Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Lishcelle Cannon
Ma 02:25-kor


Yamada Akio
Ma 01:49-kor


Usui Takumi
Ma 01:28-kor


Celeste Missulena
Ma 00:53-kor


Morana Circe Bove
Tegnap 21:24-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 21:07-kor


Ragnar Rosenkrantz
Tegnap 20:21-kor


Mo Yuan
Tegnap 18:13-kor


Mo Yuan
Tegnap 17:57-kor


Mo Yuan
Tegnap 16:32-kor


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


3 Hozzászólások - 20%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%


1 Témanyitás - 7%



Megosztás
 
Courtney Bardot
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCourtney Bardot Empty2023-08-11, 17:18

Courtney Bardot
Play by: Antonia Gentry



Becenév
Coco, Court, Trys
Mesehõs
W.I.T.C.H. - Taranee Cook
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
Firefly Rooftop Cinema alkalmazottja
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Kedves Naplóm!


Elsô pont: A vakrandi. 🙈

Egy szóban le tudom ezt definiálni: pocsék! Komolyan mondom, hogy elgondolkodtató mennyire lettem peches az utóbbi időben? Elhagytam a kulcsaimat, utána pedig majdnem összetűzésbe kerültem egy vásárlóval. Imádok a Firefly Rooftop Cinema-ban dolgozni, de akkor per pillanat nem volt a kedvencem. Egy a szerencsém Will is ott dolgozik így mindig legalább kis időre leállhatunk beszélgetni. Ám kanyarodjunk vissza a témánkhoz. A srác az kész idegtépés volt, nem is értem miért mentem bele ebbe az egészbe. Lehet csak amiatt mert reménykedtem, egyszer szerencsém lesz. Jó, beismerem én sem vagyok egy nagyon könnyű eset, ha úgy alakul. Ám Hay Lin mindig azt mondja milyen nagy segítség tudok lenni. Most valahogy, ez nem mutatkozott meg. Nico pedig teljesen kihozott a sodromból, Adja a szemtelen és szarkasztikus laza srácot, pedig kár a pofija miatt… nagyon nagy kár. Vak nem vagyok külsőleg teljesen rendben lenne, de belül. Isten ments! Így is eléggé féltem nehogy alápörköljek annak az idegesítő vallagának!

Második pont: A tûz és én. 🔥

Ki kell feltétlenül emelnem a problémámat, hogy a tűz rossz? Mármint ne értsetek félre tök faja dolog, de nem akkor, ha arra ébredsz fel az éjszaka közepén miszerint… felgyújtottad a lakásodat. Isteni csodának vette mindenki, hogy túléltem, de a testemet nem emésztették fel a lángok, ruhám egy része megégett, ahogy próbáltam kijutni az égő lakásból, de égés nyom, sehol nem volt található rajtam. Talán itt pattant helyére minden, de hátrányként lakhatatlanná tettem az egészet és itt jön el a pillanat, hogy egy pillanatra ott állsz és nem tudod mi tévő légy. Kérdezhetnétek mégis mi történt pontosan velem? Amennyiben úgy vesszük különös emlékképeim kezdődtek, egy teljesen más lány nézett vissza rám mondjuk a visszatükrözendő felületekből random helyeken. Emlékszem az első ilyenre egy nagy adag Cola, popcorn és szósz látta a kárát, hisz a munkahelyen történt. Ám sokáig nem pánikolhattam ezen, hisz a vendéget ki kellett szolgálni, de onnantól egy szemüveges, barna bőrű és kék hajú lány tükörképe tért egyre gyakrabban vissza. Vele pedig emlékek. Ezt az elmezavart pedig istenesen megfejeltem a lakásom megsemmisítésével.
Szerencsémre viszont az én barátnőim a leges legjobbak! [Irma][/i], Will és Hay Lin eddig is együtt laktak, de befogadtak még engem is. Az már teljesen más tészta, hogy miként küzdünk meg a fürdőért… négy lány egy fedél alatt kihívás! Mekkora harcok mennek érte el sem hinnétek. Pont ezért bulis, különbözőek vagyunk mégis egyek… több szempontból is ám mégis egyikünk hiányzik. Cornelia vajon hol lehetsz? Vele lenne egész a kép és mi is.

Harmadik pont: De miért?! 😫

Összegezem tehát a dolgokat, mesehős tükörkép, leégett ház, összekötözés a lányokkal, emlékképek és egy olyan randi, amit a hátam közepére sem kívánok. Emlékszel, hogy az első pontban említettem Nico-t? Hab és egyben cseresznye a tortámon mikor Sárkány bejelentette, hogy ő lesz az új munkatárs. Nagyjából ez a bármit csak ezt ne érzés suhant át minden porcikámon, de nincs mit tenni. Rá néztem a főnöknőre unottan és úgy döntöttem addig nem folytom meg a fiút míg Sárkány látja. Szerencséje van akkor csak a szószt kapja meg, nem éppen étkezésre, hanem a fejére.

