Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 118 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (118 fő) 2024-09-08, 04:55-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Hiányzásnapló
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-05-15, 23:26

Sziasztok!

Már úgy-ahogy megszellőztettem pár tagnak korábban és az aktivitásomon is látszik, hogy foghíjasan vagyok jelen. Ameddig nem találom meg az egyensúlyt a munka-utazás-pihenés közt, addig nem is tudom magamat még csak 50%-ban sem ígérni, de igyekezni fogok. Jóformán aludni sem tudok már megint és iszonyúan fáradt vagyok nonstop.
Lassan-lassan visszajáró lélekként fognak csorogni a reagok, de türelmet kérnék hozzájuk..

Megértéseteket köszönöm.
Marcus & Salem alias Phoebus & Raya
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-05-13, 12:56

Előre is bocsi az esetleges ékezethiányokért... A reagokkal haladok csak piszok lassan, szombat délután-este lehalt az internetem azóta offos és kb csak a mobilnetre számíthatok... Hiányzásnapló - Page 4 703152122 Vagyok-vagyok csak mégse, bocsánat a lassúságért, igyekszek az elmaradt reagjaimmal! Hiányzásnapló - Page 4 841472469

Lucien, Blaine (és Dearil)
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-05-09, 18:23

Haliho Hiányzásnapló - Page 4 1149350199

Utólag is bocsánat mindenkitől, akinek nem írtam még vissza,  fárasztó napokon vagyok túl, és mindennek a tetejébe még le is betegedtem. Egy kis türelmet kérek, igyekszem összekapni magam, aztán érkezem a reagokkal, illetve a pmekről sem feledkeztem meg, sietek válaszolni, csak most egyszerűen nem megy a gondolkodás  Hiányzásnapló - Page 4 2732251548

Jasper és a többiek Hiányzásnapló - Page 4 1504217148




You will never be alone
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope and Vaehina Leilani csillámport hintett rá


Jasper Bodhi
Hõs
Hõs
Jasper Bodhi
Mesehõs :
Hiányzásnapló - Page 4 Jack-frost-icegif-1
Az öt legenda
Jack Frost
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Guardian of Fun
A másik felem :
Queen and King of the snow
Hiányzásnapló - Page 4 A30432579911e86c7560a75ce2e54237
Életkor :
30
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Thomas Doherty
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló - Page 4 61e3fb8c788405c69537320851298fea2e23facc
A tükör mögött :
Hiányzásnapló - Page 4 2Cudhdy
Cherry

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-05-09, 14:26

Sziasztok!

Magán okokból kifolyólag az elkövetkező napokban, hetekben nem nagyon leszek. Nem tudom mennyire fog menni a reag írás, pszichésen a teljes kikészülés határán vagyok... :/

Szóval egy kis türelmet kérek az adminoktól és a játékos társaimtól is.
Megértéseteket köszönöm!

Margaret
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-05-04, 20:24

Halihó!

Nem annyira akartam ebbe a topikba írni, azon egyszerű okból, hogy ide-ide szoktam pillantani, így technikailag nem akartam magamban hiányzásként elkönyvelni ezt a meglehetősen passzív állapotot (azért látszik, hogy ez milyen jól működött), de mivel már így is van olyan, akit pofátlanul hosszú ideje váratok reaggal, úgy éreztem, mégiscsak úgy fair, ha itt jelzek. Az a helyzet, hogy az utóbbi időben eléggé hullámvölgyes az, hogy hogyan érzem magam, és ez, bármennyire nem akartam hagyni, rányomta a bélyegét arra is, hogy mennyit mutatkozok az oldalon belépve, illetve mennyi időt fordítok írkálásra, posztolásra.
Szeretném azt mondani, hogy jövő héttől minden nap megy bárkinek a reag, mindegy, milyen napszakot írunk, de inkább érzem azt, hogy ha nem is állandó jelleggel, de a közeljövőre vetítve inkább ez a "takarékláng" funkció lesz nálam a standard (mondjunk egyelőre egy-két hetet, aztán a többit majd meglátjuk utána).
Kiket érint ez? Kaleo (I know, thanks Cap. Obvious, and also # unnecessarysecondarylanguage) játszópajtijain kívül azokat, akikkel Seth C. Dearbornnak van megkezdett játéka. Megértést köszönjük, a jegyeket nem váltjuk vissza!

Hmm.. létezik az ilyesmire valami frappáns lezárás? A hugs túl clingy, a stay awesome meg túl PewDiePie. Take it easy? Elég béna. Mondjuk, ha az a cél, hogy olyasmit találjak, ami megfelelően jellemzi ezt a further 526 lines of this message were deleted by Common Sense Inc.

edit: Maui & Zordon (dumbass can't even sign his own sh**)


edit (jún. 1.): lassan visszaszellemkedem magam a hibernációból az élők közé, úgyhogy az elkövetkező napokban már várhatóak tőlem (végre valahára) reagok is. Köszönöm mindenkinek a kitartó türelmet, nagyon szuperek vagytok! <3
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-04-29, 10:36

Üdv mindenki!

Igen, megint én jönnék, sajnálom, hogy eddig nem írtam és nagyon eltűntem, de sokkal több dolog szakadt a nyakamba, így a vizsgaidőszakban, mint gondoltam volna. Igyekszem mindenkinek írni, amint a vizsgáim nagyobbik része lement, addig szeretnék egy kis (vagy inkább sok) türelmet kérni tőletek.

Igyekszem vissza!
Isaac
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-04-25, 14:50

Sziasztok!

Sajnálom, hogy mostanában egy kicsit eltűntem. Megajánlott 5-ösökre hajtok, és muszáj tanulnom, úgy voltam vele, hogy közben tudok reagolni, most viszont elég durván lebetegedtem, szóval 1-2 hét türelmet szeretnék még kérni a továbbiakban. Nagyon sajnálom, hogy megvárakoztatlak benneteket...
Hiányzásnapló - Page 4 2732251548 Hiányzásnapló - Page 4 2732251548

Puszil titeket  szigorúan csak a neten:
Jázmin, Pán Péter, Toppancs, Hans és Quasimodo
Hiányzásnapló - Page 4 642527747 Hiányzásnapló - Page 4 642527747
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-04-15, 21:50

Sziasztok!

Tudom, eddig sem voltam túl aktív, de szeretnék még pár nap türelmet kérni, amíg munkatársaimnak letelik a karantén, és nem kell 12-16 órákat dolgoznom ^^

Abi, June
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-04-08, 21:27

Szia mindenki!

Holnaptól pár napra kiírom magam, és elnézést mindenkitől, hogy a Húsvéti event eredményhirdetésére még nem került sor, de közbejöttek dolgok. Nem felejtettem el, rajta vagyok az ügyön!
Vasárnap kb. érkezem vissza!

Evangeline




The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport



Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Hiányzásnapló - Page 4 Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Hiányzásnapló - Page 4 Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Hiányzásnapló - Page 4 Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Hiányzásnapló - Page 4 F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló - Page 4 Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Hiányzásnapló - Page 4 Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-04-06, 13:28

Tudom, késve, de jobb későn, mint soha. Tehát: még maximum 1-2 hét türelmet kérek, történt sok minden és nem sikerült újraosszam az időmet, de nem szeretnék eltűnni, tervezem a visszatérést. Köszi! Üzikre is a visszatértemkor válaszolok. Hiányzásnapló - Page 4 1115489239
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-04-01, 20:24

Sziasztok!  Hiányzásnapló - Page 4 841472469

Keddig kicsit eltűnök az éterből, ami a discordra is vonatkozik, szóval előre is bocsi, ha addig nem válaszolok az üzenetekre, de kárpótlásul utána kipihenten, reagokkal érkezem remélem. Kellemes ünnepeket addig is mindenkinek! Hiányzásnapló - Page 4 3590078731
Jasper és az ő hópelyhei
Nem szórt rá senki csillámport


Evangeline Snow csillámport hintett rá


Jasper Bodhi
Hõs
Hõs
Jasper Bodhi
Mesehõs :
Hiányzásnapló - Page 4 Jack-frost-icegif-1
Az öt legenda
Jack Frost
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Guardian of Fun
A másik felem :
Queen and King of the snow
Hiányzásnapló - Page 4 A30432579911e86c7560a75ce2e54237
Életkor :
30
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Thomas Doherty
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló - Page 4 61e3fb8c788405c69537320851298fea2e23facc
A tükör mögött :
Hiányzásnapló - Page 4 2Cudhdy
Cherry

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty2021-03-30, 21:31

Sziasztok!

Kis dilemma után úgy döntöttem azért inkább írok ide, biztos ami tuti Hiányzásnapló - Page 4 3118905588 Lehet hogy a karantén nyomott el ennyire agyilag, vagy lehet megint a változás szele kavart meg, de teljesen ihlethiányban szenvedek és nem szeretném hogy a reagminőség kárára menjen Hiányzásnapló - Page 4 554922804 Szóval még kérnék egy kis türelmet azoktól akik rám várnak, noha igyekszek összekaparni magam és mihamarabb felvenni a fonalat, hisz Mor'dut is alig csak most dobtam be játékba... El nem tűnök teljesen, az oldalt is nézem illetve discordot is, csupán... Adjatok egy kis időt még nekem lécci Hiányzásnapló - Page 4 841472469
Igyekszek összelegózni a fejem mihamarabb!

Facilier és Mor'du
Vendég
Vendég
Anonymous

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 4 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next