Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
Tegnap 15:39-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Let us forgive each other
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLet us forgive each other Empty2024-02-04, 17:42

Let us forgive each other

Summer && Ragnar

A bókomat követően felismertem a hamis, vagy nem teljesen őszinte érzelmekre, amely a reakciója mögött rejlett. Nem volt nehéz dolgom, egyrészt nyitott könyv volt az emberek előtt, másrészt pedig én tudtam a legjobban, hogy egyes mosolyok mögött mennyi fájdalom tudott meglapulni. Nem akartam, hogy ez így alakuljon. Soha nem akartam megbántani őt, mégis úgy éreztem magam, mint egy ostoba balek, aki kétségbeesetten próbálkozott rendbe hozni azt, amit tönkretett.
Szerette volna, hogy őszinte legyek, de mégis mit ért az őszinteség, ha rettegtem mások véleményétől? Nem tudtam elfogadni azt a személyt, aki voltam, sőt foggal-körömmel harcoltam az ellen, hogy ennek az ellenkezőjét mutassam másoknak. Mert jó ember akartam lenni. Nem volt más vágyam, csak az, hogy valaki megértsen és elfogadjon az összes hibámmal és vétségemmel együtt. Úgy éreztem, Summer lehetett volna ez a személy, de az emlékeim visszatértével minden zavarossá.
A múltbéli énem azt akarta, hogy engedjem el magamat, és váljak azzá, akinek mindenki lefestett, de ennél én jobb voltam, vagy legalább is szebb jövőt érdemeltem annál, hogy mindenki elítéljen és bíráskodjon felettem. Olyan nagy bűnt volt, hogy szerettem volna egyszer én is boldog lenni? De megértettem az ő oldalát is: a fájdalmat, a bizonytalanságot, a törékeny bizalmat, viszont hinni akartam benne, hogy mindez felépíthető volt még.
- Gondoltál már arra, hogy esetleg lágy élő zenét szolgáltassatok? Amolyan zenei aláfestésként – érdeklődtem a témát elterelve. Nem akartam beleszólni az üzletpolitikájába, de egy kellemes jazz hangulatú estén szívesen elüldögéltem volna valamelyik sarokban. Nyilván nem vártam el tőle, hogy támogassa az ötletemet, vagy éppen meg is valósítsa, csak… Csevegni akartam. A csevegéshez mindig is remekül értettem, amíg nem én kerültem górcső alá.
- Ó, rendben. Majd szólok Solarisnak és a többieknek, hogy számítsanak rád. A gyerekek tényleg örülni fognak neked – vettem a lapot, hogy nem kért belőlem. Fájt, de nem fájt annyira minden más, így mosolyt varázsoltam az arcomra, hiszen tényleg hálás voltam azért, hogy a kapcsolatunk ellenére mégis törődött a gyerekekkel. Egészen megszerették őt. Nem csodálkoztam rajta, hiszen mindenkinek képes volt mosolyt varázsolni az arcára.
Végül csak rászántam magam arra a bizonyos bocsánatkérésre, hiszen ha mással nem tudtam szolgáltam, ennyit igazán megérdemelt. Valahol én is tudtam, hogy nem akart többet, mégis szerettem volna rendezni a dolgainkat. Többet akartam mondani, több részletet, de nem tudtam rászánni magamat arra, hogy elmondjam neki a teljes igazságot.
Benntartottam a levegőt, amíg beszélt. Nem vágtam a szavába, csupán figyeltem minden arcrezdülését, mert tudni akartam, hogy tényleg ennyire ellene volt-e annak, hogy ismét jóban legyünk. Frusztráltan túrtam bele a hajamba, amikor mindennek a végére ért, de a feszült érzelmeim nem ellene szóltak, leginkább magam ellen.
- Szeretnéd veled teljes mértékben őszinte lenni – emeltem fel a fejemet a tekintetét keresve. – Szeretnék, de attól félek, ha itt és most mindent elmondok neked, akkor a szavamba fogsz vágni, ezért kérnék egyetlen lehetőséget és módot arra, hogy meghallgass.
A hajamat piszkálva könyököltem a pultra, ügyelve arra, hogy a virágoknak ne essen bántódása. Ezúttal nem fogtam vissza az érzelmeimet, kimutattam a félelmemet és az elgyötörtségemet.
- Csak azt tudom, hogy szeretnék neked mindent elmondani az elejétől a végéig és nem akarok rossz viszonyt ápolni veled. Ha nem akarsz velem lenni, megértem. Csak annyit kérek, hogy ha elkészül a regényem, olvasd el. Még akkor is, amikor úgy érzed, hogy szeretnéd letenni azt, ne tedd el. Olvasd végig, és utána hozd meg a döntésedet. A könyvlapokon megtalálod a velem kapcsolatos igazságot. – Nem tudtam annál többet mondani, amely most elhangzott. Feleslegesnek tartottam, hogy magamat ismételjem, és nem akartam erőszakosan meggyőzni arról, hogy nekem volt igazam. Csak annyit szerettem volna tőle, hogy egyszer az életben valaki megismerje az én oldalamat mielőtt még ítélt volna.
Így, ha Summer úgy gondolta, hogy nincs több mondanivalónk egymás részére, akkor kész voltam halkan búcsút inteni neki, de látható volt a gesztusaimon, hogy igazán magam sem akartam félbehagyni ezt a beszélgetést, csupán nem álltak rendelkezésemre azok az eszközök, amelyekkel kifejezhettem volna magamat. Sokkal egyszerűbb volt papírra vetni mindent, amely belülről kínzott, mint kimondani. Talán, mert ha kimondta volna ezeket a szavakat, ténylegesen valósággá váltak volna, és utána már nem volt lehetőségem megtagadni a múltamban megbúvó árnyakat.


673 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Let us forgive each other 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Let us forgive each other ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Let us forgive each other XXPEsFH

Let us forgive each other 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Let us forgive each other Empty
TémanyitásLet us forgive each other Empty2023-11-29, 00:48


i think we should talk

Ragnar && Summer

Nem tudom, hogy vajon minden ember számára ilyen fura koncepció volt-e a harag. Olykor a semmiből jött és mindenen uralkodott, máskor visszahúzódott és csak összezavart. Haragnak nevezhető ez még, vagy már csak valami keserű érzés a csalódottság és a megbánás között? Ugyanaz az érzelem-e, vagy két egymással vetélkedő állapot? Az a baj, hogy valójában nem akartam haragudni Ragnarra, de ez egyfajta önvédelmi mechanizmus is volt - magamra sem akartam haragudni, fájt így elcsúfítani a közös emlékeinket.
Talán sokkal nagyobb problémám volt a ragaszkodással, mint a haraggal.
Mégis mosolyra húzódik a szám a bókot hallva - mosolyra, a szomorú fajtából. Árnyéka annak a kifejezésnek, amivel a megismerkedésünk elején reagáltam rá, de azzal is erős ellentétben áll, amikor megbántottságomban távolságtartásba burkolóztam. Keresem a középutat, keresem azt, ahogy ebben a helyzetben viselkednem kellene.
Utálom, hogy a szabadkozását hallva tudatosul bennem, hogy valószínűleg ő is ugyanígy érez.
- Semmi baj - nyugtatom meg és óvatosan a pultra teszem a virágokat, kettőnk közé. Majd hozok neki egy vázát, de jelenleg nem akarom megszakítani a beszélgetésünket, ragaszkodom ehhez az óvatos, udvariaskodó játszmához amibe fogtunk. Törékenynek tűnik.
- Igen, valóban - értek vele egyet, mert bár üzleti szempontból talán nem kéne osztanom az álláspontját, a csendes időszakoknak is megvolt a maga bája, az emberek így is jól érezték magukat.
Azonnal megérzem, hogy a falaim lejjebb ereszkednek, amikor a gyerekekről kezd mesélni, mégsem tehetek ellene. Nagyon megszerettem az otthon lakóit, ami miatt azonnal elönt a bűntudat, hogy ilyen régen voltam látogatóban utoljára, függetlenül attól, hogy ez volt-e a szándéka vagy sem. Nem akarom, hogy ez így maradjon, a gyerekek nem tehetnek semmiről. Ők is hiányoztak nekem - és félre kell kapnom a tekintetem, mert nem akarok válaszolni a férfi szemében kavargó érzésekre. Rossz érzés volt, nyomta a szívem.
- Remekül hangzik, szerintem odatelefonálok majd és beugrom a hétvégén - bukik ki belőlem rövid gondolkodás után. Szerettem volna látni a gyerekeket, de egyértelművé akartam tenni, hogy egyedül mennék, miattuk és nem miatta. Fájt így meghúzni ezt a határt, de elhatároztam magam és igyekeztem tartani magam hozzá.
Talán az a baj, hogy mindig is voltak köztünk határok. Nem ilyen élesek, és nem ilyen közel a felszínhez, de ha pár lépést tettünk hátra, oda már nem tudott követni bennünket a másik. És úgy éreztem, hogy Ragnar határai mögött nagyon súlyos árnyak húzódtak, amik közé nem tudott nekem helyet szorítani. Bármennyire is önző érzés volt a részemről, mégis fájdalmat okozott ezzel. És én is neki, amikor mégis arra kértem, hogy engedjen közéjük, pedig nem tudta garantálni (és nem is várhattam tőle) hogy nem sérülünk meg. Mindketten megsérültünk.
Némileg bánom, hogy nem köthetem le a kezeimet azzal, hogy csinálok neki egy italt, de nem lep meg a válasza. Szerintem én egy kortyot se lennék képes jelenleg leerőszakolni a torkomon.
Közelebb hajol és tudom, hogy mi következik, tudom hogy azért van itt, hogy arról beszéljünk ami történt és minden félelmem ellenére azon kapom magam, hogy hallani akarom, mit szeretne mondani.
Ez a várakozás az arcomra is kiülhet, de nem törődök vele. Nem elvárásaim vannak felé, egyszerűen csak szeretném megérteni.
De naiv voltam. Azt hittem, hogy fel vagyok készülve arra, amit mondani fog de hamar kiderül, hogy tévedtem. Talán inkább egy magyarázatra számítottam, okokra vagy kifogásokra, nem számít, vagy azokra a válaszokra amiket eddig nem kaptam meg. Az igazságra, hazugságok helyett. De a bocsánatkérése valahogy még rosszabb, az őszintesége a falam repedései közé férkőzik, feszíteni kezdi a mellkasomat.
Összepréselem az ajkaimat, hogy ne szakítsam félbe, ne vágjak a szavaiba.
Az érzéseim nem egy zavaros vízben úsztak, mint ahogy eddig képzeltem, nem, le voltak ülepedve valahol mélyen bennem, és most kavarodtak fel újra, átláthatatlan zűrzavart kuszálva körém. De nem, nem hagyom hogy elsodorjon a káosz, megvárom amíg kisimulnak az érzéseim annyira, hogy bele tudjak kapaszkodni a korábbi elhatározásomba és csak utána szólalok meg.
- Szerintem ez volt az a második esély, amit szerettél volna.
Erős és kegyetlen kijelentésnek tűnik, de csak egy pillanatra ingok meg abban, hogy a megérzéseimre hallgassak.
Furcsa érzés volt hagyni, hogy összemosódjon a régi életem a mostanival. A régi? Melyik volt a valódi? Néha még keresnem kellett ezeket a különbségeket, ezért könnyű volt belezavarodni a párhuzamokba. Nekem nem volt soha különleges képességem, mint a nővéremnek, de a megérzéseimben egyszer már meg kellett tanulnom újra megbízni.
Ostobán ragaszkodtam ahhoz, hogy erre most is támaszkodhatok.
De amit Hans tett velünk Arendelle-ben és amit Ragnar tett itt velem Suncrestben két teljesen különböző dolog volt, ezért így folytatom:
- Nem akarok rád haragudni. Nem akarom gyűlöletre cserélni azokat az érzéseket, amiket érzek és nem is fogom. - Őszinte kijelentés volt, de tudtam, és szerintem ő is tudta, hogy hogyan fogom folytatni. - De nem folytathatjuk ott, ahol félbemaradt mielőtt elromlott. Nem is tudom melyik ponthoz kellene ehhez visszanyúlnunk, vagy ha tudnánk is, akkor vajon hányszor kéne oda visszatérnünk? A bizalom nem olyasmi, amit tiszta alapon tudnánk elkezdeni újraépíteni.
És nem azzal volt a baj, hogy egyáltalán nem tudtam már bízni benne, mert nem úgy tört össze a bizalmam, mint azon a fagyos éjszakán a kandalló előtt. Nem, ez a bizalom megingott, elbizonytalanodott. Sérülékeny volt. Ő nem tudott bízni bennem, de hogyan tanítsam meg erre úgy, hogy én is bizonytalan lábakon állok? Úgy érzem mintha elkerülhetetlen lenne, hogy újra és újra elbukjunk.
Mégis... Kegyetlenségnek tűnt meg sem próbálni. Nem volt rám jellemző, hogy ne próbálkozzak, hogy ha elesek akkor újra és újra neki ne fussak és valószínűleg pont ezt tettem volna, ha az emlékeim között nem jelent volna meg egy olyan élet, amihez azóta is visszahúzott a szívem. És így nem játszhattam ezt a próba-szerencse játékot Ragnarral.
- Szerinted tudnánk barátok lenni? Várj... Inkább máshogy fogalmazok: biztos vagy benne, hogy barátoknak kellene maradnunk?
Nekem is hiányzott mindaz amiről beszélt. De még ennél is jobban hiányzott belőlem valami más. És nem voltam benne biztos, hogy ezt együtt kellene keresnünk, hogy ne ártanánk út közben egymásnak többet, mint amennyit segíteni tudunk. De a régi Hans-szal ellentétben, akinek talán sosem ajánlottam volna fel a segítségem, Ragnarnak valamiért nem tudtam hátat fordítani.  


991 szó ● remélem, tetszik! Let us forgive each other 841472469  


Thanks! That was like a crazy trust exercise.

Nem szórt rá senki csillámport



Summer Sorensen
Hercegnõ
Hercegnõ
Summer Sorensen
Mesehõs :
Let us forgive each other Dfd119424ddc90afa9c88a85722de702504ea8a8
Jégvarázs
Anna
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
Queen Anna of Arendelle
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Katherine McNamara
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
I know how fragile things can be
If I lost them, I'd lose me

Let us forgive each other Eb650e4896dda5c4ffa36584498b6f081d75781a
They're my ocean, they're my shore
I wanna give them more

They're my home
A tükör mögött :
Lharielle

Let us forgive each other Empty
TémanyitásLet us forgive each other Empty2023-07-17, 23:58

Let us forgive each other

Summer && Ragnar

A szívem az ujjaimmal szinkronban türelmetlen ütemet vert, miközben a bárpultnál üldögélve arra a vártam, hogy Summer felbukkanjon. Nem voltam benne biztos, hogy egyáltalán volt-e értelme ma benéznem, mégis úgy éreztem, meg kellett próbálnom helyrehozni azt, ami eltörött.
Nem csoda, hogy nyomban felpattantam, amint a látóterembe került. Először az ismerős vörös hajzuhatag miatt kaptam fel a fejemet, hiszen nem sok vörös hajú nőt láttam rajta kívül errefelé, vagy ha voltak is, szimplán nem figyeltem rájuk. A jelenlétével Summer betöltötte a bár területét, egyszerre szorított ki mindenki mást a figyelmem perifériájának szélére és tolta magát lágyan a középpontba.
Feszélyezett izgatottsággal fordultam az irányába, kapkodó mozdulataim pedig nemcsak leleplezték idegességemet, hanem alaposan alá is támasztották sebezhetőségemet. Kívülről talán bárgyú mosolynak hatott a reakcióm, amikor átvette tőlem a csokrot. Amikor finom ujjai a csokor szára köré fonódtak, nemcsak a karomról, de a szívemről is hatalmas kő gördült tova.
- A szépségük még csak meg sem közelítik a tiédét – bókoltam már-már reflexszerűen, majd amikor ráébredtem, hogy miféle szavak hagyták el az ajkaimat, a hajamba túrva hosszas szabadkozásba fogtam.
- Mármint… Nem úgy értettem, csak ma is nagyon csinos vagy. Ne haragudj. Nem akartam tolakodó lenni. – Mindent megtettem azért, hogy megpróbáljam menteni a menthetőt, és emlékeztetnem kellett magamat arra, hogy ugyan a virágokat elfogadta, de ez nem jelentette azt, hogy minden visszatért volna a megszokott mederbe. Pedig mardosó hiányérzetet keltett bennem, amikor nem volt körülöttem, vagy csak egyszerűen a kedvemet szegte, hogy többé már nem beszélgettünk olyan felszabadultan, mint egykor.
Mennyivel egyszerűbbek voltak a dolgok, amikor nem kellett gondosan megválogatnom a szavaimat, vagy a mozdulataimat! Ismét árnyéka voltam annak a személynek, akivé mellette váltam, vagy válhattam volna. A közelében derűsnek és kiegyensúlyozottnak látott a környezetem. Könnyedén belerángatott játékokba, és csak az oldalán lazultam el olyannyira, hogy tudjam élvezni az életet. Amikor a kapcsolatunk megromlott, az én mindennapjaim is szürke sivársággá alakultak át. Nem értettem mi történt, de biztos voltam benne, hogy köze volt a tükörben lévő alakhoz.
- Most egész kellemesnek tűnik a légkör – lestem hátra a vállam felett, miközben visszaereszkedtem a bárszékre.
Valóban nem tolongtak most az emberek, de az ilyen időszakokat jobban kedveltem. Részben, mert hallottam a saját gondolataimat, részben pedig azért, mert ugyan hozzászoktam ahhoz, hogy sokan vettek körül, mégis frusztrált a tömeg. Arról pedig nem is beszélve, hogy Summernek így kevesebb ember között kellett megosztania a figyelmét, és több jutott nekem belőle.
- A gyerekek remekül vannak, bár Mandy ma is talán hatvanszor érdeklődött, hogy mikor fogod meglátogatni őket. Hiányolnak téged.És én is. Ezt ugyan nem mondtam ki, de a tekintetem elárulhatta a gondolataimat.
- Ma kerti partit tartottunk délután, hatalmas sikert aratott a körükben. A hétvégére megígértem nekik, hogy csokoládé fondüt készítünk. Ha esetleg lenne kedved, akkor örülnénk, ha eljönnél. – A kezdeti lelkesedésem elcsendesedett, amikor felhoztam Summernek, hogy szívesen látnánk a gyermekotthonnál. Nem akartam rámenős lenni, vagy azt éreztetni vele, hogy minden rendben volt. Én is éreztem, hogy valami félrecsúszott közöttünk. Pedig nem állt szándékomban indulatosan fellépni, vagy takargatni a múltamat előtte, szimplán nyomást éreztem magamon, amikor szóba a került a téma.
- Még nem, köszönöm – ráztam a fejemet. Lehet mégis szükségem lett volna egy italra, hogy a kimondatlan szavak ne kaparják ennyire a torkomat. Kelletlenül fészkelődtem a széken, némileg a pultra könyökölve dőltem előre, hogy a mögöttem elsétálók ne hallják a beszélgetésünket.
- Summer… Hol is kezdjem… - Talán a legelején kellett volna, azonban arra képtelen voltam. Elmesélni neki mindent a családomról, a viselkedésemről, a haszontalan életemről… Az ujjaim meg-megremegtek, ahogy az emlékeim a felszínre törtek. Egy pillanatra a szemben lévő üvegfelületen sem a mostani tükörképemet láttam.
Nagyokat pislogva próbáltam eltüntetni a szemeim előtt táncoló rémképet, hogy aztán ismét Summerre szegezzem a pillantásomat.
- Először is, szeretnék bocsánatot kérni a viselkedésemért. Sokat gondolkoztam a történteken, és belátom, csalódást okoztam neked. Minden jogod meglenne ahhoz, hogy ne akarj szóba állni velem azok után, azonban, ha úgy ítéled meg, hogy kaphatok egy második esélyt kijavítani a hibáimat, akkor… Tudod – vontam meg a vállamat félénk mosollyal, utalva arra, hogy akár barátként, akár többként, de szerettem volna a társaságát élvezni.
- Tudod, hiányzik az együtt töltött idő, a jelenléted, a beszélgetéseink… Természetesen, ha te másképp gondolod, akkor nem fogok rád erőltetni semmit. – Nehezen formáltam meg ezeket a szavakat, már-már fogcsikorgatva kellett ügyelnem arra, hogy ne valamilyen hazugsággal áltassam őt, amivel kijavíthatnék mindent.
Egy ideje csak pókhálóba ragadt légyként vergődtem a saját hazugságaim fonalai közt, amiben az volt a legszörnyűbb, hogy még csak nem is akartam őket. Egyszerűen csak… Megtörtént, még mielőtt megfékezhettem volna a nyelvemet.