Már éppen írnám a következő pontot, hisz van még mit mesélni és már nagyon rég nem vezettem a naplót mire három panaszos hang kiállt a szobám felé.
- Taraneeeeeeeeeee! Gyere mááááááááár! – mély levegőt veszek. Ennyit a nyugodt percekről per pillanat.
- Bocs öreg barátom, mennem kell. – csukom be naplómat és állok felfelé mikor újabb türelmetlen hangot hallhatunk. - Éhen halunk! – talán Hay Lin vagy Irma az még én sem tudom. Meg is rázom a fejemet úgy megyek ajtómhoz kinyitva azt szólalok meg.
- Megyek már! Úgy tesztek mintha éheznénk! – forgatom meg szemeimet, kilépek hát szobámból és behúzom magam mögött az ajtót, kicsit bent hagyva aggodalmaimat a naplóm lapjaira vetve.


Képességem

✦ Uralom a tüzet; nem csak a irányítani tudom, de létre hozni is.
✦ Tűzálló vagyok, azaz simán keresztül sétálhatok egy lángoló épületen, a ruháimon kívül még a hajam szála sem perzselődik meg.
✦ Will közelében képes vagyok átváltozni őrzővé, ilyenkor erősebb vagyok és tudok repülni a szárnyaimnak köszönhetően, de ehhez mind az öt őrzőre szükség van, Cornelia viszont jelenleg nyugaton tartózkodik.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



crawl into my
soul
Nem szórt rá senki csillámport


Lina Wong, Carmilla Draco, Devani Seaver and Calista Evergreen csillámport hintett rá


Courtney Bardot
Hõsnõ
Hõsnõ
Courtney Bardot
Mesehõs :
Courtney Bardot Tumblr_p5a7qhj1IP1ut0jmvo7_400
W.I.T.C.H
Taranee Cook
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Fire Girl
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Courtney Bardot A80f0b6eda8a9117ab62b48a5e6ebe5fc314342b
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Antonia Gentry
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél: Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Courtney Bardot Cc6cc9f9bc3962e3296bdc47f2594378
A tükör mögött :
Courtney Bardot Taranee-witch-fire
Dracarys

Courtney Bardot Empty
TémanyitásCourtney Bardot Empty2023-08-14, 23:09

Csillámporos üdvözlet illet téged
Courtney Bardot ✦ Taranee Cook


„Öt lányból egy a tüzet őrzi, lángja éget”

Kedves Coco!

Boszorkaa...  Courtney Bardot 3375341651
Jó, na, tudom, nem boszi, de Nico fiam az általad is említett borzalmas randi után tüntetőlegesen így fogja hívni! Kész. Pont.  Courtney Bardot 2330161217
Hogy picit komolyabbra vegyem a szót: úgy örülök, hogy ilyen lelkes vagy és ilyen sok kari mellett elkötelezted magad!  Courtney Bardot 2780304454  Az  a legszebb a plot-hullámban, hogy egymás után hozzuk meg a kedvünket a karakterekhez és lassan pont ezért nincs is szabad canon az oldalon.  Courtney Bardot 703152122  Sry új husik, akik erre jártok  Courtney Bardot 2140917802  Lelkes kis csapat verődött össze és örülünk, hogy a tagja lettél  Courtney Bardot 841472469
Ami a lapodat illeti, imádtam! Minden benne volt, aminek benne kellett, a többi pedig ugyis a játéktéren alakul majd, de a discordos csoportokat elnézegetve nem fogunk unatkozni.  Courtney Bardot 3404093883
Nico siet hozzád! Még megálmodom a részleteket, aztán jön és levesz a lábadról – átvitt értelemben, de persze az sem kizárt, hogy szó szerint  Courtney Bardot 3942121423  Csak aztán ki ne rúgjanak a pöpec kis állásodból miatta, bár tudjuk, hogy tüzes teremtés vagy T. Apropó! Sajnálom, hogy leégett a lakásod, de nézd a jó oldalát: minden este pizsiparti, bár azt  a fürdőszobás kellemetlenkedést meg tudom érteni, de ismered a mondást: aki korán kel, elsőnek moshat fogat  Courtney Bardot 1311556981  Oké, nem pont így van, de aranyat aligha találsz a mosdóban. És szerintem Cornelia sem ott bujkál, habár kitudja, hogy működik Fata Morgana csatornázása.  Courtney Bardot 703152122  Próbálta már valaki lehúzni magát? Nem? Senki? Kár. Marad a találgatás, azt hiszem.  Courtney Bardot 2440508350




Na, nem jártatom tovább a szám, így is sokáig megvárakoztattalak, úgyhogy hess, Boszi, foglald le, amit kell és tudod, érezd jól magad ezzel a pofival is!  Courtney Bardot 2426842179





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Courtney Bardot csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Courtney Bardot 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Courtney Bardot 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Courtney Bardot Empty
 

Courtney Bardot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal