Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Hangulatkeltő
te kit látsz a tükörben?

„A városban lévő tükrök az utóbbi több, mint fél évben aktiválódtak, annak köszönhetően, hogy a négy boszorkány elkezdett magához térni hosszú álmából - képletes álmából. Hiszen ők is a város életének részei voltak az elmúlt években, de ahogy mások, úgy ők sem emlékeztek arra, kik ők és honnan jöttek. Azonban, mivel a mágiájuk feléledt és elkezdték visszanyerni a tudatukat, az emlékeiket, így a városban lévő tükrök a lakók segítségére siettek. A tükörben mostanra már (2021. október 1-től) minden mesehős látja önmagát, a mesebeli alakját. Emlékeznek arra, kik is ők valójában.
Szakszerűen Ébredésnek nevezzük azt, amikor egy meseszereplő visszanyeri az emlékeit. Fata Morgana minden lakója átesett az Ébredésen.” – Részlet a Kiegészítő, ismétlő anyagokból.
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Kiemelkedő mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 25%

1 Témanyitás - 25%

1 Témanyitás - 25%

1 Témanyitás - 25%

Share

Hiányzásnapló
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHiányzásnapló Empty2022-07-05, 08:53

Üdv mindenki!

Kicsit sűrű lett a júniusom a sok vizsgázással, most meg júliusban elkezdtem dolgozni és így ritkábban kerülök gép elé, de eskü igyekezni fogok, hogy visszalendüljek Hiányzásnapló 1504217148
Addig is egy kis türelmet kérek, próbálok majd bepörögni ismét Hiányzásnapló 2732251548

Binghe
Nem szórt rá senki csillámport

Mirage Mirror csillámport hintett rá

Hõs
Hõs
Sha Binghe
Mesehős :
Hiányzásnapló DZu9bDu
Mulan
Li Shang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
Titulus :
Vadászegyesület vezetője
A másik felem :
Hopefully... There will be~
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló PDTK0vm
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Xiao Zhan
Tartózkodási helyem :
Kelet✦Bloomcrown
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Wyeqybc
A tükör mögött :
Binghe

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2022-06-30, 21:54

Szia Wolfiii! Hiányzásnapló 2067867876  Hiányzásnapló 841472469

A lazítás örökéletű, nem tervezzük visszaszigorítani itt a dolgokat, úgyhogy csak nyugodtan... várunk vissza, méghozzá nagyon! Hiányzásnapló 2067867876  Hiányzásnapló 2067867876  Hiányzásnapló 2067867876  Hiányzásnapló 2067867876 (Szeretnénk ezt a kis családias, barátias hangulatot megőrizni itt a fórumon, azért se akarunk újra szigort... talán így mindenkinek jobb és kényelmesebb is, azt hiszem. Hiányzásnapló 4028024232 )

Szép nyarat neked, és ha a magánéletbeli okok valami rosszat takar, akkor mielőbbi megoldást kívánunk! Hiányzásnapló 841472469  Hiányzásnapló 841472469

Ölelés Hiányzásnapló 2426842179  Hiányzásnapló 2426842179  Hiányzásnapló 2426842179

Wolfgang Weiß írta:
Halihó!

Végre itt a vakáció, úgyhogy én léptem is, majd ha becsengettek az iskolákba, jövök én is... Hiányzásnapló 1311556981
Komolyra fordítva a szót, magánéleti okokból egy ideig távol leszek, előreláthatólag több hét, hónap... de ha minden jól megy, akkor az ősz folyamán tényleg szeretnék visszatérni Hiányzásnapló 3726835930
Azt nem tudom, hogy az aktuális "lazítás" meddig él, ami az aktivitás rendszert illeti, de túlságosan is megszerettem ezt a maradék egy szem morgós, zsémbes karakteremet, úgyhogy kedves adminok... ha esetleg előbb visszatérne az aktivitás rendszer, mint én, lehetne, hogy törlés helyett inkább jegeljétek a karakteremet? Hiányzásnapló 1149350199 Hiányzásnapló 841472469
Ha valami van, pm-ben, vagy discordon megtaláltok, még ha nem is ígérem, hogy gyors leszek, vagy mást nem Fog is tudja, hol talál...  Hiányzásnapló 543020205

Addig is amíg visszatérek, szép nyarat mindenkinek, jók legyetek! Wolfie ~ alias a Húsvéti Nyuszi Hiányzásnapló 1311556981

Wolfgang Weiß csillámport hintett rá

Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehős :
Hiányzásnapló D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
17
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Han So Hee
Tartózkodási helyem :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Hiányzásnapló 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :
Eliffe

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2022-06-30, 21:44

Halihó!

Végre itt a vakáció, úgyhogy én léptem is, majd ha becsengettek az iskolákba, jövök én is... Hiányzásnapló 1311556981
Komolyra fordítva a szót, magánéleti okokból egy ideig távol leszek, előreláthatólag több hét, hónap... de ha minden jól megy, akkor az ősz folyamán tényleg szeretnék visszatérni Hiányzásnapló 3726835930
Azt nem tudom, hogy az aktuális "lazítás" meddig él, ami az aktivitás rendszert illeti, de túlságosan is megszerettem ezt a maradék egy szem morgós, zsémbes karakteremet, úgyhogy kedves adminok... ha esetleg előbb visszatérne az aktivitás rendszer, mint én, lehetne, hogy törlés helyett inkább jegeljétek a karakteremet? Hiányzásnapló 1149350199 Hiányzásnapló 841472469
Ha valami van, pm-ben, vagy discordon megtaláltok, még ha nem is ígérem, hogy gyors leszek, vagy mást nem Fog is tudja, hol talál...  Hiányzásnapló 543020205

Addig is amíg visszatérek, szép nyarat mindenkinek, jók legyetek! Wolfie ~ alias a Húsvéti Nyuszi Hiányzásnapló 1311556981

Baba Mirai csillámport hintett rá

Hõs
Hõs
Wolfgang Weiß
Mesehős :
Hiányzásnapló Tumblr_mqbh5sZfTr1sty1dfo1_500
Az öt legenda
Húsvéti nyuszi
70
Titulus :
Guardian of Hope
Nikolaj Coster-Waldau
Tartózkodási helyem :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Tumblr_pslgrqAVxm1r0yrfno1_540

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2022-01-03, 11:58

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eltűntem - egy darabig még nem is fog változni ez, de összejöttek a dolgok és muszáj koncentrálnom kicsit a való életre. Remélem, minden partnerem vár rám, mert visszajövök, hisz imádlak titeket! Hiányzásnapló 1149350199 Hiányzásnapló 841472469 Hiányzásnapló 841472469 Hiányzásnapló 841472469

Balto és a falka többi tagja
Reach For The Light

"Mondok én neked valamit, Balto...

egy kutya nem tudja megtenni ezt az utat,
de egy farkas talán igen.

Ősi állat
Ősi állat
Balthazar Doherty
Mesehős :
Hiányzásnapló MobW
Balto
Balto
21
Titulus :
Wild animal ✧
A másik felem :
Paul Wesley ✧
Tartózkodási helyem :
Frostcall ✧
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Tumblr_nu5r2iBSm91rob81ao8_r1_250
A tükör mögött :
nediar ✧

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-11-24, 11:00

Sziasztok!

Ebben a hónapban nem voltam túl aktív, habár voltak/vannak terveim, beígért karijaim és egy csomó tartozásom, de jellemző, hogy az élet akkor zajlik, mikor a legkevésbé akarjuk és most ez történt. A vártnál kicsit zsúfoltabb és kapkodósabb lett ez a pár hét, amit nem láttam előre, közben pedig sikeresen le is betegedtem – kétszer – szóval tényleg minden is összejött, így nem tudtam idekoncentrálni, de most már csillapodni látszik a káosz, szóval igyekszem összekapni magam.  Hiányzásnapló 543020205

Jack és a többiek

You will never be alone

Evangeline Snow, Balthazar Doherty and Cassidy Zoey Ward csillámport hintett rá

Hõs
Hõs
Jasper Bodhi
Mesehős :
Hiányzásnapló Tumblr_psxwg0PQ3e1sieiueo5_r1_400
Az öt legenda
Jack Frost
12
Titulus :
Guardian of Fun
A másik felem :
Queen and King of the snow
Hiányzásnapló 7it3iKZ
Életkor :
28
Zenedoboz :
Sebastian Stan
Tartózkodási helyem :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló HKvLfxb
A tükör mögött :
Cherry

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-10-29, 19:46

Sziasztok!

Egy nap csúszással, de jelezném, hogy tegnaptól egészen hétfőig semmire se számítsatok tőlem, kicsit őszölök az év végi hajtás előtt. Hiányzásnapló 1311556981

Türelmet kérek a partnereimtől, főleg Richardtól, akinek tartozom. Hiányzásnapló 1149350199

Köszönöm megértésetek! Hiányzásnapló 841472469

Nestia & Deliah aka Ursula & Kida

Hercegnõ
Hercegnõ
Deliah S. Haden
Mesehős :
Hiányzásnapló Kida-atlantis-40502387-540-230
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Kida
2
Titulus :
✦ Queen of Atlantis
A másik felem :
You are a scholar, are you not?
Hiányzásnapló PdnJ

✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Tumblr_inline_ph7fqqPMU81rvmmrv_540
✦ Minka Kelly
Tartózkodási helyem :
✦ Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
perhaps we can save our future
Hiányzásnapló Kida-reading
A tükör mögött :
✦ Nessa

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-10-07, 15:57

Sziasztok! Hiányzásnapló 1149350199

Ez egy rendhagyó hiányzásnapló poszt lesz: nem fogok hiányozni, pont, hogy most térek vissza igazán, de muszáj jeleznem, hogy leendő munkám érdekében el kell kezdenem tanulni és így emiatt a gyorsaságom nem garantált a fórumon a reagok terén. Megértéseteket köszönöm!Hiányzásnapló 841472469

Továbbá köszönet azoknak, akik kitartanak mellettünk továbbra is! Szuperek vagytok! Hiányzásnapló 642527747

Show Yourself

The cold never bothered me anyway.

