Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Fujikawa Oki
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFujikawa Oki Empty2023-05-18, 17:14

Fujikawa Oki
Lin Yi



Becenév
Oki, Like
Mesehõs
Hiro Hamada
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
Hero6 cégvezetője
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

Hová forduljon az ember - ismétli megint az ismerős.
Borostás arca mintha látna, de szeme semmit se néz, akár a halé.
Milyen gyönge és bánatos! És bánata mily alapos, erős!
Meghalni semmiért sem tudna, de ha villamos ütné el,
bátran állna a halál elé.


Most mondjam, hogy hosszú volt az út idáig, vagy azt, hogy büszke vagyok magamra és arra, amit elértem? Vagy dicsekedjek másoknak arról, hogy kinek is vagyok a testvére, és hogy ez igazán várható volt? De én csak annyit kérdezek ehelyett, hogy mi értelme ennek az egésznek? Az ember él egy életet, ami boldogsággal tölti el, majd az élet gondol egyet, és azt mondja: ebből elég. Talán ezért mondják azt, hogy az élet egy háború. De az ellenfél mindig rejtve marad. Elvégre, kivel küzdenék? A nálunk hatalmasabb erők ellen felesleges, mások ugyanúgy nem érnek semmit sem, ahogy mi, minden más pedig hiábavalóság. A háborút magad ellen vívod, de aki sosem kerülhet ki győztesen, az is te leszel, nem csak a két fél.

Kibámulok a sötétségbe. Minden feketébe öltözött, mintha érezné, mekkora gyász fogott el egy évvel ezelőtt, és velem együtt kitartana. Ez badarság természetesen, fals elmélet. A világ rendje, hogy éjszaka és nappal más külsőt ölt magára a föld. Semmi köze hozzám. Hisz az egész világnak semmi köze hozzám.

Úgy érzem magam, mintha minden az én hibám lenne, holott tökéletesen tudatában vagyok annak, hogy erről szó sincs. Az érzéseim fele egy rossz vicc, kifacsart emlékezet egy hajdan még boldog nevetésről, amely a testvéremé volt. Keserű szájíz egy tábla tejcsokoládéba harapva. Mert az élet elveszi az édességet, elveszi az örömöket, macskaként fújtat rád, lámaként leköp, tehénként kérődzik rajtad, majd a keselyűk elé dob, hogy lemarják rólad az utolsó apró húscafatot is. Inkább meg kellene halni, akkor elmúlna az érzés, de ugyan mivel lenne jobb?

Elhúzom a függönyt, hogy ne világítson be ablakomon a Hold. Mintha Tadashi figyelne odafentről, és próbálná bennem tartani a lelket, holott még nem megy. Annyi idő eltelt már a halálát követően, mégsem vagyok képes továbblépni. Akármennyire próbál a csapat támogatóan fellépni a témával kapcsolatban. Persze, kiállunk egymásért, de jelenleg ugyanolyan hitvány munkavállalónak érzem magam mellettük, mintha egy gyári szalagmunkást felküldtek volna a pénzügyi osztályra némi bérszámfejtésre. Muszáj volt kiszakadnom ebből, muszáj volt kicsit tartanom a távolságot és más emberekkel találkoznom. Másokkal, akikhez eddig semmi közöm nem volt, és talán képesek egy olyan ajtót kinyitni bennem, amely mögött jótékonyan eltűnhetek a gondjaim elől.

Hiú remények, igaz? Vajon meddig ringathatom magam abba a hitbe, hogy a magányos feltalálói lét célravezető egy több emberből álló vállalkozás esetén? Vajon meddig érzem magamban a Tadashi miatt tátongó légüres teret, amelyet egyszerűen semmivel nem tudtam betömni? Vajon érdemes egyáltalán azon fáradoznom, hogy túllépjek ezen, vagy csak… vagy csak véget kellene vetnem ennek az egésznek? Egyszerűn, gyorsan… És akkor a halál talán kíméletes lenne, és újra összehozna bennünket. De ezt nem akarná ő sem, csak elszomorítanám, ha követném őt. Muszáj lesz kitartanom, pedig képtelen vagyok rá.

moodboard


Képességem

✦ Rendkívül intelligenciával rendelkezel nincs olyan kütyü, amit ha megálmodnál az elmédben ne tudnád ténylegesen megvalósítani.
✦ Emlékezeted visszatérésével a küzdősportokban szerzett kiképzésed is visszatér hozzád.
Sabra Nazari

Betianak

Nem szórt rá senki csillámport


Ok Tae-Moon and Shim Yu-Na csillámport hintett rá


Fujikawa Oki
Hõs
Hõs
Fujikawa Oki
Mesehõs :
Fujikawa Oki 64c6c499694bcb2ab5113617d6d8d9af75d40faa
Hős6os
Hiro Hamada
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
depressed techn genius
✦ ✦ ✦ :
Fujikawa Oki Lin-yi-saifuzgify
Akinek az arcát viselem :
Lin Yi
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Fujikawa Oki NMmj
A tükör mögött :
betianak

Fujikawa Oki Empty
TémanyitásFujikawa Oki Empty2023-07-13, 18:25

Csillámporos üdvözlet illet téged
Fujikawa Oki ✦ Hiro Hamada


„People keep saying he's not really gone. As long as we remember him.”

Kedves Oki!

Szegény… szegény, Hiro!
Őszinte részvétem a veszteségért! Fujikawa Oki 554922804


Mondhatnám, hogy átérzem, milyen az, amikor egy közeli hozzátartozónk eltávozik. Részben igen, így van, tudom milyen… arról inkább ne is beszéljünk. Fujikawa Oki 1542743629
Azonban a más részről pedig inkább Sisu tudna a gyászról beszélni. Legalábbis gondolom. Nem voltam ott, így részleteket nem tudnék mondani. Fujikawa Oki 803573226
Hehe, meg voltam kövülve. Fujikawa Oki 703152122

Visszatérve a gyászra. Igen, ez egy kegyetlen dolog, és sajnos ez elől nem tud senki sem elmenekülni. Egyszer mindenkit elér a vég. Minden élőlény megszületik, éli az életét, majd végül eltávozik. Ezen nincs mit szépíteni. Persze az már egy másik dolog, hogy valakit idő előtt ragad el az a bizonyos… Kaszás. Sajnos ez nincs előre megírva, hogy ki meddig él. Fujikawa Oki 2250790558

Azonban, hogy ne legyen még ennél is depisebb az elfogadóm. Térjünk rá a lapodra is. Nos, ha nem is hallatszik, de még ebben a pillanatban is jókedvűen tapsolok. taps-taps. Fujikawa Oki 2067867876  Fujikawa Oki 2067867876
Tetszett, ahogyan megfogalmaztad, mit is érez a fiú. Hogy hogyan vészeli át az egészet. Fujikawa Oki 1623695724  Fujikawa Oki 1623695724

Egyet ne feledj! Kell a szerettek támogatása! Néha hagyni kell, hogy segítsenek. Csak így lehet tovább lépni. Fujikawa Oki 1571939237



Na, de nem akarlak tovább feltartani. Épp eleget vártál már. Foglalózz szépen és utána vár is a játéktér. Üdv közöttünk. Fujikawa Oki 841472469  Fujikawa Oki 841472469  Fujikawa Oki 841472469  Fujikawa Oki 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Fujikawa Oki 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Fujikawa Oki 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Fujikawa Oki 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Fujikawa Oki Empty
 

Fujikawa Oki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal