata Morgana-ban! Carmilla Draco ~ Sárkány 3375341651 De persze, jobb lenne, ha megérkezne köré Fiona, Szamár és egyéb szálak... de ami késik, nem múlik! Carmilla Draco ~ Sárkány 1149350199  Carmilla Draco ~ Sárkány 841472469
Tetszett, ahogy a végén szóbakerült Szamár és az, hogy felkeltette az érdeklődését. Innen már csak egy lépés, hogy ebből kialakuljon valami...  Carmilla Draco ~ Sárkány 2067867876  Carmilla Draco ~ Sárkány 3726835930
Nagyon bízom benne, hogy érkezik hozzád hamar mindenki, akinek jönnie kell! Carmilla Draco ~ Sárkány 642527747


Köszönöm, hogy jöttél, hogy hoztad őt és sok játékot, jó élményt és szórakozást kívánok továbbra is neked itt, nálunk! Carmilla Draco ~ Sárkány 4028024232  Carmilla Draco ~ Sárkány 1298976811






Nem szórt rá senki csillámport


Carmilla Draco csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Carmilla Draco ~ Sárkány D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Carmilla Draco ~ Sárkány 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Carmilla Draco ~ Sárkány Empty
 

Carmilla Draco ~ Sárkány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sárkány
» Szerelem második látásra? - Sárkány & Szamár