Jasper Bodhi and Sabra Nazari csillámport hintett rá

Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehős :
Hiányzásnapló Tumblr_pyadjiScPz1qgwefso7_540
Jégvarázs
Elsa
14
Titulus :
Snow Queen
A másik felem :
Elizabeth Olsen
Tartózkodási helyem :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
King of my heart
Jack Frost

Hiányzásnapló 50669a26316ab65283eda80f16678ba687fbadaa
You are
Guardian of Fun
A tükör mögött :
Eliffe

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-09-01, 13:56

Helló-szia mindenki, de főleg az, akivel játékban vagyok, vagy leszek!  Hiányzásnapló 1298976811

Mondjuk úgy, hogy megevett a krokodil, de rosszízű voltam ezért kiköpött. Tehát még élek, csak még megkeresem a testrészeimet.  Hiányzásnapló 1311556981

Nem vagyok magamra büszke, ami az elmúlt hónap hsz-termelését illeti. Nagyon meglepett, hogy mennyire szanaszét estem fejben és időben, pedig azt gondoltam, hogy a július lesz a nyár legsűrűbb hónapja, hát mint kiderült, nem. Mire észbe kaptam már csak azt a kétségbeejtő mondatot tudtam ismételgetni, hogy: "Mégis hová tűnt a nyár és mikor lett szeptember?" Mint ahogy sokaknak, az első őszi hetek nekem is kiszámíthatatlanok, szóval nem fogok ígérgetni és különböző időpontokkal dobálózni, hogy mikor fogom tudni érdemlegesen is odavésni a nevemet az új posztok listájába, de tervben van, meglesz ez... ASAP.

Köszönöm, ha megértitek (meg amúgy az is tök okés, ha nem). Hiányzásnapló 2359898509

“Though his heart denied it with every fiber of its being, his mind knew that home was no longer an option. And he didn't cry. He didn't fret. He lay there on the earth, realizing and accepting and hardening. That was the night that James Hook began to grow up.”

Haley Bailey Desrosiers csillámport hintett rá

Gazember
Gazember
Richard Harris
Mesehős :
Hiányzásnapló 96456
Pán Péter
Hook kapitány
55
Titulus :
Lovely bastard
A másik felem :

You've made yourself cold
You're out of control
How could you let go?
I'll give it all up, but...
I'm takin' back my love

Hiányzásnapló HO33ka9
Zenedoboz :
Santiano - The Fiddler On The Deck

Colin O'Donoghue
Tartózkodási helyem :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Tumblr_inline_prb3vfYn5z1tfwy2g_400
A tükör mögött :
Kapitány

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-08-29, 16:03

Kedveseim!

Szükségem van most egy kis időre, rettentő sok dolog történik most körülöttem (van ami jó, van ami kevéssé) így a drágáim hűsölnek egy kicsit a messzi jégtáblákon. Igyekszem vissza hozzátok, meg a szép színeimhez <3

Ölel és csókol mindenkit az édeshármas, aka Tiana, Koda és Timon <3
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-08-26, 11:38

Sziasztok!

Kicsit megkésve írok ide, hiszen erre a hónapra nagyon eltűntem, de ez a hónap nem úgy alakult, ahogy terveztem. Közbejöttek magánéleti gondok, volt egy kis ihlet hiányom, meg egy kis egészségügyi probléma (úgy néz ki, hogy 4/4 bölcsességfogamat ki kell műteni még idén Hiányzásnapló 554922804 ). De most már úgy néz ki - hogy a kis fog műtéteket leszámítva - szépen, lassan rendeződnek a dolgok, így szeptembertől ha minden igaz tudom már magam aktivizálni és írni oda, ahová tartozom Hiányzásnapló 2426842179.

Köszönöm az eddigi türelmet  Hiányzásnapló 841472469

Use your smile  to change the world but don’t let the world change your smile

Haley Bailey Desrosiers csillámport hintett rá

Hõsnõ
Hõsnõ
Lilyn Hansen
Mesehős :
Hiányzásnapló 58491181a289b304323c6ff8e1c1826f
Így neveled a Sárkányodat
Astrid Hofferson
5
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Tumblr_inline_oztwqxWNcU1rqmlml_1280
Életkor :
23
Zenedoboz :
Virginia ❀ Gardner
Tartózkodási helyem :
Kelet ❀ Bloomcrown
✦ ✦ ✦ :
Hiányzásnapló Tumblr_inline_p11cviBKp41rqmlml_1280
A tükör mögött :
❀ Momo

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-08-24, 14:38

Sziasztok!

Kérnék még egy kis türelmet. A végére értünk a nyaralási, szórakozási időszaknak és még vissza kell rázódnom. Sietek! Hiányzásnapló 2426842179

Jane és Pocahontas
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty2021-08-24, 10:28

Hali!

Reméltem, hogy nem kell ide írnom, de egészségügyi okok miatt ki kell vonnom magam a forgalomból egy rövid időre. (1-2 hét)
Addig is kérnék még egy kis türelmet, aztán jövök majd a reagokkal. Köszi a megértést! Hiányzásnapló 841472469

Sam, Tarzan & Phoebus.
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásHiányzásnapló Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló Empty

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next