741 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Let us forgive each other 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Let us forgive each other ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Let us forgive each other XXPEsFH

Let us forgive each other 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Let us forgive each other Empty
TémanyitásLet us forgive each other Empty2023-07-17, 20:58


i think we should talk

Ragnar && Summer

Nem állítom, hogy a saját irodámban rejtőzködtem (mert csak a folyosóig jutottam) de amikor vissza akartam menni a bárba, épp akkor lépett be a bejárati ajtón és én... jobbnak láttam elbújni.
Csak amíg összeszedem magam.
Nem féltem Ragnartól és nem is azért pánikoltam be, mert ennyire nem akartam őt látni. Ennél a dolog sokkal... bonyolultabb volt. Rengeteg ellentmondásos érzelem kavargott bennem vele kapcsolatban de még semmi sem volt elég meggyőző ahhoz, hogy ki tudjam őt zárni a gondolataim közül. Vagy hogy ne akarjak beszélni vele. Egyedül attól féltem, hogy megint elkövetem ugyanazt a hibát és elfelejtek ésszerűen viselkedni a közelében.
Elég nevetséges volt, mert már párszor eldöntöttem, hogy távolságot tartok tőle, de eddig nem igazán működött.
Pedig szinte mindig ugyanaz volt a menetrend: ő minden délután eljött, én mindig udvariasan köszöntem, elkészítettem az italát ha én voltam aznap a pultban és kerültem, hogy udvarias csevejnél többre kerüljön sor köztünk.
És ez borzasztóan nehéz volt.
Mert emlékeztem arra, milyen volt, amikor majd' kiugrottam a bőrömből amikor megláttam, amikor kétségek nélkül léptem oda hozzá, hogy köszöntsem és a munkaidőm rovására is odaültem hozzá amikor csak adódott pár szabad percem vagy épp végigbeszélgettük az üresebb délutánokat. Egy részem még most is ezt szeretné.
Egy másik részem viszont tudja, hogy bármilyen jól működtünk együtt, épp annyira tudtunk rosszul is. Ebbe beletörődni viszont még mindig túl fájdalmas volt.
Most mégis mit csinálok? Menekülök?
Kell pár perc, hogy eldöntsem mit fogok csinálni, ha beszélni akar. Vagy ha nem akar beszélni... Vagy ha én nem akarok beszélni...
De az ő kitartása töretlen volt, az én ellenállásom már kevésbé, és tudtam, hogy ha most azt mondja beszéljük meg a dolgokat, nem fogok tudni hátat fordítani. Természetellenes volt ez a távolságtartás. Talán csak az volt a baj, hogy egyikünk se tudta, hogyan is kellene ennek nekikezdeni úgy, hogy ne vesszünk össze újra. Pedig szerintem egyikünk sem akart veszekedni.
Talán ideje lenne megpróbálni.
Veszek egy mély lélegzetet és ellenállok a késztetésnek, hogy megigazítsam a hajam mielőtt kilépek a bártérbe. Egyből a pult felé indulok, ahol Ragnar is vár és lelassítom a lépteimet. Nem teszek úgy, mintha más dolgom lenne és az az opció valahogy sosem létezett, hogy tudomást se vegyek róla.
- Szia! - viszonzom a köszönést és fel vagyok készülve arra, hogy mosolyt kell varázsoljak az arcomra, de egy óvatos fajta már rég az arcomon ül, mikor észreveszem a virágokat. Az az áruló szívem is gyorsabban kalapál, nem felejtette el, milyen szabálytalan ütemre szokott rá Ragnar mellett, de én tudom, hogy ez az izgatottság most más, hogy sokkal több benne a bizonytalanság és izgalom helyett jelenleg inkább az aggodalom táplálja.
Elfogadom a csokrot és kihasználom az alkalmat arra, hogy az arca helyett pár pillanatig a növényekben gyönyörködjek. Imádom a virágokat, ha kellene se tudnék kedvencet választani, a sárga pedig a kedvenc színem. Ezt ő is tudja.
És ezek a szépségek itt most nagyon erősen igyekeznek elfelejtetni velem, hogy jelenleg egyébként neheztelnem kellene rá. De a baj része volt az is, hogy túl jól álltak neki az ilyen gesztusok.
- Nagyon szép, köszönöm! - ismerem el megenyhülve és közben újra ránézek, az arcát fürkészve keresem a tettei mögött húzódó szándékot.
Azzal nyugtatom magam, hogy a virágok nem tehetnek semmiről és egyébként sem csak Ragnar hibázott - engem is folyamatosan kísértett a bűntudat és utáltam, hogy úgy tűnt ezek az emészthetetlen érzések vették át az uralmat abban, ahogy a másikról gondolkodtunk.
Nem tettem még le a csokrot, de mintha az egyik rózsa hiú mosollyal kérdezte volna tőlem, hogy egyáltalán megérdemlem-e?
Nagyot nyeltem.
- Jól, tudod, csak a szokásos, vagy pörgés van, vagy ördögszekereket kergetünk - hadarom a választ, de az agyam közben azon tűnődik, vajon csak nekem ilyen nehéz-e ez a közöttünk húzódó távolság, ami kevesebb mintha idegenek lennénk, de több, mint ami akkor volt normális, amikor minden rendben volt. Hogy áthidalhatatlannak tűnik, pedig ha kinyújtanám karomat, akár meg is érinthetném.
- Hogy vannak a gyerekek? Minden rendben van az otthonban? - érdeklődöm inkább én is, mert az udvariasság remek biztonsági játéknak tűnik.
Sosem voltam ideges típus, bárkivel el tudtam engedni magam és nem féltem kapcsolódni másokhoz. Nem akartam úgy viselkedni vele sem, mintha ez másként lenne, de a torkomat keserű gombóc szorította el ha felidéztem az utolsó valódi beszélgetésünket.
Hol rontottuk el?
- Innál valamit? - kérdezem inkább meg, a szívemet nyomó valódi kérdés feltevése helyett.


681 szó ●remélem, tetszik! Let us forgive each other 841472469  


Thanks! That was like a crazy trust exercise.

Nem szórt rá senki csillámport


Ragnar Rosenkrantz csillámport hintett rá


Summer Sorensen
Hercegnõ
Hercegnõ
Summer Sorensen
Mesehõs :
Let us forgive each other Dfd119424ddc90afa9c88a85722de702504ea8a8
Jégvarázs
Anna
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
Queen Anna of Arendelle
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
Katherine McNamara
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
I know how fragile things can be
If I lost them, I'd lose me

Let us forgive each other Eb650e4896dda5c4ffa36584498b6f081d75781a
They're my ocean, they're my shore
I wanna give them more

They're my home
A tükör mögött :
Lharielle

Let us forgive each other Empty
TémanyitásLet us forgive each other Empty2023-07-14, 19:32

Let us forgive each other

Summer && Ragnar

Fájdalmasan kiszámítható volt a napi rutinom: reggel a falnál kezdtem, délelőtt egyeztettem a szerkesztőmmel, délre a gyermekotthonba értem, hogy időt töltsek a gyerekekkel és ellenőrizhessem, hogy jól bántak-e velük, délutánra azonban már a menetrendszerű pontosság érkeztem a Northuldra koktélbárhoz. Az éjszaka beköszöntével pedig már otthon megtöltöm az üres lapokat gondolatokkal és érzelmekkel, amelyek után csak sóvároghattam.
A gyermekotthonban különös figyelmet szenteltem a visszahúzódóbb gyerekeknek, hiszen pontosan tudtam, hogy min mentek keresztül. Épp ezért gondoskodtam arról, hogy csak olyan emberek dolgozhassanak, akik átjutottak a szigorú rostán. Nem akartam, hogy az alapítványom táptalaja legyen további szörnyűségeknek. Ha nekem nem adott meg a boldog gyermekkor, akkor nekik akartam biztosítani egy megfelelő és biztonságos környezetet.
Ezért is töltöttem a napjaim első felét velük. Talán mások úgy gondolták, hogy csupán jótevőként akartam tetszelegni, ez korántsem volt így. A spekulációkat azonban meghagytam azoknak, akik utáltak engem, és valljuk be, bőven akadtak olyan emberek, akik nem rajongtak értem.
Ennek a csoportnak a tagja volt Summer bárjában dolgozó fiatal férfi is, akinek egyáltalán nem jegyeztem meg a nevét, mert nem volt számottevő a létezése a szememben. Legfeljebb elszórakoztatott a tény, hogy az életben egyszer más szemében láttam tükröződni a féltékenységet, amikor rám tekintettem. Egyébként is negatív érzéseket ébresztett bennem a jelenlétével, arról nem beszélve, hogy ügyetlen próbálkozásai inkább voltak röhejesek, mint effektívek.
Abban a pillanatban megéreztem a tekintetét magamon, ahogy beléptem a bár ajtaján, és egy sárga virágcsokrot a balomon pihentetve megindultam a bárpult irányába. Korábban indultam el, mert belekalkuláltam azt a rövidnek tűnő megállót, amely végül háromnegyedórásra tolódott ki a tétova bizonytalanságomnak köszönhetően. Nem irigyeltem a virágárust, aki ezt a hatalmas, sárga rózsából, inkaliliomokból, gerberákból és szegfüvekből álló csokrot nyújtotta át nekem pontosan záróra előtt.
Már az autóm anyósüléséről is ontották magukból az édes illatot, azonban kézbe véve még intenzívebben szöktek fel az orromba. Talán kegyetlenség volt ezt állítani, de valahol már vártam, hogy megszabadulhassak tőle.
Summernek nyomát sem leltem, így a csokrot a pultra helyeztem, én pedig az egyik széket kihúzva helyet foglaltam. Nem rendeltem semmit, csupán vártam Summer felbukkanását, hiszen elsősorban vele akartam beszélni.
Türelmetlenül doboltam az ujjaimmal, miközben a szívem hevesen dobogott a mellkasomban. Elszúrtam. Nem egyszer, nem kétszer, hanem számtalanszor, mégis itt voltam, és próbáltam helyrehozni hibáimat. Képtelenség volt annál többet vezekelni, mint amennyire én tettem. A rossz döntéseim utáni bűntudat folyton-folyvást gyötört, és tudtam jól, hogy csakis Summertől remélhettem a megváltást, így nem csoda, hogy amikor végre felbukkant, úgy pattantam fel a helyemről, mintha szögbe ültettek volna.
- Summer! Szia! – köszöntöttem a lányt, miközben ügyetlenül kapkodó mozdulattal ragadtam a csokrot. – Ezt neked hoztam. Remélem, elnyeri a tetszésedet.
Ahogy a csokrot nyújtottam felé az arcát vizsgáltam. Örült neki? Elfogadja majd az ajándékomat, vagy haragszik rám, és elutasító lesz?
Nem tagadhatta, hogy igyekeztem, még arra is emlékeztem, hogy a sárga virágokat szereti, de hogy pontosan melyikeket, azt sose osztotta meg velem. Talán ez az apró részlet kevésbé volt olyan megbocsájthatatlan, mint amiket én csináltam.
- Hogyan telnek a napjaid? – érdeklődtem a hogyléte felől, hiszen az elmúlt pár napban nem igazán beszélgettünk, vagy ha mégis, legfeljebb annyiból állt a szóváltásunk, hogy mit szeretnék inni.
Nem akartam, hogy elmérgesedjen a viszonyunk. Bár az oldaláról tudomásom sem volt, de én szörnyen szenvedtem a hiányától.

510 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Let us forgive each other 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Let us forgive each other ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Let us forgive each other XXPEsFH

Let us forgive each other 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Let us forgive each other Empty
TémanyitásLet us forgive each other Empty2023-07-14, 19:23

Let us forgive each other
Anna && Hans

Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Let us forgive each other ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Let us forgive each other XXPEsFH

Let us forgive each other 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Let us forgive each other Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Let us forgive each other Empty
TémanyitásLet us forgive each other Empty

Ajánlott tartalom

Let us forgive each other Empty
 

Let us forgive each other

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Can you forgive me?